forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Юни 04, 2024 3:49 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 10120 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 338  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Окт 01, 2018 3:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 29, 2005 10:33 pm
Мнения: 1701
Сега трябва и със Спиди да се занимавам...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 01, 2018 3:30 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Авг 18, 2013 10:02 am
Мнения: 10061
Тия заслужават да бъдат ебани публично. Очаквам нови циркове с (не)връщането на парите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 01, 2018 3:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44568
Местоположение: София
Ахахахаха


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 01, 2018 3:46 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8741
Пращайте, после Спиди ще ви кажат, че не е приета доставката и ще ви ги върнат и вие ще трябва да платите двойната доставка (до адреса и от адреса до вас). :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 01, 2018 4:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 04, 2014 4:05 pm
Мнения: 1083
Тук идва въпросът къде е отговорността на Eventim? Това не е първото (а и последното не е) отменено събитие, но те продължават да продават билети за Мокови събития. На шибаната касова бележка пише Eventim, не Моко, те са ми продали стоката. Да връщат парите, пък после да си ги пращат на Моко ако щат с гълъб.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 01, 2018 5:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 01, 2018 12:30 pm
Мнения: 1108
@vratar4eto когато, си купиш дадена стока на даден производител от произволен супер-хипер-маркет, но в дадена партида от стоката има проблем, кой е виновен - прекупвача, който няма идея какво твори производителя и няма контрол върху процеса или самият производител? Ти към кого би отнесъл проблема :)
Чисто правно топката е производителя между другото :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 01, 2018 5:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 04, 2014 4:05 pm
Мнения: 1083
Ами връщал съм мухлясал хляб в магазина и ми върнаха парите, не съм търсил пекарната :bigok
Още повече, че Eventim продължават да продават билети за събития на Моко, имайки предвид, че вече има 3 отменени, без върнати пари.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 01, 2018 5:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 01, 2018 12:30 pm
Мнения: 1108
Което няма нищо общо с примера, който аз ти дадох :) Мухлясалият хляб е по вина на прекупвача - дадения супер-хипер маркет :) Виж, ако намериш производствен дефект, например счупен термометър в хляба, имаше такъв казус преди години, към кого ще се обърнеш?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 01, 2018 5:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 18, 2009 9:38 pm
Мнения: 196
Не знам за тия билети, но ако Стилян се озове при нас, ще има масово рязане на оранжеви вени. :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 01, 2018 6:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 04, 2014 4:05 pm
Мнения: 1083
Hadjiev1914 написа:
Което няма нищо общо с примера, който аз ти дадох :) Мухлясалият хляб е по вина на прекупвача - дадения супер-хипер маркет :) Виж, ако намериш производствен дефект, например счупен термометър в хляба, имаше такъв казус преди години, към кого ще се обърнеш?


И твоят пример не е много подходаящ, защото не става въпрос за производствен дефект, а за няколко отменени събития. И пари не се връщат, но се приемат пари от хора, които си купуват билети за Карерас, въпреки, че от няколко места се чува, че такъв концерт няма да има. Много е лесно да кажеш "ние сме само прекупвачи", но след 3 отменени събития е редно да се запиташ какво се случва и защо участваш в това.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 01, 2018 11:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 01, 2018 12:30 pm
Мнения: 1108
Е да де, те са ролята на супер-маркета, MOKO и другите производни в ролята на производителя. Вината е изцяло тяхна, а не на Eventim, това се мъча да ти кажа :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 02, 2018 1:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 1:21 pm
Мнения: 7322
И ако имаш яко рекламации и проблеми със стоки на даден доставчик/производител - не работиш с него ;) Тук работата си плаче за европейско поведение по офисите и на двете фирми.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 02, 2018 10:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 11:24 pm
Мнения: 20990
Местоположение: Работа, честност и горд Левски
.Изображение

_________________
www.portretite.info
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 02, 2018 11:06 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24070
Сигурен съм, че Меридиан Мач следят банковите сметки на Левски и Мюлдер :bigok
Интересно какво споразумение се търси, като вече си осъден да платиш. :lol: При това бързо! :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 02, 2018 11:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2016 12:18 pm
Мнения: 4034
Ми тегаво им е на тия отрепки, няма скандали, няма ветерани да се изкажат, явно заплати се плащат и какво им остава....няма явно и как в момента "турски отбор отмъква звездата на Левски за без пари...."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 02, 2018 11:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:25 am
Мнения: 6542
Местоположение: Х Х Х
Почваме и ние да надуваме балона, ми се струва. :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 02, 2018 11:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 12, 2005 12:10 pm
Мнения: 1975
Много адекватна позиция за билетите


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 02, 2018 12:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Гледам хуйналистите бая са го закъсали напоследък. :( Да вземем да бием и Славия и съвсем ще си ебе майката положението. :strkstrk

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 02, 2018 1:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 10, 2012 11:07 pm
Мнения: 3584
Omraz написа:
Сигурен съм, че Меридиан Мач следят банковите сметки на Левски и Мюлдер :bigok
Интересно какво споразумение се търси, като вече си осъден да платиш. :lol: При това бързо! :strkstrk


Предполагам, че си плюят за да създават интриги, но едва ли е толкова трудно да се свържат с агента му и да питат дали е платено. Не е нужен достъп до сметки.

_________________
Омлет се прави с айца - Турчо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 02, 2018 1:11 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24070
Да, не се замислих, че институцията в журналистиката ММач никога не биха пуснали информация без да я проверят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 02, 2018 1:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 21, 2012 9:24 pm
Мнения: 4087
Не е трудно, но е по-лесно директно да го напишеш. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 02, 2018 1:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 13053
Местоположение: истинското село !!!
Представям си разговор на терорист с г-н Усмивка :

- Здравейте г-н Усмивка, обаждаме от терористична медия ММач.
- Здравейте ( усмихва се ), с какво мога да Ви бъда полезен ( усмихва се широко и мазно ) г-н терорист ?
- Имаме информация, че не сте се разплатили с Ваш бивш играч, отговаря ли това на истината ?
- Не разбира се ! ( още по-широка и мазана усмивка ). В отбора няма никакви забавяния, всички плащания се извършват в срок. ( най-мазната усмивка на която е способен. Благодаря Ви за въпроса, но имам в момента да разписам документи.

Нещо такова ще да е :pastor

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 02, 2018 2:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13405
Il Miacci написа:
Почваме и ние да надуваме балона, ми се струва. :smt012


Няма какво да се обърка оттук нататък :levski

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 02, 2018 2:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Изображение

Малко по-добре.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 02, 2018 2:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 01, 2018 12:30 pm
Мнения: 1108
nazional написа:
И ако имаш яко рекламации и проблеми със стоки на даден доставчик/производител - не работиш с него ;) Тук работата си плаче за европейско поведение по офисите и на двете фирми.


То точно там е зора с МОКО, писах го и в темата за мача, още когато ги разкрихме. Работил съм с тях, като те са били трета страна по проект. С организацията на концерти като на Цеца например в Арена Армеец (което вярвайте ми, НЕ Е сложно нещо) се оправят. След юбилея да кюрда, който осраха всъщност, са се взели за много големи играчи на пазара, а капацитета им е нисък. Eventin и с тях като фирма съм работил са ужасно точни хора, но те са един вид прекупвачи, имат си един определен твърд % от продажбите, за кое да е събитие и това е. Нито се занимават с производство на събитие, нито следят процеса, нито се занимават с маркетинга. От друга страна Митко Мокото е голяма лисица, мене ме плаши, че нашите още не са му завели дела, а го оставят да си развява коня, вместо да плаща неустойките. Друг е въпроса, че тоя освен 2 лъскави коли на името на баба си друго няма и тръгнат ли от клуба с дела, бая народ горят с билетите и най-вероятно заради това изчакват.
Колкото и да не е, Моко са някакъв играч на пазара и Eventim не може да си отреже клона, защото правят по няколко големи концерта годишно. Отново го казвам - когато целта на едно събитие, особено спортно е 100% печелбарска, то не се получава. Видял съм го не един път в различен мащаб.
А защо реално пропаднаха събитията - ами, когато нямаш връзки в никой от клубовете - Бока или Милан, а кореспонденцията ти започва от office@milan.com то обикновено никой не те бръсне. От едната алчност от Моко се наиграха, а негатива остава в нас, за това смятам, трябва да е пределно ясно за всички кой е виновника.
P.S. Към момента НЕ работя с която и е да било от тези фирми, не лобирам за когото и да е било, просто от опита ми давам някаква информация, която струва ми се, може да бъде полезна.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 02, 2018 4:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16973
Местоположение: Sofia/Glasgow
"За обидни и нецензурни изказвания в средствата за масова информация, на основание чл.37, ал.1, т.17, ал.2, б. А и във връзка с чл.6, ал.8 от ДП /2018/2019/ – ДК наказва Давид Яблонски състезател на ПФК „Левски“ гр. София с глоба в размер на 3000 лева."

Тия са скандални. :ohmygod2

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 02, 2018 4:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Хахохаха, какви средства бе, фейс и инстаграм....Ми че стойкас трябва след всеки мач да го отнася...

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 02, 2018 4:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
Не знам дали може да се обжалва това нещо ама изказванията му не са пред журналисти и не са официални.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 02, 2018 4:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16973
Местоположение: Sofia/Glasgow
Hadjiev1914 написа:
nazional написа:
И ако имаш яко рекламации и проблеми със стоки на даден доставчик/производител - не работиш с него ;) Тук работата си плаче за европейско поведение по офисите и на двете фирми.


То точно там е зора с МОКО, писах го и в темата за мача, още когато ги разкрихме. Работил съм с тях, като те са били трета страна по проект. С организацията на концерти като на Цеца например в Арена Армеец (което вярвайте ми, НЕ Е сложно нещо) се оправят. След юбилея да кюрда, който осраха всъщност, са се взели за много големи играчи на пазара, а капацитета им е нисък. Eventin и с тях като фирма съм работил са ужасно точни хора, но те са един вид прекупвачи, имат си един определен твърд % от продажбите, за кое да е събитие и това е. Нито се занимават с производство на събитие, нито следят процеса, нито се занимават с маркетинга. От друга страна Митко Мокото е голяма лисица, мене ме плаши, че нашите още не са му завели дела, а го оставят да си развява коня, вместо да плаща неустойките. Друг е въпроса, че тоя освен 2 лъскави коли на името на баба си друго няма и тръгнат ли от клуба с дела, бая народ горят с билетите и най-вероятно заради това изчакват.
Колкото и да не е, Моко са някакъв играч на пазара и Eventim не може да си отреже клона, защото правят по няколко големи концерта годишно. Отново го казвам - когато целта на едно събитие, особено спортно е 100% печелбарска, то не се получава. Видял съм го не един път в различен мащаб.
А защо реално пропаднаха събитията - ами, когато нямаш връзки в никой от клубовете - Бока или Милан, а кореспонденцията ти започва от office@milan.com то обикновено никой не те бръсне. От едната алчност от Моко се наиграха, а негатива остава в нас, за това смятам, трябва да е пределно ясно за всички кой е виновника.
P.S. Към момента НЕ работя с която и е да било от тези фирми, не лобирам за когото и да е било, просто от опита ми давам някаква информация, която струва ми се, може да бъде полезна.


Полезна е, но така или иначе скоро няма да участваме в подобен мач. Иначе евала за отделеното време.

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 02, 2018 4:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16973
Местоположение: Sofia/Glasgow
Стойкас и оня плондер, радетел за честна игра - Венци Свинята? За тEx кога бе, нещастници такива!

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 10120 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 338  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com