forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Юни 06, 2024 4:49 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2748 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 92  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 9:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 25, 2014 10:08 pm
Мнения: 4294
Местоположение: Таковата
Някой да напише текста на песента за Венко? Пееше се отпред докато се събирахме на шествието.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 9:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8378
Местоположение: Там
Идвам да кажа само, че адски много ми хареса "дрескод синьо". Дано се налага тая "мода" :smt023

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 9:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Аз искам само да кажа на критиците, че хората, срещу които плюят така яко, си скъсаха гъза да работят по организацията на всичко, да се разправят с ушев дни наред, с кметове, с кръчмари и с какво ли не. Проправиха нова магистрала до Бургас. Стана един незабравим празник и само 2 минути ни лишиха от това да е да се нареди веднага след юбилея като емоция и изживяване. На някои хора в тъпите кратуни е трудно да им се набие каквото и да е и си пеят една и съща песен с явна наслада. Дългия не е на вишката, защото сам пожела така. На всички е ясно каква голяма загуба е, но нищо не може да се направи. Ако някога размисли, знае, че никой няма да го върне. Други желаещи НЯМА. Явно е много по-лесно да седиш отстрани и да намираш кусури на хората, които се лишават от всичко за да направят нещо за останалите, дори и да не им се получава понякога. Интересно ми е ако и те се откажат, тогава какво ли ще се случи в този Сектор, пълен с разбирачи и критици? Лесно е да гледаш само повърхността на нещата.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 9:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 04, 2013 8:35 am
Мнения: 5388
Местоположение: София
Не знам защо още се вземат на сериозно мрънканиците. Не свикнахте ли и с това? Майната им.

Само чупенето на седалки беше грозно вчера. Не го оправдам, но и някак си... Разбирам го.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 9:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 20, 2011 6:13 pm
Мнения: 1512
Светльо написа:
psiho написа:
Светльо написа:
"Със синьо знаме в ръката" ще да е некоя нова :smt017

..........И на не го ще напишем......... Нова е :slap

:smt005 :smt005 :smt005 Съвсем изключих деба :oops:

Така ще сме тия дни. :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 10:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 25, 2004 7:29 pm
Мнения: 117
Местоположение: България
Беше супер зле, не знам защо се залъгвате. Много по добре, беше през целия път и в самия град от колкото на стадиона. "Мегафониста" беше супер неадекватен през цялото време, а туристите не мисля да ги коментирам. Да на ниво бяхме спрямо преди 15 години, но спрямо 2-3 сме в дъното... :smt089

_________________
FREEDOM FOR BREIVIK & TARRANT !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 10:17 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 13, 2013 1:15 pm
Мнения: 2553
Местоположение: Sofia Bulgaria
Вени ще режеш ли,че ми е важно?Как все ви зле бе деба,как да ви угоди човек на вас?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 10:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
Стига крайности. Не беше супер зле, но нямаше нищо общо с това на което тоя сектор е способен.
Не отдавна при гол на свинете на националния стадион моментално започвахме да пеем толкова силно, че не им се чуваха жалките гласчета. :smt006

Тъпо е да се хейти крайно по представянето на агитката, тъпо е да се възхвалява и да се обявява за великанско. Конструктивни разговори трябват и конструктивни мерки.

И трябва да се наложи контрол. Не може да е 2015-та, клубът да е без една стотинка и да чупиме седалки. Съдбата ни мрази, ясно е. Защо трябва сами да си преебаваме положението още повече? Толко ли не се намериха няколко човека да озаптят ситуацията?..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 10:51 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8735
Великите седалки на великия стадион. Седнах и се счупи, ебал съм ти седалката. :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 10:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
Седем:Едно написа:
Аз искам само да кажа на критиците, че хората, срещу които плюят така яко, си скъсаха гъза да работят по организацията на всичко, да се разправят с ушев дни наред, с кметове, с кръчмари и с какво ли не. Проправиха нова магистрала до Бургас. Стана един незабравим празник и само 2 минути ни лишиха от това да е да се нареди веднага след юбилея като емоция и изживяване. На някои хора в тъпите кратуни е трудно да им се набие каквото и да е и си пеят една и съща песен с явна наслада. Дългия не е на вишката, защото сам пожела така. На всички е ясно каква голяма загуба е, но нищо не може да се направи. Ако някога размисли, знае, че никой няма да го върне. Други желаещи НЯМА. Явно е много по-лесно да седиш отстрани и да намираш кусури на хората, които се лишават от всичко за да направят нещо за останалите, дори и да не им се получава понякога. Интересно ми е ако и те се откажат, тогава какво ли ще се случи в този Сектор, пълен с разбирачи и критици? Лесно е да гледаш само повърхността на нещата.

Да определено свършиха доста работа което е похвално..Беше страхотно изживяване на плажа ,но до там...На терена жалки на трибуните само хорео и факли с димки ..Пеене кръгла 0.....А относно дългия-да реши да се махне но причината е, че го обидиха жестоко както обидиха и Плебея както сигурно и още много знайни и не толкова..
Относно Илия даже е смешно да се коментира...Да си направи самооценка ако може и да си седи в сектора....Напълно неадекватен беше за мен и още много хора ....Мача е за нас 1:0 хвърля се какво ли не той седи и гледа а сектора мълчи без да пее.Нито тон дава нито забележка прави да се спре хвърлянето защото мача може да замине...Точно 3 пъти насра Сан Бабила и всяко негово обаждане по микрофона му се разминаваше със сектора...Отделно прекъсванията и направо нямам думи..Все едно на концерт на Илия бях а не на мач..Отделно с това грачене дето си преправя гласа ...смех.....По добре да нямаше никой долу да дава тон..това е трагедия при 15 000 хил. и копаем надолу...обидени ако има да ме прощават,но не спестих нищо..

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 11:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
Забравих нещо да кажа....Хореографии ,факли бомби нищо против ,но нямаш ли пеене ебем ти в агитка и пр....най-важното е пеенето....ние не пеем...така че нека си спестят толкова многото работа тези а да наблегнат на пеене...от толкова организация сме по-неорганизирани от всякога...

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 12:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7303
Bellamy написа:
Не отдавна при гол на свинете на националния стадион моментално започвахме да пеем толкова силно, че не им се чуваха жалките гласчета. :smt006


Всеки си има лимит на сили... Веднъж, два, три, пет, десет пъти, ебаха ни майката тия, какво желание да имаш...

А Илия, че е тотал щета, е факт, но след като няма кой друг...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 12:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 1:14 pm
Мнения: 4045
Дълъг, на кой ни остави, дълъг :(

_________________
Изображение
Въздушната шир на небето е синя...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 1:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 25, 2011 6:50 pm
Мнения: 309
Аз не намирам представянето за зле, защото около мен нямаше нито един човек който да не пее и постоянно имаше вой. Моя личен проблем е, че след 75тата минута от болки в главата и загубен глас вече не можех нищо... Престанете да се дракате, защото като за събиране на 14000 левскари от всички краища на страната, кой с 3, кой с 5 мача в последните 10 години, представянето беше повече от предоволно. Единствения проблем знаем какъв е и ако оная сръбска мърша не действаше като данчо тъча, най-вероятно сега даже нямаше да пиша тоя пост.


едит: Гледам, говори се за лимити и тн... след 2рия им гол наистина всички бяха като застреляни от упор и много малко хора успяха да си дадат сила да пеят, но повярвайте, на някои от нас това ни е трети път по един и същи начин и болката е неописуема. Иначе точно след 2рия им гол отново опитах да запея на максимум, макар и вече да не можех да говоря нормално...

_________________
В името на Костов
и сина Кънев
и светия дух на юношите
амин!

AKO NE SLEDWA6 MANTRATA NE SI PRAWOSLAWEN!!11!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 2:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
rkk написа:
Bellamy написа:
Не отдавна при гол на свинете на националния стадион моментално започвахме да пеем толкова силно, че не им се чуваха жалките гласчета. :smt006


Всеки си има лимит на сили... Веднъж, два, три, пет, десет пъти, ебаха ни майката тия, какво желание да имаш...

А Илия, че е тотал щета, е факт, но след като няма кой друг...



Абсолютно е така. Констатирам го като факт, в никакъв случай не обвинявам хората.
Докато гледах, колегите в офиса само ме зяпаха и се закачаха щото постоянно подскачах по бюрото и въобще не отразявах никой и нищо около мене.
След втория гол на Черно Море, почнаха нещо пак да се закачат къде съм какво става.. Аз седя на стола и само усещам как ми се стичат сълзите. Отдавна не съм се чувствал по-празен (от ония шибан мач, да не се бях раждал да присъствам на него)... Най-шибания ден. Нямах щастието да съм заобиколен от 14 000 братя и сестри.
И разбирам напълно какво са почувствали.
НО това не оправдава слабото разпяване и повтарянето на едни и същи песни по не знам колко време... Не знам дали на мен ми се чу в слушалките или беше така, ама в един момент публиката подаваше една песен, а разпяващия се опитваше да ги спре и да започне друга. Върховна глупост.

Критиката ми е насочена към хората, за които е по-важно да къртят седалки и да чупят стъкла отколкото да пеят за Левски. Не смятам, че мястото им е на стадиона. Не са от вчера и днес тия проблеми с пикльовците, които през целия мач пеят 3 минути, бият се половин час и през останалото време се оглеждат и се чудят каква простотия да направят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 2:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5707
Да гледаш тоя мач с колеги чорбари... това не бих го пожелал на никой. :ohmygod Трябва да ти връчим медал за храброст, че си ги изтърпял. :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 2:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 17, 2006 4:53 pm
Мнения: 2201
Кво не е било от умората, бате. Аз след 45тата минута не можех да си стоя на краката. За сефте ми се случва такова нещо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 9:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 27, 2012 10:02 pm
Мнения: 1845
Местоположение: РАЗСАДНИКА БЕЙБИ
Аз влязох на стадиона с главоболие, умората беше брутално.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 9:40 am 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5532
Браво на НКП и кмета за организацията, която имаше в града. Любезни ушеви :bigok , като изключим, че бяха отворили само една врата за влизане, другото беше ок.
Относно пеенето, пичове, винаги може да е по-добре. Лично аз, след цял ден бири и тва слънце, на полувремето бях труп. :bigok Другото което е, нормално е след като ни вкарат, да се убие желанието за каквото и да е било. Гол в последната минута, всички виждаме купата в синьо, каквито и роботи да сме, няма как, да не ти се скапе желанието.
И един пример от снощи - Наполи, дето се смятат за някакви мега корави ултраси, хулигани, след като Лацио им вкара за 2-3 , ем на стадиона стана като гробница. Фенове сме, не сме роботи :smt115


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 9:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40351
Искам само да изкажа огромна благодарност на хората, които в последните седмици се разпраха от път, работа и бъхтане, за да бъде направена такава перфектна организация за син празник в Бургас. И да изразя съжаление, че огромния им труд беше помрачен от отделни изцепки на една малка част от 14-те хиляди. Защото следващия път, когато тия хора отидат някъде да се опитат да правят организация, ще им се припомнят точно тия изцепки, а не нещо друго. За глобите и наказанията, дето ще ги отнесем - не говоря (макар че в тая прекрасна ситуация, в която сме, хич не са за подценяване). Но наистина ми се иска когато някой тръгне да прави нещо подобно, да се замисли поне за това, че по тоя начин сере на усилията на хора, които стоят до него в същия сектор....

Още веднъж - огромни благодарности за колосалния труд, положен за организацията!

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 10:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 20, 2015 10:55 pm
Мнения: 1659
Абе шамариха един-двама ама трябва повече контрол върху тея.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 10:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Полковник,пишеш безумни глупoсти.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 10:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 15, 2006 3:56 pm
Мнения: 4978
Стъклото беше счупено отвън, след като някой метна нещо, момчето което беше вътре не беше виновно :smt006

_________________
11101111010


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 10:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15865
Местоположение: Sofia
rkk написа:
Сигурно съм афектиран, но точно глупости не пиша. И ако кажете, че тия не са проблем, просто си кривите душите. :wink:

Е мен вече ми писна от такива отрепки. Па нека не съм левскар, защото не защитавам изроди, чието място не е на стадиона.

И да бяхме били - пак нищо нямаше да промени факта, че тия застрашават здравето на една камара народ.


Една бутилка падна на 5-6 метра от мен, докато влизахме във В откъм Г точно... Не знам как не строши на някой главата. Иначе, по-лоша организация на ушев не бях виждал. Пускат без билети, можех да внеса отрязана свинска глава в гащите си, ако бях решил, или поне някоя бомба, способна да взриви трибуна....

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 10:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Пoлкoвник, пишеш глупoсти, защoтo при 14К на стадиoна няма как да няма прoстoтии. Не ти прави чест да гo приписваш на НКП и Владo. В Хаскoвo бяхме 500 чoвека, изричнo пoмoлихме да не се гърми и местните келеши цял мач хвърляха пиратки. 2 бoна глoба в тoя умрел мач. Сигурнo пак Гугутката е винoвен. Каквo ли щеше да се драска акo стюардите беха плескали някoй в тoзи случай?

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 10:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7303
Седем:Едно написа:
Не ти прави чест да гo приписваш на НКП и Владo.


Не ме разбра. Аз никъде не казвам, че НКП и Владо са виновни. Отговорността за подобни изцепки е лична, няма как да я носи Гугутката или който и да било. Просто трябва да се вземат мерки - и когато не го прави полицията, трябва ние някакси... Дали ще стане, скептично настроен съм.

Защото, извинявай, ама не мога да приема някакъв с кръвасяли очи да ме заплашва, а друг тъпанар да ми вика да ходя да чопля семки, понеже аз искам да си подкрепям отбора, а той гърми бомбички измежду стотици хора.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 11:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49853
Местоположение: ШОПландия
Ограничаването на такива хора си е работа и на ушев, но и на тарторите. Тамошният ушев въобще не знаеше какво се случва. Струпване на хора на единия еход, а през централния на сектор В си влезнахме като у нас си. Можех с гранатомет да влезна.
След мача беше важно на бойците да се сбият и с входните врати на блока дето е в непосредствена близост. Добре че имаше решетка.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 11:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 11:17 pm
Мнения: 613
Светльо написа:
Стъклото беше счупено отвън, след като някой метна нещо, момчето което беше вътре не беше виновно :smt006


Отвътре беше и горе бяха 4ма, които в крайна сметка си признаха. Падна на метър от мен, имаше момче разбита глава и още няколко с нарязани крайници. Каквото и да се каже това е върха на простотията.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 11:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 25, 2011 6:50 pm
Мнения: 309
rkk написа:
Kryten написа:
Нещо не е прав Владимиров, ли?


Прав е. Само дето баш помиярите са тия, които:

- потрошиха стадиона;
- гасиха факли в седалки, рискувайки да стане голяма беля;
- счупиха стъкло на стадиона и нарязаха главата на друг левскар;
- бяха напушени като кирки и гърмяха бомбички по средата на сектора.

Ей такива уроди са проблемът, не няколко човека, които са афектирани и псуват във форума.
Само че тия горните са от контигента на Гугутьо и никой няма да ги барне.

Все повече се убеждавам, че приятели, които ми казват, че тия трябва някакси да ги отлъчим, са безумно прави. Само че това няма как да стане. И ще продължаваме да сме черните за всички, понеже 200 или 300 човека развалят кефа на 15 000.

Успокоявам се, че не са отбелязани хората, които хвърляха по Венков, че щях да съм много виновен за ситуацията и най-вероятно щях да опитам да се самоубия. Само ако го бях уцелил преди фаталния тъч с една планка с винт в нея, ех...

_________________
В името на Костов
и сина Кънев
и светия дух на юношите
амин!

AKO NE SLEDWA6 MANTRATA NE SI PRAWOSLAWEN!!11!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 11:44 am 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 02, 2010 2:41 pm
Мнения: 1588
Браво, това ти носи 10 бонус точки! :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2748 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 92  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com