forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 12:57 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11613 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156 ... 388  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Авг 16, 2018 9:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 16, 2018 9:27 am
Мнения: 102
Момчета, нужна ли е тая ирония?
Оставете Боби И Стивън - човека е искал да каже, че иска да вижда в състава юноши. Идеята Левски е И това!
Толкова ли е трудно да се разбере, че когато няма настояще, няма и бъдеще, хората живеят с миналото. Традицията на Левски е била да се залага на юноши.
И аз съм израснал с поколението на Гибона, Кокала и другите. И мен все ме дърпа накъм това да се даде шанс на малките.
Един иска да вижда Боби и Стивън, друг може да иска Азар и Мбапе - нема лошо... Хора сме - секи си има мнение...
П.С. А, пари нема - не е ли очевидно...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 16, 2018 10:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:25 am
Мнения: 6489
Местоположение: Х Х Х
Intruder написа:
Момчета, нужна ли е тая ирония?



Welcome to the forum, my friend. :lol: :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 16, 2018 10:13 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15639
Местоположение: Sofia
Intruder написа:
Момчета, нужна ли е тая ирония?
Оставете Боби И Стивън - човека е искал да каже, че иска да вижда в състава юноши. Идеята Левски е И това!
Толкова ли е трудно да се разбере, че когато няма настояще, няма и бъдеще, хората живеят с миналото. Традицията на Левски е била да се залага на юноши.
И аз съм израснал с поколението на Гибона, Кокала и другите. И мен все ме дърпа накъм това да се даде шанс на малките.
Един иска да вижда Боби и Стивън, друг може да иска Азар и Мбапе - нема лошо... Хора сме - секи си има мнение...
П.С. А, пари нема - не е ли очевидно...

И аз искам да ги виждам, но не точно тези. А и самите те /юношите/ не искат да играят при нас, или нямат качества да играят при нас. Това е. Ако се работи поне 5 години правилно, но из основи всичко да е променено в школата, ще гледаме много таланти, все още има талантливи деца. Ако е както сега, ще гледаме Бабу, което предпочитам.

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 16, 2018 11:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Нека да играят 11 юноши, но да имат качества. Като нямат, защо трябва да се прави на инат само и само да кажем, че ги налагаме?

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 16, 2018 11:03 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24038
Aз най-много харесвам мненията и коментарите в които има: "Левскар съм, но......" :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 16, 2018 11:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
Не може хем това в оная, хем душата в Рая. Не става. Няма как. Минаха времената в които се разчиташе на юноши и в школите и спортните училища пъкваше по някой и дръг талант шлифован или не, но все пак талант. Сега няма и няма смисъл да се обсъжда. Държавата ни е калпава, футболът ни също. Това е.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 16, 2018 11:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 16, 2018 9:27 am
Мнения: 102
Според мен, има смисъл да се обсъжда.
Няма такова нещо като "талант" - има яко бачкане, учене и развитие.
Работата на школите, навсякъде е не производството и шлифоване на "таланти", а на средностатистически играчи, добре подготвени физически, технически и тактически. Разбира се, на някакъв етап се появява нещо, което би могло да наречем "талант", т.е. това се появява на някакъв етап от развитието (така мисля аз).
Убеден съм, че с няколко такива момчета(имам предвид подготвени, не таланти) и само с по някой Гара Дембеле и Паулиньо в добавка, трети предварителен кръг на УЕФА (най-малко) не би било проблем. Примерите от последния кръг на УЕфа са доста - на беларуси, словаци, сърби, хървати, румънци им се получават нещата по тоя начин. Що тук не се получават?
По мои груби сметки, разходите на клуба за Обертан и Тиам само, са най-малко 2 млн. лева засега. Това са пари на вятъра. А, ако бяха инвестирани в школата, например?
Ясно ми е, че в сегашното състояние на школата, биха били също пари на вятъра.
За мен, ако Вили от Австрия се беше навил, щеше да ни е топтрансфера за последните десет години. Уви.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 16, 2018 12:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3089
Не се получават нещата, защото не се работи правилно.
Не се работи правилно, защото няма желание и/или управленски капацитет.
Отделно децата след определена възраст се превръщат в лигави и нарцистични келеши и приключват с развитието си, за което можем да виним средата, семейството и пак школата/клуб.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 16, 2018 12:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
Intruder написа:
Според мен, има смисъл да се обсъжда.
Няма такова нещо като "талант" - има яко бачкане, учене и развитие.
Работата на школите, навсякъде е не производството и шлифоване на "таланти", а на средностатистически играчи, добре подготвени физически, технически и тактически. Разбира се, на някакъв етап се появява нещо, което би могло да наречем "талант", т.е. това се появява на някакъв етап от развитието (така мисля аз).
Убеден съм, че с няколко такива момчета(имам предвид подготвени, не таланти) и само с по някой Гара Дембеле и Паулиньо в добавка, трети предварителен кръг на УЕФА (най-малко) не би било проблем. Примерите от последния кръг на УЕфа са доста - на беларуси, словаци, сърби, хървати, румънци им се получават нещата по тоя начин. Що тук не се получават?
По мои груби сметки, разходите на клуба за Обертан и Тиам само, са най-малко 2 млн. лева засега. Това са пари на вятъра. А, ако бяха инвестирани в школата, например?
Ясно ми е, че в сегашното състояние на школата, биха били също пари на вятъра.
За мен, ако Вили от Австрия се беше навил, щеше да ни е топтрансфера за последните десет години. Уви.

Не съм съгласен, че талантът не е от значение или не съществува. Усета към играта не се учи. Него или го има, или го няма. Не можеш да подготвиш някой технически, ако той няма усета и чувство за боравене с топката. Преди години представители на различни отбори обикаляха училищата, за да търсят деца, които имат усещане за тази игра и ги канеха в школите. Сега родителите водят децата си и си плащат за да ги учат, без значение дали имат някакви данни или не. И друго, ако някой направи справка колко са били децата да кажем на 7 години преди 89 г и сега, разликата ще е огромна. През далечната 79 година децата в нашия блок(72 апартамента) бяха около 60, на възраст от 5 до 15 години. Сега са 3. Две в 5 ти клас(момче и момиче) и едно на 3 годинки. Почти всички от тези 60 деца през 79 г., сега са в чужбина и техните деца учат и растат там. В кварталното училище срещу блока ни, за да не го закрият, всеки ден карат с автобус циганчета от близките села.
Съгласен съм напълно с последното ти изречение, но лично аз не виждам никакъв начин да се промени нещо в съществуващото сега положение.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 16, 2018 12:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 01, 2018 12:30 pm
Мнения: 1096
Тиквата не харесва последните няколко реда на hixxtam, той за какво строи градини ?! Всъщност може би и други редове на тая страница не харесва.
Да се чете и като мнение.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 16, 2018 1:12 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 3:04 pm
Мнения: 3831
blue heart написа:
Нека да играят 11 юноши, но да имат качества. Като нямат, защо трябва да се прави на инат само и само да кажем, че ги налагаме?
Как защо за да може да се каже,че сме наложили млади играчи,които не са взимали големи заплати и са спестили пари на клуба.Скъпите чужденци,взимат много пари,а нищо не играят. :strkstrk
Подобна логика си е разпространена сред левскарите и се повтаря от доста време,а започва да звучи логично особено като си спомним какви чужди играчи са идвали при нас и са се проваляли.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 16, 2018 1:15 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12659
Стана точно, както го бяхме планували и вместо да вземем още един дефанзивен полузащитник, ние разкарахме Жорди Гомес и вече ни трябват четирима нови :bigok.

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 16, 2018 1:22 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13619
Да ти кажа ли колко ще вземем или сам ще се сетиш? :smt023

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 16, 2018 1:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 30, 2016 3:48 pm
Мнения: 2594
Местоположение: София
Няколко дни в тази тема вреше и кипеше от предложения, напрежение, обрати и емоции.
Е, не взехме играч, но бяхме близо... better luck next time! :smt006

Време е да си отдъхнем от всичко това и поне до зимата да се концентрираме върху ежедневния изгрев на слънцето.
Много по-мъдри хора са казвали преди мен: "Не се фокусирайте върху това, което нямате, а бъдете благодарни за това, което имате!". :bigok

_________________
AGAINST RURAL FOOTBALL!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 16, 2018 2:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 24, 2015 8:37 am
Мнения: 1422
hixxtam написа:
В кварталното училище срещу блока ни, за да не го закрият, всеки ден карат с автобус циганчета от близките села.


Да не живееш срещу Вапцаров на Сторгозия?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 16, 2018 2:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2016 11:45 pm
Мнения: 6796
Тоя сезон топ 3 ще е мираж.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 16, 2018 2:08 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12659
Поне да наложат като хората Найденов, Юруков, Кабов, Деян и Илия и като завършим 8-ми да е имало защо и да изкараме някой лев от тия момчета. Пак тръгваме с кошницата за титли и купи, а всъщност почти всичките ни резерви са юноши като на позицията ляв бек даже и резерва нямаме :bigok.

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 16, 2018 2:10 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13619
Цитат:
Според информацията, испанският полузащитнк вече се е разбрал за личните си условия и дори е в Кипър, за да мине медицинските изследвания. Когато това стане факт, ще парафира и официално.

Той ще дойде на Острова на Афродита като свободен агент, съобщава още изданието. Това означава, че се е разбрал с ръководството на Левски за разтрогване на договора му по взаимно съгласие.


Ако сме разтрогнали,а не сме го пуснали за 0 евро на тия,ще е нов връх в тъпото ни ръководство. :ohmygod

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 16, 2018 2:11 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12659
Е, едва ли е плащана неустойка. Според мен са активирали някаква клауза от 1+1 договора и толкова.

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 16, 2018 2:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11771
Интересно колко точно резерви ти трябват и каква дълбочина на състава, за един мач в седмицата срещу дунав, септември, бистрица, враца, етър, доматево, лаута, чорбое, верея и десетте малки българчета на чичо венци? :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 16, 2018 2:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Такава, че да не се налага Антони Белмонт, Илия Юруков, Ивайло Найденов и подобни да припарват до терена. :smt006

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Последна промяна blue heart на Чет Авг 16, 2018 2:13 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 16, 2018 2:13 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13619
Само да не почнеш да ревеш като излезем срещу Тирето/Лудогорец с Папазов,Юруков и другите тъпи юноши.

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 16, 2018 2:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26696
Цитат:
Наставникът на Левски Славиша Стоянович е бесен от проваления трансфер на Мартин Райнов от Берое, научи Sportal.bg. Специалистът бил убеден, че националът идва на "Георги Аспарухов", като дори го гласял за титуляр срещу Септември (София) в халфовата линия до Кали Тиам. Бившият треньор на Цървена звезда имал информация от ръководството, че капитанът на заралии е договорен, но вчера трансферът пропадна.

Това никак не се е харесало на Стоянович, който има проблеми с доста контузени играчи на този пост - Антъни Белмонт и Филипе Нашименто, които не са готови за игра. Освен това Жорди Гомес, който е твърд титуляр на тази позиция, напуска в посока Омония (Никозия).

Сърбинът вече обмисля вариант дори да заложи на Илия Юруков до Тиам, като има опция и Давиде Мариани да бъде върнат като опорен халф.


Липсва ми пряката реч, но все си мисля, че човекО вече е разбрал в какъв лайнян кенеф е нагазил. :strkstrk :strkstrk :strkstrk

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 16, 2018 2:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49184
Местоположение: ШОПландия
LargeD1914 написа:
Тоя сезон топ 3 ще е мираж.

До денят 29.09 имаме само и единствено леки мачове, които трябва да спечелим и да използваме за това да влезнем във форма, да се вдигне самочувствието, да се привлекат един-двама (реално това от което имаме нужда за първенството) нови, които да влезнат в час преди НЕГО мач. От там нататък само първо място можем да получим през октомври, ако бием Литекс-София.

Дали ще стане - ще видим, но шансовете за мен за големи. За по-лесна програма в такъв кофти момент след отпадане от полуаматьори не може и да си мечтаем.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 16, 2018 2:15 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12475
Е ако целта е да се боричкаш за място в топ 6 с верея,славия,локо пд и черно море,наистина не ни трябват резерви.Ако обаче целта е нещо повече си трябва конкуренция.Най-малкото титулярите като знаят,че нямат адекватни заместници и 100% ще са титуляри независимо от формата им,няма да си дават толкова зор. :smt023 Нищо - накрая ще изгоним виновника Славиша и да идва следващия.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 16, 2018 2:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 04, 2013 8:35 am
Мнения: 5296
Местоположение: София
Тъпотията не е, че се разделяме с Гомез, а че разкарахме 4 халфа вече, а сме взели 1. Даже за бек няма какво толкова да се мърмори, защото все пак имаме 6 защитника за 4 позиции (от тях 4-ма могат да играят бек, даже и Холмар може), макар още 1 да не е излишен. Виж, напред имаме 4 нападателя... за 1 място... и нито един от тях не е в добра форма.

Като цяло, сякаш няма баланс в отбора на първо време.

Иначе, поне на хартия, идващите мачове не са ни супер тежки, но и теоретично влизат в графата "задължителни 3 точки". :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 16, 2018 2:18 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12659
Фонд "Заплати" в клуба претърпя сериозно олекотяване това лято:

вАн : Ангелов, Панайотов, Вутов, Рошу, Жорди, Прохазка

вътрИ: Полачек, Мариани :bigok

Наистина имахме доста халфове миналия сезон, но някой се е заел доста сериозно с чистка на такива. Да се готвят Нашименто и Белмонт :bigok.

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 16, 2018 2:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49184
Местоположение: ШОПландия
Diabolik написа:
Е ако целта е да се боричкаш за място в топ 6 с верея,славия,локо пд и черно море,наистина не ни трябват резерви.Ако обаче целта е нещо повече си трябва конкуренция.Най-малкото титулярите като знаят,че нямат адекватни заместници и 100% ще са титуляри независимо от формата им,няма да си дават толкова зор. :smt023 Нищо - накрая ще изгоним виновника Славиша и да идва следващия.

Просто за това време счупените ще се оправят и няма да сме толкова зле, си мисля. Може пък останалите ни играчи да се разиграят и да се окаже, че не са чат такива некадърници.

За тази цел през целия август и септември ще имаме прекрасната възможност да влезнем във форма или да се насерем срещу разни ентусиасти.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 16, 2018 2:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2016 12:18 pm
Мнения: 3958
Тъжното е че първоначално се зарадвах, че тая година няма за пореден път да вземем 10 нови........ :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 16, 2018 2:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2016 11:45 pm
Мнения: 6796
Goviado написа:
LargeD1914 написа:
Тоя сезон топ 3 ще е мираж.

До денят 29.09 имаме само и единствено леки мачове, които трябва да спечелим и да използваме за това да влезнем във форма, да се вдигне самочувствието, да се привлекат един-двама (реално това от което имаме нужда за първенството) нови, които да влезнат в час преди НЕГО мач. От там нататък само първо място можем да получим през октомври, ако бием Литекс-София.

Дали ще стане - ще видим, но шансовете за мен за големи. За по-лесна програма в такъв кофти момент след отпадане от полуаматьори не може и да си мечтаем.
За нас леки мачове няма
Като гледах отбора на Берое, нищо чудно и да ни треснат на Герена.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11613 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156 ... 388  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 51 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com