forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Юни 16, 2024 4:45 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2748 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 92  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 7:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 2681
Bellamy написа:
Не са ни виновни хората, които са инвестирали в това да има хубав стадион в Бургас.

Хубав стадион, хубава организация. :strkstrk :lol:

_________________
"И след като години наред от страх мълчахме, сега защо не замълчим от срам?"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 7:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
Особено като се засякохме с еклерите :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 7:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
Защо се опитвате да зачеркнете и отречете единственото хубаво, което се случи около този мач? А именно уникалния син десант на Бургас, посинялата магистрала - почти всяка втора кола беше наша, многото деца, претъпкания стадион, страхотното настроение и чистата любов към Левски, която се четеше по всяко лице?
Не можете да твърдите, че не се било пяло, при положение, че имаше супер силни моменти, в които стадионът просто кънтеше...
И да, имаше деца, които плачеха след мача, но ето тук е ролята на бащите им - на следващия мач пак на стадиона. Толкова посърнали и обезверени лица не съм виждала отдавна...

Дали позабравихме девиза "докрай и после отначало"?
:levski

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 7:06 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Юли 12, 2012 10:59 am
Мнения: 148
Местоположение: София
За мен, като цяло организацията преди мача беше на много високо ниво. Благодарности на хората, които помислиха и организираха нещата до мача. От много време насам не бях виждал толкова много левскари с настроение на стадиона. Мисля, че първото полувреме по трибуните бяхме много добре. Още преди да започне мачът, на загрявката, хората аплодираха и подкрепяха отбора. Второто полувреме, обаче беше слабо като цяло, а съвсем умряхме при изравнителния гол. Именно в подобни моменти има най-голямо значение кой ще ни разпява. Помня преди няколко години Ицо как в такива моменти не само подхващаше тон за песен, но и ни припомняше колко важна за играчите е нашата подкрепа. А с нея сме обръщали мачове. Това за мен е разликата, която, ако се замисли човек, не е никак малка....


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 7:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18210
Виктория написа:
Защо се опитвате да зачеркнете и отречете единственото хубаво, което се случи около този мач? А именно уникалния син десант на Бургас, посинялата магистрала - почти всяка втора кола беше наша, многото деца, претъпкания стадион, страхотното настроение и чистата любов към Левски, която се четеше по всяко лице?
Не можете да твърдите, че не се било пяло, при положение, че имаше супер силни моменти, в които стадионът просто кънтеше...
И да, имаше деца, които плачеха след мача, но ето тук е ролята на бащите им - на следващия мач пак на стадиона. Толкова посърнали и обезверени лица не съм виждала отдавна...

Дали позабравихме девиза "докрай и после отначало"?
:levski


Един от малкото пъти, в които няма да се съглася с теб. След техния гол млъкнахме, и не направихме това, което сме правили много други пъти.
Колкото до децата, то е ясно. Както си заведох лапето на тоя мач, така ще го заведа и на следващия. Това обаче не променя ситуацията в клуба или при нас като фенове. Не ми е приятно да има дълги моменти без пеене, а те се случват все по-често. Не виждам причина да си затваряме очите, това няма да ни е от полза.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 7:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 28, 2009 4:51 pm
Мнения: 1762
Защо пак 5 песни - за кой пореден път И. забравя "Ти си любовта", "На Герена, на Уембли", "Завинаги оставам аз левскар", "Таз трибуна нека се тресе", с които щяхме да съборим всичко! Защо м/у 82-93мин пълен ташак - там можехме да мача НИЕ!!!

_________________
От първата глътка въздух, До последния удар на сърцето!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 7:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
И аз искам през цялото време да се пее, да не спираме за миг, но нека не забравяме, че по-голямата част от хората цял ден бяха по плажове и заведения, слънчасали и в един момент умората си каза думата. Като прибавим и абсолютния шок от развоя на мача - не сме роботи все пак.
И го нямаше изречението "сектор Б не се предава" :wink:

Не ме разбирайте погрешно, разбира се, че можеше да е още по-добре... Но признайте, че всички имахме един емоционален ден, един наводнен от Левскари град, песни, настроение, пълен стадион, подкрепа... Ако и играчите имаха успех на терена, стадионът буквално щеше да бъде срутен... Пак повтарям, не сме роботи.

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 7:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18210
Не мисля, че е от умора. Мисля, че колкото по-организирано става всичко - хорео, пиро, уредба, микрофони, толкова по-кухи ставаме като структура. Това не е от сега, за да го отдаваме на умората. То адреналинът беше на такива нива, че умората си беше била шута...
А денят, денят беше прекрасен, наистина.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 7:32 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 1:13 pm
Мнения: 2600
Някой ще каже ли какво се случи със стъклото над В сектор, младежите горе го счупиха ли та щяха да направят такава беля, че не е реално? :shock:

_________________
Левски :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 7:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 15, 2008 12:06 pm
Мнения: 5228
Местоположение: нЕма
"Таз трибуна" не съм чувал досега да се пее на футболен мач :loser2 Иначе тая песен не знам защо не се налага - https://www.youtube.com/watch?v=Se-9X37IeQI Определено е добра за циклене, а ние такива почти нямаме.

_________________
Tiocfaidh ár lá

No me importa donde juegues
Siempre te voy a seguir
Yo lo quiero a Levski Sofia
Y por él voy a morir


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 7:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
Аз така го усетих. Умора, разочарование, шок... И дежа вю-то от 2013... В повечко ни дойде.

Хубаво е да има човек, който да дава тон, за да може да има синхрон при пеенето, да се получават хореографиите. Да, така се губи спонтанността, но пък се получава по-ефектно, когато всички по сигнал запалят факлите, например.

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 7:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 9:46 pm
Мнения: 2812
Местоположение: София
мичо написа:
Някой ще каже ли какво се случи със стъклото над В сектор, младежите горе го счупиха ли та щяха да направят такава беля, че не е реално? :shock:

Някакви малки келеши се качиха горе да гледат мача и при един от пропуските счупиха стъклото ,което се изсипа върху главите на хората... На едно момче му се отвори главата и го бинтоваха после. Нямам думи какви идиоти има сред нас...

_________________
ПОДКРЕПЯЙ ЛЕВСКИ ДОКРАЙ! ЗАВИНАГИ И НАВСЯКЪДЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 7:37 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9511
tprodanov написа:
Виктория написа:
Защо се опитвате да зачеркнете и отречете единственото хубаво, което се случи около този мач? А именно уникалния син десант на Бургас, посинялата магистрала - почти всяка втора кола беше наша, многото деца, претъпкания стадион, страхотното настроение и чистата любов към Левски, която се четеше по всяко лице?
Не можете да твърдите, че не се било пяло, при положение, че имаше супер силни моменти, в които стадионът просто кънтеше...
И да, имаше деца, които плачеха след мача, но ето тук е ролята на бащите им - на следващия мач пак на стадиона. Толкова посърнали и обезверени лица не съм виждала отдавна...

Дали позабравихме девиза "докрай и после отначало"?
:levski


Един от малкото пъти, в които няма да се съглася с теб. След техния гол млъкнахме, и не направихме това, което сме правили много други пъти.
Колкото до децата, то е ясно. Както си заведох лапето на тоя мач, така ще го заведа и на следващия. Това обаче не променя ситуацията в клуба или при нас като фенове. Не ми е приятно да има дълги моменти без пеене, а те се случват все по-често. Не виждам причина да си затваряме очите, това няма да ни е от полза.

Какво пеене след първия им гол очаквате не знам. :ohmygod2 След тоя гол съм сигурен, че вече едно 80% от сектора усетиха накъде отиват нещата.... То търпяхме с Берое, то търпяхме и след Слагия и след Иртиш и след Сараево, ама това вече е абсолютно нечовешко и смазващо психически абсолютно отвсякъде, на хората около мен още след 1:1 им се ревеше, споменът от ония мач със Славия е твърде пресен все още. :smt006 Трябва да си нечовек та да може да се раздадеш на макс, аз лично не си го представях как ще стане.

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 7:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 20, 2011 6:13 pm
Мнения: 1512
antonatan написа:
Трябва рестарт на всичко. На клуба, на отбора, на публиката. Тия два мача със Славия и Черно море ще ни обременят за цял живот. Трябват нови хора, както ние не бяхме обременени от Олимпия и Щурм, сега трябват нови хора, за които Славия и черно море са просто загуби и 5 минути рев в полите на майките си. Това е :?

Ей това е най - точното мнение, което прочетох и си го мисля цял ден. Добре, че ходих на работа днес та да забравям за по 5-10 минути за вчера. От тоя мач на терена другия сезон не трябва да има нито един играч, както не трябваше да има и след Славия, защото дойде Иртиш точно заради него.
За публката - благодаря на всички за уникалните изживявания преди мача. За 20тина години откакто съм по стадионите по - хубаво преди мач не съм се чувствал.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 7:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18210
Eric Cartman написа:
Какво пеене след първия им гол очаквате не знам. :ohmygod2 След тоя гол съм сигурен, че вече едно 80% от сектора усетиха накъде отиват нещата.... То търпяхме с Берое, то търпяхме и след Слагия и след Иртиш и след Сараево, ама това вече е абсолютно нечовешко и смазващо психически абсолютно отвсякъде, на хората около мен още след 1:1 им се ревеше, споменът от ония мач със Славия е твърде пресен все още. :smt006 Трябва да си нечовек та да може да се раздадеш на макс, аз лично не си го представях как ще стане.



С това съм съгласен. Ама звучи доста по-различно от - бяхме велики. Не бяхме. Причините си ги имаме, това никой не го отрича.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 7:41 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8735
tones написа:
"Таз трибуна" не съм чувал досега да се пее на футболен мач :loser2 Иначе тая песен не знам защо не се налага - https://www.youtube.com/watch?v=Se-9X37IeQI Определено е добра за циклене, а ние такива почти нямаме.

Твърде много текст и музика е за нас като агитка :smt005 Говорили сме го и преди.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 7:42 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3715
L.S.F.C._1914 написа:
мичо написа:
Някой ще каже ли какво се случи със стъклото над В сектор, младежите горе го счупиха ли та щяха да направят такава беля, че не е реално? :shock:

Някакви малки келеши се качиха горе да гледат мача и при един от пропуските счупиха стъклото ,което се изсипа върху главите на хората... На едно момче му се отвори главата и го бинтоваха после. Нямам думи какви идиоти има сред нас...


Аз бях най в ляво на В от към кенефите, тва същото момче с окървавената тиква ли беше? Добре поне, че се е реагирало на време, направо ми прилоша, докато го гледах...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 7:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
Ужасно беше ....

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 7:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 24, 2012 11:31 am
Мнения: 641
Както цялата ни държава и публиката ни е пълна с бездушници (мълчание като женски полови органи в продълженията) и селяндури, които чупят стадиона. Догодина, дай боже, А сектор и да се оправя новото поколение. :smt006

_________________
В игрите децата за ЛЕВСКИ мечтаят,
за славния ЛЕВСКИ футболен тим.
И старците шапките даже си свалят
пред славния ЛЕВСКИ непобедим.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 8:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7303
Нашият живот написа:
Аз помислих че пада козирката :bigok Не че щях да имам нещо против де :(


Не си само ти...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 8:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 27, 2012 11:41 pm
Мнения: 1107
Prisoner написа:
Защо пак 5 песни - за кой пореден път И. забравя "Ти си любовта", "На Герена, на Уембли", "Завинаги оставам аз левскар", "Таз трибуна нека се тресе", с които щяхме да съборим всичко! Защо м/у 82-93мин пълен ташак - там можехме да мача НИЕ!!!

Пич, айде да не си измисляш, щото толкова песни не се бяха подхващали отдавна. "Когато над София мръкне", "Дори да хулят", "Дай си сърцето", "България има природни богатства", "България е нашата родина", "На площад Сан Бабила", "Да запеем дружно песента", "Шуми Марица", "Със синьо знаме в ръката", "Със синьо знаме в нашите ръце", "Сто години, сто години" и още 7-8 скандирания имахме. Да, винаги нещо е забравено, ама е така да серем няма смисъл! :smt006

_________________
Оставам на разположение за допълнителни коментари и въпроси! :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 8:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 05, 2009 12:07 am
Мнения: 1767
Местоположение: Berlin
Беше омега яка атмосферата преди мача, като почнем от самият път със сини автомобили, пеенето по крайпътните бензиностанции, лудницата покрай плажа, мошно левскари навсякъде :smt007 Дано пак се повтори подобно ходене, беше велико. Следващият път да вземем и да бием освен де :bigok Аз си изпълних програмата, изпих колкото можаш бири, пях до откат, снимах се с Ивс :bigok направих и плажче. Другото е ясно, там не сме виновни ние, така че горе главите, ще се обърнат нещата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 8:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 15, 2006 3:56 pm
Мнения: 4978
"Със синьо знаме в ръката" ще да е некоя нова :smt017

_________________
11101111010


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 8:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
Даже е много стара

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 8:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 20, 2011 6:13 pm
Мнения: 1512
Светльо написа:
"Със синьо знаме в ръката" ще да е некоя нова :smt017

..........И на не го ще напишем......... Нова е :slap


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 8:40 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 3:59 pm
Мнения: 2230
Местоположение: Синя София
sid написа:
L.S.F.C._1914 написа:
мичо написа:
Някой ще каже ли какво се случи със стъклото над В сектор, младежите горе го счупиха ли та щяха да направят такава беля, че не е реално? :shock:

Някакви малки келеши се качиха горе да гледат мача и при един от пропуските счупиха стъклото ,което се изсипа върху главите на хората... На едно момче му се отвори главата и го бинтоваха после. Нямам думи какви идиоти има сред нас...


Аз бях най в ляво на В от към кенефите, тва същото момче с окървавената тиква ли беше? Добре поне, че се е реагирало на време, направо ми прилоша, докато го гледах...


Той е бил, да. И той, и още 2-3 момчета извадиха невероятен късмет, че това стъкло не уби някой. Наистина можеше да се случи най-най-лошото, на косъм беше, аз бях вцепенен просто. Тия малоумници горе в началото дори не осъзнаха какво са направили и какво е можело да стане.

Иначе Илия по принцип е неадекватен, пък като се напие на мотика става наистина мега скандален. Не е сериозно през 5 минути да даваш тон за "ние сме Левски", "сините в атака", "само Левски оле", да не дадеш за цял мач тон за "Ти си любовта", въпреки че виждаш, че е подхваната от сектора на 2-3 пъти. Мога още много да напиша по тази тема, но тия неща са ясни на всички, просто някои предпочитат да си затворят очите. Изключително тъжно е агитка с нашия потенциал да е с такъв тартор, имам чувството, че дори и той не иска да бъде там, по-важното е просто да не са други хора. Ясно ни е при едни други двама души какво би било. И не ми казвайте, че Илия няма вина, защото знаем този сектор как е бил вдиган при негативен резултат, тарторът е от огромно значение. Изключително много ме е срам от мизериите, които се направиха след мача, но беше ясно, че така ще се случи ако развоят е негативен. Бяхме толкова добре посрещнати в Бургас, поклон пред кмета и всички замесени в организацията преди мача, жалко, че някои хора не могат просто да се държат достойно и се изложихме брутално и с право ще ни хранят всички (не че ми пука). Поклон пред почти всички левскари, които бяха в Бургас, толкова красива гледка рядко се вижда. 14 000 души на 400 км от дома, толкова семейства, деца, просто неповторимо изживяване, браво момчета и момичета. Днеска на връщане спряхме да хапнем на една бензиностанция и след нас спряха двама мъже с децата си. Точно преди да слезнат децата от колата си облякоха с гордост юбилейния екип. Очите ми се насълзиха просто от радост и мъка, че не успяхме да вдигнем тази купа, да се зарадваме всички, както наистина заслужаме. Велико е да си Левскар! Горе главите!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 8:52 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 6:47 pm
Мнения: 1117
Не мога да се съглася с всички тея мнения, дето мислят, че сме били зле вчера. Бяхме на супер ниво. Адски мармалад още от предния ден, в Бъргас навсякъде никнат сини, аз такова нещо не помня, колосално с перфе организация (като изключим влизането на стадиона). А ходя на мачове от над 20 години и да кажем, че имам база за сравнение.

Бяхме в сектор Г, защото във В беше претъпкано и погледнато отстрани си бяхме екстра, имаше мощни избухвания, момчето отпред се справи идеално първото полувреме - кратки скандирания и някоя и друга песен. Второто не знам защо заигра с песни, на тея мачове песни няма как да се получат, разберете го тва. Имаше хора, които не са стъпвали на мач от 10 години, те не са ги чували тея песни момци... Стига сте мрънкали и ревали, вчера беше митичен ден и ако бяхме взели купата щяхме да митологизираме тоя финал.

Ако искате може да поспорим на тема песни, агитки, ултрас, хулигани и т.н. и да си ги померим. Всичко може да е, но вчера бяхме екстра. :lsfc1


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 9:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 15, 2006 3:56 pm
Мнения: 4978
psiho написа:
Светльо написа:
"Със синьо знаме в ръката" ще да е некоя нова :smt017

..........И на не го ще напишем......... Нова е :slap

:smt005 :smt005 :smt005 Съвсем изключих деба :oops:

_________________
11101111010


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 9:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10480
Местоположение: София
Eric Cartman написа:
Какво пеене след първия им гол очаквате не знам. :ohmygod2 След тоя гол съм сигурен, че вече едно 80% от сектора усетиха накъде отиват нещата.... То търпяхме с Берое, то търпяхме и след Слагия и след Иртиш и след Сараево, ама това вече е абсолютно нечовешко и смазващо психически абсолютно отвсякъде, на хората около мен още след 1:1 им се ревеше, споменът от ония мач със Славия е твърде пресен все още. :smt006 Трябва да си нечовек та да може да се раздадеш на макс, аз лично не си го представях как ще стане.

Няма друго мнение по въпроса. Какво ли не изтърпяхме, през какви страдания ли не минахме, та точно вчера след 93тата мин да се иска да пеем, както през целия мач... Когато ти заседне буцата в гърлото нищо не може да се направи по въпроса.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2015 9:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 22, 2015 11:17 pm
Мнения: 1653
В сектор Г беше пълно със стари кучета :smt003 Преминавайки през навалицата във В, се чу: Олиии май щи гледами мача прави :loser2

_________________
...СИ САМО ТИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2748 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 92  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com