forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пон Юни 17, 2024 5:11 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 15225 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341 ... 508  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Юли 31, 2014 6:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5971
Местоположение: София, Герена
Не ми се пише дълъг пост, ама айде енциклопедиите във форона + всички изказали се да ми напишат колко отбора играят в Кипърското първенство, колко пари се наливат в него, колко в Левски...и къде завърши Прашката миналият сезон...с какви финанси за трансфери..без да изтъкват чутовната победа на АЕЛ срещу Зенит (поздрав за Търговище по тоя повод :strkstrk ). Благодаря ви предварително.

п.с. Написах този пост, защото ако продължат да се леят въздишки БЕЗ ОТГОВОРИ..сте просто едни форумни мрънкалници..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 31, 2014 6:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Някой от капацитетите би ли ми споделил каква е логиката да назначават старши треньори и да им плащат заплати след като цялата работа я вършел некъв шебек-помощник? Защо въпросния шебек не е треньор? Може би защото Домуса не знае за тази велика тайна, за разлика от Инженера?

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 31, 2014 6:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
Съвсем логично е тренировките да се водят от помощниците, нищо ненормално не виждам в това.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 31, 2014 6:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
Ъгъл, защо изобщо се обсъждат селяните и тоя педофил Стоев? Майната им на тия дано се разпаднат и домусага фалира


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 31, 2014 6:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6246
Не че сме тръгнали да взимаме Стоев, но в сравнение с това испанско менте дето ни е в момента си е все едно Капело. Дали друг му е правил отбор, дали било късмет добрите резултати не могат да му се отрекат. За сметка на това наше Пепи повече от 3-4 месеца никъде не е се е задържал и стигна до там, че и Локо Сф да не може да бие в контрола (за официални въобще няма кво да се коментира).

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 31, 2014 7:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 15, 2008 12:06 pm
Мнения: 5228
Местоположение: нЕма
Ако стане така, че рязанградския Тройчо акостира в Левски, ще се пишат същите неща и за него след няколко мача :bigok

_________________
Tiocfaidh ár lá

No me importa donde juegues
Siempre te voy a seguir
Yo lo quiero a Levski Sofia
Y por él voy a morir


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 31, 2014 7:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5971
Местоположение: София, Герена
Айде, де, фенове на Радо, зададох конкретни въпрости, прежалете се...дайте ми цифрите и статистиката...и пак да си разтягаме локумите от мрънкане :smt006 Написах го без да ги следя, не съм и специалист като вас...никой ли няма да измяка?


Последна промяна Лабрадор на Чет Юли 31, 2014 7:19 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 31, 2014 7:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 04, 2014 1:37 pm
Мнения: 886
Лабрадор написа:
Не ми се пише дълъг пост, ама айде енциклопедиите във форона + всички изказали се да ми напишат колко отбора играят в Кипърското първенство, колко пари се наливат в него, колко в Левски...и къде завърши Прашката миналият сезон...с какви финанси за трансфери..без да изтъкват чутовната победа на АЕЛ срещу Зенит (поздрав за Търговище по тоя повод :strkstrk ). Благодаря ви предварително.

п.с. Написах този пост, защото ако продължат да се леят въздишки БЕЗ ОТГОВОРИ..сте просто едни форумни мрънкалници..


Има статия в бонга от днес точно по тези въпроси.


"... Със сигурност хората си мислят, че в Кипър се раздават несметни богатства във формата на заплати, клубовете са подредени, а треньори и играчи мислят само за футбол. Да, ама не точно! Истината е малко по-различна!

От АЕЛ Лимасол това лято си тръгнаха повече от 2/3 от футболистите, които завършиха сезона. Просто договорите им свършиха, а Ивайло Петев трябваше да гради нов отбор. Това май ни е познато от някъде, но оправдания нямаше! Българският треньор използва лятото, за да си намери точните футболисти, гледа, преговаря и избира. Прави селекция до последно. Един от титулярите вчера пристигна в отбора едва преди 3 дни и направи една тренировка. Става дума за Зезиньо, който е привлечен в АЕЛ от непретенциозния гръцки Верия, въпреки че е юноша на Спортинг. На друг футболист му откриха късогледство, трети е с дископатия, четвърти с наднормето тегло. Най-важното – за нито един от новите, над 10 футболисти, не е платена трансферна сума. Всички са свободни агенти.

Нека хвърлим и един поглед към състава от снощи. В титулярната единадесеторка имаше едва 3-ма (трима!) футболисти от миналата година...Ако трябва да сме докрай коректни трябва да отбележим, че заплатите в АЕЛ са малко по-високи от максималните суми предлаган от лит(*кс-етрополе и Левски, но в никакъв случай разликата не е драстична...

Да! АЕЛ може и да отпадне, защото разликата в класите е от земята до небето. АЕЛ обаче притесни Зенит, а в последните години Зимбру, Мура и Иртиш даже не се изпотиха. При ограничени финанси е нужна повече работа и по-малко мрънкане.."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 31, 2014 7:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5971
Местоположение: София, Герена
Въх, Дейвиде, добре, цитира ми статията от Бонг, но тя не дава отговор на половината от въпросите ми...иначе благодаря.Исках цифри и факти, но ти ми пускаш това...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 31, 2014 7:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2012 11:42 am
Мнения: 637
И това ни показва, че в АЕЛ имат добър спортен директор, скаути и работят с качествени мениджъри. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 31, 2014 7:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 04, 2014 1:37 pm
Мнения: 886
Ами Лабрадоре,проблема в крайна сметка не винаги е в парите.Кипърците изливат не много повече,но пък техните школи никога не са изкарвали някви таланти,както и Китай колкото да се пъне,на волейбол са слаби.Някаква кипърска звезда чували ли сте нявга? :smt003

При нас не се получава,защото няма треньор в БГ,който може да работи на спокойствие.Няма и такъв,който да си направи селекция сам.Както е приказката - много вожд,малко индианец :smt003

Не се заблуждавам,че Прашката е някакъв кой знае какъв треньор.На всеки му провървява - его този на БАТЕ,35-6 годишния 2-3 сезона бая успехи постигна,но не виждам да го канят на запад някъде.
За бат Стою Стоев няма какво да говорим - учудвам се дори,че има хора,които го считат за някакъв треньор :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 31, 2014 7:29 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 5:38 pm
Мнения: 13182
Местоположение: Града
Пийте Бира написа:
И това ни показва, че в АЕЛ имат добър спортен директор, скаути и работят с качествени мениджъри. :bigok


Имат и доста пари. С две думи имат много повече от това, което имаме ние в момента и съм абсолютно убеден, че Прашката щеше да изгърми при нас още след 5-6 мача да кажем ... :smt006

_________________
Quis custodiet ipsos custodes?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 31, 2014 7:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2012 11:42 am
Мнения: 637
THE BLUE BEAST написа:
Пийте Бира написа:
И това ни показва, че в АЕЛ имат добър спортен директор, скаути и работят с качествени мениджъри. :bigok


Имат и доста пари. С две думи имат много повече от това, което имаме ние в момента и съм абсолютно убеден, че Прашката щеше да изгърми при нас още след 5-6 мача да кажем ... :smt006


За прашката е ясно, че повече от месец нямаше да изкара, треньорският проблем при нас се крие в това, че винаги искаме от 5 мача 5 победи, а в същото време треньора не разполага с играчите да го постигне.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 31, 2014 7:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
Или с играчите или с възможностите, но винаги нещо липсва.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 31, 2014 8:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 30, 2014 6:46 pm
Мнения: 2637
Защо въобще се обсжда това селско отборче, което снощи беше гост на собствения си стадион и едва ли ще просъществува още 5 години(залагам даже на 2).

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ СОФИЯ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 31, 2014 8:18 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 20, 2008 10:00 pm
Мнения: 1186
Лабрадор написа:
Въх, Дейвиде, добре, цитира ми статията от Бонг, но тя не дава отговор на половината от въпросите ми...иначе благодаря.Исках цифри и факти, но ти ми пускаш това...


Дай цифри и факти за Мурсия ?

безсмислени спорове,сега си имаме треньор и го чакаме да си разкрие потенциала при наличните футболисти и условия , много ясно,че ако не потръгнат нещата ще го сменят


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 31, 2014 8:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 26, 2006 10:27 pm
Мнения: 8340
Местоположение: София
Лабрадор написа:
Не ми се пише дълъг пост, ама айде енциклопедиите във форона + всички изказали се да ми напишат колко отбора играят в Кипърското първенство, колко пари се наливат в него, колко в Левски...и къде завърши Прашката миналият сезон...с какви финанси за трансфери..без да изтъкват чутовната победа на АЕЛ срещу Зенит (поздрав за Търговище по тоя повод :strkstrk ). Благодаря ви предварително.

п.с. Написах този пост, защото ако продължат да се леят въздишки БЕЗ ОТГОВОРИ..сте просто едни форумни мрънкалници..


Въобще не съм фен на прашката и не се смятам за форумен мрънкалник. Но ще ти отговоря. Селекцията им струва 0 евро. Сам можеш да видиш какви играчи са взели и на колко ги оценяват (стойностите са завишени, но това важи и за нашия отбор, с който можеш да сравниш) :

http://www.transfermarkt.com/ael-limassol/transfers/verein/786/saison_id/2014

Тук можеш да разгледаш и колко милиона са пръснали предния сезон за трансфери, както и да ги сравниш с нашите. А ние и като имахме пари, взехме Жоао Силва, Бру, Пачека, Арс, Прохазка и тн. Този сезон АЕЛ имат по-висок таван на заплатите, но от предния сезон са идентични с нашия.

АЕЛ завършиха втори, като загубиха титлата в последния кръг. Между другото можеш да разгледаш трансферите и милионите, които дават и другите тимове в Кипър (като АПОЕЛ). Сравни ги с нашите отбори и после можеш да сравниш какво правят те в ЕКТ (вече с 2 отбора в ШЛ) и какво ние.


Последна промяна Lucifer на Чет Юли 31, 2014 8:27 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 31, 2014 8:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8381
Местоположение: Там
Без да се заяждам, нито да защитавам Петев по някакъв начин -> http://www.transfermarkt.de/ael-limasso ... on_id/2014. Zugange - новите играчи, Leihe - наем, ablosefrei - свободен агент, Libre para traspaso - свободен агент. Въпросителните не мога да ги коментирам, но щом не се знае сумата едва ли става дума за колосален трансфер :wink:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 31, 2014 10:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 1:15 pm
Мнения: 3686
Петев щеше да издържи при нас толкова, колкото издържаха всички треньори от 2010та насам. Нека не се залъгваме, през 2011та Борат си е позволил нещо, което ние го страдаме, ние го носим на челата си, а той се крие зад един определен хонорар. Който и да беше треньор - все същия кур, като даже смятам, че за Петев като треньор ние щяхме да сме изключителна грешка, имайки се предвид, че от България или излизаш докато имаш що-годе някакви успехи, или не излизаш.

_________________
...стадото е там, където правите са криви, а общото мнение - закон...
Къде сте виждали Пеевски или Бойко на стадиона? :smt042
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 31, 2014 10:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 04, 2014 1:37 pm
Мнения: 886
Абе,нема кво да си кривим душата - Прашката си играе ШЛ,бил е Зенит със свободни агенти и твай.Мойто скромно мнение е,че имаше желание за работа,но тогава така се бяха накокръжили нещата,че той го изяде.Едва ли мача на Герена и псувните отпреди 15 години е бил повода :smt023
Тогава 90 процента от феновете емоционално се застъпиха за Славиша и не искаха да си ходи,почувстваха се пак в поредната схема на Батков и дойде цялата беля.

Мен Мурсия ми се струва съвсем не на място в нашата действителност.Ние сме разбитена сграда,която трябва да си строи основите,а не да прави покрива за пореден път,щото пак ше протече.Тики-така няма да играем поне още 10 години...

Трябва ни бг треньор с достатъчен авторитет пред Левски,с директор Гонзо и Боримиров в школата,2-3 години.Такива са Гочето и Херо засега.Мъри не го броя.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 31, 2014 10:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26800
Местоположение: София
Пичове, ако ще и Съра да дойде или Моуриньо, няма да стане нищо. Ние сме свикнали от 2005-2008 Левски да маже всичко. Аз лично помня как всеки мач на нашите любимци започваше от 3:0 и с кеф се сещам за това. С кеф се сещам как с черноморецбургассофия бяхме 10 хиляди
Приемете, че Левски не е Селтик или Гласгоу и дайте време на треньора, който и да е. Обичайте Левски братя, тенекията не струва нищо. Когато загубихме титлата със славия аз бях доволен и ще ви кажа защо: ние преживяхме уникални емоции, лоши или добри. Докато оная свинска сган се дупеше на локо пред сто човека, ние се чувахме из цяла София. И който ви каже, че е имало синя тишина да му покажете как след загубената титла сектор Б не спря да пее. Тенекиената титла нищо не струва за нас, ние сме ИСТОРИЯ

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 31, 2014 10:54 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 20, 2008 10:00 pm
Мнения: 1186
Росен написа:
Пичове, ако ще и Съра да дойде или Моуриньо, няма да стане нищо....


Чудеса не стават но треньора си е фактор от къде и да го погледнем


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 31, 2014 10:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26800
Местоположение: София
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 31, 2014 11:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Mr. Smith написа:
Така е, проблемът е вътре, ама с мрънкане нр стават нещата. Аз не искам след Батков, да дойде Пеевски или Алексей, защото тогава нещата ще са много по-зле от сега и ако сега може да му се влияе за нещо положително, то на тия няма да може. Още повече, че тогава в клуба ще бъде не Гонзо или Йовов, а откровени боклуци като семейство Раеви примерно.


Това какво общо има?

Аз просто искам да каже, че е време да спрем да раздаваме присъди. Много бивши футболисти на Левски са фенове на клуба точно като нас, и точно като нас имат право да си кажат мнението, което често се оказва, даже по-точно и от нашето, защото все пак аз и ти нямаме техният реален опит във футбола.

Mr. Smith написа:
Аз искам преди всичко да се смени модела на работа в Левски и точно това се опитват да направят една шепа хора, на които всякси им се пречи.


Всячески им се пречело :lol:
Разкрихме защо тръста има 200 члена – Коловати!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 31, 2014 11:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Росене, перфектното мнение. Респект.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 31, 2014 11:31 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 22, 2005 12:21 am
Мнения: 670
Местоположение: Горе на черешата
Значи има си хас да давам акъли тук... напълно съм убеден, че вездесъщото ръководство на Левски е на прав път и то с тенденцията да става все по-прав. Само бих поразсъждавал... след 2 седмици като духне г-н Мурсия (по лични причини естествено), а некадърникът Стоев се е настанил в Ловеч примерно, за да бере плодовете на феноменалния дриймтийм на Балъков, какво правим ние?

Вариант 1 - след отказ за пореден път от страна на Херо в треньорския анцуг ще се нахлузи Гонзо и ще се провали... също за пореден път. Дори самият той знае, че не е за тази работа и е казвал - подходящият за него пост е спортен директор.

Вариант 2 - Кокала веднага изплува като пожарен вариант. Ще залее медиите с глупости, а на Машиниста не му и трябва повече. Само че, ако за Стоев важи максимата, че е заварил готов отбор и само на това дължи успехите си, какво ли трябва да се каже за Кокала, който имаше лудия късмет да хване в добро настроение хора, селектирани и тренирани от Станимир Стоилов с идеята постепенно да подменят гръбнака на отбора му, провалил се срещу Тампере.

Вариант 3 - Тук вече всеки може да си развихри въображението - влизат колоси като Вили Вуцов, Ангел Славков, Асен Букарев тире Буки... Батков обича да втрещява от време на време с някое подобно гениално назначение.

Пред тези варианти калиткото Стоев ми се струва като манна небесна. Но да видим какво ще измислят отговорните фактори - както написах в началото, убеден съм, че ще вземат най-правилното решение.

П.С. Росене, не е много важно дали ние, свикналите на всякакви чудеса, ще дадем време на Мурсия. Така или иначе Батков ще вземе нещата в свои ръце, та ако ще и тия 200 човека, дето ще сме срещу Локо София, да му направим жив щит. Въпросът беше единствено какво ни чака след това.


Последна промяна Smirnoff на Чет Юли 31, 2014 11:36 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 31, 2014 11:34 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 20, 2008 10:00 pm
Мнения: 1186
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.

така си е :)

имах предвид след като обявената цел за следващите една-две години е обиграване на отбор , по-сериозно трябваше да се наблегне на избора на треньор ,без да правя оценки на Мурсия..дори по-важно е да си 'обиграем' треньори ,евентуално да се изпратят за цял сезон в сериозен отбор ,да се научат поне на основни елементи като подготовка,възстановяване, тактиктически умения ,да изградят контакти....и като казвам да се изпратят не да са по дефиниция Топчо,Пелето,Йовов,.... ако има млади хора с потенциал,нахъсани за работа да им се дава път


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 01, 2014 12:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8381
Местоположение: Там
Вили няма да се махне от Ботев до края на годината поне. Работи заедно с Чиликов, междудругото :lol: Бил е в Левски и знае какво значи отбора :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 01, 2014 2:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 5:06 pm
Мнения: 24490
Местоположение: СЕКТОР Б
Ех тези "треньори"...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 01, 2014 2:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39464
Местоположение: Фаноса ти
Росен написа:
Пичове, ако ще и Съра да дойде или Моуриньо, няма да стане нищо. Ние сме свикнали от 2005-2008 Левски да маже всичко. Аз лично помня как всеки мач на нашите любимци започваше от 3:0 и с кеф се сещам за това. С кеф се сещам как с черноморецбургассофия бяхме 10 хиляди
Приемете, че Левски не е Селтик или Гласгоу и дайте време на треньора, който и да е. Обичайте Левски братя, тенекията не струва нищо. Когато загубихме титлата със славия аз бях доволен и ще ви кажа защо: ние преживяхме уникални емоции, лоши или добри. Докато оная свинска сган се дупеше на локо пред сто човека, ние се чувахме из цяла София. И който ви каже, че е имало синя тишина да му покажете как след загубената титла сектор Б не спря да пее. Тенекиената титла нищо не струва за нас, ние сме ИСТОРИЯ

:smt023 :smt023 :smt023

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 15225 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341 ... 508  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com