forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Юни 04, 2024 3:48 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 586 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 20  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 10:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 1:32 pm
Мнения: 4648
Аз не мога да си обясня, как може да имаме ПЕТ нападателя в подготовката и в момента да сме само с Генков :ohmygod

_________________
Los Zetas написа:
Пл.Димов е като Йети-доста хора са чували за него,малцина са го виждали :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 10:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Гари бил дупка :ohmygod

Вкара дузпата перфектно, направи 100 пробива, 3 пъти сложи топката на границата на малкото наказателно, какво повече да направи при положение, че винаги го пазят по двама?!

Силен мач на Перез. Просто изтървахме пак 5 положения чисти - Вутов, Йорданов, гредата на Велев, още три пъти се разминахме в малкото наказателно...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 10:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10755
Как пък все ние не ги нацелваме тия треньори :roll: Яската, Гонзо, Костов, Илиев ... аз им загубих бройката вече, ще трябва да почнем да гледаме в статистикие. Как все другите отбори имат треньори, ние нямаме.

А Гонзо, като е толкова слаб треньор, защо с тоя отбор на Черно Море, дето има мечти за седмицата, ни взе точка с човек по-малко на Герена?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 10:52 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
tprodanov написа:
incheto_1914 написа:
Много добре знам колко са минали и кой е виновен. Но няма как един треньор да е виновен за това, че ти не можеш да биеш адекватен шут, че не можеш да спреш топката, че не можеш да тичаш, че не можеш да центрираш и още куп други неща.


Е аз не казах ли, че тренера няма никакво отношение, което ти оспори :bigok

Само че ти говориш за нещо коренно различно и много добре знаеш какво е то :wink: Вината на батков е ясна, но няма как да ме убедиш, че при малко по-нормални играчи и свестен треньор, пак ще сме на това дъно.

Искам долното изречение да си го набият в главите всички Мъри свръхлюбители на първо място, заедно със ЗАВЪРШЕНИТЕ ДЕБИЛИ, които някога са казвали лоша дума за Гонзо!!!

Цитат:
Гонзо: Благодаря на момчетата, Левски не заслужава да бъде на това място

Старши треньорът на Черно море Георги Иванов – Гонзо остана много доволен от представянето на своите футболисти при равенството 1:1 на стадион „Георги Аспарухов“ в София.

„Доволен съм от футболистите си. Доволен съм от желанието, което показаха и начина на игра. Не знам дали дузпата и червения картон не бяха малко пресилени. От моята позиция не можах да видя, но мисля, че са пресилени. Благодаря на момчетата за мъжката игра и себераздаването“, каза Иванов.

Не мога да нямам сантименти като се завръщам тук. Все пак съм давал душа и сърце за този клуб 15 години. Не мога да коментирам какво се случва в Левски. Казах и преди мача, че точковия актив и мястото, което заема Левски в класирането не отговаря на класата на този клуб“, сподели още Гонзо.

„За нас тази точка ще ни даде самочувствие и спокойствие в следващите мачове. Целта пред отбора е да влезем в първата седмица. Радвам се, че започваме да намираме верния ритъм. За мен е важно да играем добре с всеки изминал мач и да израстваме. Когато се върнат всички контузени и окомплектоваме отбора ще играем още по-добре.“

„За съжаление останахме с 10 човека и това ни попречи малко. Направихме добри контраатаки имахме шансове да вкараме още един гол. Благодаря на феновете за подкрепата и уважението, което ми оказват винаги.“

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 10:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 15, 2011 12:50 am
Мнения: 5064
Местоположение: Варна
Нашите просто си вдигат коефицента за титлата , не се ядосвайте :strkstrk

_________________
Без Левски живота е безсмислен...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 10:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3703
Започват да се чуват критики п/в Йоканович. Ами, според мен все по-основателни. Втори нарисуван домакински мач и същия филм. Не може все играчите да са виновни с/у колоси като Берое и ЧМ и то с 10 човека.
Още в началото казах. Схема 4-1-4-1 я умее само Барселона, при останалите отбори става комично. А в БГ - мъка. Справка Левски при Костов. Като нямаш играчите за 4-1-4-1 защо я налагаш? За да гледаме тъпо и упорито Стефчо Велев на фланга ли? И да се мъчим като домакин само с 1 нападател насред София.
Схемата (4-1-2-1-2), която играем като гости е много по-разумна и ефективна с наличните играчи. При нея не се налага да играем със старомодни крила. Играем с 2ма чисти нападатели и 1 офанзивен халф зад тях. А сега с 1 крило и 1 Генков, който не барна топката цял мач, както и не получи никакви топки.
Според мен вина си има Йоканович. Първото п/увреме си беше мъка. Като виждаш, че не става с Вутов, защо не пусна втори нападател? Макар и Кристофър Димитров.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 10:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39417
Местоположение: Фаноса ти
Цел мач беше отлево-отдесно, дай я на Гари, дигни в наказателното, земи я, Бру, метни в пенала, без да гледаш. Много плоска тактика, една ч ешка уличка немаше, Барса със среден ръст 1,35 отпред само през центъра нападат на едно/две, наще си знаят Ганкиното... Еми нема да стане така.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 10:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
rkk написа:
Гари бил дупка :ohmygod

Вкара дузпата перфектно, направи 100 пробива, 3 пъти сложи топката на границата на малкото наказателно, какво повече да направи при положение, че винаги го пазят по двама?!

Силен мач на Перез. Просто изтървахме пак 5 положения чисти - Вутов, Йорданов, гредата на Велев, още три пъти се разминахме в малкото наказателно...


Родригес отново беше единствения адекватен на терена. Вкара дузпа, направи 3-4 пробива извеждайки ги в ебати позициите.

P.S. Кой реши, че Бру/Брю може да центрира и защо той го прави? :smt005


Последна промяна RIOT на Нед Авг 25, 2013 10:55 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 10:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 27, 2013 10:11 am
Мнения: 341
Защо да се напъват, като си имат договори, а и на пейката няма да седнат
заради намаления личен състав. Факт.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 10:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
0 tolerance написа:
Цел мач беше отлево-отдесно, дай я на Гари, дигни в наказателното, земи я, Бру, метни в пенала, без да гледаш. Много плоска тактика, една ч ешка уличка немаше, Барса със среден ръст 1,35 отпред само през центъра нападат на едно/две, наще си знаят Ганкиното... Еми нема да стане така.


ми тука идва и ТРЕНьОРЪТ!!!!!

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 10:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 27, 2013 10:11 am
Мнения: 341
niki92 написа:
Аз не мога да си обясня, как може да имаме ПЕТ нападателя в подготовката и в момента да сме само с Генков
И той един нападател...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 10:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 3:57 am
Мнения: 1859
Местоположение: София
Абе и аз се чудя как Йоканович от тея марадони не направи отбор и не бие всичко наред а ония С.Стоев ли какъв е прави отбор от пълни некадърници?Не е за мен тая игра футбола явно. :bigok :bigok

_________________
:pastor


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 10:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 05, 2013 8:19 pm
Мнения: 228
targovishte написа:
ДрегерО написа:

Е тия футбалери като не могат да уцелят вратата или да спрат топката, кво е виновен треньора за тва ? Ударите отдалече на нашите бяха по-опасни за момчето на вишката, отколкото за вратаря на черно море. Човека поиска други, ама нема паре. За това с тия играчи, толкова. Не го защитавам, ама предвид ситуацията в която завари отбора, най-малко вина има той. Другаде е основния проблем.


Поискал...какво значи поискал...той е дошъл при наличния материал...и аз искам да имаме играчите на Манчестър Сити или поне резеврите им...ама няма как да стане...аз съм сигурен, че скоро ще си бие шута, което доказва, че не е нашия треньор... :smt006


:shock:

До колкото знам, нормално е един треньор да поиска нови играчи, за да подобри отбора който води, за да може да увеличи шансовете си за постигане на цели ! Или бъркам нещо :smt017

А така както е тръгнало, Йоканович ще напусне сам, с което показва, че има качества, колкото и странно да звучи. Това от своя страна говори много за работата в нашия клуб което хич не е обнадеждаващо. :smt006

_________________
Левски и тесни :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 10:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
И какво да направи треньорАт, да вземе тайм аут :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 11:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 07, 2010 9:18 pm
Мнения: 715
и Сър Алекс да дойде няма да научи Велев , Гаджев , Йорданов и ко да си подават топката на 2 метра и как от 10 шута поне един да уцелят вратата.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 11:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Mr. Smith написа:
И какво да направи треньорАт, да вземе тайм аут :bigok


Самият факт...че не пожела да излезе срещу Ботев, където загубата ни беше нарисувана...говори много... :wink:
Да не говорим за моментните успехи...загуба и две равенства на Герена с човек повече по 60 мин. Навремето за това бесеха... :smt006

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 11:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
Не виждам защо съдите йоканович при положение, че пое отбор тотално разбит и нито е правил селекция нито е водил подготовка. В момента имаме играчи като Гаджев пелето милиев везалов Йорданов които не стават за Левски, кой да пусне на тяхно място йоканович?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 11:04 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Е, човек, той срещу Ботев беше треньор от 1 ден, да не кажа часове :shock: Дори не беше провел тренировка.

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 11:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Сега и Йоканович ли е виновен? Той ли да вкара положението на житния бегач или да подложи крак вместо Генков.

Говорихме си, че за пръв път тоя сезон не издъхваме след 60-70-тата минута, явно има напредък в това отношение.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 11:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Споко, сега махаме Йоканович, връщаме Сухия и Гаджев, Бру, Велев, Старокин, Пацо котката, Ил. Йорданов и Пеленцето стават машини! Левски ще заиграе невъобразим футбол, ставаме шампиони и минимум 1/4 финал на ШЛ.


Последна промяна RIOT на Нед Авг 25, 2013 11:05 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 11:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 07, 2010 9:18 pm
Мнения: 715
забравих... Гонзо показа как се държи човек , който обича Левски. Поклон за Гонзо, голям е!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 11:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
targovishte написа:
Mr. Smith написа:
И какво да направи треньорАт, да вземе тайм аут :bigok


Самият факт...че не пожела да излезе срещу Ботев, където загубата ни беше нарисувана...говори много... :wink:
Да не говорим за моментните успехи...загуба и две равенства на Герена с човек повече по 60 мин. Навремето за това бесеха... :smt006

Като какъв да излезе срещу Ботев :smt006 Като имаш договор и ти пише от понеделник, какво да правиш в събота на скамейката :roll:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 11:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 3:57 am
Мнения: 1859
Местоположение: София
Като цяло съм фен на търговище и харесвам мисленето му и мненията който споделя в форума,но в случая бих казал че тея мачове на Левски до сериозна степен са го побъркали и пише глупости. :bigok

_________________
:pastor


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 11:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
BLUE HONOUR написа:
Като цяло съм фен на търговище и харесвам мисленето му и мненията който споделя в форума,но в случая бих казал че тея мачове на Левски до сериозна степен са го побъркали и пише глупости. :bigok


Ми не може, като изгонят наш играч да ни е сигурна загубата, а като изгонят противник, да ни е сигурно равенството и то у дома... :wink:

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 11:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Mr. Smith написа:
targovishte написа:
Mr. Smith написа:
И какво да направи треньорАт, да вземе тайм аут :bigok


Самият факт...че не пожела да излезе срещу Ботев, където загубата ни беше нарисувана...говори много... :wink:
Да не говорим за моментните успехи...загуба и две равенства на Герена с човек повече по 60 мин. Навремето за това бесеха... :smt006

Като какъв да излезе срещу Ботев :smt006 Като имаш договор и ти пише от понеделник, какво да правиш в събота на скамейката :roll:


Да излезе, като мъж... :smt006
И да не реве, как му трябвали 9-има...щото на всички ни е ясно, че няма как да дойдат вече...а да ги хваща тия путки и да влезе поне в седмицата...щото с тоя график вървим към изпадане... :smt006
Пък нека е най-добрия треньор...

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 11:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 03, 2007 5:07 pm
Мнения: 1189
Местоположение: ж.к.Сухата река
Vincenzo написа:
Започват да се чуват критики п/в Йоканович. Ами, според мен все по-основателни. Втори нарисуван домакински мач и същия филм. Не може все играчите да са виновни с/у колоси като Берое и ЧМ и то с 10 човека.
Още в началото казах. Схема 4-1-4-1 я умее само Барселона, при останалите отбори става комично. А в БГ - мъка. Справка Левски при Костов. Като нямаш играчите за 4-1-4-1 защо я налагаш? За да гледаме тъпо и упорито Стефчо Велев на фланга ли? И да се мъчим като домакин само с 1 нападател насред София.
Схемата (4-1-2-1-2), която играем като гости е много по-разумна и ефективна с наличните играчи. При нея не се налага да играем със старомодни крила. Играем с 2ма чисти нападатели и 1 офанзивен халф зад тях. А сега с 1 крило и 1 Генков, който не барна топката цял мач, както и не получи никакви топки.
Според мен вина си има Йоканович. Първото п/увреме си беше мъка. Като виждаш, че не става с Вутов, защо не пусна втори нападател? Макар и Кристофър Димитров.


Какъв втори нападател..бе, братче ? Втори нападател нямаме. :wink: Какъв Кристофър, какъв Джъстис.Ще вземеме втори нападател...когато Лудогорец са 15 т. пред нас, т.е. скоро ще е. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 11:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Днес на пейката имахме алтернатива единствено Бегача, вие тука тръгнахте да търсите вина в Йоканович.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 11:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 03, 2007 5:07 pm
Мнения: 1189
Местоположение: ж.к.Сухата река
rkk написа:
Сега и Йоканович ли е виновен? Той ли да вкара положението на житния бегач или да подложи крак вместо Генков.

Говорихме си, че за пръв път тоя сезон не издъхваме след 60-70-тата минута, явно има напредък в това отношение.


Как да издъхнат ? Целия мач беше на ходом.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 11:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 13053
Местоположение: истинското село !!!
Със следващото равенство може да влезем в първата 7-ца :ohmygod

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 11:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 09, 2013 1:10 pm
Мнения: 305
Местоположение: Ямбол
Доволен съм от дебютанта Перез. Слаб мач на Генков. Вутов не го нападайте, все пак няма пълнолетие дори. СЛед като излезе ми се стори, че нямаме добре констурирана атака до края на мача. Писна ми да не бием вече.... Язък за 100 годишнината... На следващия мач съм в Любимец! ЛЕВСКИ ДОКРАЙ!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 586 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 20  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com