forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 2:32 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 245 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Юни 07, 2012 11:37 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Не знам, какво още трябва да направим, за да популяризираме нашата идея, екипа с жълточервени вертикални райета да стане резервен на ЛЕВСКИ?! Може би, модераторите трябва да пуснат темата във всички раздели! Очевидно е, че няма противници на това. Аз силно се надявам, че това може да стане още от този сезон и се обръщам с молба към националния клуб на превържениците да пуснат декларация към ръководството на клуба с нашето желание! Дано, да не е късно и Пума да направят красив екип с жълточервени вертикални райета за ЛЕВСКИ! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юни 08, 2012 9:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 2:48 pm
Мнения: 234
Местоположение: Седнал
Ми с венеца трябва да стане много голяма емблемата и венеца се слива с жълтото...
Ето един опит още...Така още по-ретро май..
Изображение

_________________
1914


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юни 08, 2012 9:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
[az] написа:
Аз съм против титулярен жълто-червен екип,дори за годишнината.Ако изобщо се прави такъв,трябва много да се внимава,щото с тия цветове лесно може да стане много грозно,а като знаем колко са професионални в ръководството ни...Пак казвам,за мен би станало добре САМО с черни гащета и калци и без синьо по екипа.


+1, титуларният екип на Левски е СИН и точка. И раирания екип трябва да е резервен ЗА ЮБИЛЕЙНИЯ СЕЗОН! Преди/след това е хубаво да има елемент от него в резервния ни екип (примерно - жълто-червена лента), и даже е най-добре да бъде СЛЕД, за да се види ясно приемствеността. Така или иначе за тоя сезон забравете, екипите вече със сигурност са избрани и като модел, и като цветове.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юни 08, 2012 12:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11743
То и на Арсенал титулярния екип е червен с бели ръкави и точка, ама това не им попречи през сезона 2005/06 да играят с http://www.kooora.com/images/teams/engl ... 20kits.JPG На Байерн Мюнхен екипа е изцяло червен и точка, но юбилейния сезон 1999/00 го играха с http://images.cloud.worthpoint.com/wpim ... 30ffea.jpg
:smt006
Подобни примери колкото щеш. Не виждам никакъв проблем да изиграем сезона 2013/14 с жълто-червен екип, който след сезона да бъде запазен, но като резервен. В края на краищата това е част от историята и традициите на клуба, които трябва да се уважават. Да не говорим, че жълто-червената фланелка със сини нюанси, чисто визуално, изглежда страхотно.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юни 08, 2012 12:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
На мен ми се ще, ако не цял сезон, то поне в един мач този екип да бъде титулярния. Това е детайл - нека стигнем до самия екип...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юни 08, 2012 12:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Е той и да ни е резервен, пак поне в един мач ще е титулярен, нема да се преобличаме на почивката :bigok :bigok :bigok

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юни 08, 2012 1:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 11:46 pm
Мнения: 1883
niki87 написа:
То и на Арсенал титулярния екип е червен с бели ръкави и точка, ама това не им попречи през сезона 2005/06 да играят с http://www.kooora.com/images/teams/engl ... 20kits.JPG На Байерн Мюнхен екипа е изцяло червен и точка, но юбилейния сезон 1999/00 го играха с http://images.cloud.worthpoint.com/wpim ... 30ffea.jpg
:smt006
Подобни примери колкото щеш. Не виждам никакъв проблем да изиграем сезона 2013/14 с жълто-червен екип, който след сезона да бъде запазен, но като резервен. В края на краищата това е част от историята и традициите на клуба, които трябва да се уважават. Да не говорим, че жълто-червената фланелка със сини нюанси, чисто визуално, изглежда страхотно.

И що трябва да ме интересува с кви екипи играли Анал и Байрям Мюмюнхен?На мен фланелката с жълто,червено и синьо изобщо не ми харесва и се надявам да нямаме такава.Иначе за трети път казвам,аз съм за жълто-червен резервен екип,може би дори за постоянно,а не само за годишнината,но САМО ако е с черни калци и гащета(да не говорим,че първият ни екип е точно такъв).

_________________
"дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юни 08, 2012 1:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
Спокойно, момчета, със сигурност от ръководството вече са изготвили компромисен вариант за екип за 100-годишнината - син титулярен, резервен какъвто има за без пари от спонсора и листовки в жълто-червено. :bigok Естествено, листовки ще има само ако фондът на сектора ги плати всичките и раздаде. :bigok

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юни 08, 2012 1:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11743
[az] написа:
niki87 написа:
То и на Арсенал титулярния екип е червен с бели ръкави и точка, ама това не им попречи през сезона 2005/06 да играят с http://www.kooora.com/images/teams/engl ... 20kits.JPG На Байерн Мюнхен екипа е изцяло червен и точка, но юбилейния сезон 1999/00 го играха с http://images.cloud.worthpoint.com/wpim ... 30ffea.jpg
:smt006
Подобни примери колкото щеш. Не виждам никакъв проблем да изиграем сезона 2013/14 с жълто-червен екип, който след сезона да бъде запазен, но като резервен. В края на краищата това е част от историята и традициите на клуба, които трябва да се уважават. Да не говорим, че жълто-червената фланелка със сини нюанси, чисто визуално, изглежда страхотно.

И що трябва да ме интересува с кви екипи играли Анал и Байрям Мюмюнхен?На мен фланелката с жълто,червено и синьо изобщо не ми харесва и се надявам да нямаме такава.Иначе за трети път казвам,аз съм за жълто-червен резервен екип,може би дори за постоянно,а не само за годишнината,но САМО ако е с черни калци и гащета(да не говорим,че първият ни екип е точно такъв).


Просто пример как хората уважават историята и традициите си :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юни 08, 2012 3:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
На сто годишнината е нормално да играем с жълто-червен екип и според мене. Това няма да промени факта, че екипът на Левски по принцип си е син, но по повод един век от създаването преспокойно можем да върнем за една година жълтото и червеното. Това е най-вече уважение и горните примери с Арсенал и Байерн са си точно на място :) .

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юни 08, 2012 6:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 11:46 pm
Мнения: 1883
Нещо такова ми се ще(не обръщайте внимание на некадърното изпълнение,от мен и за 10 минути-толкова :smt003 ).


Прикачени файлове:
Ekip1.png
Ekip1.png [ 22.5 KiB | Прегледано 9397 пъти ]

_________________
"дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм"
Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юни 09, 2012 4:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
Десет минути, ама пумата намери момент да я сложиш :D

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юни 09, 2012 2:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 11:46 pm
Мнения: 1883
Нали ще сме на Шума вече,да има малко реализъм.А и техните екипи са качествени като рисунката ми :loser2

_________________
"дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 13, 2012 4:54 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 12, 2010 2:48 pm
Мнения: 9
Местоположение: Пак до Хасково със рейс
Твърдо ЗА!

Поне резервния трябва да ни е задължително жълто-червен и то за постоянно. Големите уважават традициите и помнят историята си. Но ако ние не вдигнем шум и не го отнесем към малоумното ни ръководство няма кой да се сети от тях да го направи.

А освен досега посочените примери ще добавя и Милан.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=J9L24uEh89c


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 13, 2012 5:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 15, 2006 6:01 pm
Мнения: 4629
Местоположение: Герена
А бе ние тука хубаво се плюмчим кой какъв екип иска, ама аз от сега мога да ви кажа, че ще имаме едно голямо нищо. Бащицата въобще не го интересуват юбилеи и тем подобни, той даже датата не знае, нали искаше да празнуваме 11а, ( ама ние не сме с комплекси като двата майненски отбора и като ОНВ, но това е друг въпрос). Бащицата най-много да ни купи юбилейна редосеялка. :smt005 А и дори някой да го навие, да му каже "Бай Тодоре, дай некой лев за юбилея", нали се сещате, че нЕкой трябва да измъдри дизайна и да го даде на Пума/Найк/Бургелоф, да каже ето тука да пише 1914-2014, тука българското знаме, Л-то бродирано, примерно, а такива хора в клуба просто няма. Дизайна за новия сезон за шаловете е ясен: пак откраднат дизайн на лъв, орел или костенурка, някакъв надпис тип "Левски София" и в син цвят с Лопатата и в жълт цвят с Емблемата... и така до откат. Не че нещо, ама вече сме 2012, а не 1995 г.

_________________
Левски беше силен,
когато бе цивилен,
върнете старият любим отбор!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 13, 2012 5:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
Hypnotic написа:
...да каже ето тука да пише 1914-2014, тука българското знаме...


По повод на това съм се замислял имало ли е отбор някога който да е имал знамето на екипите си? Всеки път като видя в Италия някой мач се замислям колко хубаво би било и при нас да е така.. Поне на мен лично много ми допада, не знам вие как смятате. :smt026

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 13, 2012 5:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2009 11:41 pm
Мнения: 485
Местоположение: Синя България
Твърдо ЗА :smt004

_________________
СИНЯ ЗОНА БЪЛГАРИЯ 24/7


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 13, 2012 8:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 9:47 pm
Мнения: 37
Местоположение: Sofia
[quote="jordanofff"][quote="Hypnotic"]...да каже ето тука да пише 1914-2014, тука българското знаме...[/quote]

По повод на това съм се замислял имало ли е отбор някога който да е имал знамето на екипите си? Всеки път като видя в Италия някой мач се замислям колко хубаво би било и при нас да е така.. Поне на мен лично много ми допада, не знам вие как смятате. :smt026[/quote]
Ако не се лъжа, орките имат знамето отзад на яките и аз вианги съм искал някъде да имаме българското знаме, но за жалост не решаваме ние. Поне се оттървахме от отвратителните жАлти екипи.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юни 16, 2012 12:31 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
За съжаление, новата екипировка вече е доставена и няма да се сбъдне мечтата ми, още от този сезон, екипа с жълточервени вертикални райета да стане официално резервен на ЛЕВСКИ! Трябва повече да популяризираме тази идея, чрез декларация към ръководството, медиите и между нас превържениците! За да може до следващия СИН основен екип да има резервен с ЖЪЛТОЧЕРВЕНО вертикално райе! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юни 16, 2012 12:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
Задължително трябва поне на 100-годишнината да играем с такива резервни, дори според мен може да са за 1 сезон и титулярни. Също така, ако се посъберат пари във фонда като почне първенството би било хубаво да се направят и шалове на жълто - червени райета(нищо, че такива никога не са съществували).

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юни 17, 2012 9:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Резервен за сезон 2013-2014 , а за тържеството да поканим на мач в София отбор, който играе в синьо и да излезнем с жълто-червеното райе :bigok това горе долу намалява опциите ни до челси и черноморец :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юни 17, 2012 6:55 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
И московские динамци, конечно. :loser2

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 27, 2012 6:31 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Сега е, идеалният момент за една декларация до ръководството, да направят официално екипа с жълточервени вертикални райета резервен на синия в ЛЕВСКИ! :smt023 Сега, когато им показахме, че не могат да заличават традициите в ЛЕВСКИ с лека ръка, трябва да възстановим една вековна традиция! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 27, 2012 6:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
И, декларацията ще, има същия успех като онази от, миналата година. :wink:

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 02, 2012 12:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 12, 2009 6:22 pm
Мнения: 93
Аз четох в gong май че ще имало два резервни екипа, от които единият ще е синьо-червен !?!?!?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 02, 2012 12:22 am 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 19, 2010 9:40 pm
Мнения: 2451
Местоположение: София
направо един зелен да направят ... и кафявото не е лош цвят...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 02, 2012 12:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 2:30 pm
Мнения: 4551
http://levski.gong.bg/view_article.php?article_id=280683

Цитат:
Интересно е и друго, Левски ще има два резервни екипа. Единият ще е в синьо-бели цветове, а другият в жълто и синьо.


:smt006

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 02, 2012 2:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 12, 2009 6:22 pm
Мнения: 93
Hulk написа:
http://levski.gong.bg/view_article.php?article_id=280683

Цитат:
Интересно е и друго, Левски ще има два резервни екипа. Единият ще е в синьо-бели цветове, а другият в жълто и синьо.


:smt006


Явно съм се объркал .. Въпреки че жълто-синьо е като кафяво ма айде ..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 07, 2012 8:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Преди от Спортсдиректа си взех футболна фланелка на Найк в жълто-червено райе и беше на много прилична цена. Който поръчва от там, да си слага една щампа и да си ходи с нея на мачовете. Явно за официална такава има доста да почакаме.

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 07, 2012 9:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 12, 2009 6:22 pm
Мнения: 93
Мустафа Шарков написа:
Преди от Спортсдиректа си взех футболна фланелка на Найк в жълто-червено райе и беше на много прилична цена. Който поръчва от там, да си слага една щампа и да си ходи с нея на мачовете. Явно за официална такава има доста да почакаме.

Я дай линк ? :smt027


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 245 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com