forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Дек 15, 2018 7:43 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7179 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 ... 240  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 2:55 pm 
Аватар

Как да не храня Жадното за несъстоятелните му твърдения, че ще гради отбор с юношките ни? Че разби най-добрата средна линия в България и като цяло отбора? Че не можеше да контролира играчите? Първите две в тандем с Боримиров.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 3:23 pm 
Аватар

Жадното го разкарахме лани г/д по това време, а Боримиров няма нищо общо с първия отбор от не знам колко време вече. Колко още години трябва да минат, че да спрем да виним БориМитов за това, че играем като пълни дебили и ни правят за смях сервитьори от Лихтенщайн, които са се събрали вчера за пръв път?

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 3:25 pm 
Аватар

Боримитов са виновни за всичко лошо. За победата над Тирето за купата е виновен Делио, но загубата на финала я пишем пак на тандема.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 3:26 pm 
Аватар

Да не говорим за осраните от него три важни мача... Защото евентуалната загуба от Верея насред Герена, в мач за ЛЕ, щеше да е доста по- срамна от загубата от Вадуц вчера

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 3:27 pm 

FLAME написа:
Илия вече е на 22, което е малко много да го водим юноша. Но пък в България до 27 години са млади надежди. :bigok
От продуктите на школата виждам качества единствено в Мартин Петков, надявам се да ги развие и да стане футболист. Всичко друго, което в момента тренира с първия отбор, е пълнеж за другите отбори.

Аз лично имам надежди и за Юруков и Папазов.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 4:03 pm 
Аватар

niki92 написа:
Да не говорим за осраните от него три важни мача... Защото евентуалната загуба от Верея насред Герена, в мач за ЛЕ, щеше да е доста по- срамна от загубата от Вадуц вчера

Да и загубата от Хайдук е по- срамна от загубата от гранда Вадуц.

И да си знаете само че не съм от онези дето искат юношки :smt006

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 5:11 pm 
Аватар

Неудобната истина е, че с Жадното даже не трябваше да играем бараж. :smt006

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 5:15 pm 
Аватар

Продължавам да не разбирам какво правят в едно изречение "Роси" и "Жадното". Разликата е оттук до космоса. ОК, ако Роси се е изчерпал, нека му намерят заместник, който да е ПО-ДОБЪР, знаещ и можещ треньор. За нищо на света не трябва да се връщаме във блатото, от което искаме да излезем.

Пък и нека почакаме. Публикум.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 5:16 pm 

Айде още едно сравнение:

Панов, Сисиньо, Моци, Форстер, Григоре, Терзиев, Натанаел и Недялков
Цветкович, Д.Иванов, Найденов, Белаид, Папазов, Ейолфсон, Яблонски и Горанов

:bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 5:17 pm 
Аватар

Айде стига с тоя Публикум, че вчера паднахме от отбор от Лихтенщайн, дето населението му е по-малко от на блока ми. Публикум поне бяха представител на футболна държава.
Роси и Жадното имат място в едно изречение. И двамата са пълен провал като треньори на Левски.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 5:18 pm 
Винаги ще си подкрепяме отбори и винаги ще имаме вяра и надежда, дори искрица, ама много сериозно ми се присира всеки път, като ни ебе някой спортен ентусиаст или привлечем поредният неможач, да прочета “Помните ли Публикум и Гарата” :smt005

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 5:23 pm 

След загубен мач на нула като гости в първи мач, май нямаме друг обрат. Нормално тоя мач да се изтъква. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 5:25 pm 
Аватар

levskar_dokrai написа:
Продължавам да не разбирам какво правят в едно изречение "Роси" и "Жадното". Разликата е оттук до космоса. ОК, ако Роси се е изчерпал, нека му намерят заместник, който да е ПО-ДОБЪР, знаещ и можещ треньор. За нищо на света не трябва да се връщаме във блатото, от което искаме да излезем.

Пък и нека почакаме. Публикум.

С тая тънка разлика, че по-добър от Роси няма да дойде. Някои хора трябва да си избият от главата идеята, че видиш ли щом Грант и Роси дойдоха, значи някой друг ще дойде. Шанса да дойде някой като оня сладур дето изкара месец и половина при рязаните преди неколко годино е по-голям. Македонията го каза най-добре, това е шанс, който ти се открива веднъж в живота, особено за нас. За жалост след вчерашното фиаско съм повече от убеден, че тоя шанс при нас няма да проработи и че най-вероятно ще си останем в блатото.

Изображение

Последна промяна THE BLUE BEAST на Чет Юли 12, 2018 5:27 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 5:25 pm 
Аватар

https://www.youtube.com/watch?v=8jL7MX3mYIY
:loser2
Направих си труда да го изгледам, нямали сме удар. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 5:30 pm 
Аватар

Челси са уволнили Конте,като му плащат 10 млн евро неустойка. :bigok Да идва.Дори може да не се стиска и да де 1 млн от тия 10 за нов бомбандир. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 7:15 pm 
Аватар

THE BLUE BEAST написа:
Жадното го разкарахме лани г/д по това време, а Боримиров няма нищо общо с първия отбор от не знам колко време вече. Колко още години трябва да минат, че да спрем да виним БориМитов за това, че играем като пълни дебили и ни правят за смях сервитьори от Лихтенщайн, които са се събрали вчера за пръв път?

Аз не ги виня за играта вчера. Отговорих на въпрос за Жадното. Щото тия с които те двамата искаха да градят се вижда колко могат вече десетки мачове. Разбираш ли, или не?
Росен написа:
Айде стига с тоя Публикум, че вчера паднахме от отбор от Лихтенщайн, дето населението му е по-малко от на блока ми. Публикум поне бяха представител на футболна държава.
Роси и Жадното имат място в едно изречение. И двамата са пълен провал като треньори на Левски.

Но вчера не играеха играчи само от населението на Лихтенщайн, нали така?
Всеки който се пише за левскар може да види как сме започнали КЕШ. В традициите ни е да падаме от леваци :loser2

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 7:18 pm 
Аватар

То и при нас почти не играха играчи от населението на България. Това оправдание ли е? И това, че падаме от разни собственици на аматьорския футбол трябва ли да ме успокоява, понеже го правим традиционно?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 7:33 pm 
Аватар

И кое те е карало да мислиш, че ще нарушим традицията :bigok
В клуба има проблеми и последния който бих винил за този мач е треньора защото не мога да кажа, че имаше особен избор на стартов състав. Подготовката ако е пречела за този мач значи има защо - не знам какво искате - да е къса за да мачкаме тия леваци и по средата на сезона да окапят всичките ни футболисти?
И не, не ме кефи как играхме, не мога да гледам Божката на вратата, ама твай е.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 7:39 pm 
Аватар

Adepta, ти се ебаваш, братле. Как няма да виня треньора като ни биха някакви втородивизионни физкултурници от Лихтенщайн :bigok ? Това вече прекрачва всякакви граници, а г-н Роси тия трябва да ги бие със старшата ни възраст. Имаш Обертан, Жорди Гомес и вместо да им ебеш путката майна с 818181818-0 ти не можеш да си подадеш три пъти топката, а Жорди вместо да играе зад Буш и постоянно да дава асистенции и да бие извън наказателното поле, го беше сложил като опорен халф да разбива играта. Ако Делио ставаше за нещо различно от средняк в Серия Б, Белмонт и Кабрал нямаше да са в отбора, а не да ми излизат титуляри вчера. Никакви контузии и подготовки не могат да са оправдание за вчера. Бахти срама, пичове ! Не трябвало да се обвинява треньора :bigok :bigok :bigok. Не да се обвинява, трябваше да бъде оставен в Лихтенщайн, че му е по-близо до Италия. 23-ма !!! НОВИ и вчера това ? Тоя мач ме жегна доста повече от Славия, не знам за вас.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 7:55 pm 
Аватар

Между другото, хора от старшата, че и по-големи влязоха и не пипнаха топката...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 8:02 pm 

За сметка на това не взимаме никой и освобождаваме пари за заплати. Не знам как очаквате да се борим за титла докато ГЕРБ е на власт и Виваком са спонсори първо на Лудогорец после на нас. Онова 2-2 каза много неща. Явно Виваком скоро няма да са нито при нас нито при тях и кранчето е секнато. За жалост на нас феновете докато го има Лудогорец няма кой да ни позволи политически да си стъпим на краката. Имах надежда, че ще се борим поне за Купата и за добро представяне в УЕФА, но явно няма да има такава борба.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 8:05 pm 
:smt101 :smt101 :smt101

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 8:08 pm 
Аватар

Гари го е напекло слънцето

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 8:09 pm 

garry.rodriguez написа:
За сметка на това не взимаме никой и освобождаваме пари за заплати. Не знам как очаквате да се борим за титла докато ГЕРБ е на власт и Виваком са спонсори първо на Лудогорец после на нас. Онова 2-2 каза много неща. Явно Виваком скоро няма да са нито при нас нито при тях и кранчето е секнато. За жалост на нас феновете докато го има Лудогорец няма кой да ни позволи политически да си стъпим на краката. Имах надежда, че ще се борим поне за Купата и за добро представяне в УЕФА, но явно няма да има такава борба.

Викаш в България всеки лост е политически независимо дали говорим за бизнес или за футбол?!?! Един лузър от форума приказва това от поне 10 години, но не мога да се сетя кой беше.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 8:15 pm 

Ми не е виновен. Той ли играе? :bigok Той си е сършил работата на подготовката. Отговорността е на ръководството и футболистите. :mrgreen:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 8:25 pm 

Това ли е новата мантра вече, че политически никой няма да ни допусне? :smt005 Те така и Хърватия няма кой да ги допусне на финал на световното, малка балканска държава знаете как е. То на Европейското 2016-та, нямаше как Франция да не са си подсигурли домашен турнир. :smt005 Много е наясно форума с политиката и футбола и тясната взаимовръзка. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 8:33 pm 
Аватар

Не е като да няма “тънка червена линия” в собственост и управление през последните години. Перчем, адвокат и оня третия, както и Спас след тях, едва ли са дошли доброволно и изгарящи от желание. Друг въпрос е, че голяма част от бедите идват от глупост, липса на необходимите качества в хората на ръководни позиции, неправилно управление на ресурси и т.н.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 8:36 pm 

Няма само един човек отговорен за случилото се.

Играчите са виновни само за качествата си, но нито един от тях не е дошъл в Левски насила.

Спас е виновен за недалновидната селекция. Играчи ни трябват сега, а не след 1 месец когато ще сме аут от ЕКТ и на 5 точки зад Гората и Тирето. Много трудно се привличат силни играчи, които искат да си свържат бъдещещето с отбор току що отпаднал от Вадуц или Лихтенщайн. Ако сега няма подходящи играчи след месец може съвсем нищо да няма.

Какво е виновен Делио. За 2 неща:

1. Подготовката му е планирана така, че да навлезем във форма точно когато ще сме отпаднали от ЕКТ и ще сме зад преките ни съперници в класирането и докато второто може да се навакса (на теория поне), първото ще го наваксаме, но чак през юли 2019-та. Може би има връзка с подготовката му и големия брой контузени.

2. Започваш подготовка без Холмар, с контузен Ривалдиньо, с трима играчи с изтекъл договор, разкарал си един (Рошу), а не ти недостига поне един резервен бек. В замяна се взел вратар, офанзивен халф и си върнал една баля юношки. Кое в тази картина ти казва, че имаш достатъчно дълбока скамейка за първите 2 кръга на ЛЕ и на първенството (видяхте, че вчера загубихме още 2-ма заради контузии). Сори, но вината за небалансирания състав и закъснялата селекция не е само на Спас. Спокойно Роси можеше да се запъне да му докарат поне още едно крило и резервен дефанзивен халф, пък ако ще и да не са възможно най-добрите, а да са от нашето първенство.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 8:53 pm 
Аватар

Еми според мен той се запъва, защото не един път каза и то пред медиите, че иска още играчи и чака ръководството да доведе такива. Конкретно за вчеращният резил са виновни както треньорския щаб така и играчите, не е нормално играчи с подобни качества (като изключим юношките) и с подобни претенции да понесат такъв мач, срамно е за тях, ако ще и моето куче да им е треньор.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 9:26 pm 

Какво значи казал? Поставяш ултиматум и заплашваш с напускане. Представи си ако аз бях следващия работодател на Роси какво щях да си помисля като видя, че е отпаднал от Вадуц или Жалгирис. Ако му пукаше за собствената репутация нямаше да допусне подобно нещо.

Последна промяна SZ_FEN на Чет Юли 12, 2018 11:34 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7179 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 ... 240  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]