forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 2:35 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 245 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Ное 06, 2012 9:11 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Мой познат, който живее във Валенсия и ходи на техните мачове ми показа фланелка от резервния им екип! Много ми хареса, синьото на гърба не е грозно, дори напротив, предава на фланелката допълнителен чар! Не разбирам от материя, но и тя много ми хареса, екипа е Джома ( не съм сигурен в произношението ). Продължавам да смятам, че екип с жълточервени вертикални райета, сини гащета и сини чорапи би бил идеалния за резервен екип на ЛЕВСКИ! Разберете не говорим за червени фланелки, а за фланелки с жълточервени вертикални райета, което е коренно различно! В края на краищата такива са били фланелките на отбора при създаването му, а тези два цвята ги има в клубната ни емблема и е най-нормалното нещо на света, такъв да ни е резервния екип :smt023 ! От какъв зор да е бял :smt017 , след като няма такъв цвят в клубния символ! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Последна промяна Levskar67 на Вто Ное 06, 2012 9:13 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Ное 06, 2012 9:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Е ти тогава от какъв зор пишеш за сини гащета

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Ное 06, 2012 9:15 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Защото това е основния цвят на отбора ни и синьото винаги трябва да участва в екипа! :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Ное 06, 2012 9:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Като говориш за история,не ми се прави после на хлъзгав :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Ное 06, 2012 10:17 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Може би имаш предвид, че се измятам нещо :smt017 !? Това, което искам е: Основния екип на ЛЕВСКИ да си е изцяло СИН :smt023 , а за резервния съм писал многократно! Никъде не съм си променял мнението по въпроса. В едно мнение написах, че като искат бял резервен, може поне да е с една жълта и червена вертикална линия! Но екипа с фланелки на жълточервени вертикални райета, сини гащета и сини чорапи едновременно би показвал цветовете на клубната ни емблема и би отговорил подобаващо на историята :smt023 ! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 07, 2012 1:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Резервния екип на ЛЕВСКИ да си е изцяло райе, а гащетата бели с розови пепеудки и чорапи дантела :idea: Мисля, че на всички, освен на вратаря ще им хареса...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 14, 2012 9:19 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
На теб биха ти отивали перфектно гащетата! :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 24, 2013 6:45 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Чудесна беше идеята на СЕКТОР " Б " да подари ретро фланелаката, с която е играл отбора при създаването си през 1914 година, фланелка с жълточервени вертикални райета! :smt023 От утре нашия клуб започва да отброява не години, а дни до вековния си юбилей! Мисля, че сега, двадесетина дни преди подготовката за новия сезон, която ще подготви футболисттите ни за този юбилей и преди да е пристигнала новата екипировка е точния момент да въздействаме върху ръководството на нашия любим отбор да поръчат на " Пума " да изработи, като резервен екип на клуба в юбилейната година, екипа от 1914 година: Фланелки с жълточервени вертикални райета, а гащетата и чорапите, според мен трябва да са сини! Искренно се надявам това да стане сега, защото, ако не стане сега, значи няма да стане никога! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 24, 2013 10:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48817
Местоположение: ШОПландия
Ще трябва да извадят някой лев нашите клефундери, но може пък да поддадат под натиск.
Колегата е прав. Много време не остава, паузата май ще е малка и скоро ще изтипосат добрите стари, блудкави екипи. Кажете с какво можем да помогнем и какво да правим? :levski След събота е хубаво да мислим в тази посока...

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 24, 2013 11:03 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Ами според мен, един директен разговор с Перчема по темата ще е достатъчен! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 30, 2013 2:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
За 100 годишнината смятам, че ТРЯБВА титулярните екипи да са като първоначалните екипи на отбора! Нека за 1 година синият екип бъде резервен в името на историята и на отбора

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 30, 2013 7:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 10, 2013 8:35 pm
Мнения: 20
Абе я стига бе. Какви са тия. Спомнете си само- "Какъв е гъзъ на кюрдаааа- червееееееееееееееен"- и прекратявайте тази тема. Току виж ония в ръководството ви чуят този път.........Ние сме Левски. Ние сме СИНИТЕ. Кво става с вс нащи песни тогава? СИНИ ШАМПИООООООНИ. СИНЯТА ЛАВИИИИИНА. ООООООООО СИНИ БОГОВЕ. СИНЬО Е МОРЕТО СИНЬО Е НЕБЕТО СИНИ СА ОЧИТЕ НА АПОСТОЛА и тн и тн. Никакви червенини по нас. Червеното е срам. Червеното е комунизъм. Червеното е кочина. Червеното е чуждо. Червеното е лит(*кс-етрополе. Червеното е минало. Нека червените екипи си останат там-в миналота и музея. Само ЛЕВСКИ. Само СИНИТЕ !!!!!


Последна промяна thebluemagic на Пон Юни 03, 2013 10:23 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 30, 2013 7:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5374
А и ти ще трябва да си смениш ника на theyellowandredmagic :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 30, 2013 10:31 am 
За теб специално можем да направим екип не в жълто-червено, а в цвят неадекватно.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 30, 2013 11:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 31, 2012 6:39 pm
Мнения: 1054
Местоположение: Благоевград
Дайте да сменим емблемата, че и в нея има чевено :smt005 . Според мен титулярния екип трябва да си е син, а резервния жълто-червен, все пак доста повече години сме играли със сини екипи.

_________________
Дори живота си аз да прекарам,
в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 30, 2013 1:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11308
thebluemagic написа:
Абе я стига бе. Какви са тия. Спомнете си само- "Какъв е гъзъ на кюрдаааа- червееееееееееееееен"- и прекратявайте тази тема. Току виж ония в ръководството ви чуят този път.........Ние сме Левски. Ние сме СИНИТЕ. Кво става с вс нащи песни тогава? СИНИ ШАМПИООООООНИ. СИНЯТА ЛАВИИИИИНА. ООООООООО СИНИ БОГОВЕ. СИНЬО Е МОРЕТО СИНЬО Е НЕБЕТО СИНИ СА ОЧИТЕ НА АПОСТОЛА и тн и тн. Никакви червенини по нас. Червеното е срам. Червеното е комунизъм. Червеното е кочина. Червеното е чуждо. Червеното е лит(*кс-етрополе. Червеното е минало. Нека червените екипи си останат там-в миналота и музея. Само ЛЕВСКИ. Само СИНИТЕ

:ohmygod :ohmygod :ohmygod

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 30, 2013 1:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 11:47 am
Мнения: 3723
Местоположение: Ловеч
Честно казано тази година съм съгласен да сме в жълто-червено, но по-нататък да сме в синьо! :levski

_________________
Изображение Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 30, 2013 2:09 pm 
Махай кръвта, режи вените, нищо червено по теб, само чорбарите имат червено...
Изпили са ви акъла тия чорбари смешни :ohmygod


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 30, 2013 2:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Годината е юбилейна,резервния екип нека да е жълто-червен.Колкото и да се ползува този сезон,не пречи да си остане и постоянно за резервен!!!

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 30, 2013 2:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11743
thebluemagic написа:
Абе я стига бе. Какви са тия. Спомнете си само- "Какъв е гъзъ на кюрдаааа- червееееееееееееееен"- и прекратявайте тази тема. Току виж ония в ръководството ви чуят този път.........Ние сме Левски. Ние сме СИНИТЕ. Кво става с вс нащи песни тогава? СИНИ ШАМПИООООООНИ. СИНЯТА ЛАВИИИИИНА. ООООООООО СИНИ БОГОВЕ. СИНЬО Е МОРЕТО СИНЬО Е НЕБЕТО СИНИ СА ОЧИТЕ НА АПОСТОЛА и тн и тн. Никакви червенини по нас. Червеното е срам. Червеното е комунизъм. Червеното е кочина. Червеното е чуждо. Червеното е цнда. Червеното е минало. Нека червените екипи си останат там-в миналота и музея. Само ЛЕВСКИ. Само СИНИТЕ

Простотията на деня :ohmygod
Червеното е изконен цвят за ФК Левски и трябва да присъства в екипировката на отбора :smt006
За 100 годишнината в титулярния, под формата на жълто-червено райе, а в следващите сезони, в резервния- под същата форма!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 30, 2013 2:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Това с жълто-червената лента и мен ме блазни.Хем ще кореспондира на емблемата и историята,хем ми се вижда и някакси оригинално!!!

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 30, 2013 5:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 11:46 pm
Мнения: 1883
В никакъв случай жълто-червени линии,ако екипът е син,много е трудно да не се направи селски с такава комбинация.Аз искам син красавец за титулярен,а жълто-червено райе с черни гащета за резервен,като с него да играем във всички гостувания(когато е възможно) и евентуално в Европа.И занапред да си ни остане такъв резервният.

_________________
"дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 30, 2013 8:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48817
Местоположение: ШОПландия
С кого и как да се говори за тия неща, че време не остава, ако ще са от началото на сезона?

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 30, 2013 8:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Nakuro Bradata написа:
С кого и как да се говори за тия неща, че време не остава, ако ще са от началото на сезона?

Еми нещата доколкото знам се движат от известно време.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 30, 2013 8:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48817
Местоположение: ШОПландия
Да не ги заебат след като си отиде Тониту, милото то? :(

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юни 02, 2013 6:48 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Кратуне, обнадеждаваш ме сериозно, щом имаш инфо, че се работи в тази посока! Много искам това да се случи и екипа с жълточервени вертикални райета да стане резервен за нашия отбор! Thebluemagic, приятелю! Екипите няма да бъдат червени, а жълточервени, единственни по рода си у нас! С тях, не само ще отговорим на една вековна традиция, ще отговорим на съвремието и ще продължим напред в бъдещето! Замисли се! И най-богатите отбори в света го правят! Даже се надявам, че това ще ни донесе и късмет, дано! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юни 02, 2013 6:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 2:18 pm
Мнения: 2935
Местоположение: Sofia
GENE-66 написа:
Това с жълто-червената лента и мен ме блазни.Хем ще кореспондира на емблемата и историята,хем ми се вижда и някакси оригинално!!!
+1


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 03, 2013 6:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
Тук всеки се пляска по челото все едно forum.levski.com е последна истанция на левскарите в държавата. Колкото и да се пляскате по челото екип "червено-жълто райе" няма да се хареса на хората. На мен също не ми допада идеята да излизаме с такъв екип. Историята е история и трябва да се помни. Настоящето от дълги десетилетия е ясно - синьо-бяло. Червеното и жълтото могат да се вкарат по 1001 начина в екипа ако има желание. Тъй или иначе със 101 спонсора и най-простите модели екипировка и розов да ни го направят ще е все тая...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 03, 2013 7:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3089
LSFC написа:
Настоящето от дълги десетилетия е ясно - синьо-бяло. Червеното и жълтото могат да се вкарат по 1001 начина в екипа ако има желание. Тъй или иначе със 101 спонсора и най-простите модели екипировка и розов да ни го направят ще е все тая...

Синьо-бяло за титулярния екип ли?! :smt017 За спонсорите си напълно прав, особено при новото лого на М-тел. Иначе не виждам, защо за един сезон, да не играем с екипи, като първите ни. Просто едно връщане и почитане на първия ни футболен екип, от преди 100 години. На самото начало, един вид. :) Пък след това, ако се прецени, да се оставят, като резервни.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 03, 2013 10:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 11:46 pm
Мнения: 1883
И на мен не ми допада идеята да са титулярни,но за резервни е задължително,даже няма да е лошо да ни останат такива.Жълтите екипи бяха грозни,а бялото някак не ни отива особено,та не виждам по-добра алтернатива.

_________________
"дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм"


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 245 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com