forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 6:01 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 335 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Юли 06, 2012 3:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
Solo Contra Tutti написа:
Днес бях в УБ и погледнах картата . Няма какво ново да се каже . А като попитах няма ли да има скоро магнитни ме изгледаха все едно , че попитах кога ще се продават летящи коли :lol: :lol: . Казаха , че това е невероятно скъпа инвестиция .

Е как, нали Бащицата събира пари, за да си купи самобръсначка, та да се обръсне накрая. :smt023

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 06, 2012 11:32 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8737
Ама и ти си намерил кого да попиташ :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 07, 2012 11:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
Не разбирам от какво недоволствате - все пак стигаме нивото на италианците от 1970-та, та това са "само" 40 години назад. :loser2

Изображение

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 07, 2012 11:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 2:23 pm
Мнения: 2531
Местоположение: София
Невероятно скъпа инвестиция било хахахахаха

_________________
Feelings change - Memories don’t.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 07, 2012 11:42 am 
Те картите не са скъпи. По-скъпо е, че пропускателните пунктове трябва да ги направят за магнитни карти и т.н.
Пея им кур. :blass


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 07, 2012 12:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Да, нали, четец за карта от такъв тип струва цели 200лв, а една карта струва няколко стотинки. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 07, 2012 1:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
И софтуер има бол. За 20К може да се направи всичко

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 07, 2012 3:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
А Баждевинята за 20К е купил карти за до 2020-та :bigok :bigok :bigok

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 08, 2012 12:58 am 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 03, 2012 8:47 pm
Мнения: 107
Местоположение: София
Wildkid написа:
А Баждевинята за 20К е купил карти за до 2020-та :bigok :bigok :bigok


Къта за трансфери човека :lol:

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 08, 2012 8:33 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юли 07, 2012 4:49 pm
Мнения: 8
Аз предлагам да спрем да иронизираме темата, а там НКП и т.н, да напишат декларация, че за следващата година искаме магнитни, RFID или там квато технология си харесат.. иначе ще бойкотираме купуването на карти - това е ЕДИНСТВЕНИЯ начин. Още от сега да се напише декларацията, зимната пауза да има решение! А не после да кажат, "еми то няма време, няма за кога и т.н". Още от сега декларация, че другата година грам карта няма да се купи.. ако искат да направят подписка по секторите първия мач.. но тука до 3-4 седмици да има такава деклрация с ултиматум да има решение до зимната пауза, иначе пълен бойкот на картите!!!!!!!

Тази карта е просто отвратителна.. с двойна площ от миналогодишния тефтер.... УЖАС! УЖАС!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 08, 2012 8:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Какво значи декларация като е говорено лично с факторите в края на предния сезон.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 08, 2012 8:58 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юли 07, 2012 4:49 pm
Мнения: 8
Еми ок.. ама кой знае за това? Защо не се направи камапния.. и наистина бойкот на картите за следващата година... Дайте да направим нещо.. явно "разговрите с факторите", не носят ползи.... А и вие си говорите с факторите.. ама аз не знам за тези разговори.. защото не се движа в средите на сякви фракции, фен клубове и т.н.. но пък съм готов да участвам във всякакви действия по тази тема. а според мене, най-ефективното е бойкот..никви карти да не се купуват.. ако имате по-добра идея.. предложете.. но дайте да направим така че догодина да имаме нормални карти..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 08, 2012 9:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Извинявам се, че не са те извикали. Няма нужда да правиш иронични подмятания. Има много хора, които искат нещата в нашия клуб да вървят напред. А с двеста-дведесет и 5тата поред декларация какво ще стане?

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 08, 2012 9:38 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юли 07, 2012 4:49 pm
Мнения: 8
Не са иронични.. казвам как стоят нещата в очите на един фен, който не членува във фенклуб, фракция или т.н. Според мен от декларация има нужда, понеже за разлика от декларациите за разни наркодилъри, това е тема на която трябва да се даде гласност и съм сигурен, че привържениците ще се обединят.. НИКОЙ не иска тефтер, паспорт и т.н.. И ако се почне от рано..(тоест от сега!), има шанс тази кампания да се развие и да се говори по тази тема.. А не накрая на сезона.. и да има оправдания после. Повтарям се, че ако имате по-добра идея.. кажете! Но дайте да работим по тоя въпрос от сега! И тази тема да достигне до всички с абонаментни карти.. минимум.. а не само до хората, които членуват някъде и се срещат с ръководството!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 08, 2012 11:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 11, 2007 12:42 am
Мнения: 3786
Местоположение: На стадиона
Тази "карта" като я видях и ми дойде повърнята :ohmygod Направо като я гледам и мога саmо да си мечтая за старите карти.С това номер на мач и перфориране също коментара е излишен :ohmygod Аз поне по-малоумна абонаментна карта не съм виждал :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 09, 2012 12:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48813
Местоположение: ШОПландия
Явно с идването на Пишковите парашутисти в клуба се пълни с все повече професионалисти. Нарпаво професионалист до професионалист.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 09, 2012 10:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Ei_BOGU написа:
Не са иронични.. казвам как стоят нещата в очите на един фен, който не членува във фенклуб, фракция или т.н. Според мен от декларация има нужда, понеже за разлика от декларациите за разни наркодилъри, това е тема на която трябва да се даде гласност и съм сигурен, че привържениците ще се обединят.. НИКОЙ не иска тефтер, паспорт и т.н.. И ако се почне от рано..(тоест от сега!), има шанс тази кампания да се развие и да се говори по тази тема.. А не накрая на сезона.. и да има оправдания после. Повтарям се, че ако имате по-добра идея.. кажете! Но дайте да работим по тоя въпрос от сега! И тази тема да достигне до всички с абонаментни карти.. минимум.. а не само до хората, които членуват някъде и се срещат с ръководството!


Ми добре. Що не я напишеш?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 09, 2012 12:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Бунт? :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 09, 2012 1:08 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юли 07, 2012 4:49 pm
Мнения: 8
tprodanov написа:
Ei_BOGU написа:
Не са иронични.. казвам как стоят нещата в очите на един фен, който не членува във фенклуб, фракция или т.н. Според мен от декларация има нужда, понеже за разлика от декларациите за разни наркодилъри, това е тема на която трябва да се даде гласност и съм сигурен, че привържениците ще се обединят.. НИКОЙ не иска тефтер, паспорт и т.н.. И ако се почне от рано..(тоест от сега!), има шанс тази кампания да се развие и да се говори по тази тема.. А не накрая на сезона.. и да има оправдания после. Повтарям се, че ако имате по-добра идея.. кажете! Но дайте да работим по тоя въпрос от сега! И тази тема да достигне до всички с абонаментни карти.. минимум.. а не само до хората, които членуват някъде и се срещат с ръководството!


Ми добре. Що не я напишеш?


Брей, че си оригинален. Ако те затруднява писането, може и да я напиша.. аз обаче не се наемам да представлявам всички Левскари.. нали затова има НКП и т.н... или те се занимават само ходене по съдилищата и си гукат с ръководството?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 09, 2012 2:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5339
Местоположение: София
Ei_BOGU написа:

Брей, че си оригинален. Ако те затруднява писането, може и да я напиша.. аз обаче не се наемам да представлявам всички Левскари.. нали затова има НКП и т.н... или те се занимават само ходене по съдилищата и си гукат с ръководството?

Точно така,само това правят и нищо друго. :smt006 Даже не са и от Левски,ако не знаеш.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 09, 2012 4:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Не знам що търсиш оригиналност - имаш идея, поне със сигурност феновете на Левски са достатъчно толерантни и никой няма да ти забрани да я изразиш - сядаш и пишеш. В момента ни казваш - това не ми харесва, напишете ми декларация, която да отразява моето мнение.
Всеки трябва да си го отстоява сам, не мислиш ли?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 09, 2012 4:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Гледам,че още едно мрънкяло броди в различните теми.Дайте да дадем :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 10, 2012 10:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
не мога да си открия старата абонаментна карта :smt076 :smt091 :smt091 ще си изям ташаците от яд, някой ще ми заеме местото :smt091 :smt090

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 10, 2012 12:08 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юли 07, 2012 4:49 pm
Мнения: 8
Във системата си.. имаше един пред мен по същия начин.. написваш си на някво листче трите имена и "Загубил съм си картата и си запазвам мястото " няква такава глупост..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 10, 2012 12:38 pm 
Тези листчета (които със сигурност не са написани на кенефчийска хартия) всеки ден се отчитат лично пред Бащицата. Той ги разглежда и дава благословията си дали даденото лице да запази мястото си :bigok Така че подписвайки тия листчета вие всъщност косвено се срещате с дълбокия, проницателен, но бащин поглед на Бащицата! Тези листчета НЕ отиват в кофата за боклук 3 секунди по-късно, НЕ ОТИВАТ! Професионален футболен клуб!


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 11, 2012 8:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 6:14 pm
Мнения: 1101
Днес се сдобих с въпросния тефтер. Това "нещо" е скандално... :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 11, 2012 11:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 12946
Местоположение: истинското село !!!
Ей богу ние тук оревахме света заради тефтеро-бележниците а той - Свети ТодАр извади под 400 000 Юро за да ни make happy :loser2

Как не ви е срам !!! СРАМ !!! Той прави всичко за нас и ние му пожелаваме :rip :ohmygod :loser2

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2012 10:12 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8737
Мога ли да използвам 15% намаление от картата за сезон 2010/2011 за пазаруване в Ултра Блу? :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2012 12:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 6:14 pm
Мнения: 1101
А сега забелязах най-интересното. На националния стадион ме е записала да влизам от вход 22. :shock:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2012 1:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 20, 2006 10:02 pm
Мнения: 1307
Дреме ти , на националния винаги си влизам откъдето си поискам, а на Герена с карта за Б бях на 2-3 мача в А

_________________
"Едни са редили хореография, други са пекли кюфтета"


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 335 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com