forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пон Юни 17, 2024 3:15 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 15225 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336 ... 508  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Юли 28, 2014 11:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 12, 2013 10:33 am
Мнения: 1642
Местоположение: София
Тази година транферната ни политика е сравнително различна - дървета, ментета, хора нямащи нищо общо с футбола, задължително около 30 годишни, но переспективни, но пък били еФтини. Аз лично намирам голяма разлика, видим напредък, нов треньор на който всичко му харесва и обещава да работи. Най-важното е че се запазиха константи като треньора на вратарите и кондиционния специалист! Тази картинка не помня да съм се е случвала предишните години :smt089

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ София!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 28, 2014 11:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 30, 2014 6:46 pm
Мнения: 2637
с баткоф толкова,всяка година по-зле и по-зле,не ми се мисли догодина кво ще е :ohmygod2

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ СОФИЯ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 28, 2014 11:24 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21678
G0nzi написа:
Тази година транферната ни политика е сравнително различна


Аха, чакахме централен защитник, а взехме двама вратари :smt042 :smt042 :smt042 :bigok

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 28, 2014 11:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 12, 2013 10:33 am
Мнения: 1642
Местоположение: София
FLAME написа:
G0nzi написа:
Тази година транферната ни политика е сравнително различна


Аха, чакахме централен защитник, а взехме двама вратари :smt042 :smt042 :smt042 :bigok

С невероятни качества :smt031

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ София!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 28, 2014 11:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 20, 2013 8:03 pm
Мнения: 1029
Италианци искат младок от Левски
Става въпрос за халфа Радослав Цонев, който бе част от юношеския национален отбор на европейското първенство в Унгария. Крилото игра във всички мачове и остави добри впечатления, макар "лъвчетата" да записаха три загуби. Изявите на Цонев са били следени от представители на няколко италиански отбора, сред които и такива на Удинезе. Няма да бъде изключено, ако от "Фриули" пратят оферта за този играч. Левски вече продаде един свой футболист на Удинезе, като през зимата в този тим премина Антонио Вутов.
"Тема спорт"

_________________
:lss-1


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 28, 2014 11:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
Ако искат някого то ще е от малките, нали се сещаш, че куци коне като Ваги, Божи, Домо, Фесо дори и в трета кюрдска дивизия няма да ги вземат :roll:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 28, 2014 11:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 11:47 am
Мнения: 3722
Местоположение: Ловеч
Да ходи, тук няма как да се развива.

_________________
Изображение Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 28, 2014 11:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 17, 2012 12:12 pm
Мнения: 1079
Знаеш ли пък колко ме боли дали ще се развива извън Левски.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 28, 2014 11:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Цитат:
Левски удари на камък и с продажбата на Блажевич


:ohmygod Тва вече ми прилича на Казан 2, но този път без Артур

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 28, 2014 11:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18210
Ми към момента отиването му в Удинезе ще е по-полезно и за Левски и за лапето.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 28, 2014 12:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 17, 2012 12:12 pm
Мнения: 1079
Пак казвам, развитието на лапето ми е последна грижа. Парите от продажбата му ОК, но другото не ме интересува. К'ва файда имаме вече от Вутов? Аз искам в Левски да играят добри футболисти, а не да се превръщаме в чорбата, видиш ли кой къде сме продали и тем подобни глупости.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 28, 2014 12:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18210
Имаме файда. Ако школата ни си извоюва името на такава, която продава успешно на запад, то това ще привлече много деца към нея, а едно от най-важните неща за една школа са броя на децата, които тренират в нея. Затова, стига да се използва правилно, всяка една продажба също може да бъде полезна за клуба ни, не само заради парите, които носи.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 28, 2014 12:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 12, 2013 10:33 am
Мнения: 1642
Местоположение: София
И поне може да се усети алчната дебела свиня, че може и да печели от тия деца, не да се купуват пенсионирани мангали на кило всяка година!

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ София!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 28, 2014 12:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 17, 2012 12:12 pm
Мнения: 1079
tprodanov, хубаво разсъждаваш, но за съжаление сме в България, а не в Сърбия.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 28, 2014 12:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 07, 2013 6:33 pm
Мнения: 2290
Като чуя, че сме в България, а не в страната Х, откачам направо. Що за аргумент е това? Какво толкова ни пречи да вземем пример от съответната друга страна и да се разграничим от останалия фон? :ohmygod

_________________
Ама точно сега ли му е времето? :bigok
Аз съм толераст и ей такива като мен ебаха мамата на Европа и света! :strkstrk :ls_bukake
#икурътмиразбираотфутбол


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 28, 2014 12:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18210
IVO-blue написа:
tprodanov, хубаво разсъждаваш, но за съжаление сме в България, а не в Сърбия.


Все тая къде сме. Много хора, които са решили да запишат децата си на футбол гледат каква е школата и нейните резултати и избират по това. Ако нашата е добра и продава успешно, те ще ги записват при нас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 28, 2014 12:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 17, 2012 12:12 pm
Мнения: 1079
Shtraker написа:
Като чуя, че сме в България, а не в страната Х, откачам направо. Що за аргумент е това? Какво толкова ни пречи да вземем пример от съответната друга страна и да се разграничим от останалия фон? :ohmygod


Ми явно нещо пречи щом 25 години не можем да се доближим и на йота от съответната страна. Онзи ден директният двубой на младоците на Сърбия и България го доказа категорично.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 28, 2014 12:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 07, 2013 6:33 pm
Мнения: 2290
И кое е това нещо де? Собствената ни недалновидност. :smt042

_________________
Ама точно сега ли му е времето? :bigok
Аз съм толераст и ей такива като мен ебаха мамата на Европа и света! :strkstrk :ls_bukake
#икурътмиразбираотфутбол


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 28, 2014 12:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18210
Пречи ни именно това, че не сме го правили досега. Последният дрисльо, дето сме продавали навън преди Вутов май беше Курдов, преди 100 години.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 28, 2014 1:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 17, 2012 12:12 pm
Мнения: 1079
Shtraker написа:
И кое е това нещо де? Собствената ни недалновидност. :smt042


Ами като за начало манталитетът на младите хора в двете страни. Едните са националисти и в костите си и се раздават на 1000% на терена, докато другите само парите, гаджетата и дискотеките са им в главите. Познай кои са българите и кои са сърбите :smt047 Препоръчвам ти да изгледаш следващото дерби между Звезда и Партизан и после да го сравниш с нашето.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 28, 2014 1:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 07, 2013 6:33 pm
Мнения: 2290
Не всички са такива обаче. Вутов, Цонев и въобще голяма част от 95-96 са си в интерес на истината за пример.

_________________
Ама точно сега ли му е времето? :bigok
Аз съм толераст и ей такива като мен ебаха мамата на Европа и света! :strkstrk :ls_bukake
#икурътмиразбираотфутбол


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 28, 2014 1:14 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21678
Вутов гледам вече се е нарисувал :lol: Явно Примаверата си казва думата.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 28, 2014 1:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 17, 2012 12:12 pm
Мнения: 1079
Shtraker написа:
Не всички са такива обаче. Вутов, Цонев и въобще голяма част от 95-96 са си в интерес на истината за пример.


Пример за какво? Манекени на Бухенвалд. На запад от нас талантите на 18-19 годишна възраст вече са готови за голям футбол, а ние тук ги чакаме да станат на 23 за да заякнат и да почнат да показват някакви наченки на класа.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 28, 2014 1:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
IVO-blue написа:
Shtraker написа:
Като чуя, че сме в България, а не в страната Х, откачам направо. Що за аргумент е това? Какво толкова ни пречи да вземем пример от съответната друга страна и да се разграничим от останалия фон? :ohmygod


Ми явно нещо пречи щом 25 години не можем да се доближим и на йота от съответната страна. Онзи ден директният двубой на младоците на Сърбия и България го доказа категорично.


Е какво е доказал? До 90та минута равностоен мач, можеше ние да вкараме един случаен гол и да сме на световно вместо тях догодина. Видя ли им гола на Сърбите? Изчистена топка на 60-70 метра която прехвърли цялата ни защита и един от техните просто успя да надбяга нашия и да я вкара - абсолютна случайност


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 28, 2014 1:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 07, 2013 6:33 pm
Мнения: 2290
Иво, от примера ти мислех, че говорихме за модел на подражание и отношение, а не за физика. Иначе за последното е ясно, че такива неща като хранителен режим не се спазват, но вината си е и у нас и по-точно липсата на методисти (досега поне).
Както ли да е, дискусията ни отива в девета глуха, аз си оставам на мнение, че и наличният материал не е толкова лош, а с необходимите подобрения много неща биха си били направо перфектни.

_________________
Ама точно сега ли му е времето? :bigok
Аз съм толераст и ей такива като мен ебаха мамата на Европа и света! :strkstrk :ls_bukake
#икурътмиразбираотфутбол


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 28, 2014 1:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18210
IVO-blue написа:
Shtraker написа:
Не всички са такива обаче. Вутов, Цонев и въобще голяма част от 95-96 са си в интерес на истината за пример.


Пример за какво? Манекени на Бухенвалд. На запад от нас талантите на 18-19 годишна възраст вече са готови за голям футбол, а ние тук ги чакаме да станат на 23 за да заякнат и да почнат да показват някакви наченки на класа.



Бе на кой му пука бе братле? Познавам 5 лапета, чиито родители ги записаха да тренират на кочината, щото давала футболисти като кюрдо, Лечков и подобни, нищо, че това е драстична тъпотия. Но тренират там. Нашата школа има нужда от лъскане на имиджа и продаването на момчета в прилични отбори е чудесен вариант за това.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 28, 2014 1:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 32999
Местоположение: София
Приданов, и преди си пускал безумни и изсмукани от пръстите тези и тази е сред най-квалитетните.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 28, 2014 1:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18210
Мда. Разбира се, че това няма никакво значение за школата, как ли си го помислих... :bigok :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 28, 2014 1:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 17, 2012 12:12 pm
Мнения: 1079
Shtraker написа:
Иво, от примера ти мислех, че говорихме за модел на подражание и отношение, а не за физика.


Ма то всичко е в кюпа, братле :wink: Матрялът ни лош, методика никаква, възпитание нулево. Дискусията започна с това, че видиш ли сме щели да направим школа с име, с която хем да се издържаме, хем и първият отбор да захранваме. Обаче след всичко, което си казахме по-горе аз лично не виждам как това нещо ще стане в близките 10 години. А в крайна сметка всички сме фенове днес и сега, не искам 6-7 години да изглеждаме така и да се борим за оцеляване.

Boyo написа:
Е какво е доказал? До 90та минута равностоен мач, можеше ние да вкараме един случаен гол и да сме на световно вместо тях догодина. Видя ли им гола на Сърбите? Изчистена топка на 60-70 метра която прехвърли цялата ни защита и един от техните просто успя да надбяга нашия и да я вкара - абсолютна случайност


Аз говоря за цялостно поведение на терена. Много по-голяма увереност, по-голямо самочувствие, въобще няма какво да сравняваме младите сърби с младите българи.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 28, 2014 1:57 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24062
Ако в момента някой родител може да избира дали да прати детето си в нашата школа, в Лудогорец или в Микре, единственият шанс изборът да сме ни е ако въпросният родител е левскар.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 15225 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336 ... 508  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com