forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Май 23, 2024 5:06 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 10120 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 338  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 5:23 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44513
Местоположение: София
Не знам дали ще ти е лесно да го разбереш, но сектор А не е едно цяло, няма лидер, водач, ходжа, контрол и т.н.
Това, че си чул някакви аплодисменти трудно може да се измери дали са половината, 1/3 , 1/5 или колкото там.
Аплодисментите са по шумни от мълчанието и гледането тъпо и цъкането с език.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 5:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2009 7:17 pm
Мнения: 3753
dogbeer написа:
Немам намерение да влизам в полемики, аз си стоях в сектора и от А се чуваха аплодисменти, твай... И тогава го казах, вие се хванахте за аплодисментите срещу неможката и като захапахте налих масло в огъня, типично в мой стил. :bigok


Може да са били за някое добро отиграване тия аплодисменти. И какво като са пляскали дори и за това, брато? Кой донесе глобата? Дай вече малко по-индивидуално да говорим. Или те викаш, отидоха заради аплодисментите


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 5:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 13, 2014 8:56 am
Мнения: 4496
Разбирам те идеално, но ме призова.

_________________
Да дуушиииииш!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 5:27 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44513
Местоположение: София
А да, ако целия А сектор беше викал "спрете бе, кво правите бе?" щаха да спрат сигурно нали :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Колкото се спряха бомбите в Търново, СЛЕД КАТО ПО УРЕДБАТА им каза да не мятат нищо :smt007


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 5:28 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 24, 2015 7:05 pm
Мнения: 142
Някой видял ли е официален източник на тая информация?

Към момента, тук все още няма нищо https://www.uefa.com/insideuefa/disciplinary/index.html

Едит: Дипломате, сега видях, че няколко поста по-нагоре си пуснал същия линк. На мен ми е много странно откъде го научиха всичките спортни сайтове, а няма нищо на сайта на УЕФА, въпреки че пише LIVE updates.

До последно няма да ми се иска това да е вярно, дори когато го обявят официално.


Последна промяна СиняБългария на Вто Авг 28, 2018 8:25 am, променена общо 3 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 5:29 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44513
Местоположение: София
И аз това гледах първо, но после прочетох, че Универсиядата го е казал по гонг лично :loser2 Демек утре сигурно ще го има на сайта на уефата :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 5:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Видял я е изпълнителният ни директор в писмо от УЕФА до клуба. А за наказанието се чуваше още от петък :smt002

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 5:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2009 7:17 pm
Мнения: 3753
Ще излезне, споко. Не ставай като ония без зъбите да търсиш по на УЕФА сайта. 2 мача и яко кинти. А за пропуснати ползи да не говорим, че направо ме заболява корема като си помисля.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 5:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12672
Срам ме е от всеки един, който посмя да хвърля седалки от нашия стадион.

_________________
7-1 7-2 5-0


Последна промяна celeronhater на Пет Авг 31, 2018 6:28 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 5:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 13, 2014 8:56 am
Мнения: 4496
Ще ходим на гостувания, имало е да става. Тая година не направихме обща екскурзия, но другата може и да ти развивам теории лайв... :smt005 :smt005 :smt005

_________________
Да дуушиииииш!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 5:36 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44513
Местоположение: София
Е то вече и за гостуванията чукат. Аре недейте да ходите по-добре :bigok Един вид, след 2 години да можем да отидем на домакинство :loser2
Цитат:
"Расистките възгласи са отбелязани от делегатите и на двата мача. В скоро време ще получим и детайлната информация, но това няма да промени решението. Имаше хора, които дефакто излязоха на козирката на тунела, където играчите се прибират."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 5:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2009 7:17 pm
Мнения: 3753
dogbeer написа:
Ще ходим на гостувания, имало е да става. Тая година не направихме обща екскурзия, но другата може и да ти развивам теории лайв... :smt005 :smt005 :smt005


Лафчета да има, смях... А клуба страда. Обща екскурзия щото иначе свалят номерата, нали :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 5:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 13, 2014 8:56 am
Мнения: 4496
Лафчета, да... Вина ли ми вменяваш?

_________________
Да дуушиииииш!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 5:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Изключително прости хора има сред нас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 5:40 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 3:59 pm
Мнения: 2230
Местоположение: Синя София
2 пропуснати домакинства със средно 10 хиляди човека при средна цена на билет 12-13 лв = 250 000 лв + още 60 000 лв глоба = 310к лева загубени от клуба, благодарение на 20 човека. А тука няколко човека продължавайте да носите вода от 9 кладенци, явно сте много щастливи от това наказание :smt006 Във втори блок никой не е аплодирал мАжете, за ваша информация. Лишиха ни да гледаме отбора си в единствените мачове, които имат някакъв смисъл вече, и тука пак се правите на остроумни, браво. За нкпсз каквито и клетви да се напишат биха им били малко, така че ще си ги спестя.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 5:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13402
Аз съм изключително щастлив :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 5:43 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44513
Местоположение: София
krisoBG написа:
2 пропуснати домакинства със средно 10 хиляди човека при средна цена на билет 12-13 лв = 250 000 лв + още 60 000 лв глоба = 310к лева загубени от клуба, благодарение на 20 човека. А тука няколко човека продължавайте да носите вода от 9 кладенци, явно сте много щастливи от това наказание :smt006 Във втори блок никой не е аплодирал мАжете, за ваша информация. Лишиха ни да гледаме отбора си в единствените мачове, които имат някакъв смисъл вече, и тука пак се правите на остроумни, браво. За нкпсз каквито и клетви да се напишат биха им били малко, така че ще си ги спестя.

А познай и колко карти ще се продадат за кабриото догодина :smt007 За 350 лв да ми ядат кура. :smt059


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 5:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 27, 2014 10:14 pm
Мнения: 1836
Един пич, който има и регистрация във форума, си беше направил труда да намери снимки на лицата, от които са идвали маймунските звуци и ги беше публикувал в групата на Тръста. Там естествено му скочиха, че това били недопустими ченгеджийски номера.
Тръстът се превърна в патерица и съучастник на тумора София-Лапат!


Последна промяна levskar_dokrai на Пон Авг 27, 2018 5:47 pm, променена общо 3 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 5:44 pm 
Приемам още 10 години без каквато и да е титла или купа в замяна на това един определен автобус хора да замени едни невинни души погубени край Своге. :idea: Майката ебаха на Левски! А за безгръбначните съучастници, които зяпат разсеяни из тавана, целувки и гуш.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 5:45 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12511
Споко,чистим лошата карма с тия два мача без публика и след това само напред и нагоре! :ls-cup

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 5:46 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44513
Местоположение: София
След това 1 мач с публика и след него още 3 без :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 5:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12672
Ако съм истински собственик, а не като Спас, тук някъде бих започнал кампания срещу всички вредители в Б, докато и последния не остане с доживотна забрана за мачове. Чак тогава вече, може и да започнем да развиваме някакъв бизнес, защото в момента това е невъзможно. Над 100 000 евро ни костваше тази проява на мАжете :). Буквално за няколко мача тия могат да изчезнат, но си трябва твърда ръка, а не фини путкенски оправдания и усмихнати пионки. Защо никой в Литекс не прави подобни изпълнения ? Защо някакви селтаци се оправиха с малоумната им публика, а ние вече години наред страдаме заради едни 20 чорбари със сини шалчета. И спрете с тия запади, дивизии и хунти, защото вече сте смешни. Персонална отговорност трябва да се търси тук.

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 5:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2009 7:17 pm
Мнения: 3753
Добре де, брат, ето ти я персоналната отговорност. Малко ли снимки има точно кой хвърля и не се ли знаят тия хора кои са?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 5:50 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44513
Местоположение: София
Ако някой все още си прави илюзии, че "нас ни мачкат щото сме малки" :loser2
Цитат:
Olympique Lyonnais to play their next two (2) UEFA competition matches as host club behind closed doors. The second match as host behind closed doors is deferred for a probationary period of two (2) years;
- to fine Olympique Lyonnais €100,000.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 5:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 04, 2014 4:05 pm
Мнения: 1079
Първата и най-важна задача на клуба е да озапти ония изроди, които нямат нищо общо с отбора, а само носят наказания
На последния мач 85 процента от Б сектор беше в черно. Черепи, кости, зиг-хайл. Малоумници - тия неща нямат и 1% връзка с отбора на Левски.
На стадиона има камери. Да се използват веднъж по предназначение и да ги гонят тия от стадиона. Ама за съжаление са хора с протекции, иначе отдавна "точните хора" да са в затвора


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 5:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 12:52 pm
Мнения: 6347
Не знам за вас, но аз сериозно агресирах от интервюто на Усмивката. Русев и Грънчаров се вайкат като бабички и говорят общи приказки. Вафльо ехидно отбеляза, че Делио Роси бил виновен за счупените седалки...
Нито дума по същество, нито дума тия как са стигнали от Б във В, има ли стюарди, които е трябвало да ги спрат, защо не са ги спрели, коя е охранителната фирма, която е допуснала това да се случи. Все логични въпроси. Но не, дай да говорим за Хейзел, Англия и да бягаме по тъча. Ебем ти журналистите, събрали се в радиото, все едно е кварталния Еврофутбол.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 5:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Oachkatzlschwoaf написа:
Приемам още 10 години без каквато и да е титла или купа в замяна на това един определен автобус хора да замени едни невинни души погубени край Своге. :idea: Майката ебаха на Левски! А за безгръбначните съучастници, които зяпат разсеяни из тавана, целувки и гуш.


:!: :!: :!: :!: :!:

ДА ВИ ЕБА МАЙКАТА, НЕЩАСТНИЦИ! РАЗГОНИХТЕ ФАМИЛИЯТА НА ЛЕВСКИ И ИСТИНСКИТЕ МУ ФЕНОВЕ! КУР ЗА ВАС, ШИБАНИ ЧОРБАРИ!

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 5:54 pm 
celeronhater написа:
Ако съм истински собственик, а не като Спас, тук някъде бих започнал кампания срещу всички вредители в Б, докато и последния не остане с доживотна забрана за мачове. Чак тогава вече, може и да започнем да развиваме някакъв бизнес, защото в момента това е невъзможно. Над 100 000 евро ни костваше тази проява на мАжете :). Буквално за няколко мача тия могат да изчезнат, но си трябва твърда ръка, а не фини путкенски оправдания и усмихнати пионки. Защо никой в Литекс не прави подобни изпълнения ? Защо някакви селтаци се оправиха с малоумната им публика, а ние вече години наред страдаме заради едни 20 чорбари със сини шалчета. И спрете с тия запади, дивизии и хунти, защото вече сте смешни. Персонална отговорност трябва да се търси тук.

На бърза ръка се сещам за едни охранители на Домуса, където попиляха тиретата преди време :bigok 50 - 100 такива като тях пред сектор Б и нещата ще си дойдат на мястото :bigok Но разбира се трябва и желание от клуба, а такова няма и няма да има. Другият вариант е Ушев, колкото и да не ми се ще, особено след годините бойща и циркове по стадионите.... Колко се върнахме назад, дееба.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 5:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11787
И преди съм го казвал-точно за 10 мин. проблемът с чорбарите в сектор Б може да бъде решен, стига да има желание :smt006 Такова очевидно няма и това е видно. А всички изроди от сз, нкп, тръстове и мръстове, хунти, мунти и тем подобни, които имат участие в тия работи- да ми ядат кура! Направо не съм на себе си от яд как сами си съсипваме клуб и отбор :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2018 5:56 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 3:59 pm
Мнения: 2230
Местоположение: Синя София
ДипломатО написа:
А познай и колко карти ще се продадат за кабриото догодина :smt007 За 350 лв да ми ядат кура. :smt059

Току-виж маркетинговият се сети да съобрази цените с това наказание, тази година беше учудващо адекватен.
Ебаси майката, дори ония боклуци мръсни припознавачите, които за тенекия и А група ще продадат майките си, се научиха в ЕКТ да не си проявяват свинския манталитет, защото УЕФА чука люто. А при нас 20 човека целенасочено носят наказание след наказание. Ако и сега спасчо/краси_Левски не вземат да направят нещо против тия чорбари с черни тениски, явно са си окей с тия глоби.
Срещу бирой дано още повече хора решат да дадат някой лев отгоре и да отидат във В или А вместо да продължават да пълнят гушите на нкпсз. Време им е да си останат 200 човека в Б дори и по-големите мачове.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 10120 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 338  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com