forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Юни 16, 2024 12:44 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1167 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 39  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 31, 2007 11:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 22, 2006 5:51 pm
Мнения: 448
thegboy, със следващата 'печалба' от 'Еврофутбол' си купи белО, просто ще се енергизираш и ще ти е много готино, това дето го гълташ в момента само ти преебава органите и те кара да смяташ, че МКС-то (Мездренската Коза Ностра) коли и беси в световния футбол, но не успява да се прикрива хубаво и ти си ги надушил...

По темата - нормален мач, ама Божката като изключим, че е от Люлин, май нема други положителни качества...

Не е хубаво, че си нямаме приоритети и ритаме еднакво навсякъде. Бай Иван екстра го беше написал - ако си европейска марка... ще знаеш къде да се раздаваш. Не може да си даваш зор в мачове срещу селски/квартални отбори... Сега гледам другарите от Г 14... Севиля (от ония клошарския турнир), Байерн (второразредни шваби), Реал, Меал... и отбора на всички власти, Раев, Жан Виденов и цар Калоян... Къде са Нотингам Форест и лит(*кс-етрополе? Нима са в миманса!? Хрушчов джуниър ще превземе ФИФА и ще ни се ебе майката, ейййй...

Днес свинете и Ангелов адски ме дразнят... не знам що...

;-)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 31, 2007 11:31 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 9:30 pm
Мнения: 860
imevladobg написа:
mr.Jh0nY написа:
Тая кал беше подигравка с нас :? Да не говориме че преди мача стигаше до горе на тия зелените дето ги бяха сложили на първия ред, а после й спадна нивото :lol: Терена им беше като язовир, даже имаше и един удавник, смърдеше на тиня и т.н. Общо взето беше добре :lol:

ПП: Тоя маслината непременно трябва да се изяви :? На връщане във влака легна отгоре на тия за багаж дето са над седалките в купетата. Доста глас изхабих по него :?

ПП 2: За запознатите "Ресторант-вагона е нашата кръчма" :lol:


Хаха горката жена побъркахме я :lol: :lol:


Не питай, маслината беше 2 купета по надолу, и сваляше неква супер мадама, а от БДЖ не знам дали ще останат доволни от съсоянието, на 3ти вагон - 1ва класа, сиг вече не мое му се каже, че е първа АХАХА :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 31, 2007 11:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
shushu написа:
експлосион ли си ква си направи една услуга на всички и спри да пишеш в тая тема


Айде стига закачахте момичето де... Нейно мнение си е за града/селото Мездра


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 31, 2007 11:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Абе що след всеки мач се коментират клошари като маслината и тези около него? А и вие какви хора трябва да сте за да му се кефите и да комуникирате с него? Това ли ви е идолът в живота? И първа класа не била вече първа - евала, велики сте!

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 31, 2007 11:38 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 9:30 pm
Мнения: 860
Кой се кефел на Маслината, точно па на него ще му се кефа, а това че сме били в 1 вагон не значи нищо :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 31, 2007 11:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 13, 2005 11:50 pm
Мнения: 605
Shakespirt написа:
Aspirina написа:
Kryten написа:
Господи Гошо контузен нееееееееееееееееееее. загинахме!!!!

Тъпспорт пише, че го нема до Нова Година, по Гонг казаха, че бил аут за 10 дена.... :roll:

Боримиров е аут за 10 деня :wink: гошко май е направил белята, дето аз си я направих с коляното - скъсан менискус май :oops:

edit: Петков е разтегнал вътрешна връзка на коляното и все още не е ясно колко ще отсъства от терените.
Още по темата


В утрешния брой на вестник "Тема: Спорт" пише:

За щастие не се оправдаха опасенията за скъсан менискус и националът ще се възстанови за най-важние мачове от сезона.... Диагнозата е навехнато коляно и разтегнати връзки. Най-късно до три седмици ще се върне в игра. Това означава, че той ще е на линия за софийските дербита с Локомотив, ц(*ка и Славия. :wink:

_________________
Res, non verba.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2007 12:01 am 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 9:55 pm
Мнения: 332
Simply Ultra написа:
Абе що след всеки мач се коментират клошари като маслината и тези около него? А и вие какви хора трябва да сте за да му се кефите и да комуникирате с него? Това ли ви е идолът в живота? И първа класа не била вече първа - евала, велики сте!
То и аз тва се чуда. Как може да прави такива изяви и да му се кефат, на тоя нещасник... Викаха му у влака "Маслина президент".

Кайзер, тва с първата класа навръщане беше излишно, не стига че ни дадоха да седиме там, щото можеше Ушев да дойде и да ни натикат в друг вагон :wink: Момчето, дето го направи това не го познавам де... ама нямаше нужда :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2007 12:06 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 07, 2006 11:16 am
Мнения: 454
mr.Jh0nY написа:
Simply Ultra написа:
Абе що след всеки мач се коментират клошари като маслината и тези около него? А и вие какви хора трябва да сте за да му се кефите и да комуникирате с него? Това ли ви е идолът в живота? И първа класа не била вече първа - евала, велики сте!
То и аз тва се чуда. Как може да прави такива изяви и да му се кефат, на тоя нещасник... Викаха му у влака "Маслина президент".

Кайзер, тва с първата класа навръщане беше излишно, не стига че ни дадоха да седиме там, щото можеше Ушев да дойде и да ни натикат в друг вагон :wink: Момчето, дето го направи това не го познавам де... ама нямаше нужда :wink:



определено :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2007 12:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10771
BLUES(Finland) написа:
thegboy, със следващата 'печалба' от 'Еврофутбол' си купи белО, просто ще се енергизираш и ще ти е много готино, това дето го гълташ в момента само ти преебава органите и те кара да смяташ, че МКС-то (Мездренската Коза Ностра) коли и беси в световния футбол, но не успява да се прикрива хубаво и ти си ги надушил...




И сега като ме нападна така и каза супер готини лафове дето супер яките пичове по форумите ги използавт готино ли ти е ? :roll: Казах ви кво ми се случи и резонно кво смятам, защо трябваше да ме обиждаш ? Да съм накарал някой да се съгласява с мен ? :?

А и btw в bwin мачът е блокиран :?


Не исках да задръствам цялата тема с това, щото ми е ясно колко е неприятно, ама нямаше как да не отвърна на тоя коментар, сори.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2007 12:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 22, 2006 5:51 pm
Мнения: 448
Мерси, че ме мислиш за як пич...

Не те нападам, просто ми стана забавна тезата ти, че си дочул от некъв човек, че мача е уредено как ще завърши след 90 мин, после след 120 мин (и май само от скромност ни спести, че междувременно си знаел какъв ще бъде резултатът и в 36та, 62та и 101-та минута)... и всичко се е развило по сценарий... и затуй и аз се пробвах да се направя на забавен...

Извинявай, ако съм те засегнал. За да не те засягам, като си помислиш глупост - не я споделяй в писмена форма.

;-)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2007 12:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 23, 2007 6:43 pm
Мнения: 724
thegboy написа:
BLUES(Finland) написа:
thegboy, със следващата 'печалба' от 'Еврофутбол' си купи белО, просто ще се енергизираш и ще ти е много готино, това дето го гълташ в момента само ти преебава органите и те кара да смяташ, че МКС-то (Мездренската Коза Ностра) коли и беси в световния футбол, но не успява да се прикрива хубаво и ти си ги надушил...




И сега като ме нападна така и каза супер готини лафове дето супер яките пичове по форумите ги използавт готино ли ти е ? :roll: Казах ви кво ми се случи и резонно кво смятам, защо трябваше да ме обиждаш ? Да съм накарал някой да се съгласява с мен ? :?

А и btw в bwin мачът е блокиран :?


Не исках да задръствам цялата тема с това, щото ми е ясно колко е неприятно, ама нямаше как да не отвърна на тоя коментар, сори.

А бе едва ли има нещо нагласено - и миналата година така първите мачове за купата срещу втородивизионни отбори ги играхме до продължения че и дузпи - с Пирин, Черноморец и нафтата :wink: иначе единственото което може да е съмнително е примерно ако дадат тая година титлата на чорбата а на нас ни оставят купата но има време ще видим :roll: :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2007 12:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 32999
Местоположение: София
Не знам, обикновено като един мач се играе за Х то първо играе единия отбор, вкарва, след това спира и играе другия, вкарва, после спират и двата. Но да спасяват от голлинията в 90 мин някакси не ми се вярва

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2007 12:30 am 
BLUES(Finland) написа:
Мерси, че ме мислиш за як пич...

Не те нападам, просто ми стана забавна тезата ти, че си дочул от некъв човек, че мача е уредено как ще завърши след 90 мин, после след 120 мин (и май само от скромност ни спести, че междувременно си знаел какъв ще бъде резултатът и в 36та, 62та и 101-та минута)... и всичко се е развило по сценарий... и затуй и аз се пробвах да се направя на забавен...

Извинявай, ако съм те засегнал. За да не те засягам, като си помислиш глупост - не я споделяй в писмена форма.

;-)


По дяволите, не си интересен, стига си се правил на мега-готин-форумец с тия лафове за белО :lol:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2007 12:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10771
Хора, аз лично не съм уреждал нищо :lol: , и хич не ща да изпадам в ролята бай Шиле (в Русия съм, в Русия съм ! ) и да обеснявам, че от руската мафия идва всичко :smt066

Казах ви кво ми се случи и толкоз. Нито съм спестил нещо, нито съм доокрасил нещо - мойто мнение е такова, не съм казал че е миродавно и повече нямаше да се обадя, ако тоя пич не беше тръгнал да се гаври :? .

Сашо (forzabloo) ме познава лично, Kryten ме знае и от други форуми и е чел мой неща по блогове и тем подобни мисля, и двамата знаете, че не съм от тия дето са клекнали под вола и търсят упорите телето и има "дай напред - дай назад" :wink:


Последна промяна thegboy на Чет Ное 01, 2007 12:45 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2007 12:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Мача бил уреден........аААААААААААААААХАХАХАХЬХАЬХЬХАЬАХЬХАХАЬХАХЬАХЬАХЬАХЬХАХАХЬАХЬАХЬХАХА :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

само ще ви кажа че сте СМЕШНИ...нищо друго ;)

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2007 12:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3852
Местоположение: СОФИЯ
УРЕДЕН Е ! Лично звънях на Платини ! Питах го ! Каза, че може да го уредя ! След това на черепа ! И той позволи ! Имах само 1.50 в мене и заложих на точен резултат 1:2 ! И голмайсторите уредих ! Взех 42 лева с 1.50 ! Ай цурук педали с тия уреждания !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2007 12:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3852
Местоположение: СОФИЯ
Къде си бе лаф ? С тия лупатарници дето си си сложил на подпис си ми ясен ! Аре бегай с уредения си мач у мездра !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2007 12:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
nekakav написа:
UL написа:
Мача бил уреден........аААААААААААААААХАХАХАХЬХАЬХЬХАЬАХЬХАХАЬХАХЬАХЬАХЬАХЬХАХАХЬАХЬАХЬХАХА :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

само ще ви кажа че сте СМЕШНИ...нищо друго ;)



Прочетох внимателно мотивите ти баЦе...усещам ръката на световната конспирация :roll:
просто се изебавах така да се направя на интересен...
разбира се че мача е уреден...Митрев направи такава смешна грешка че си е ЯКО УРЕДЕН зацепваш ли...а малко преди тва се почеса по лявото мъдо щото са му имплантирали предавател кога трябва да сгреши...

абе я прОвери дали Сашо Диков-Педераст не търси още хора с интересно иновативно "мислене" като твоето...

и да не забравиш че всичко е част от един голям план...Big Brother is watching you... :roll:

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2007 1:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 22, 2006 5:51 pm
Мнения: 448
SamoLevskiOle написа:
BLUES(Finland) написа:
Мерси, че ме мислиш за як пич...

Не те нападам, просто ми стана забавна тезата ти, че си дочул от некъв човек, че мача е уредено как ще завърши след 90 мин, после след 120 мин (и май само от скромност ни спести, че междувременно си знаел какъв ще бъде резултатът и в 36та, 62та и 101-та минута)... и всичко се е развило по сценарий... и затуй и аз се пробвах да се направя на забавен...

Извинявай, ако съм те засегнал. За да не те засягам, като си помислиш глупост - не я споделяй в писмена форма.

;-)


По дяволите, не си интересен, стига си се правил на мега-готин-форумец с тия лафове за белО :lol:


Цитат:
и каза супер готини лафове дето супер яките пичове по форумите ги използавт


Дам, и аз влезнох във клубЪ... :D :D оттук-нататък обаче всеки лаф за белО ще е клише от уонъби-готини-форумци...

Последно, че не разбрах - тоя мач... чист ли беше, бе деба?

;-)

_________________
Изображение


Последна промяна BLUES(Finland) на Чет Ное 01, 2007 1:08 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2007 1:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 32999
Местоположение: София
Gboy точно за това че съм ти чел мнения се изненадах.

Иначе наистина звучи несериозно Мездра да контролира футболния пазар у нас и да урежда както техните си мачове там, така и мача с нас. А юзърът некъв, просто нямам думи, тоя еврофутбол ви е ебал мозъците яко щом тръгваш с твърдения тип 'божката сгрешил нарочно' и съпътстващите съкрушителни доводи. И сигурно това ти е втория мач да си гледал на божката. Та ако божката беше вратаря на вратарите, то гошо щеше да търка пейката. Всъщност кво си губя времето да пиша глупости. Сериозно се чудя дали да не ви прочистя мненията щото наистина дразнят :x

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2007 1:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14879
В момента пиша от Бахамите.Заложих си къщите,колите на тоя мач и на чорбата и спечелих.Обещавам като се върна да облека сектор Б в Стоне Исланд,да направим яките хореографии на всеки мач и да станем най-коравите в целия свят. Това е благодарение на мездренската мафия.
И черпа със 100 грама.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2007 1:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10771
Kryten написа:
Gboy точно за това че съм ти чел мнения се изненадах.

Иначе наистина звучи несериозно Мездра да контролира футболния пазар у нас и да урежда както техните си мачове там, така и мача с нас. А юзърът некъв, просто нямам думи, тоя еврофутбол ви е ебал мозъците яко щом тръгваш с твърдения тип 'божката сгрешил нарочно' и съпътстващите съкрушителни доводи. И сигурно това ти е втория мач да си гледал на божката. Та ако божката беше вратаря на вратарите, то гошо щеше да търка пейката. Всъщност кво си губя времето да пиша глупости. Сериозно се чудя дали да не ви прочистя мненията щото наистина дразнят :x



Чисти, изобщо нямах желание да се стига до тука ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2007 1:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7922
Местоположение: София
:smt044 :smt044ебати футболистите,един мач не могат да уредкат като хората,щом и във форумите ги разбират,казвайте ни нас лековерните друг път като гепите мърсотията,барем да смажеме тотото

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2007 1:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 6:52 pm
Мнения: 530
Местоположение: Берлин | София
я кажете другия мач на мездра как ще свърши да отида на Л. на гости... :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2007 1:37 am 
Offline

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 7:57 pm
Мнения: 51
Кайзера написа:
imevladobg написа:
mr.Jh0nY написа:
Тая кал беше подигравка с нас :? Да не говориме че преди мача стигаше до горе на тия зелените дето ги бяха сложили на първия ред, а после й спадна нивото :lol: Терена им беше като язовир, даже имаше и един удавник, смърдеше на тиня и т.н. Общо взето беше добре :lol:

ПП: Тоя маслината непременно трябва да се изяви :? На връщане във влака легна отгоре на тия за багаж дето са над седалките в купетата. Доста глас изхабих по него :?

ПП 2: За запознатите "Ресторант-вагона е нашата кръчма" :lol:


Хаха горката жена побъркахме я :lol: :lol:



Не питай, маслината беше 2 купета по надолу, и сваляше неква супер мадама, а от БДЖ не знам дали ще останат доволни от съсоянието, на 3ти вагон - 1ва класа, сиг вече не мое му се каже, че е първа АХАХА :lol:


Хаха ВАГОН РЕСТОРАНТА си беше номер 1 с бирата в ръка а жената само вика затворете прозорците ХахАхахааХА

_________________
НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2007 1:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10771
Добре де, защо всеки трябва да си показва чувството за хумор и да хвърчат заяжданици ? Нито съм обидил някой, нито нищо. Веднага трябваше да се намери някой да каже "на белО си" , "смешни сте" ... и прочее.


Сега нещата стоят така - човек който твърди, че е местен и близък с клуба, дава сценарий за мача, всичко се случва точно - за 90 равен, в продължението победа. Преди това същият тоя човек на два пъти казва неща за Локо Мз и два пъти се случва. Мачът е блокиран от bwin - което знаете кога и как се прави. (Нищо не казвам за грешки, радваници и т.н. - всеки си го прави индивидуално радването, грешки има - ако на всяка грешка мача е бил уреден нямаше да има неуреден мач) Еми при тези факти мнението ми е, че мачът е бил уреден. Нито го казвам 100 % нито нещо от сорта - не съм го уреждал аз, ама пък и едва ли някой от вас 100 % може да потвърди, че знае че не е бил уреден. Ако може - бих се радвал, винаги съм казвал, че предпочетам честна загуба, пред нечестна победа. Не съм тръгнал и да пиша през две мнения "МачО е урЕден, бре , е !". Написах го и толкоз, ма някой реши, че трябва да почне на белО , на лилаво ...

Нали уж за това е форума, да можем да си кажем мнението, пък никой не е длъжен да приема едно или друго ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2007 9:44 am 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 27, 2006 2:14 pm
Мнения: 203
Местоположение: София
eXpLoSiOn_f написа:
Незнам дали ще направя добро на някой ако спра да пиша,но не съм о4аквала такова отношение от Левскари! :wink:
Щом изказването на мнение и противопоставянето е проблем!?!Ок! :wink: :)
споко бе... Приеми го този форум като една секта където трудно се приобщава... ще попишеш, ще те попсуват и ако си кОрава ще се интегрираш успешно :8)

_________________
Важна е емблемата отпред, не името отзад!!!
http://www.youtube.com/watch?v=0B50qcnZUk4


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2007 10:58 am 
Offline

Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 9:30 pm
Мнения: 860
AC/DC написа:
mr.Jh0nY написа:
Simply Ultra написа:
Абе що след всеки мач се коментират клошари като маслината и тези около него? А и вие какви хора трябва да сте за да му се кефите и да комуникирате с него? Това ли ви е идолът в живота? И първа класа не била вече първа - евала, велики сте!
То и аз тва се чуда. Как може да прави такива изяви и да му се кефат, на тоя нещасник... Викаха му у влака "Маслина президент".

Кайзер, тва с първата класа навръщане беше излишно, не стига че ни дадоха да седиме там, щото можеше Ушев да дойде и да ни натикат в друг вагон :wink: Момчето, дето го направи това не го познавам де... ама нямаше нужда :wink:



определено :idea:


Найстина момчета имате право, беше си селско, няма спор, щото едвам се договорихме с полицията и контролиорката да си седиме там, но според мен беше под въздействието на алкохола, сички си бехме подпиинали, :wink: а точно до момчето, после имаше бая конско, но доста късно :(

ПП. Евала за влакчето, във самия влак :lol:
а отиването си беше цело приключение у Вагон-Ресторанта некви погота, песни, кючеци мн тежко отиване :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2007 11:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 29, 2005 2:21 pm
Мнения: 157
Местоположение: Ireland
mr.Jh0nY написа:
Simply Ultra написа:
Абе що след всеки мач се коментират клошари като маслината и тези около него? А и вие какви хора трябва да сте за да му се кефите и да комуникирате с него? Това ли ви е идолът в живота? И първа класа не била вече първа - евала, велики сте!
То и аз тва се чуда. Как може да прави такива изяви и да му се кефат, на тоя нещасник... Викаха му у влака "Маслина президент".

Кайзер, тва с първата класа навръщане беше излишно, не стига че ни дадоха да седиме там, щото можеше Ушев да дойде и да ни натикат в друг вагон :wink: Момчето, дето го направи това не го познавам де... ама нямаше нужда :wink:


Е тва маслина президент му го викаха тея дет си беха с него.
Требва да съм луд да му викам президент :lol: :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2007 11:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44605
Местоположение: София
Следващото мнение съдържащо "Маслината" ще бъде трито абслолютно безогледно :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1167 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 39  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com