forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Юни 16, 2024 6:46 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1332 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 45  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 6:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5971
Местоположение: София, Герена
vazcho написа:
Македония написа:
Еми и с Иртиш бяхме 10 000, след ебането със Славия, оказвахме им подкрепа винаги и навсякъде, доказахме че дори да ни е срам и да ни боли, сме с тях.

Кои тях?
Ако имаш предвид футболистите, те в един момент ще си отидат. Ние ще останем на стадиона. Никой не ходи заради тях, а заради това че от малък е от Левски. И никой няма да стане сега от Левски заради тях. Някаква друга причина, каквото и нас ни е запалила може. Не смесвай понятията. Ще се излагаме точна на стогодишнината.
Другото е фантастика. Бащицата е шеф на отбора вече 10 години, а ти говориш за Билбао.



Точно,защото НИЕ сме Левски бихме път до Ловеч,бихме път до Разград...доста хора биха път и до Сараево,а се започна без нас.Айде,у лево.Да не говорим за Гоце Делчев(чуха освиркване и ИЗБЯГАХА),последното Пловдив и т.н.

п.с. Даже не съм чел декларацията,просто влязох тук и видях темата.Твърдо ЗА.


Последна промяна Лабрадор на Пон Юли 15, 2013 6:27 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 6:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Който му се ходи в Пловдив - да отива. Не е нужно да се гледа мач на стадиона, ще има достатъчно жълта паплач по улиците за лов. Много по-приятно ще е отколкото да гледаш мъките на онези несретници по терена. Първоначално и на мен ми изглеждаше тъпа идеята за бойкот, но като се позамислих и прочетох декларацията, си промених мнението.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 6:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 06, 2008 4:03 pm
Мнения: 2916
Местоположение: Valhalla
аз съм 50 на 50 относно това решение за бойкот...
И все пак си мисля, че основният негатив ще бъде, че все пак ще идат много левскари от провинцията и ако се съберат сериозна група някъде в другите сектори между папагалските фенове - ще се случват инциденти
:slap

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 6:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 15, 2004 9:26 am
Мнения: 169
По-важно е какви ще бъдат генералните действия от тук нататък, а не това, че ще се бойкотира един мач. Аз лично съм против бойкот на който и да е мач. Но при положение, че този бойкот евентуално ще бъде началото на поредица от действия, които имат за цел да променят из основи (не)случващото се в клуба през последните години, то няма как да не го подкрепя. Дано да е за добро!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 6:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 20, 2013 7:41 pm
Мнения: 944
Щом е решено вече - значи БОЙКОТ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 6:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 03, 2009 4:26 pm
Мнения: 2728
Твърдо "За" бойкота. Крайно време е да опитаме по друг начин. Тая сбирщина в отбора е по-дебелокожа и от оная в парламента и явно трябват по-радикални действия.

_________________
"Честност и работа"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 6:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 9:09 pm
Мнения: 1071
Местоположение: Хасково
Щом хората грижещи се за сектора са решили така, тогава това е правилният начин на действие. На който не му харесва > може да се размърда и да започне да помага на тези хора. Така ще се чуе и неговият глас :!:

_________________
Любенов написа:
Да е жив и здрав Боян, че да не ми се налага да пазя


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 6:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5971
Местоположение: София, Герена
Ултра' София написа:
Тези които не правят нищо за този сектор, а само пишат глупости по форумите нямат право на мнение !!!



И все пак кой определя кое е 'нищо' и кое значимо?Познавам хора,които само си оставят гласните струни и душата в тоя сектор...кой ще определи дали правят 'нещо'?!Важното е да се дава наклон...ебем ти последната инстанция!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 6:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 05, 2013 8:19 pm
Мнения: 228
Твърдо ЗА бойкота :!:

_________________
Левски и тесни :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 7:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 20, 2012 2:49 pm
Мнения: 1428
Ivo написа:
По-важно е какви ще бъдат генералните действия от тук нататък, а не това, че ще се бойкотира един мач. Аз лично съм против бойкот на който и да е мач. Но при положение, че този бойкот евентуално ще бъде началото на поредица от действия, които имат за цел да променят из основи (не)случващото се в клуба през последните години, то няма как да не го подкрепя. Дано да е за добро!

:smt023 :smt023 :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 7:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 14, 2005 12:45 pm
Мнения: 673
Местоположение: alone somewhere beyond
Ако не можем всички заедно да ходим на мачове и подкрепяме Идеята,поне да опитаме веднъж да бойкотираме заедно,без ''ти кой си за да ми казваш какво да правя''

_________________
сектор ''А"-духът на ЛЕВСКИ не умира!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 7:14 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9511
Гледам, че в букакето и в разни други сайтове е нещо страшно. :ohmygod2 Всеки кълне плюе. Аз даже не знаех, че имало толкова много "верни" фенове, а в някои мачове сме по 200 човека на целия стадион :smt017 Сигурно това са и ония дето питаха "това ли е хореография за 7000 лв." :ohmygod2

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 7:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 05, 2013 8:19 pm
Мнения: 228
Eric Cartman написа:
Гледам, че в букакето и в разни други сайтове е нещо страшно. :ohmygod2 Всеки кълне плюе. Аз даже не знаех, че имало толкова много "верни" фенове, а в някои мачове сме по 200 човека на целия стадион :smt017 Сигурно това са и ония дето питаха "това ли е хореография за 7000 лв." :ohmygod2


И аз това чета и очаквам напук всеки мач да има по минимум 10 000 на Герена :lol: :strkstrk

_________________
Левски и тесни :bigok


Последна промяна ДрегерО на Пон Юли 15, 2013 7:18 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 7:18 pm 
Хаххахахаах, имам един познат във фейсбоклука, който след мача с Иртиш се кълнеше, че повече няма да им стъпи, мята билети, шалове по земята, сега си е пуснал статус "кви сте вие, че да казвате кой ще влиза кой не, отивме пък да видим кой ще ни спре".
Нямам коментар просто. Оставам с впечатлението, че на тоя мач щяхме да сме поне 7000 човека в гостуващия сектор.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 7:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 20, 2012 2:49 pm
Мнения: 1428
Eric Cartman написа:
Гледам, че в букакето и в разни други сайтове е нещо страшно. :ohmygod2 Всеки кълне плюе. Аз даже не знаех, че имало толкова много "верни" фенове, а в някои мачове сме по 200 човека на целия стадион :smt017 Сигурно това са и ония дето питаха "това ли е хореография за 7000 лв." :ohmygod2

И на мен ми стана много интересно :lol: Ще каже човек, че сме 15 000 на всеки мач ...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 7:20 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 8:27 pm
Мнения: 917
Трябва да има консенсус, всички да сме единни и щом е решено че ще има бойкот, да няма хън-мън и никой да не отиде на мача. Това със стюардите е пълна глупост и не е никакъв бойкот. Както се казва - на сила хубост не става.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 7:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
Съгласни или не, щом е решен бойкот, прави се и толкова.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 7:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 32999
Местоположение: София
Изпълзяха позьорчетата обаче.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 7:30 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 1:27 pm
Мнения: 10750
Mr. Smith написа:
Съгласни или не, щом е решен бойкот, прави се и толкова.

:smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 7:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5713
Подкрепям това решение напълно. И всички трябва да го направят.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 7:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
antonatan написа:
ako няма да се ходи до Пловдив е редно да има организация да се гледа някъде мача :bigok

#засрамисебе, пак искаш да ядеш и пиеш :mrgreen:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 7:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 32999
Местоположение: София
Предлагам да идем в бирарията на петте, ама тоя път да заложим мощно на абсолютно сигурния изход, поне да пием на лукма :lol:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 7:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 13, 2005 10:40 pm
Мнения: 2153
Местоположение: София
Чудна работа къде бяха всички тия агресивни мрънкачи при последното ни гостуване на сопотци, особено около случката със знамето :smt017 Най-лесният начин да накараш някой да свърши нещо в България е да го помолиш да не го прави. :ohmygod2

_________________
Директивата е ясна: Бой, ебане и София да ви е тясна.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 7:42 pm 
Кълна се, следващият мач, на който сме 200 човека, ще мина през всички и ще излеза със списък на тези, които са били. То бива мрънкане, ама това бие всичките ми очаквания. Който не е в този списък ще го еба поне 10 пъти, ако измрънка за бойкота.

Мислите ли, че има човек, на когото му се изпуска това гостуване? Риторичен въпрос. Това важи в доста по-голяма степен за момчетата, които отговарят за това решение.

Да и на мен ми се ходи зверски много да шибам жълти манафи, но също толкова ми се участва в нещо, което да покаже нашето единство. За мое изключително съжаление това единство го притежават 300 човека в тази агитка. Другите са единни в това винаги да бъдат "анти".

А впрочем отделно друг е въпросът, че за всички красоти, които сме правили по трибуните, и с чиито снимки ние се хвалим наляво надясно, дължим поне едно шибано "ЗА" към тези момчета. Е така, само от срам... че сме балъци и чакаме всичко наготово. :smt006


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 7:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 29, 2013 1:45 am
Мнения: 100
И аз съм твърдо ЗА.Само че за един мач няма смисъл трябва да се бойкотира до като не се види някаква реална промяна иначе няма смисъл.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 8:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18210
Кво ви дреме за курораздаващите бе хора? Така или иначе няма да отидат, независимо дали има бойкот или не. Това кой какво дращи из фейса едва ли е от значение. От значение е единствено, дали стюардите ще имат проблеми с неразбрали на място. Дано да нямат.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 8:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
Отначало не бях съгласен, защото гледах от друга гледна точка...
Сега обаче съм напълно СЪГЛАСЕН !!
БОЙКОТ ! :!: :!:

Те па да вземат да бият ... :bigok

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 8:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
Не само съм твърдо ЗА бойкота, както вече казах......, нека го развия като идея или да поразмишлявам на глас.....
Знаете, не съм ни от НКП, нито от никой... от ЛЕВСКИ съм, доста години....
В деня на съответният мач ...събираме се, но не на стадиона, а някъде другаде (ако трябва в двуетажната кръчма на пазара на ъгъла, там на кръстовището...знаете я ) и каниме накои ветерани от футболистите да разказват за старите мачове и това да е точно в деня и часа на мача...или пък такива дъртофелници като нас да ви разказваме спомени от стари мачове .......за да се покаже че истинският Левски ще живее вечно в сърцата, а измисленото нефелно ПФК АД на комунистите и Батков е самазвано и не заслужава никакво внимание и уважение след това, което получихме вече толкова години.......по този начин си мисля.....ще се почетат старите истински левскари, а и по-младите ще знаете още по-добре историята на истинския ЛЕВСКИ, а и..... самозванците от ПФК Л АД ще си получат заслуженото презрение и липса на внимание и на шибани пари...дано се задавят
:lsfc1

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 8:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 12:14 am
Мнения: 5000
Местоположение: Някъде около Герена
Не мога да повярвам, че дойде и този момент. Много по-отдавна трябваше това да се случи :smt006

_________________
Левскар да си, братко, е дума велика.....Левскар да си, братко, е чест!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 8:11 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9511
Сега като се замисля май тва с бойкота трябва да бъде пробвано на някой мач срещу тим от ранга на Монтана по средата на сезона, току виж напук дошли 9-10к. :bigok

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1332 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 45  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com