forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Апр 24, 2024 1:36 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11613 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234 ... 388  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2018 4:50 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6176
Сложно е, защото се спомена, че един Ривалдиньо например бил поне на 10К евро заплата. Кои ще са тия другите балъци дето дори и да го вземат на свободен ще му предложат същата заплата при цялото му безкадърие. Да не е луд да бега при положение, че тук си е на курорт и си ги взима без дори да се изпоти.

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.

todormanolov написа:
Искаш ли нов бас? Максимум пета политическа сила с максимум 30 дупедава и 2 евродупедава? 100 лева


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2018 5:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 05, 2005 7:53 pm
Мнения: 1226
Това за Луи според мен е партенка. Добър играч е и най-вероятно не влиза в групата заради офанзивните играчи. Много по-вероятно е да ни поведат от колкото Горанката да се контузи. А и Луи май може само ляво, така че е логично да не го включва на този етап. Вече за пролетта се надявам да играе повече.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2018 5:18 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15149
Далеч не всеки казус е толкова заплетен. Точно заради примери от този род написах разкарваш колкото можеш от въпросните играчи.

На Ривалдиньо можеш да пробваш следния трик. Казваш му бачи липсва ти сериозна игрова практика. Хайде да те преотстъпим през пролетта за да си готов за ЕКТ лятото. След това си разделяш заплатата му с отбора в който е преотстъпен и пестиш някакви кинти.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Последна промяна SZ_FEN на Нед Дек 09, 2018 5:23 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2018 5:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30163
Обаче, това предполага да намерим други балъци със скаут като Кирчо Вангелов.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2018 5:26 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15149
Син на Ривалдо е. Все ще се намери отбор от втора бразилска да си направи реклама като го вземе за 6 месеза и му плаща 5 от 10- те хилки които получава за заплата.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2018 5:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 29, 2012 10:36 am
Мнения: 2465
Надценявате работещите в клуба. Все пак искате от хора, които правят трансфери по клипчета от тубата да търсят отбори за преотстъпване на играчите ни, които не получават игрово време :shock: Почти съм сигурен, че онези две мангалчета Бабу и Бамблие им ги е предложил някой гамбийски меринджей по фейсбоклука на Боримиров и Кирчо Вангелов: "this two young players best in our academy, we give free no money, but please send bank account information for verification" :chalga


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2018 5:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 05, 2005 7:53 pm
Мнения: 1226
SZ_FEN написа:
На Ривалдиньо можеш да пробваш следния трик. Казваш му бачи липсва ти сериозна игрова практика. Хайде да те преотстъпим през пролетта за да си готов за ЕКТ лятото. След това си разделяш заплатата му с отбора в който е преотстъпен и пестиш някакви кинти.


Демек намаляваме загубите малко.
Баси, толкова ли некадърници работят в Левски :(
Пансион за скъпоплатени неможачи сме.

Пп: тия черните, дето ги дадохме на Хебър дали са играли нещо, или леят бетон някъде? Като видя статия за трета лига цъкам, ама за тях няма и дума.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2018 6:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21385
Тия черните имаха проблеми с работните визи и щяха да ги записват фиктивно в някакъв колеж. Май още не могат да ги оправят. :bigok

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2018 6:22 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15149
ZeppeR написа:
SZ_FEN написа:
На Ривалдиньо можеш да пробваш следния трик. Казваш му бачи липсва ти сериозна игрова практика. Хайде да те преотстъпим през пролетта за да си готов за ЕКТ лятото. След това си разделяш заплатата му с отбора в който е преотстъпен и пестиш някакви кинти.


Демек намаляваме загубите малко.
Баси, толкова ли некадърници работят в Левски :(
Пансион за скъпоплатени неможачи сме.

Пп: тия черните, дето ги дадохме на Хебър дали са играли нещо, или леят бетон някъде? Като видя статия за трета лига цъкам, ама за тях няма и дума.

Ако аз мога да го измисля значи не е сложно.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2018 6:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3094
SZ_FEN, яд ме е за Рошу, яд ме е и за Панайотов, яд ме е и за Прохазка. Яд ме е, че и намерихме човек, който може да играе прилично до Тиам, но се налага да го пускаме сега само като ЦЗ, заради контузията на Холмар, за която пък ме е най-яд. Най-много яд ще ме е, ако вярно това за Луи и вземем, че го разкараме.
За хрантутниците нападатели и вратари + Белаид, вече и аз писах.
Ако ги разкараме тези 5-6-7 човека, то ще можем да се опитамв да привлечем 3-4 по-качествени на техните и други постове, които да се впишат в освободената част от бюджетът ни за заплати. Принципно ни трябват:
- Един класен вратар.
- Евентуално един читав нападател, ако ще махаме всички освен Костов и Димитров.
- Един десен бек, който да не е некадърник, дори и Цветкович да преподпише и си вдигне отново формата.
- Един централен защитник и то при положение, че Яблонски остане, защото при едновременни наказания и/или контузии на Тиам, Рейш, Яблонски увисваме на два ключови поста(ебати как ме е яд за Васко, който не ни тежеше като заплата и не припираше за задължително титулярно място във всеки мач).
Принципно ни е нужен и разиграващ халф, с оглед на това, че Нашименто явно е отписан и имаме само Мариани там, при положение, че не знаем какво ще решат или са решили вече за Вашчук, който пък е от сума ти време контузен.
Обертан на тази позиция е в минус за играта ни и това едва ли ще се промени. Юноша, който да е перспективен и да се опитват да налагат на този също не виждам, освен ако не решат да включват по-често Мартин Петков там. Или пък да преценят, че в Белмонт наистина има хляб, затова да го задържат и да го пускат на този пост, защото за ДХ отстъпва в единоборствата и прекалено често губи борбата за втора топка.

За тези неща трябва мисъл и желание от страна на ръководството, нали? А ми е съмнително, че има/ще има.
Смятам, че няма да вземем вратар, а ще се разчита на НикитУ за титуляр, на Кръстев, Полачек или Иванов за резервни, тоест пак ще треперим всеки мач или ще имаме супер късмет и някой от тези ще ни облее.
Нападател също най-вероятно не само няма да се вземе, а и нищо чудно да задържим и нефелните Буш и Ривалдиньо. С Виана не мога и да предположа какво ще се случи и има ли смисъл да остава. Там треньорът си го гледа и трябва да прецени. Остава ни само да се молим Костов да е здрав и да продължава да е във форма и след зимната пауза, както и евентуално Илийката Димитров да става за резерва.
Десен бек най-вероятно ще вземем само при положение, че Цветкович напусне. Така ще продължаваме да си спорим тук дали Найденов е направил един приличен мач или не е.
Централен защитник... :smt017 Божа работа :lol: Пък и нали си имаме здравите и опитни Деян и Папазов.
Да правят каквото искат! Няма да изпаднем, шампиони също няма да станем, макар винаги да си се надявам, но вече само със сърцето си, не и с разумът си.
Отборът ни е небалансиран и може да стане по-лошо с оглед някои евентуални напускащи. Може да се случи и още много треньори и играчи да се сменят, да останем още много време без трофей, но най-важното, което НЕ ТРЯБВА да се случи е това да позволим на някои финяги и/или други, да ни фалират и после на наше място да се появи отбор с тире в името си.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2018 7:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Мисля че малко се прекалява с изискванията за селекция. Достатъчно играчи имаме дори и като класа, с изключение на вратар и недостатъчно борбен ЦН (моите уважения към Костов и головете му, но първо не взима топки, второ срещу класни защитници се губи) - за пример вчера мача с Етър го взехме заради Буш не само защото вкара, ама и пресира и направи най-много пробиви, даже повече от Обертан. Ми Костов тия работи не ги може. Та имаме в защита доста играчи, даже според мен Горанката има опита да играе стопер (Луи сигурно и това може но не знаем) дори без фалафела можем да се справим. За бековете ако загазим има случаи когато и крило може да играе успешно на бека. ДХ резерви имаме Белмонт и Найденов/Юруков които за опции стават. ОХ имаме Нашименто, както се видя Буш може зад нападателя, според мен и Ривалдиньо е ок там. Нападатели бол.
SZ_FEN написа:
...И той като си нарочеше даден футболист го гонеше като бясно куче. Ако се окаже, че Нганиони ще е новия Рошу (представи си сега вместо Белмонт един Рошу до Тиам и ми кажи че не те е яд) аз викам Стоянович да е новия Роси...

Мисля че случая е различен - тогава имаше проблем с дисциплината и май самият Рошу е обичал да обикаля по града нощем. Тук няма данни за това, даже напротив - негера влезна и скри топката на всички в първия си мач с екипа ни.
А не знам защо слагаш Рошу до Тиам, той по презумпция май е ОХ :smt017 .
Мисля че СС нещо му има, ама не знам какво. Честно, тия номера с пускане на balgar4eta само защото са вратар и капитан ни костват много. Отделно любимата му схема с Обертан в центъра и залагането на звездите независимо от формата им намеква за страх. Това при Делио го нямаше.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2018 8:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3094
Адепт, качествата на Костов ги приписа на Буш, ли? :shock: Добрее :bigok
Буш със сигурност не става за разиграващ халф - топката не се спира от него, а се отблъсква на поне метър. А когато я овладее, в повечето случаи я гняви, като прасе - тиква. 2-3 гола, вкарани след добри извеждащи подавания, не променят това. Костов по-добре би се вписал на този пост, но и той не става за това. Ривалдиньо ми е енигма, признавам. Прекалено много го търпяхме на болничен пансион тук и прав му път, според мен.
Нашименто май няма да го имаме скоро, иначе на мен ми допада.
Сериозно и обосновано ли смяташ, че има някой от нашите крила, който да е подходящ за бек? Според мен по-скоро е обратното.
Горанката и Луи, ако ги пуснеш ЦЗ, то само след центрирания ще имаме една камара допуснати голове в повече.
С дефанзивни халфове Белмонт + Юруков ще допускаме още повече голове и няма да контролираме играта в нито един мач с отбор, който може да играе тактически правилно. Нали сме гледали подобни контроли и то с отборчета от "Б" и "В" група.
Иначе естествено, че прекаляваме с претенциите за смислена селекция, с която да не сдаваме багажа при 1 бр. по-трайно контузен и един-двама тотално извън форма или наказани. В "Левски" такава не е норма да се прави.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2018 9:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Ми не, написах че Буш измъкна мача на раменете си като играещ зад нападателя с роля да обира топки и пресира съперника т.е. не е някаква драма втори нападател да играе зад ЦН ако има тези технически показатели и със сигурност е по-добре от ДХ да го играе зад нападателя. За съжаление Костов не умее да си взима топката и често на терена вместо да притеснява чуждата отбрана се щура като муха без глава и изглеждаме все едно играем с 10 човека.
За крилата да - крилото по презумпция е скоростен играч и би трябвало да се справи с позицията на бек. Въпрос е на желание и готовност и ако се наложи. Както примерно Горанката може да играе крило, за разлика от напоследък колебливите му прояви като защитник.
Относно ЦЗ Горанката/Луи - с тия ръстови играчи допускаме толкова много голове от центрирания че не е само до ръст. Пак ако се наложи Горанката има опит и физика (ако не друго, поне е як). Разбира се един поне е добре да е висок.
Нашименто аз лично не знам дали пасва на отбора, но определено е вариант зад нападателя особено в мачове срещу сгъстена защита. А Мариани започва да прави посредствени мачове, или от умора или се е повлиял от общия спад на отбора. Защо СС не го иска - той си знае.
Белмонт не знам защо си решил че е слаб. Има 90% сигурно мачове като титуляр в които сме побеждавали и за разлика от миналия сезон изглежда доста приспособен към отбора. И не става дума и двамата да са терена, то и СС не харесва играта с двама ДХ (незнайно защо). Според мен и двамата като ДХ са по-добре от Мариани ДХ.
Имам предвид че като цяло в отбора има заместваемост, имаме варианти по постове и няма толкова мачове в които да се изпоконтузи половината отбор та сезона можем да го изкараме. Проблема основно е вратаря, който проблем Спас реши много "успешно".

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2018 11:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
Неправославно мнение, знам.. Ама ако можем да вземем Вандерсон от Берое, а Обертан да го шитнем някъде - хич няма да плача. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 10, 2018 1:20 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15149
Днес очевидно съм попаднал на шантавия Адепт :smt005

Кой измежду Кабрал, Паулиньо, Обертан и Кабов предлагаш да използваме като бек и това как ще се отрази на играчите, които ще можем да използваме като крила в дадения мач :wink:

Лошото на Белмонт, Нашименто и Юруков е че истинската им позиция е зад нападателя, а не до Тиам. Кой според теб е резерва на Тиам докато Реиш играе до него или като централен защитник?

Холмар е контузен, а Яблонски и Белаид са с изтичащи договори, като ако имаме 2 грама мозък ще ги продадем още тази зима.

Деян Иванов се ползва с такова доверие на треньора ни, че последния предпочита да се лиши от единствения ни дефанзивен халф и да го пусне като централен защитник вместо Деян.

Викаш имаме достатъчно играчи. Горанката и Милош с изтичащия договор ще граят централни защитници :smt005

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 10, 2018 1:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12664
Белаид е с договор до 31 декември. :bigok

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 10, 2018 10:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 04, 2015 7:10 pm
Мнения: 1634
Успокоих се!!!! Мокрия сън на форума (незнам по какви причини ) Вандерсон,ама бьиройскьи, се е контузил трайно. А дано сега найстина да вземем адекватен бек ,а не някакъв житен бегач !!!!

_________________
"БИЙ МЕНТЕТО СЪС ТИРЕТО БИЙ БИЙ БИЙ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 10, 2018 10:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Ма той е крило. :lol:

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 10, 2018 10:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26696
martata1 написа:
Успокоих се!!!! Мокрия сън на форума (незнам по какви причини ) Вандерсон,ама бьиройскьи, се е контузил трайно. А дано сега найстина да вземем адекватен бек ,а не някакъв житен бегач !!!!


Ние сме Левски и това е перфектен момент да вземем точно този. :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 10, 2018 11:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 04, 2015 7:10 pm
Мнения: 1634
Искрено се радвам,че мой пропуск доведе до здравата,пълноценна,7 секундна понеделнишка ерекция на наш съфорумец. Честито !!!!! :smt026

_________________
"БИЙ МЕНТЕТО СЪС ТИРЕТО БИЙ БИЙ БИЙ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 10, 2018 12:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 29, 2017 4:03 pm
Мнения: 419
Само да попитам ИТК-тата, вече работи ли се по селекцията? Имена и постовр не ме интересуват :smt006

_________________
" Отбор роден в мечтите детски в сърцата ни разпръска светлина. Един апостол, светло име Левски - идея, пример и борба"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 10, 2018 12:48 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 14, 2018 7:15 pm
Мнения: 428
The End написа:
Несериозно е да се мисли, че СС е по-добър треньор от Роси. Той е на нивото на Кокала и Сухия.


Сръбски кокал. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 10, 2018 1:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 26, 2006 10:27 pm
Мнения: 8263
Местоположение: София
martata1 написа:
Успокоих се!!!! Мокрия сън на форума (незнам по какви причини ) Вандерсон,ама бьиройскьи, се е контузил трайно. А дано сега найстина да вземем адекватен бек ,а не някакъв житен бегач !!!! :smt026


Бек/крило...все тая. Неграмотността ти обаче е потрес :cry:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 10, 2018 2:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
SZ_FEN написа:
Днес очевидно съм попаднал на шантавия Адепт :smt005

На квалификации ли ще я караме? A уж се бараш за възпитан.
SZ_FEN написа:
Кой измежду Кабрал, Паулиньо, Обертан и Кабов предлагаш да използваме като бек и това как ще се отрази на играчите, които ще можем да използваме като крила в дадения мач :wink:

Аз не предлагам, казвам че за 1-2 мача е по-добре да играе крило с игрова подготовка на мястото на бека, отколкото бек който не е играл последните емнайсе месеца. Въпроса е в това играча да се примири да го направи, щото знаем егото особено на нападателите какво е.
SZ_FEN написа:
Лошото на Белмонт, Нашименто и Юруков е че истинската им позиция е зад нападателя, а не до Тиам. Кой според теб е резерва на Тиам докато Реиш играе до него или като централен защитник?

Ми Юруков играе ДХ, Белмонт е ДХ и при Делио и при СС та ме съмнява и той да е ОХ. Тоест имаме 4 ДХ с игрова практика, като двама играха онзи ден като ЦЗ. Даже не включвам фалафела който може и на този пост.
За Нашименто съм посочил че е ОХ.
SZ_FEN написа:
Холмар е контузен, а Яблонски и Белаид са с изтичащи договори, като ако имаме 2 грама мозък ще ги продадем още тази зима.

Ние с теб не знаем дали няма да предпопишат с Яблонски. Фалафела ще играе напролет само ако няма кой :lol:
SZ_FEN написа:
Деян Иванов се ползва с такова доверие на треньора ни, че последния предпочита да се лиши от единствения ни дефанзивен халф и да го пусне като централен защитник вместо Деян.

Същото като фалафела. Напролет може и да запише игрови минути.
SZ_FEN написа:
Викаш имаме достатъчно играчи. Горанката и Милош с изтичащия договор ще граят централни защитници :smt005

Ами имаме. Преброй мачовете и ще видиш че играчите стигат. И на мен ми се иска група от 22-23 равностойни играча, но това не е реалистично и такива имат само отборите, които се борят на няколко фронта като ЕКТ, вътрешно първенство и купа.
Но не се притеснявай, СС си бил харесал играчи от Кафевата, само като го прочетох и ми става ясно докъде я е докарал. Този човек няма нищо общо с откровенността на italqnskoto mente.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 10, 2018 2:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 6:43 pm
Мнения: 2491
То пък ментето беше един откровен, направо готов за Оскар. Пълен бай хей. И дори само 15 гола отгоре, ме карат да харесвам СС повече от дъртия жабар. То не се учихме да ходим, да бягаме, да пресираме и накрая който ни вкара половин гол и печелеше, щото до 60 минута чакахме, дали няма да ни вкарат втори. Тоя не го споменавайте повече. Може да е имал добри моменти, но не се реализира при нас и това е. И като гледам как тия от А група си ни бият редовно в последно време, явно не са чак толкоз за изхвърляне...

_________________
Станимир Стоилов:
"Няма значение дали ще махнеш някого, като не можеш да намериш по-добър от него."

Делио Роси:
"Футболистите, които са тук са взети от Левски, не са взети нито от треньора, нито от президента...те са взети от Левски"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 10, 2018 3:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
При ментето играехме подредено в строга тактическа формация и пакетно придвижване. Играехме бавно първо по простата причина, че повечето футболисти такова нещо не са правили никога, второ никога не бяха тренирали така и трето нямаха никакво желание да играят и тренират така. После при ментето в ключови мачове(както и при Славиша) главни действащи лица бяха вратаря и тия дето изпуснаха няколко ключови дузпи, което можеше да ни спаси сезона. При ментето недостатъците бяха от психологическо естество- липса на комуникация с играчите и грешна преценка за функционалното състояние на повечето играчи т.е. не се прецени, че повечето НЕ могат да тренират дълго време по този начин, както се тренира в Серия А. Чисто тактически на мен ми харесваше как играе отбора, но не ми харесваше че подхожда еднакво както срещу Спермогорец и Тирето, така и срещу Витоша и Септември тука му беше голямата грешка от чисто футболно естество.

От друга страна сега Славиша е дал свободно на играчите и резултатите са на лице от съвсем скоро. Започваме да имаме схващания на футболисти срещу Етър, както и да имаме тотален хаос в дефанзивен план крещяща липса на организация неща, които се забелязваха при Гонзо, Топчо, Митов, Кокала, Достанич и т.н. други светила в треньорството. Имаме безвъзвратно загубена форма на Горанов и Цветкович, на Буш и Огретен, на Паулиньо и не вярвам скоро да си върнат и половината от формата при ментето от Италия. За мен лично след зимната подготовка ще сме леш и едно към едно с поведението ни и възможностите, както при Митов. Така или иначе ще видим де, то има 2-3 месеца до тогава.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 10, 2018 3:51 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15149
martata1 написа:
Успокоих се!!!! Мокрия сън на форума (незнам по какви причини ) Вандерсон,ама бьиройскьи, се е контузил трайно. А дано сега найстина да вземем адекватен бек ,а не някакъв житен бегач !!!!

Това е много лоша новина брато защото по-добър от този ние няма да вземем. Тази новина убива ерекции.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Последна промяна SZ_FEN на Пон Дек 10, 2018 4:55 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 10, 2018 4:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 04, 2015 7:10 pm
Мнения: 1634
Аз съм оптимист и се надявам ,че с промените на ръководните нива ,ще се промени трансферната политика и наистина ще се намерят качествени играчи!!! Иначе въпросният футбалер съм имал "удоволствието" многократно да го наблюдавам и не смятам ,че е с нещо по-добър от нашите крила !!!
П.С. ТръпнЪ и чакам оценката си от специалистЪт по българскЪ филология :roll: :shock: :blass

_________________
"БИЙ МЕНТЕТО СЪС ТИРЕТО БИЙ БИЙ БИЙ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 10, 2018 4:57 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15149
Хубаво е човек да е оптимист, само че селекцията се прави в момента, а не по време на подготовката и март месец

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 10, 2018 5:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 04, 2015 7:10 pm
Мнения: 1634
Все си мисля ,че човекът който ще носи отговорност след има няма 2-3 седмици ,малко от малко ще проявява интерес и сега какво се случва в клуба,най-малкото с трансферите.Защото ако сега се вземат някакви ментета и после дошлия почне с познатите ни до болка оправдания,извинявайте,но такива вече имахме и аз специално не искам пак!!!!

_________________
"БИЙ МЕНТЕТО СЪС ТИРЕТО БИЙ БИЙ БИЙ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11613 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234 ... 388  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 49 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com