forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Май 23, 2024 5:19 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 747 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 25  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Юли 27, 2013 9:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 2:08 am
Мнения: 863
На Рубин (Казан) явно са им сменили емблемата за втори път в последните две години и това е позицията на фен клубовета им
Цитат:
From yesterdays match we dont allow people to go to our fan sector with new emblem. We watch for it.


Да вземем да им пишем един мейл, че така ограничават правата на феновете си да носят каквото си искат и никой да не им казва какво да правят. Или да се надъхваме колко са решителни в борбата си и как защитават позицията си...

_________________
Седем метра е вратата - седем гола на чорбата!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 27, 2013 9:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Е в росия е див комунизъм, къде го сравняваш с тук :bigok

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 27, 2013 10:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49667
Местоположение: ШОПландия
Justice написа:
Мача беше с Малта 4-1 !

Този чудесен мач си го спомням с един разкошен арест, защото Ушев трябваше да отчита дейност. :s_police :lol: Може ли на най-тъпЯ мач и то на националния, бе?

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 27, 2013 12:15 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 09, 2007 2:57 pm
Мнения: 465
tonko7 написа:
blurrrr написа:
Назад си :loser2 Вече е пробвано, киурдата така срази Андора преди време, сигурен съм, че още сънуват онова гробовно 1:2 насред София :ohmygod

Кучи студ и 1-0 за Андора на полувремето :ohmygod :ohmygod :ohmygod Един от малоумните мачове на които съм присъствал :ohmygod2


Бъркаш се, с Андора поведохме и то с гол на Чиликов, който беше титуляр :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 27, 2013 12:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 13037
Местоположение: истинското село !!!
Мач ли има утре :smt017 :bigok

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 27, 2013 1:22 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 1:27 pm
Мнения: 10737
bessen написа:
tonko7 написа:
blurrrr написа:
Назад си :loser2 Вече е пробвано, киурдата така срази Андора преди време, сигурен съм, че още сънуват онова гробовно 1:2 насред София :ohmygod

Кучи студ и 1-0 за Андора на полувремето :ohmygod :ohmygod :ohmygod Един от малоумните мачове на които съм присъствал :ohmygod2


Бъркаш се, с Андора поведохме и то с гол на Чиликов, който беше титуляр :bigok

С Андора Чиликов вкара за 2:0, после ония намалиха и треперихме до края.
А срещу Малта беше оная знаменита схема със защитниците - Малта поведе 1:0, изравнихме в края на полувремето, а второто ги обърнахме


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 27, 2013 3:02 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Напоследък, преди мач на ЛЕВСКИ си казвам: " Каквото и да стане няма да се ядосвам! " Но не става така! Всеки път се ядосвам повече от предния! Сигурен съм, че моят любим отбор ще ме довърши някой ден ( пази БОЖЕ )! Сега пак е същото, пак си казвам: " Каквото и да стане срещу локо ( Пд ), няма да си го вземам навътре! " Но предварително знам, че се заблуждавам и ще се ядосам много, ако пак загубим и особенно, ако не видя някаква промяна в играта на отделните футболисти и отбора, като цяло! Знам, че Йока ( така го наричат вече журналистите ) не е магьосник, но се надявам утре да има някакви наченки на футбол! Защото това, което играем в момента не е такава игра! Ако пак не спечелим, сериозно ще задълбаем! Много хора си казват тука: " Не очаквах така да изглеждаме в юбилейния ни сезон! " И аз не го очквах, но трябва да се събудим! Никой нищо не ни е дал даром през годините, ние не искаме даром нищо и никой нищо няма да ни даде даром през този сезон! Бяхме сами срещу сателитната система на цецка през комунизма, сами сме и сега! Девиза: " Сами срещу всички ", не е от сега, а от тогава! Така, че сами трябва да си върнем ореола, уважението и обаянието от всички в тази страна! Ходя да гледам ЛЕВСКИ три, четири мача на сезон ( искам да бъда на всички, но нямам такава възможност ), няма да бъда на този мач, но подкрепям на 100% всяка форма на протест от НКП, защото те са си заслужили да вземат решенията вместо нас! Време е младите да разберат, че свободата не е свободия, а изключителна отговорност! Трудно ми е да си представя, как момчетата ще мълчат, ако вземе някой от нашите играчи да я уцели най-после тази пуста противникова врата ( аз не бих се удуржал със сигурност ), но трябва да го направите! Защото трябва да сме единни и защото НКП го правят не за себе си, а за ЛЕВСКИ! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 27, 2013 4:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 2684
Сутринта дядо ми почина... :( Човекът, който ми е дал най-много в тоя живот... Нямам сили да ида утре на мач.
Дано бойкотите дадат искания резултат. Дано видим този Левски, който заслужаваме да видим на 100-годишнината! САМО ЛЕВСКИ! :levski

_________________
"И след като години наред от страх мълчахме, сега защо не замълчим от срам?"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 27, 2013 5:39 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3073
Местоположение: София
Levskar67, не се притеснявай.Утре биеме на 100%.Важното е да покажеме футбол, а не безидейна игра и случаен гол. :levski

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 27, 2013 6:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
ВИП-СП написа:
Сутринта дядо ми почина... :( Човекът, който ми е дал най-много в тоя живот... Нямам сили да ида утре на мач.
Дано бойкотите дадат искания резултат. Дано видим този Левски, който заслужаваме да видим на 100-годишнината! САМО ЛЕВСКИ! :levski

Най-искрени съболезнования. Наскоро загубих баща си и знам как се чувстваш. Мачове ще има достатъчно, не са най-важното нещо в живота. Дано нашите путчици те накарат поне малко да се усмихнеш в неделя.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 27, 2013 7:18 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:07 pm
Мнения: 724
Местоположение: До Герена
Имам чувството, че още утре ще видим един прероден Левски- тактически подготвен, знаещ какво иска и как да го постигне. Имам твърдата убеденост, че Сираков и Йоканович ще донесат не само много успехи, но и качество на игра и организация за каквито не сме и мечтали от раздялата с Жо и Дембеле. :levski

Много обнадеждаващо е и, че имаме централен нападател, който може да се окаже, че не е ретард.

_________________
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 27, 2013 7:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
Много надежди давате на нашите бездушници ...
Аз очаквам да успеят да изпълнят центъра, както трябва и от там нататък съм 6 точки за тях !! :strkstrk :strkstrk :strkstrk

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 27, 2013 7:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
ВИП-СП написа:
Сутринта дядо ми почина... :( Човекът, който ми е дал най-много в тоя живот... Нямам сили да ида утре на мач.
Дано бойкотите дадат искания резултат. Дано видим този Левски, който заслужаваме да видим на 100-годишнината! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Моите съболезнования! :(

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 27, 2013 7:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
ВИП-СП написа:
Сутринта дядо ми почина... :( Човекът, който ми е дал най-много в тоя живот... Нямам сили да ида утре на мач.
Дано бойкотите дадат искания резултат. Дано видим този Левски, който заслужаваме да видим на 100-годишнината! САМО ЛЕВСКИ! :levski

Мойте саболезнования !!
И както каза 7:1 - ще има още много мачове и сезони !!

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 27, 2013 8:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
mandja написа:
Имам чувството, че още утре ще видим един прероден Левски- тактически подготвен, знаещ какво иска и как да го постигне. Имам твърдата убеденост, че Сираков и Йоканович ще донесат не само много успехи, но и качество на игра и организация за каквито не сме и мечтали от раздялата с Жо и Дембеле. :levski

Много обнадеждаващо е и, че имаме централен нападател, който може да се окаже, че не е ретард.


Заради Насо не виждам да има някакъв подем в играта, ако има, то ще е заради Йоканович.

И много пъти преди това сме се надъхвали по тоя начин, последния пример беше Митов, така че вече го карам малко резервирано, въпреки че Славишата определено знае какво значи думата ФУТБОЛ.

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 27, 2013 9:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
ВИП-СП написа:
Сутринта дядо ми почина... :( Човекът, който ми е дал най-много в тоя живот... Нямам сили да ида утре на мач.
Дано бойкотите дадат искания резултат. Дано видим този Левски, който заслужаваме да видим на 100-годишнината! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Моите съболезнования приеми...аз още на 24 години останах без баща...а единия ми дядо почина след това....тежко е...но животът за тебе продължава :levski

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 27, 2013 9:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 16, 2009 6:42 pm
Мнения: 180
Смисъл от протеста би би имал ако утре сме 3-4 хиляди само в Сектор "Б" ! Искрено се надявам да е така.

_________________
-Татко, татко... Как се пише любов?
-Пиши, сине: Л-Е-В-С-К-И !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 27, 2013 10:08 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9495
3-4 k на тоя мач би имало в Б, само ако и В е бутнат и билетите са 60 ст. :bigok

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 28, 2013 12:01 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 22, 2012 3:02 pm
Мнения: 36
ВИП-СП написа:
Сутринта дядо ми почина... :( Човекът, който ми е дал най-много в тоя живот... Нямам сили да ида утре на мач.


Моите съболезнования.. ние Левскарите сме силни хора, ще се справиш.
Дано нашите футболистчета ти донесат поне малко радост днес :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 28, 2013 12:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 9:46 pm
Мнения: 2811
Местоположение: София
Отиваме на опера ,по дяволите футбола ,отиваме на опера! :bigok

_________________
ПОДКРЕПЯЙ ЛЕВСКИ ДОКРАЙ! ЗАВИНАГИ И НАВСЯКЪДЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 28, 2013 12:50 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:07 pm
Мнения: 724
Местоположение: До Герена
Trent написа:
mandja написа:
Имам чувството, че още утре ще видим един прероден Левски- тактически подготвен, знаещ какво иска и как да го постигне. Имам твърдата убеденост, че Сираков и Йоканович ще донесат не само много успехи, но и качество на игра и организация за каквито не сме и мечтали от раздялата с Жо и Дембеле. :levski

Много обнадеждаващо е и, че имаме централен нападател, който може да се окаже, че не е ретард.


Заради Насо не виждам да има някакъв подем в играта, ако има, то ще е заради Йоканович.

И много пъти преди това сме се надъхвали по тоя начин, последния пример беше Митов, така че вече го карам малко резервирано, въпреки че Славишата определено знае какво значи думата ФУТБОЛ.


Но можем да бъдем сигурни на 1000%, че ако има регрес, ще е заради Наско. :smt005 Toя Йоканович да не го доведох аз?

Докарването на Генков, изгонването на черната маймуна, назначаването на Йоканович. Тва всичко е минало през Сираков. Ако е за добро, има заслуги. Ако не е- се е издънил. Толкова е просто. И дано ни докара защитник най-накрая.
Как да е, не чакаме чудеса, но имам положителното предчувствие, че ще видим наченки на игра не само на мускули, ами и на мисъл. :levski
Изстрадали сме си го, време е! :bigok

Едит: Сега видях за момчето, което е загубило дядо си. Моите искрени съболезнования и бъди силен. :( Деба и гадостите, дето стават постоянно бе, а ние за кви неща се дърляме тука. :ohmygod2

_________________
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 28, 2013 1:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 2:10 pm
Мнения: 1493
Ако утре всички фейсбук хулигани и ултраси дойдат, може и да сме прилична бройка. Ама напоследък е модерно да се подкрепя само виртуално.

_________________
СМЪРТТА НЕ СЛАГА КРАЙ НА ЛЮБОВТА! ЛЕВСКИ СОФИЯ ЗАВИНАГИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 28, 2013 2:11 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15219
ВИП-СП написа:
Сутринта дядо ми почина... :( Човекът, който ми е дал най-много в тоя живот... Нямам сили да ида утре на мач.
Дано бойкотите дадат искания резултат. Дано видим този Левски, който заслужаваме да видим на 100-годишнината! САМО ЛЕВСКИ! :levski

Бог да го прости човека!

Един ден отново ще бъдете заедно.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 28, 2013 2:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 6:14 pm
Мнения: 1101
mandja написа:
Как да е, не чакаме чудеса, но имам положителното предчувствие, че ще видим наченки на игра не само на мускули, ами и на мисъл. :levski
Изстрадали сме си го, време е! :bigok

Такова настроение ме беше обхванало и за Костов. Оттогава гледам да съм по-смирен в надеждите си.
П.П. ВИП-СП, моито съболезнования.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 28, 2013 6:35 am 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3700
Изключително много ще се изложим ако днес няма поне 3000 човека на мача. Все още има време, така че натискайте, колкото се може повече колебаещи се люде.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 28, 2013 7:35 am 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 02, 2010 2:41 pm
Мнения: 1610
Какви 3000 човека???? За Пловдив желание да преебат бойкота изразиха поне 10 000 човека! Да ви видим сега интернет хулигани, ама сигурно сега цената от 6 лева ще ви е висока и ще викате: "Тея ли ще ме карат да давам 6 лева за тези бездушници, нема им стъпим!!!!!!!!!!!!!!!!!!" :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 28, 2013 8:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 23, 2013 12:34 pm
Мнения: 254
:strkstrk Най-накрая... Ебаси бавната седмица(и гадна) Дано да си заслужава чакането. На жена ми съм и забранил да издава звук на стадиона, докато не стане 3:0 :strkstrk После ще си правим хореографии двамата :lsfc3
Пия ApuaHa радлер грейпфрут(супер доброто, като си пил бири до 3) и след закуска минавам на загорка :drinkb Полицията, досега не е успяла да ме пусне трезвен на мач :loser2 :strkstrk Такава абстиненция имам за мачове на Левски ,че искам 2-3 наведнъж :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 28, 2013 8:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
10:9 след невероятна футболна драма, задължителна обръщалка! И Коко Динев сит и курвите цели :bigok

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 28, 2013 9:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 24, 2012 3:43 pm
Мнения: 616
Не се издържа, мамицата му....само Левски!!! :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 28, 2013 10:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
Цитат:
Нападателят на Локомотив (Пд) Станко Йовчев обяви пред "Тема Спорт", че "смърфовете" могат да си тръгнат с трите точки от гостуването на Левски на "Герена" днес. "Такова е не само моето убеждение, а и на останалите ми колеги и треньорското ръководство", каза популярният с прозвището Машината таран. Бившият играч на лит(*кс-етрополе обясни произхода на прякора си. Той тръгнал от Тошко Янчев на един от лагерите на червените в Турция. Тошко събрал местни деца и ги накарал да викат по време на тренировката "Станко машина".

:smt005 :ohmygod :fuck6crb

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 747 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 25  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com