forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 8:36 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11613 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117 ... 388  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 8:09 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
garry.rodriguez написа:
За сметка на това не взимаме никой и освобождаваме пари за заплати. Не знам как очаквате да се борим за титла докато ГЕРБ е на власт и Виваком са спонсори първо на Лудогорец после на нас. Онова 2-2 каза много неща. Явно Виваком скоро няма да са нито при нас нито при тях и кранчето е секнато. За жалост на нас феновете докато го има Лудогорец няма кой да ни позволи политически да си стъпим на краката. Имах надежда, че ще се борим поне за Купата и за добро представяне в УЕФА, но явно няма да има такава борба.

Викаш в България всеки лост е политически независимо дали говорим за бизнес или за футбол?!?! Един лузър от форума приказва това от поне 10 години, но не мога да се сетя кой беше.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 8:15 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 14, 2018 7:15 pm
Мнения: 428
Ми не е виновен. Той ли играе? :bigok Той си е сършил работата на подготовката. Отговорността е на ръководството и футболистите. :mrgreen:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 8:25 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9412
Това ли е новата мантра вече, че политически никой няма да ни допусне? :smt005 Те така и Хърватия няма кой да ги допусне на финал на световното, малка балканска държава знаете как е. То на Европейското 2016-та, нямаше как Франция да не са си подсигурли домашен турнир. :smt005 Много е наясно форума с политиката и футбола и тясната взаимовръзка. :bigok

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 8:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30003
Не е като да няма “тънка червена линия” в собственост и управление през последните години. Перчем, адвокат и оня третия, както и Спас след тях, едва ли са дошли доброволно и изгарящи от желание. Друг въпрос е, че голяма част от бедите идват от глупост, липса на необходимите качества в хората на ръководни позиции, неправилно управление на ресурси и т.н.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 8:36 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Няма само един човек отговорен за случилото се.

Играчите са виновни само за качествата си, но нито един от тях не е дошъл в Левски насила.

Спас е виновен за недалновидната селекция. Играчи ни трябват сега, а не след 1 месец когато ще сме аут от ЕКТ и на 5 точки зад Гората и Тирето. Много трудно се привличат силни играчи, които искат да си свържат бъдещещето с отбор току що отпаднал от Вадуц или Лихтенщайн. Ако сега няма подходящи играчи след месец може съвсем нищо да няма.

Какво е виновен Делио. За 2 неща:

1. Подготовката му е планирана така, че да навлезем във форма точно когато ще сме отпаднали от ЕКТ и ще сме зад преките ни съперници в класирането и докато второто може да се навакса (на теория поне), първото ще го наваксаме, но чак през юли 2019-та. Може би има връзка с подготовката му и големия брой контузени.

2. Започваш подготовка без Холмар, с контузен Ривалдиньо, с трима играчи с изтекъл договор, разкарал си един (Рошу), а не ти недостига поне един резервен бек. В замяна се взел вратар, офанзивен халф и си върнал една баля юношки. Кое в тази картина ти казва, че имаш достатъчно дълбока скамейка за първите 2 кръга на ЛЕ и на първенството (видяхте, че вчера загубихме още 2-ма заради контузии). Сори, но вината за небалансирания състав и закъснялата селекция не е само на Спас. Спокойно Роси можеше да се запъне да му докарат поне още едно крило и резервен дефанзивен халф, пък ако ще и да не са възможно най-добрите, а да са от нашето първенство.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 8:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 30, 2014 6:46 pm
Мнения: 2794
Еми според мен той се запъва, защото не един път каза и то пред медиите, че иска още играчи и чака ръководството да доведе такива. Конкретно за вчеращният резил са виновни както треньорския щаб така и играчите, не е нормално играчи с подобни качества (като изключим юношките) и с подобни претенции да понесат такъв мач, срамно е за тях, ако ще и моето куче да им е треньор.

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ СОФИЯ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 9:26 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Какво значи казал? Поставяш ултиматум и заплашваш с напускане. Представи си ако аз бях следващия работодател на Роси какво щях да си помисля като видя, че е отпаднал от Вадуц или Жалгирис. Ако му пукаше за собствената репутация нямаше да допусне подобно нещо.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Последна промяна SZ_FEN на Чет Юли 12, 2018 11:34 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 10:59 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Юли 02, 2017 7:40 pm
Мнения: 939
THE BLUE BEAST написа:
Гари го е напекло слънцето

Пак го обръщате на мен-теб :) Лични нападки вместо да се погледне проблема. Киро си е послал добре с връзките в ГЕРБ, БФС и всичко се вижда добре. Да правят добра селекция, но имаха пари за това. Когато им припари под краката случайно ние и тирето пукаме гуми и така докато нас ни убиха. Докараха ни до там да играем баражи и да треперим за място в УЕФА. Изпращат ни разни политически собственици с идеята да ни държат в будна кома, за да ни има, но да не пречим на Лудогорец. Като гледам Спас как оставя почти падналия сектор В, с разрушени входове и шарени седалки, Сектор А без козирка вече 2 години след встъпването му във власт. Според вас дали има намерение да дава повече пари. Реши да вложи в 4-5 човека и треньор и да го докара до купа, но не се получи. Сега сви бюджета и ето резултата. Дано Паулиньо играе на реванша, защото си мисля че няма да бъде пуснат, за да не му провалят трансфера. Дано наистина ме е напекло днес, че си беше жега и печеше силно. Дано победим с 3-0 във вторник и всичко да потръгне.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2018 9:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 18, 2009 9:21 pm
Мнения: 1504
Тая тема няма ли да се затваря :smt017

_________________
blue heart написа:
По-добре да взимаш футболисти, които са ставали преди 5 години, отколкото такива, които никога не са били футболисти. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2018 9:43 am 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13543
Вторник след 20:30 ще се затвори.

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2018 9:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6410
Местоположение: София
THE BLUE BEAST написа:
levskar_dokrai написа:
Продължавам да не разбирам какво правят в едно изречение "Роси" и "Жадното". Разликата е оттук до космоса. ОК, ако Роси се е изчерпал, нека му намерят заместник, който да е ПО-ДОБЪР, знаещ и можещ треньор. За нищо на света не трябва да се връщаме във блатото, от което искаме да излезем.

Пък и нека почакаме. Публикум.


С тая тънка разлика, че по-добър от Роси няма да дойде. Някои хора трябва да си избият от главата идеята, че видиш ли щом Грант и Роси дойдоха, значи някой друг ще дойде..


По-добър няма да дойде? Какви биха били резултатите, ако дойде по-слаб? 30 точки от Гората? Отпадане от Вадуц?

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2018 10:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
SZ_FEN написа:
Какво значи казал? Поставяш ултиматум и заплашваш с напускане. Представи си ако аз бях следващия работодател на Роси какво щях да си помисля като видя, че е отпаднал от Вадуц или Жалгирис. Ако му пукаше за собствената репутация нямаше да допусне подобно нещо.

:smt005 :smt005 :smt005
На мен като не ми одобрят бюджет за проект и плаша с напускане, точно така става :smt006
Като ти кажат "няма пари" стискаш зъби и правиш врътки, работиш с наличното.Проблема е в липсата на 3-4 поста/футболиста. Не знам защо го обвинявате, че той бил изгонил Васко и Роман. Нали искахме по-добри от тях? Това, че не са ги взели е проблем на други хора.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2018 10:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 6:43 pm
Мнения: 2487
Adepta написа:
Като ти кажат "няма пари" стискаш зъби и правиш врътки, работиш с наличното.


Аз за нищо друго не обвинявам Роси, колкото за това. Стиска зъби, работи с наличното, нищо не се получава и накрая вика, ама футболистите не съм ги купил аз. Явно не умее да извлича максимума от футболистите си и понеже е твърд орех е крайно мнителен и придирчив. Което определено не са качества, които помагат на един треньор в днешно време. Резултатите и играта го показват.

_________________
Станимир Стоилов:
"Няма значение дали ще махнеш някого, като не можеш да намериш по-добър от него."

Делио Роси:
"Футболистите, които са тук са взети от Левски, не са взети нито от треньора, нито от президента...те са взети от Левски"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2018 11:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 5:38 pm
Мнения: 13119
Местоположение: Града
tzvetan_22 написа:
THE BLUE BEAST написа:
levskar_dokrai написа:
Продължавам да не разбирам какво правят в едно изречение "Роси" и "Жадното". Разликата е оттук до космоса. ОК, ако Роси се е изчерпал, нека му намерят заместник, който да е ПО-ДОБЪР, знаещ и можещ треньор. За нищо на света не трябва да се връщаме във блатото, от което искаме да излезем.

Пък и нека почакаме. Публикум.


С тая тънка разлика, че по-добър от Роси няма да дойде. Някои хора трябва да си избият от главата идеята, че видиш ли щом Грант и Роси дойдоха, значи някой друг ще дойде..


По-добър няма да дойде? Какви биха били резултатите, ако дойде по-слаб? 30 точки от Гората? Отпадане от Вадуц?




Раграден двор и резултати като 3:0 срещу всеки по-добър отбор у нас

_________________
Quis custodiet ipsos custodes?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2018 11:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 27, 2014 10:14 pm
Мнения: 1828
+ тройки от Тирето.
Тоя филм не ми се гледа, да го еба.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2018 11:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 6:43 pm
Мнения: 2487
Че те тирето и таз година ни зашиха тройка...само дето ние вкарахме два за разкош

_________________
Станимир Стоилов:
"Няма значение дали ще махнеш някого, като не можеш да намериш по-добър от него."

Делио Роси:
"Футболистите, които са тук са взети от Левски, не са взети нито от треньора, нито от президента...те са взети от Левски"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2018 11:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
Зашиха ни тройка да, след блестяща намеса на капитано ни, както във всяко едно от дербитата тая година с изключение първия мач за купата капетано ни има от 1 до 2 гола в тяхна полза. Точно в дербитата всички без Неможката играха на предела и няма за какво да се винят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2018 11:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 6:43 pm
Мнения: 2487
Значи е виновен койййй :smt005 :idea:

_________________
Станимир Стоилов:
"Няма значение дали ще махнеш някого, като не можеш да намериш по-добър от него."

Делио Роси:
"Футболистите, които са тук са взети от Левски, не са взети нито от треньора, нито от президента...те са взети от Левски"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2018 11:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 20, 2015 10:55 pm
Мнения: 1658
Тая тройка дето ни зашиха беше с -8 титуляри :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2018 11:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 21, 2009 12:29 pm
Мнения: 3901
Местоположение: София
akela написа:
Значи е виновен койййй :smt005 :idea:

Насо Раев, който нарежда на Неможо да изпуска топката. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2018 11:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13385
Питайте ръководството кой е виновен :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2018 11:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 5:38 pm
Мнения: 13119
Местоположение: Града
akela написа:
Значи е виновен койййй :smt005 :idea:



menteto е виновно бе, ясно е това. Но ако реално смяташ, че тая 3-ка дето ни я зашиха тоя сезон е съпоставима с тези, които ни зашиваха при Митов или умрелите ни зашиваха при Сухия/Топчо/Гонзо, то аз спирам да водя каквато и да е дискусия с теб, просто защото няма смисъл.


Искам да наблегна на факта, че НЕ ЗАЩИТАВАМ Роси. Казах го и в темата за мача с Вадуц, ако отпадне от тия скиори, да си ходи. Но това което знам е, че по-добър от него няма да дойде. Бъдещето ни е НСА или в краен случай някой чужденец тип Бруно Рибейро.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2018 12:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15514
Местоположение: Sofia
От къде знаеш, че няма да дойде? И как по-точно ще измерим дали е по-добър? Щото ако не е, но постигне резултати, които са по-добри настоящите, мен ме устройва. Тоест, гоним резултати, не кой колко е добър. Разбира се, резултати с НСА-джия трудно ще се постигнат, говорим за някакъв друг тип треньори. Може Роси да е с над 600 мача в серия А, пък някой с кариера в Румъния, да постигне повече от него при нас. Няма само едно вярно решение.

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2018 12:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 6:43 pm
Мнения: 2487
THE BLUE BEAST написа:
akela написа:
Значи е виновен койййй :smt005 :idea:



menteto е виновно бе, ясно е това. Но ако реално смяташ, че тая 3-ка дето ни я зашиха тоя сезон е съпоставима с тези, които ни зашиваха при Митов или умрелите ни зашиваха при Сухия/Топчо/Гонзо, то аз спирам да водя каквато и да е дискусия с теб, просто защото няма смисъл.


Искам да наблегна на факта, че НЕ ЗАЩИТАВАМ Роси. Казах го и в темата за мача с Вадуц, ако отпадне от тия скиори, да си ходи. Но това което знам е, че по-добър от него няма да дойде. Бъдещето ни е НСА или в краен случай някой чужденец тип Бруно Рибейро.


Далеч съм от идеята да акам по Роси, щото е модно или модерно. Според мен просто не успява да свърши работата за която е тук. И почна много да личи. Аз нямам користни цели, за разлика от легендите, братле. Просто помня как мачкахме едно време всякакви такива отборчета от Лихтенщайн, Гибралтар и т.н. с от 5 нагоре. А сега 5 гола сме вкарвали само на контроли с разни несретници. Щеше да е смешно, да се ебаваме, че Дуче не е бил Митов на контролата, ако бяхме разпорили Вадуц, само че ние паднахме от Септември в контрола и после от Вадуц от Лихтенщайн в официален мач. Май закономерно си изглежда. Като не можеш да пребиеш НСА-джията и некви грешници от Лихтенщайн, как ще убедиш всички дето обичат отбора си и си дават времето и парите, че работиш добре.
И като има отбор дето е на 80% същия от миналата година, някак си е тъпо да се оправдава с играчите, че не играли добре първото полувреме. Той си ги тренира, той си реди състава и е негово задължение, най-малкото да не падне от сборната лихтенщайнска дружина

_________________
Станимир Стоилов:
"Няма значение дали ще махнеш някого, като не можеш да намериш по-добър от него."

Делио Роси:
"Футболистите, които са тук са взети от Левски, не са взети нито от треньора, нито от президента...те са взети от Левски"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2018 12:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 5:38 pm
Мнения: 13119
Местоположение: Града
Да кажем, че смятам нивото ни за прекалено ниско, че да имаме претенции и да искаме да дойде някой по-добър треньор и да смени Роси. Футбола ни е посмешище (с изключение на рязаните), нямаме елементарна инфраструктура, нямаме функционираща ДЮШ и най-вече нямаме футболисти с които даден човек да работи (с тънки изключения при нас). За сметка на това имаме над един милион разбирачи, които ти се качват на главата всеки път. Имаме и журналистическа клоака, която е готова да ти задава същите малоумни въпроси, които ти е задавала цяла година докато не се побъркаш. Нали си наясно, че който и спец да дойде, ще си събере багажа на втория месец след като види в каква джунгла е дошъл. Чак се учудвам, че Роси изкара цяла година без да откачи .Какъвто и специалист да си, ако работиш в гнусната кочина у нас си обречен на провал, просто защото свои и чужди са срещу теб. Та затова не мисля, че някой по-добър то него ще дойде и ще успее тук. Защото точно в такава джунгла, само НСА-джии виреят. Като хлебарки след ядрена атака, винаги ще оцелеят и ще просперират.

Да, може и някой да цъфне и да му се получат нещата. Няма лошо в това, аз ще съм много доволен от това. Но много по-вероятно е да бъде обявен за менте след първия Х срещу Ботев Враца и да пуснат да си ходи в държавата от която е дошъл (ако е чужденец разбира се).

_________________
Quis custodiet ipsos custodes?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2018 12:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 6:43 pm
Мнения: 2487
Проблемът е, че българските треньори не искат да учат. Има супер много начини да дръпнеш в професията. Обаче трябва да си напънеш задника, да научиш език, да пуснеш контакти, да учиш здраво. Щото футболът вече не е само схеми, той е живо програмиране. Като се започне от подбора на играчи, мине се през физическа подготовка и накрая се свърши с проучване и адаптиране на отборът към текущия мач. Трябва си проучвания на противници, статистики и същевременно с това да си мега добрия мотиватор, а и да имаш авторитет. Авторитет се постига със знания и с победи. Въобще не е лесно да си треньор, даже и на отбор по кърлинг, какво остава за най-популярния спорт. Едно е ясно, спреш ли да се развиваш, трябва да имаш страхотна интуиция. Каквато има Петрович, ако щеш и изкудкудякалия чичо Пенчо, който е ебаси ретарда, но колкото пъти беше треньор на умрелите, толкоз успяваше да извади барбуковци от нищото без да имат визитките на Обертан и Гомеш и после свинфермата ги продаваха за добри пари. Мартин Петровци, Стенли и т.н. иска си куража да ги наложиш и да уцелиш момента. Това Петрович и чича ви Пенча го правеха само с интуиция и затова на сърбина му викат хитра лисица. Лисицата е много интелигентно животно, ама не е от най-умните. Но въпреки всичко съществува.
Другия тип са модерните треньори, като Йоканович, като треньора на Хърватия...аз лично искам такъв.

_________________
Станимир Стоилов:
"Няма значение дали ще махнеш някого, като не можеш да намериш по-добър от него."

Делио Роси:
"Футболистите, които са тук са взети от Левски, не са взети нито от треньора, нито от президента...те са взети от Левски"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2018 1:06 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Юли 02, 2017 7:40 pm
Мнения: 939
Оф тоя Йоканович, 3 месеца грам напредък нямаше в играта. Спомням си го добре не беше много отдавна. Играхме един мач със Славия 1-0 в Овча Купел и това му беше на Йоканович. Да по-добър е от наще вифаджии, но не по-добър от опитните треньори като Муслин и Люпко. На нас ни трябват от втория тип треньори и го имахме и го изгонихме заради Мърко левскарчето, което не спря да плюе за едни 70000 дето Батков му ги обещал преди 100 години. Човека, който ни предаде и отиде в лит(*кс-етрополе. Моя любим футболист и треньор на Левски, който заедно с Наско се чуди как да се довлече в Левски срещу сериозна сума пари. Да не забравяме как Иво Тонев бе готов да се махне през 2012 само и само на Мъри да му осигурят Наско та да му пази гърба. Да не забравяме и колко пари е поискал миналата есен 3 пъти повече от Роси. Големият левскар Мъри. Отваряйте ги тия очи бе колеги. Издигаме на пиедестал някой си само защото е постигнал нещо с Левски преди време. Едно време се дразнех на хората в А сектор които плюеха Наско, а той ни водеше до титли и купи. Сега разбрах, че са били прави и такива кримки трябва да стоят далеч от Левски. Гиби, Михтарски, Пелето, Радуканков и тем подобни сребрелюбци.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2018 1:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
Вкара два отбора във висшата лига, но НЕ СТАВА!11!1!!!1!1

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2018 1:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12650
Не съм съгласен с много от нещата, които garry пише, защото ми се струват сякаш са писани в 90-те, но Йоканович в Левски наистина беше трагичен. Има треньори, на които просто не им се получава тук и Йока, за съжаление, беше от тях. Има треньори, които са успешни в отбори - средняци и работят най-добре без много напрежение и Делио, според мен, е подходящ за подобен клуб. Има, обаче и пердета като Люпко, на които им е през кура в какъв отбор са, на 100% са уверени в разбиранията си за играта и знаят, че в Кафевата лига срещу Септември и Витоша не играеш с 6 човека зад центъра, защото трябва да ги качиш на 4-0 още първото полувреме. Имаме нужда от подобно перде, може би от Балканите, но не виждам такава личност в синхрон с Усмивката и Спас.

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 13, 2018 1:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6410
Местоположение: София
Йоканович нищо не направи при нас, но тогава нямаше пукнат лев, имахме идиоти за футболисти и като цяло беше треньор прекалено за кратко. Със сигурност няма да го запомним с добро, но вината едва ли е негова. Човекът се доказа в Англия.

Делио Роси on the other hand...

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11613 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117 ... 388  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com