forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 5:31 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11613 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263 ... 388  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Яну 18, 2019 2:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8382
Местоположение: Там
Да, това е най-удачният пример, който може да се даде като допълнение на думите ми :smt023

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 18, 2019 3:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 04, 2011 2:36 pm
Мнения: 682
tzvetan_22 написа:
Трябва да кажем, че по времето на Батков, когато бяхме успешни, нямаше Лудоселец и можехме да станем шампиони/купа дори с играчи тип Коприваров, Саид Ибраимов, Любчо Любенов, Коце Видолов и ко...

Сега тоя филм го няма, но някои хора не могат да го видят.

Отделно, ако Мъри не беше бил Оксер нямаше да има и помен от "дългосрочната стратегия" и то по воля на феновете. Никой тук не иска дългосрочна стратегия, освен, ако не започне с Титла/Купа/ЛЕ.

Ще израстнем само, ако приемем, че известно време няма да се борим за нищо. И на фенско ниво и от ръководителите. И не, сега не сме го приели. Всяка година искаме купа, титла, а ако паднем от тирето трябва да се закрием.


Леко с розовите очила. Навремето в А група умрелият свински отбор беше доста по-надъхан от Кирогорец да ни бута от първото място, а латекса и Локо Пловдив си бяха тегави отбори. И гореизброените ни бивши играчи наистина не са от нивото на маймуните на Гела, обаче за сметка на това играеха редом до Гонзо, Иванков, Топчо, Пажин, Мечо, Симонович, Коловати, Гошо Марков, който пък бяха на, ако не и над, нивото на делиорманските "звезди".

Тия успехи по време на Борат нали се сещаш, че бяха въпреки неговото управление, не поради него, и основно заслуга на Мъри ? Струва ми се, че Мъри беше оставен да работи,защото не пръскаше пари за трансфери - аз не помня да сме плащали някакви сравнително големи за А група трансферни суми, заплати или да сме давали неустойки на играчи, даже Йовов се беше откупил от латекса, за да играе при нас. Другите или бяха юноши, или свободни агенти, или бяха останали от преди. А и защото мустакатия олигофрен не се мислеше още за голямата работа, че да сменя треньори както си иска.

За дългосрочната стратегия - аз не помня феновете да изгониха Ясен Петров, Илиев, или СС-2, които бяха от по-нормалните треньори за последните 10 години. Едни други "умници" го направиха.И въпреки това, въпреки уникалните ментета като треньори и футболисти, които се изредиха от 2009-та досега , пак имахме шанс за една титла и три купи. Та тия приказки за нулев сезон и че не играем за нищо ги слушаме вече за н-ти път, и оттогава няма никаква промяна, така че хайде да не е. Точно оставяне на кадърен треньор като Мъри да работи дава резултати, обаче се иска и умен собственик, дето да му пука за отбора. Такъв очевидно нямаме.

_________________
Верен на отбора си докрай, аз не ще го предада, за нищо на света!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 18, 2019 9:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 6:43 pm
Мнения: 2487
Може би идеалния вариант ще е да имаме 3-4 млн годишен бюджет. Колев изпълнителен, Херо спортен, Мъри треньор.
Убеден съм, че Херо като спортен може да свърши супер добра работа и дори няма да е нужно скаутско звено.
Само не знам кого форуна мрази повече Сираков или Херо

_________________
Станимир Стоилов:
"Няма значение дали ще махнеш някого, като не можеш да намериш по-добър от него."

Делио Роси:
"Футболистите, които са тук са взети от Левски, не са взети нито от треньора, нито от президента...те са взети от Левски"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 18, 2019 10:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6410
Местоположение: София
Kriviq написа:

За дългосрочната стратегия - аз не помня феновете да изгониха Ясен Петров, Илиев, или СС-2, които бяха от по-нормалните треньори за последните 10 години. Едни други "умници" го направиха.И въпреки това, въпреки уникалните ментета като треньори и футболисти, които се изредиха от 2009-та досега , пак имахме шанс за една титла и три купи. Та тия приказки за нулев сезон и че не играем за нищо ги слушаме вече за н-ти път, и оттогава няма никаква промяна, така че хайде да не е. Точно оставяне на кадърен треньор като Мъри да работи дава резултати, обаче се иска и умен собственик, дето да му пука за отбора. Такъв очевидно нямаме.



Илиян Илиев, заради кой ревеше всеки мач? Помня, че се викаше оставка още на мача с Локо СФ на ст. "Славия", който беше и първият, където загубихме точки. После имаше разни истории с автобуси и т.н.

На Ясен Петров цял сезон му се обясняваше, че бил анализатор в Диема и няма смисъл да ни е треньор. За да кортнат феновете Борат беше обещал, че ако не сме шампиони ще го махне.

За СС-2 не помня, ако трябва да съм честен. Тогава бяхме трагедия, но помня, че дори Wildkid и 7:1 бяха твърдо "ЗА" да го махнем.

П.С. Иначе мнението, че Локо Пд, Умрелите и Латекса били на нивото на гората ми се струва скандал.

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 18, 2019 3:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
...Нито един български успял треньор на запад (колкото и относително да е това понятие, но все пак имаше разни хора тип Дочев, Балъков, Пенев) не проправи каквато и да е пътека за бъдещите български треньори, Нещо, което всичките ни съседки правят...

Пропускаш нещо много важно - никой не е стигнал дотам да стане треньор, че да проправи път на другите. Киурда е най-разпознаваемото име , но е гола-вода като треньор (доказано), Балъков не помня някъде сериозно да се е пробвал преди да се върне тук по евтиния курволяк. Пенев имаше всички шансове, но направи огромната глупост да дойде да се кандидатира за шеф на БФС :lol: . Та не знам кой вие поддръжниците на теорията имате предвид изобщо като класен треньор. За Дочев само :smt005 :smt005 :smt005
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
Не стига, че нямаме никакви позиции, ами и обучението ни за треньори е на ниво на държавата Чад сигурно. Лекциите са от 1980 година, лекторите последно са се интересували от футбол 1975..

Това е истинската причина. А не дискриминацията поради факта, че сме българи. И "позициите" дето сме ги нямали. Защото тия позиции съседите са си ги извоювали, не са им ги дали даром.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 18, 2019 7:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3089
Omraz написа:
А мненията, че при Батков не било зле ми заприличват все повече на соц-носталгичните бъртвежи.


Не заприличват, а са си съвсем същото отражение на късопаметност и изграждане на митологеми.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 19, 2019 4:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 04, 2011 2:36 pm
Мнения: 682
Виж сега, Цветане, аз пък имам спомени, че имаше хора, които се подиграваха на Мъри за план 2007, за правилния футбол, за това как трябвало да си ходи на Аскууто и т.н. И не бяха зурлите, а по-скоро наши, които ги редяха тия лафове. Та реално от клуб с такава маса фенове няма как да се хареса един треньор на всички.

А това за Батков отново потвърждава тезата ми, че тоя идиот е с основна заслуга да сме на тоя хал - да освободиш треньор, вкарал ни в ЛЕ и бил Спортинг и Гент (за Лил не ми се говори), щото си обещал на феновете, че ако не стане шампион ще го разкараш, е висша форма на тъпотия. И съответно стана глупостта с напълно преодолимия Спартак Търнава, а оттам насетне знаем какво става в ЕКТ. С Илиев имам спомен, че имаше проблем с феновете, обаче вместо ръководството да застане зад него, да му даде доверие и да го защити, му приеха с кеф оставката и гледахме изпусната титла и купа в едно а ла Жадно.

СС-2 го разкараха, защото според мен не искаха напрежение от феновете, когато на един фин човек трябваше да му се хариже клуба. А напрежение имаше точно заради онова криворазбрано изказване за Райо Валекано, където ми се струва, че Стоев апелираше за търпение и дългосрочна стратегия, а не искане на всяка цена титла и купа.И да, в форума се говореше за "страхливия" футбол, който уж играехме при СС-2, обаче тогава имахме спрели с футбола нападатели, пред които един Костов е като Дибала. Ако му бяха дали време, играчи поне като Костов и Серджиу Буш вместо Курдов, Махмудов и бандата безпризорни печки като Менголо и сие, можеше да постигне доста повече. Само че за тая работа се иска умен собственик, на който да му пука за клуба. Такъв нямаше, няма и сега.

П.С. Човешките отпадъци от Кочин парк за периода 2000-2010 БЯХА футболно на нивото на Луноходец сега. Нямаха големи успехи в А група, защото ние им прилагахме трите О-та постоянно, :bigok обаче в ЕКТ играха два пъти в групи на ЛЕ, два пъти бяха близо и им го набиха сладко-сладко в допълнителното време, и биха актуалният носител на ШЛ на неговия стадион. Кирогорец имат две участия в ШЛ и три участия в ЛЕ за периода 2011-2019, като ги видяхме тая година колко "велики" са. Не съм писал, че Локо Майна и оранжевите бяха на нивото на Луноходец, а че бяха тегави отбори, които постоянно се бореха за нещо.

_________________
Верен на отбора си докрай, аз не ще го предада, за нищо на света!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 19, 2019 10:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Яската с този състав беше грехота да не стане шампион, а и след мача с умрелите без публика на Герена нещо се случи. :wink: Вторият полусезон треньор реално беше Гонзо. Но няма смисъл да се връщаме назад. Чакаме си да стане нещо, а дотогава ще наблюдаваме балерините в синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 19, 2019 10:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Абе тогава ловчанлии яко ги бутаха, сега като се сетя за мача в Ловеч с каратето на Том, дето ни обърнаха и ми причернява. :ohmygod2

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 19, 2019 11:26 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24025
Тогава имахме доста повече точки, отколкото при титлата ни с Кокала, просто джуджето купи всичко пролетта.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 19, 2019 11:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30010
Домакинството им на Локо Сф тогава беше изключително скандално. Още няколко мача бяха също брутално подарени.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 19, 2019 2:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
И това е вярно, както това, че според мен Гонзо се бъркаше в работата на Ясен. Но всичко тръгна от факта, че кривата глава на Иво Биройски прееба всичко. И за разлика от предишия път, когато се класираха 3 от 5 отбора този път не стана. Пролетно участие щеше да докара съвсем друга атмосфера в отбора.
Kriviq написа:
Виж сега, Цветане, аз пък имам спомени, че имаше хора, които се подиграваха на Мъри за план 2007, за правилния футбол, за това как трябвало да си ходи на Аскууто и т.н. И не бяха зурлите, а по-скоро наши, които ги редяха тия лафове. Та реално от клуб с такава маса фенове няма как да се хареса един треньор на всички.

За това си прав, но реално и плана не се случи генерално погледнато. Нито един юношка не се наложи като име, Домофона само дето парите му взехме и той пропадна като Ицката в Германия, но за разлика от Ицо не направи нищо след като се върна. А Коприваров и сие даже няма смисъл да коментираме.
Kriviq написа:
П.С. Човешките отпадъци от Кочин парк за периода 2000-2010 БЯХА футболно на нивото на Луноходец сега. Нямаха големи успехи в А група, защото ние им прилагахме трите О-та постоянно, :bigok обаче в ЕКТ играха два пъти в групи на ЛЕ, два пъти бяха близо и им го набиха сладко-сладко в допълнителното време, и биха актуалният носител на ШЛ на неговия стадион. Кирогорец имат две участия в ШЛ и три участия в ЛЕ за периода 2011-2019, като ги видяхме тая година колко "велики" са. Не съм писал, че Локо Майна и оранжевите бяха на нивото на Луноходец, а че бяха тегави отбори, които постоянно се бореха за нещо.

Тогава се влизаше много по-лесно в групите та сравненията не са много удачни. Но е вярно, че имаха топките да бият Ливърпул въпреки че беше в решен мач.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 19, 2019 3:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16875
Местоположение: Sofia/Glasgow
Миланов се наложи и играе в силни отбори, Хичо играе на добро ниво, Балтанов е капитан на жълтурите, Огнянов си е циганин, Петков е най-добрият футболист в БГ.

К'ви са тия тъпи спорове, че не ви разбирам?

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 19, 2019 7:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12650
Чудят се какво да измислят и кой кладенец да донесат вода как Мъри се е провалил :smt005.

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 19, 2019 7:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16875
Местоположение: Sofia/Glasgow
Kriviq написа:

П.С. Човешките отпадъци от Кочин парк за периода 2000-2010 БЯХА футболно на нивото на Луноходец сега. Нямаха големи успехи в А група, защото ние им прилагахме трите О-та постоянно, :bigok обаче в ЕКТ играха два пъти в групи на ЛЕ, два пъти бяха близо и им го набиха сладко-сладко в допълнителното време, и биха актуалният носител на ШЛ на неговия стадион. Кирогорец имат две участия в ШЛ и три участия в ЛЕ за периода 2011-2019, като ги видяхме тая година колко "велики" са. Не съм писал, че Локо Майна и оранжевите бяха на нивото на Луноходец, а че бяха тегави отбори, които постоянно се бореха за нещо.


Само едно не ми е ясно. Ти сериозно ли смяташ, че прасетата някога са били на игровото ниво на Разград или се ебаваш?

След 90те прасетата винаги (с изключение 1-2 години) са били ташак. Игрово и организационно. Ние след 90те винаги бяхме с една идея по-добре, но нивото на футбола ни е такова, че ако можеш да тичаш 90 мин. ще си в топ-а. Нямаха никакви успехи, ядяха бой от нас по-всяко време, 2 пъти в УЕФА последни, някаква смешна победа (и отпадане от Лузерпул) и хиляди 2ри места. Това им беше живота до края 09/09/2016.

Нямам представа какви са тия успехи/игра на Омрелата чорба, но след 90те си бяха пълен ташак.

Разград игрово са доста солиден отбор и единствено могат да бъдат сравнени с Левски 94/95та и 2007/08 като игра.

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 20, 2019 10:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21266
Цитат:
Високите финансови претенции на Мартин Райнов са осуетили преминаването му в Левски, научи БЛИЦ от два независими един от друг източника. Халфът на Берое за пореден път се размина със "сините", които и тази зима направиха опит да го привлекат на "Герена".

Медията ни научи, че Райнов е поискал да получава 12 хиляди евро месечна заплата в Левски. Освен това поставил условие да му бъдат дадени 30 хиляди евро на ръка, за да подпише със "сините". С тези си действия Райнов е стресирал ръководството на Левски, което е било готово да му дава по 7-8 хиляди евро месечна заплата.


Нямам представа дали е вярно, но аз лично не бих дал толкова пари точно за този.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 20, 2019 12:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Владо Стоянов от Спортал каза, че имаме предварителен договор с него от лятото и след като в момента не се борим за кой знае какво, нямаме зор да плащаме откупваща клауза.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 20, 2019 6:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48823
Местоположение: ШОПландия
Adepta написа:
За това си прав, но реално и плана не се случи генерално погледнато. Нито един юношка не се наложи като име, Домофона само дето парите му взехме и той пропадна като Ицката в Германия, но за разлика от Ицо не направи нищо след като се върна. А Коприваров и сие даже няма смисъл да коментираме.

Покажи на куклата, къде те пипна чичо Мъри. :loser2

Същите където от 10 кладенеца носите вода да кажете че Шлюпко не бил кой знае какво като треньор, пишете глупости и че неговият ученик Мъри не ставал. :ohmygod2

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 20, 2019 7:01 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15092
За първи път съм съгласен с теб.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 20, 2019 7:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Тва да твърдиш, че Мъри не ставал за Левски е скандално. :shock:

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 20, 2019 7:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
Мъри е един от най-добрите треньори в историята на Левски и най-добрият български треньор в последните 20+ години. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 20, 2019 7:22 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15092
Той е единствения български треньор доказал се в чужбина

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 20, 2019 7:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Niki4a написа:
Миланов се наложи и играе в силни отбори, Хичо играе на добро ниво, Балтанов е капитан на жълтурите, Огнянов си е циганин, Петков е най-добрият футболист в БГ.

К'ви са тия тъпи спорове, че не ви разбирам?

Петков ни е юноша ли, откога това? Балтанов че е капитан на български отбор е постижение? Миланов и Хичо къде играят :lol: , колко мача и първенства направиха с национала, колко пари им взехме та да ги броим за успех? Домофона го продадохме за добри пари, това е.
Goviado написа:
Adepta написа:
За това си прав, но реално и плана не се случи генерално погледнато. Нито един юношка не се наложи като име, Домофона само дето парите му взехме и той пропадна като Ицката в Германия, но за разлика от Ицо не направи нищо след като се върна. А Коприваров и сие даже няма смисъл да коментираме.

Покажи на куклата, къде те пипна чичо Мъри. :loser2

Същите където от 10 кладенеца носите вода да кажете че Шлюпко не бил кой знае какво като треньор, пишете глупости и че неговият ученик Мъри не ставал. :ohmygod2

Никога не съм казвал че Люпко не бил кой знае какво. Нито съм казвал, че Мъри не става. Казвам, че не е толкова добър, колкото го изкарвате от сектата и е по-добре да вземем треньор от западна школа. Това е.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 20, 2019 7:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16875
Местоположение: Sofia/Glasgow
Не било така. Нищо не разбиратe! :ohmygod

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Последна промяна Niki4a на Нед Яну 20, 2019 7:43 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 20, 2019 7:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16875
Местоположение: Sofia/Glasgow
Adepta написа:
.


Пишеш абсолютни глупости!

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 20, 2019 7:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16875
Местоположение: Sofia/Glasgow
Goviado написа:

Същите където от 10 кладенеца носите вода да кажете че Шлюпко не бил кой знае какво като треньор, пишете глупости и че неговият ученик Мъри не ставал. :ohmygod2


Мъри много научи от Муслин. Говорили сме си и ми е споделял, че е ходил с тетрадка след него по време на тренировките.

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 20, 2019 7:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
Как ше не е толкова добър треньор бе човек.
Мъри беше на един малоумен Луис Педро от това да елиминира Щутгарт и да вкара жълтурите в ЛЕ.
При това без хора с 50к евро заплата.

При нормално функциониращ Левски, Мъри ще ни направи тотален хегемон в България. Лошото е, че сме на светлинни години от нормално функциониращ Левски.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 20, 2019 7:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8382
Местоположение: Там
Цитат:
И за разлика от предишия път, когато се класираха 3 от 5 отбора този път не стана


Рядко срещано чорбарско изречение.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 20, 2019 7:52 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15092
Bellamy написа:
Как ше не е толкова добър треньор бе човек.
Мъри беше на един малоумен Луис Педро от това да елиминира Щутгарт и да вкара жълтурите в ЛЕ.
При това без хора с 50к евро заплата.

При нормално функциониращ Левски, Мъри ще ни направи тотален хегемон в България. Лошото е, че сме на светлинни години от нормално функциониращ Левски.

A какво ще ни направи един джентълмен с шуба?

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 20, 2019 8:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Ще ни направи Реал на Балканите :strkstrk :strkstrk :strkstrk .
Гошо Шубата на хартия е по-добър треньор от Мъри - класира селски отбор в ШЛ. Да идва :bigok :bigok :bigok
Bellamy написа:
Как ше не е толкова добър треньор бе човек...

Ама най-добрия е. Всъщност Сити са искали него да вземат, ама понеже е обещал на президента на Казакстан та се наложило да вземат Гуардиола.
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
Цитат:
И за разлика от предишия път, когато се класираха 3 от 5 отбора този път не стана


Рядко срещано чорбарско изречение.

Точно така, едно и също е да се класираш с 6 точки при три от пет отбора и да гониш класиране при два от четири.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11613 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263 ... 388  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 40 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com