forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Юни 06, 2024 2:18 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 990 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 33  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 7:47 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21616
http://gong.bg/view_article.php?article_id=379643
Батков, а ти пак ли си невинен?
Стефан Стоянов / 19 октомври 2013 19:40

виж ти

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 7:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Killmister написа:
Браво на момчетата долу и на оградите, така се дава сърце и душа за Левски.


Малките левскари дето даваха тон в началото на 2-рото полувреме ми напълниха душата... :lsclapp

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 7:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Кока-Кольо написа:
дедо Боре каза току що, че истинският собственик щял да излезе на светло "в края на следващата година" или поне аз така чух. Ако е така, значи поне още два сезона унижения ни чакат.


Т.е. в момента вече имаме друг собственик (и с него записваме загуба след загуба), но като излезе на светло- ще цъфнем и вържем :bigok логика- чук :smt026

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 7:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 14, 2005 12:45 pm
Мнения: 673
Местоположение: alone somewhere beyond
acrimonious написа:
blue order написа:
acrimonious написа:
Откъде ще дойдат парите? Кажи един конкретно...

Нали си спомняш ,че и Лафчис ги говореше същите неща
:''Няма никой желаещ да дава пари освен мен,затова за да се издържаме продаваме футболисти''.
Ако има активна позиция с/у тара,ще има и опции,не мога да ти назова конкретни хора,но без тара ще сме по-добре и без това парите,които дава са сигурно 10 пъти по-малко от обявеното.По-малко пари,но по-мъдро управлявани и един Левски по близо до корените си,нима никой не иска това!?


И когато се появи Грашнов, понеже знаеше настроенията на феновете, отиде при тях и ги пита бихте ли ме приели.... Сега ако имаше някой що не дойде да каже "борат ми иска 10млн, аз му давам 1, натискайте го" ?

Защото има апатия и отчаяние пред мустакатата курва,които разбира се могат да се преодолеят, ако активно се започне кампания с/у него,дори и от 100 човека.Тогава и ще се появят хората,които ще искат да спонсорират Левски,сега кой ще се появи като вижда как се хвали доносника колко му е комфортно сред феновете.Вярвам,че това което майните и свинете не можаха да постигнат,ние ще го постигнем,имаме толкова дремещ потенциал,който трябва да се събуди.

_________________
сектор ''А"-духът на ЛЕВСКИ не умира!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 7:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 12:14 am
Мнения: 5000
Местоположение: Някъде около Герена
Лабрадор написа:
Soul написа:
Няма смисъл да се коментира каквото и да било. Докато мустакатата мърша присъства ще търпим още унижения. И честно казано след днешния мач си ги заслужаваме до някъде...



С кое,бре, човек...с пълната подкрепа и ехтене из всички стадиони на България последните години...с това, че само ние сме там, та не сме се превърнали в Славия..ама с мустакат шеф?С кое сме го заслужили?


Не естествено...говоря затова, че всеки който му се иска го е страх да подаде глас срещу мустакатия(всички знаем защо). И как преди няколко дни се скачаше и му се търсеше сметка...а сега се мълчи. А точноп сега беше момента да го подхванем и него. Това имам предвид. Колкото до подкрепата...ясно е, че ние сме единственото останало което крепи идеята Левски. Без нас сигурно тоя отбор би се затрил в момента....

_________________
Левскар да си, братко, е дума велика.....Левскар да си, братко, е чест!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 7:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 11:46 pm
Мнения: 1883
acrimonious написа:
Добре де, на срещата НКП обясниха позицията си спрямо Борат. Не смятат, че управлението му е добро, но не виждат алтернатива. Петдесет пъти се каза, че който иска да вика против борат, да вдига трансперанти и т.н. е свободен да го прави. Защо трябва НКП да имат позиция срещу него?

Всички трябва да имаме позиция против свинята,тва за алтернативата са пълни глупоси-от една страна имаш неизвестност за бъдещето,а от другата-ясно бъдеще,ясно,че ще продължаваш да затъваш в тинята.На тая среща за себе си се убедих,че тия хора нямат никакво намерение да тръгват срещу свинята,платени или не.А нещата в сектора са страшно централизирани,накрая като се преебаха нещата и разпяващият не се чуваше тотално умряхме,имаше най-различни спорадични викания,включително едно срещу свинята,в което се включих,но и то умря бързо,а от сектор А или по телевизията едва ли изобщо са го чули.Да се слуша един човек е хубаво за пеенето като цяло,но,когато трябва да се изкаже неква позиция при нас Свинята изобщо не се споменава,а хората тотално са изгубили способността сами да подхващат и постепенно да правят мощни скандирания/песни.Без разпяващия да подеме тва много тудно ще станат нещата.Още повече като се има предвид колко хора се отказаха да ходят през годините.

Иначе днеска свинята за пореден път си извади хуя и го отърка старателно по устенцата ни,а останалите гледам също са му припявали в хор.Ицето и той бил виновен :smt005

_________________
"дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 7:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 16, 2013 1:07 pm
Мнения: 32
b0b000 написа:
Логиката е много чуждо понятие за теб...Не, хората не постигат винаги успехи, но когато правиш 1 и съща грешка 3924942 пъти значи си завършен идиот. Когато НЕ ИСКАШ да се развиваш - също.


Добре, като си много на ТИ с логиката, обясни ми логически, ама сериозно и аргументирано, а не с някви заучени фрази и клишета, та обясни ми, как се получава така, че според теб Батков няма никакъв принос за това да сме първия отбор след промените играл напролет в Европа(мача с Ливърпул), нито за 1/4 финала за УЕФА, нито за класирането ни в групите на ШЛ - единствен български отбор все още, нито за титлите, купите, суперкупите. Как става така, как? И как пък точно, единственото му влияние над Левски е само и единствено когато се случват провалите и нещастията?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 7:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
acrimonious написа:
Кока-Кольо написа:
дедо Боре каза току що, че истинският собственик щял да излезе на светло "в края на следващата година" или поне аз така чух. Ако е така, значи поне още два сезона унижения ни чакат.


Т.е. в момента вече имаме друг собственик (и с него записваме загуба след загуба), но като излезе на светло- ще цъфнем и вържем :bigok логика- чук :smt026


в момента явно е някакъв период на междувластие, който ни ебава майката тотално. вие по-запознатите кажете, аз само си седя зад компа :smt006

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 7:53 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9508
Soul написа:
Не естествено...говоря затова, че всеки който му се иска го е страх да подаде глас срещу мустакатия(ввсички знаем защо). .


Аз не знам защо, кажи ми ? :smt017

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 7:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
blue order написа:
Защото има апатия и отчаяние пред мустакатата курва,които разбира се могат да се преодолеят, ако активно се започне кампания с/у него,дори и от 100 човека.Тогава и ще се появят хората,които ще искат да спонсорират Левски,сега кой ще се появи като вижда как се хвали доносника колко му е комфортно сред феновете.Вярвам,че това което майните и свинете не можаха да постигнат,ние ще го постигнем,имаме толкова дремещ потенциал,който трябва да се събуди.


Т.е. И ти търсиш 100 човека, които да поведат кампанията, но не смяташ, че ти можеш да си част от тях?

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 7:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5966
Местоположение: София, Герена
Soul написа:
Лабрадор написа:
Soul написа:
Няма смисъл да се коментира каквото и да било. Докато мустакатата мърша присъства ще търпим още унижения. И честно казано след днешния мач си ги заслужаваме до някъде...



С кое,бре, човек...с пълната подкрепа и ехтене из всички стадиони на България последните години...с това, че само ние сме там, та не сме се превърнали в Славия..ама с мустакат шеф?С кое сме го заслужили?


Не естествено...говоря затова, че всеки който му се иска го е страх да подаде глас срещу мустакатия(всички знаем защо). И как преди няколко дни се скачаше и му се търсеше сметка...а сега се мълчи. Това имам предвид. Колкото до подкрепата...ясно е, че ние сме единственото останало което крепи идеята Левски. Без нас сигурно тоя отбор би се затрил в момента....



Ми, който иска си изказва гласно мнението срещу тоя тумор...за нещо официално..нали някой трябва да застане с името си зад нея (група хора)..и нали знаеш какво ще се изсипе по медиите срещу тия хора.Признавам си, че трудно бих поел толкова помия върху себе си..а надали съм само аз.Днес, който поиска псува мустакатата свиня.ДомоуправителО е прав, че надолу го подеха доста хора, когато се скапаха колоните...за повече...трудно, а и нали не мислиш, че ще изчезне след 10 дена..или 10 месеца, а помията по хората ще се лее.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 7:55 pm 
Досега беше "Не можем да викаме срещу Батков". Като се оказа, че може вече да се вика срещу Батков, сега новото е "Еми сами не можем, трябват ни още 100 човека". Кофтито е, че ако се преброите тук ще ги направите 100 човека, ама след него друго ще има :smt031


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 7:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 06, 2009 2:25 pm
Мнения: 2720
Местоположение: Sofia
Аз се опитвам да си остана със спомена от шествието и сектора... останалото е тонове помия... :lsfc1

_________________
"Нашата любов е по-силна от вашата омраза" ! ! !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 7:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 18, 2010 2:56 am
Мнения: 118
Левскари,

Няма друго алтернатива, освен да изгоним шибаната номенклатурна свиня от кормилото. Ако не върти свои пари, тези зад него да намират друг човек. НАЙ-НАКРАЯ трябва да станем едно и да предприемем действия.

Сигурен съм, че тези изречения са им втръснали на хуя от повтаряне на сериозните потребители в този форум, доказали се като истински левскари. А тъжната истина остава, че гадния шопар се е окопал и чрез структурите на привържениците. Всички чакат малките ходжи на заплата да ги разпяват и си мислят, че пет платени мишки в сини фланелки са виновни за последователните дъна, които достигаме. Прокобата е една, мустаката е и докато не застанем пред нея с ташаците, с които стоим и винаги сме стояли пред прасетата, НИЩО НЯМА ДА СТАНЕ! С ТОЗИ НИ ЧАКА ПОГРОМ И ВЕЧЕ Е ВРЕМЕ ДА СЕ ВЪЗСТАНОВИ ОТКРИТИЯ ТЕРОР СПРЯМО ЛИЧНОСТТА МУ ОТ СТРАНА НА ВСИЧКИ ФЕН СТРУКТУРИ НА СЛАВНИЯ СТОГОДИШЕН КЛУБ ЛЕВСКИ СОФИЯ, ВКЛЮЧИТЕЛНО ХОРАТА, КОИТО ВЪРТЯТ ПАРИТЕ МУ В АГИТКАТА.

Батков живее на "Джеймс Баучер", малко по-надолу от Енергопроект. Установих, че дори му знаете регистрационните номера на колите. ШИБАЙТЕ МУСТАКАТА СВИНЯ И НИКОЙ ДРУГ!

Извинявам се, че написах нещо което вероятно сте чели. Просто трябваше някъде да си излея всичко. Бих участвал, без да съм с някаква маска, във всякакви открити провокации към комсомолския деец Тодор Батков. Искрено се надявам повече от вас да са така.

САМО ЛЕВСКИ!

_________________
ДЪ ЛЕДЖЕНД ИЗ ЪГЕНСТ МОДЪРН ФУТБОЛ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 7:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 3:57 am
Мнения: 1844
Местоположение: София
El Hacendado написа:
Бяха повече в А и В. В "гей" за пореден път бяха във формация - 1 човек и 5 седалки и впрочем секторът беше на доста добро ниво като се има впредвид в предишни мачове как сме изглеждали. Просто имаше повечко хора тоя път, които си дадоха сърцето и душата. Това е и причината да се върна с някаква усмивка вкъщи. Уви, отворих този форум и всичко наистина отиде подяволите. От разни индивиди, които пишат тук и се пишат фенове на Левски, ме е в пъти по-яд отколкото от самия резултат.

Хайде стига с тези определения кой е по фен и кой не,става ли ? :wink:

_________________
:pastor


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 7:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 13044
Местоположение: истинското село !!!
Искам само да знам понеделник/вторник ще се търси ли отговорност от мърдите на тренировката или и тая подигравка ще изтърпим ?

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 7:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 14, 2005 12:45 pm
Мнения: 673
Местоположение: alone somewhere beyond
acrimonious написа:
blue order написа:
Защото има апатия и отчаяние пред мустакатата курва,които разбира се могат да се преодолеят, ако активно се започне кампания с/у него,дори и от 100 човека.Тогава и ще се появят хората,които ще искат да спонсорират Левски,сега кой ще се появи като вижда как се хвали доносника колко му е комфортно сред феновете.Вярвам,че това което майните и свинете не можаха да постигнат,ние ще го постигнем,имаме толкова дремещ потенциал,който трябва да се събуди.


Т.е. И ти търсиш 100 човека, които да поведат кампанията, но не смяташ, че ти можеш да си част от тях?

Естествено,че съм от тях и има много хора като мен,но и болшенството от така наречените отговорни фактори са,или апатични,или си го приемат тара като необходимо зло.Аз каквото трябва съм го направил и с пеене, и с действия!

_________________
сектор ''А"-духът на ЛЕВСКИ не умира!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 8:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 16, 2013 1:07 pm
Мнения: 32
Кока-Кольо написа:

в момента явно е някакъв период на междувластие, който ни ебава майката тотално. вие по-запознатите кажете, аз само си седя зад компа :smt006


И аз имам чувството, че това е причината за цялата шитня. Нещо повече, някак си ми се струва, че освен тъпака Батков имаме всъщност някакъв дует от тъпаци, единия е Батков, а другия не го знам кой е, ама май е на същото ниво, ако не и на по-лошо от него.

Тоест, по-добре само с един тъпак. Или да е единия или да е другия, ама не и с междувластие между двама тъпаци, че си ебало мамата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 8:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 12:14 am
Мнения: 5000
Местоположение: Някъде около Герена
Лабрадор написа:
Ми, който иска си изказва гласно мнението срещу тоя тумор...за нещо официално..нали някой трябва да застане с името си зад нея (група хора)..и нали знаеш какво ще се изсипе по медиите срещу тия хора.Признавам си, че трудно бих поел толкова помия върху себе си..а надали съм само аз.Днес, който поиска псува мустакатата свиня.ДомоуправителО е прав, че надолу го подеха доста хора, когато се скапаха колоните...за повече...трудно, а и нали не мислиш, че ще изчезне след 10 дена..или 10 месеца, а помията по хората ще се лее.


точно това има предвид...трябва всички да сме организирани в това си действие...иначе е абсолютно безсмислено, а за някои може и опасно. А мустака направи всичко да успее да държи нещата в свои ръце....като сме разделени.... Затова ме е яд най-много....не толкова за загубата. И тя боли...но като знам, че мърдане от това блато няма....още повече боли.

_________________
Левскар да си, братко, е дума велика.....Левскар да си, братко, е чест!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 8:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 27, 2012 11:41 pm
Мнения: 1107
Браво момчета! Разцепихме ги от викане! Никога не съм очаквал, че ще сме толкова мощни при 3:0. Честно казано ме беше страх да не станем като чорбарите и да се изнесем преди 70 минута! Страшно съм горд с малките Левскарчета! Нека и те, и бащите, и майките им да са живи и здрави! Играта не искам да коментирам. Кур за всички в тоя отбор! Само Вутов остана и отново най-добър на терена!

Абе за кво се биха запада по време на 2-я гол? Знам, че не го видях, щото бях зверски блъснат.

_________________
Оставам на разположение за допълнителни коментари и въпроси! :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 8:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 07, 2013 6:33 pm
Мнения: 2290
acrimonious написа:
blue order написа:
Защото има апатия и отчаяние пред мустакатата курва,които разбира се могат да се преодолеят, ако активно се започне кампания с/у него,дори и от 100 човека.Тогава и ще се появят хората,които ще искат да спонсорират Левски,сега кой ще се появи като вижда как се хвали доносника колко му е комфортно сред феновете.Вярвам,че това което майните и свинете не можаха да постигнат,ние ще го постигнем,имаме толкова дремещ потенциал,който трябва да се събуди.


Т.е. И ти търсиш 100 човека, които да поведат кампанията, но не смяташ, че ти можеш да си част от тях?

Според мен идеята е, че няма как човек да се пише един вид фронтмен, без да е такъв. Такава кампания трябва да се поеме от съответната организация - в случая НПК.

gamencerista написа:
Искам само да знам понеделник/вторник ще се търси ли отговорност от мърдите на тренировката или и тая подигравка ще изтърпим ?


Сериозно ли си мислиш, че мърдите са си виновни, че са си мърди по принцип?

_________________
Ама точно сега ли му е времето? :bigok
Аз съм толераст и ей такива като мен ебаха мамата на Европа и света! :strkstrk :ls_bukake
#икурътмиразбираотфутбол


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 8:05 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 16, 2013 1:35 am
Мнения: 3
Трагедия! Срам! Унижение!
Вън от Левски, шиб*ни бездарници! Не заслужавате да носите фланелката на Левски, не сте достойни за нея!
Вън и на батков, всичко най-лошо да ти се случва, утайка скапана. Къде са сега феновете, които съблякоха Петев ? Защо не съблечат футболистите ? Докажете, че не сте платени като ги съблечете. Иначе ще докажете, че сте платени.
Нещо срещу батков ще направите ли ? Как ще направите като всеки месец взимате по 15 000лв.
Клубът ни е съсипан от батков и от платените фенове.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 8:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 14, 2005 12:45 pm
Мнения: 673
Местоположение: alone somewhere beyond
Македония написа:
Досега беше "Не можем да викаме срещу Батков". Като се оказа, че може вече да се вика срещу Батков, сега новото е "Еми сами не можем, трябват ни още 100 човека". Кофтито е, че ако се преброите тук ще ги направите 100 човека, ама след него друго ще има :smt031

С пренебрежение и усещане за елитарност няма да върнеш левскарите на стадиона,или да ги обединиш,освен това идеята ''Левски'' не е за лично ползване,всеки,който обича Левски има право на глас и действие,освен това е и равен с другите левскари.Така ги разбирам аз нещата,П.

_________________
сектор ''А"-духът на ЛЕВСКИ не умира!


Последна промяна blue order на Съб Окт 19, 2013 8:08 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 8:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
Не може да се отрече,че и свинете бяха на тема патки :bigok Хубав йордек бяха нарисували за хурьографията си :bii_chorbata

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 8:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30655
Местоположение: гр. Голямото село
:losers :losers :losers сраха ли ти?

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 8:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5966
Местоположение: София, Герена
Shtraker написа:
gamencerista написа:
Искам само да знам понеделник/вторник ще се търси ли отговорност от мърдите на тренировката или и тая подигравка ще изтърпим ?


Сериозно ли си мислиш, че мърдите са си виновни, че са си мърди по принцип?



Виновни са, че продължават да се имат за нещо и над публиката на Левски.На драго сърце ще отида да питам Генков къде е роден, на Пинто с Жестове къде да ходи..и те тъй по ред на номерата..да видим кога ще тренират.

Soul, разбирам те напълно..организация винаги може да се направи, ама ако някой не иска..няма как да го задължиш..и пак допираме до тоя омагьосан кръг. :( И на мен ми е болно за същото, не толкова от загубата, да си надуват балона там..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 8:09 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Апр 11, 2013 8:06 pm
Мнения: 5
а не мислите ли че е наложително да освободим и Господин Батков от синята фланелка ?Що ли си мисля че с един хубав залог в подходяща световна заложна къща ще се върже сезона на гърба на милионите фенове :slap :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 8:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
antonatan написа:
:losers :losers :losers сраха ли ти?

За всичко е виновен плевенския :bii_chorbata Пея му, другия път ще го подмина както Дипломата ни подмина онзи път :bii_chorbata :bii_chorbata :bii_chorbata
:arrow: Само Кокала ще ни оправи :strkstrk

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Последна промяна Mr. Smith на Съб Окт 19, 2013 8:13 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 8:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5966
Местоположение: София, Герена
blue order написа:
Македония написа:
Досега беше "Не можем да викаме срещу Батков". Като се оказа, че може вече да се вика срещу Батков, сега новото е "Еми сами не можем, трябват ни още 100 човека". Кофтито е, че ако се преброите тук ще ги направите 100 човека, ама след него друго ще има :smt031

С пренебрежение и усещане за елитарност няма да върнеш левскарите на стадиона,или да ги обединиш,освен това идеята ''Левски'' не е за лично ползване,всеки,който обича Левски има право на глас и действие,освен това е и равен с другите левскари.Така ги разбирам аз нещата,П.


И на кого е спряна тая възможност на глас и лично действие...или просто пак се чака на "отговорни фактори" и т.н...а болшитсвото само да гледкат..по възможност...

Ахахаха, бех забравил йордека на свинете...гусин смит, тия те закопаха с тоя урод на чаршаф.А ако Кокала беше треньор..съм сигурен, че щеше да ги ебе след първото полувреме..или ПОНЕ бие с държале :bigok


Последна промяна Лабрадор на Съб Окт 19, 2013 8:16 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 8:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
[az] написа:
acrimonious написа:
Добре де, на срещата НКП обясниха позицията си спрямо Борат. Не смятат, че управлението му е добро, но не виждат алтернатива. Петдесет пъти се каза, че който иска да вика против борат, да вдига трансперанти и т.н. е свободен да го прави. Защо трябва НКП да имат позиция срещу него?

Всички трябва да имаме позиция против свинята,тва за алтернативата са пълни глупоси-от една страна имаш неизвестност за бъдещето,а от другата-ясно бъдеще,ясно,че ще продължаваш да затъваш в тинята.На тая среща за себе си се убедих,че тия хора нямат никакво намерение да тръгват срещу свинята,платени или не.


Т.е. Ти си на това мнение, което значи, че всички трябва да са?

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 990 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 33  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com