forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 3:55 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11613 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232 ... 388  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Ное 28, 2018 9:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Има много да яде, докато ме настигне по дебелота :loser2

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 28, 2018 10:36 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24025
Ама мен може да се каже, че ме е настигнал. :bigok Поне 110 оки е. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 28, 2018 11:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Не го знам колко кила е, ама той казва, че му трябвали 10 дена, а аз като го гледам му трябват поне 10 седмици, и то ако му спукат гьона в тях... ебем ти и "трансфера" направихме, нямам думи. То политика ли не щеш, последователност ли не щеш, визия ли не щеш....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 29, 2018 12:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 29, 2005 6:40 pm
Мнения: 726
Местоположение: GTA
Професионалните атлети правят сериозни подготовки със седмици, да не и месеци, а тоя палячо 10 дни му трябвали... Най-лошото е, че е почнал да си отваря голямата уста от първия ден и тепърва ще му слушаме глупостите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 29, 2018 12:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 04, 2015 7:10 pm
Мнения: 1631
Пичове и аз съм все още в шок от бутиковото ни попадение,НО като се замислих ,воден от принципа за по малкото зло,Е НЕ МОЖЕ ДА Е ПО ЗЛЕ ОТ НЕМОЖИ !!!!! :loser2
Иначе относно килата ще спомена само едно лице -св.св. Лилчо ........пък вие се сещайте :strkstrk

_________________
"БИЙ МЕНТЕТО СЪС ТИРЕТО БИЙ БИЙ БИЙ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 29, 2018 2:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
Този има толкова общо с Арсов, колкото аз имам със северно корейския психопат.

Удри $пасе... и плащай. (махащо тъпо човече) :strkstrk

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 29, 2018 4:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16875
Местоположение: Sofia/Glasgow
Лилчо Арсов беше като Кьопке сравнение с тоя лайнар. Беше дебел, но забележително пъргав.

П.п. все още не мога да проумея, как е възможно в тоя клуб да има 6-7 вратаря и НИТО ЕДИН да не става и за греда на вратата? Как се взима някакъв почивал си от Юни месец и какво още прави Вальо като треньор на вратарите? Това не ми е ясно.

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 29, 2018 4:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12650
Бачи, има и петима нападатели, а играем с един. Миналият сезон имахме СЕДЕМ опорни :bigok.

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 29, 2018 6:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3089
За 2 поста имаме 10 бр. посредствени играча, които взимат заплати, някои от тях и не малки такива. Като махнеш от тях 7 нефелника + един фалафел от защитата, то стават 8 аут и се отваря възможност за привличане на 3-4 по-качествени, така че да не се отрази това зле на фон работна заплата фонд "работна заплата"
После нека този от Адептите пак да обяснява, как иначе било невъзможно да сме имали малко по-читави резервни футболисти от настоящите. Като става дума за 3-4 поста макс. по още един играч, на мястото на слабите ни резерви на тези позиции в момента.
Вратар(читав), ЦЗ(читав), десен бек(читав), централен нападател(класен).
Ама за какво са ни били по-прилични резервни футболисти, нямало смисъл, тъй като играем само за първенството вече(според най-неадекватния от Адептите).


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 29, 2018 10:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Митрев, Полачек, Белаид, Буш, Ривалдиньо са ни излишен товар.
Ако можем да продадем Кабрал и Яблонски, в случай че няма да преподписват, за да влезе някаква сума, дори и минимална. Нашименто също, ако няма да се разчита на него, можем да се опитаме да вземем някакви пари.
Положението с Вашчук е доста неясно.
Задължително трябва да намерим вратар, централен защитник, десен защитник, централен нападател. При по-пълно разчистване можем да се огледаме за дефанзивен халф, крило (дясно).

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 29, 2018 10:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 09, 2016 8:40 am
Мнения: 23217
Местоположение: Палма де Мостьорка
Миналата година търсехме "само нападател и ляв бек да вземем и сме готови". Тоя сезон началото "само нападател и вратар да имаме" докато не направихме няколо слаби мача и вече "само вратар, централет защитник, десен защитник, нападател" и сме готови. А реално играчите са почти същите. Иначе Спас бил непостоянен...
Февруари месец да не се окаже че търсим "само треньор и собственик" и сме готови.

_________________
Левски е по-жив от всякога
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 29, 2018 11:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Нещата са динамични - на някои им изтичат договорите, други не оправдаха доверието, получи се тежка контузия на основен играч.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 29, 2018 11:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 09, 2016 8:40 am
Мнения: 23217
Местоположение: Палма де Мостьорка
Факт. Също някои играчи не са във форма, други са във формата на живота си. И треньора трябва да носи отговорност за това кои играят и на кои позиции

_________________
Левски е по-жив от всякога
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 29, 2018 9:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 12946
Местоположение: истинското село !!!
Редуваме добър трансфер - осиране - добър трансфер - осиране - осиране

Не знам за добре ли е, че до скоро си беше осиране - осиране - осиране - случаен добър трансфер - осиране

:pastor

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 30, 2018 4:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
Цитат:
Вратарят на Реал Мадрид Кейлор Навас изрази негодуванието си от статута на твърда резерва. От идването на Сантиаго Солари костариканският вратар така и не е получил шанс за изява. “Спечелих 3 Шампионски лиги, а сега изобщо не ме пускат”, заяви горчиво и лаконично стражът пред El Chiringuito de Mega. Цялото интервю ще бъде излъчено тази нощ.



Вечеря? :bigok

#kraka
#shampioni
#machkai
#27ta

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 30, 2018 4:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
Ако му е писнало да печели трофеи - ние сме идеални за него. Или Ливърпул

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Дек 01, 2018 11:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
просТак написа:
За 2 поста имаме 10 бр. посредствени играча, които взимат заплати, някои от тях и не малки такива. Като махнеш от тях 7 нефелника + един фалафел от защитата, то стават 8 аут и се отваря възможност за привличане на 3-4 по-качествени, така че да не се отрази това зле на фон работна заплата фонд "работна заплата"
После нека този от Адептите пак да обяснява, как иначе било невъзможно да сме имали малко по-читави резервни футболисти от настоящите. Като става дума за 3-4 поста макс. по още един играч, на мястото на слабите ни резерви на тези позиции в момента.
Вратар(читав), ЦЗ(читав), десен бек(читав), централен нападател(класен).
Ама за какво са ни били по-прилични резервни футболисти, нямало смисъл, тъй като играем само за първенството вече(според най-неадекватния от Адептите).

Аз съм си написал колко са резервните играчи и защо в момента ни стигат. Ти си искаш обаче още нови и по-класни футболисти, а явно бюджета го имаш за нещо имагинерно :lol: . Изключил съм вратаря и ЦН от сметките каквито трябва да намерим и поради (не)ясни причини поне вратар не търсим и явно няма да търсим. Освен тези два поста според мен за всички други имаме достатъчно резерви. Какво не е ясно? Днешния мач потвържава - резервите ни стават срещу отборите от долната половина на таблицата. Това са фактите, а твоето си е ляляне "искам та искам". Само дето сиренето е с пари, а ние пари планираме да даваме на на НикитУ. Ми какво става ако се контузят 4-5 титуляря :lol: - пак ли ще искаш? Ако живееш в някаква паралелна вселена където парите ще потекат и чичо Скруч ще изсипе за селекция 5 милки за да бори Лайноходец и ще имаме (пак като тях) за резерви национални състезатели - това е друга тема :smt006

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2018 2:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3089
Адепт, четеш постовете така, както Дявола чете Евангелието.
Или поне четеш само тази част от тях, която ти изнася, за да можеш после да ляляш в защита на собствената си теза.
Къде съм написал, че мечтая за нови и мега-скъпи 3-4 играча в добавка към цялата ни група в този момент?
Хайде прочети първата част от моя пост(няма да ти давам жокер какво казвам там), защото явно не си или пък си я прочел, но удобно нищо не си споменал по този въпрос, за да ме обориш, в твоята "обосновка" и нападка как някои сме били нереалници.
Нереално е да задържим половин, че и повече, отбор нефелници, вместо да се подсилим с по-читави и по-малко от половината на техния брой, зимата. И това да стане при положение, че можем да влезнем в същите финансови рамки на бюджета за заплати, какъвто е досега.
Аз съм последния тук, който си въобразява, че сме финансово ПСЖ на Балканите и предпочитам да играем с футболисти тип Ботев Враца, отколкото да поемем по пътя на умрелите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2018 2:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3089
Двоен пост, ама не се стърпях.
Чичо СкруДЖ е нарицателно за скъперник. Да, той впоследствие се променя в по-добър човек, ама ти едва ли имаше това предвид, а и едва ли го знаеш. Изобщо използваш някакви примери, за които грам не се замисляш релевантни ли са или не.
Прочети "Коледна песен" на Чарлз Дикенс или за да ти е по-лесно - някой комикс за Доналд Дък :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 07, 2018 12:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12650
Тук се очертава интересно и ако Кабрал, Яблонски и Цветкович не преподпишат, трябва да продадем задължително поне двама от тях. Милош е непродаваем, но за Яблонски и Кабрал с оглед оставащите им 6 месеца можем да вземем общо 500 хил. евро. Имаме много плява за гонене, но се съмнявам, че Славишата ще участва в този процес - Буш, Белаид, Нашименто, Ривалдиньо, Полачек и Митрев трябва да са безработни още на 1 януари. Ще ни трябва поне един централен защитник и поне един офанзивен играч през зимата като при толкова напускащи и очертаващия се нулев сезон, е повече от задължително Кабов и Юруков да са първа опция за смяна на своите позиции. Найденов и сега е първа опция, а аз се надявам и Илия Димитров да получи минути като разкараме глупаците Буш и Ривалдиньо. Курортаджии като Вашчук и Виана също можем да ги броим за нови входящи попълнения. Луи е по-добър от Горанов, но не мисля, че ще го измести от титулярното място и по-скоро ще си остане резерва. Дори да разкараме цялата плява и да вземем само 2-3 нови + Вашчук и Виана ще имаме достатъчно опции за жалката ни лига напролет.

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 07, 2018 4:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 15, 2015 4:15 pm
Мнения: 937
Де така да разсъждаваше и началството. Ех, мечти, мечти неизпълними...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 07, 2018 6:42 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
celeronhater написа:
Тук се очертава интересно и ако Кабрал, Яблонски и Цветкович не преподпишат, трябва да продадем задължително поне двама от тях. Милош е непродаваем, но за Яблонски и Кабрал с оглед оставащите им 6 месеца можем да вземем общо 500 хил. евро. Имаме много плява за гонене, но се съмнявам, че Славишата ще участва в този процес - Буш, Белаид, Нашименто, Ривалдиньо, Полачек и Митрев трябва да са безработни още на 1 януари. Ще ни трябва поне един централен защитник и поне един офанзивен играч през зимата като при толкова напускащи и очертаващия се нулев сезон, е повече от задължително Кабов и Юруков да са първа опция за смяна на своите позиции. Найденов и сега е първа опция, а аз се надявам и Илия Димитров да получи минути като разкараме глупаците Буш и Ривалдиньо. Курортаджии като Вашчук и Виана също можем да ги броим за нови входящи попълнения. Луи е по-добър от Горанов, но не мисля, че ще го измести от титулярното място и по-скоро ще си остане резерва. Дори да разкараме цялата плява и да вземем само 2-3 нови + Вашчук и Виана ще имаме достатъчно опции за жалката ни лига напролет.

Играчите чиито договори изтичат, ако не ги подновят ще имат мотивацията на Милош от последните 3 мача. Не ги ли продадем, по-добре да ги преотстъпим. Няма да можем да разчитаме на тях така или иначе.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 07, 2018 9:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 29, 2017 4:03 pm
Мнения: 419
Тасевски живее един етаж над нас, да го навивам ли да подписва? :smt017

_________________
" Отбор роден в мечтите детски в сърцата ни разпръска светлина. Един апостол, светло име Левски - идея, пример и борба"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 07, 2018 9:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48812
Местоположение: ШОПландия
С какво се занимава тоз человек? :bigok

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 07, 2018 12:23 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 14, 2018 7:15 pm
Мнения: 428
По коя логика искат двойно увеличение? И по коя логика Обертан получи нов договор, с увеличение на заплатата? За спечелената купа, за доброто представяне в ЛЕ, за равенствата с Бистрица, Септември и Етър? Или за загубите от Черно море и Враца? Няма никаква пазарна логика.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 07, 2018 12:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 13, 2014 8:56 am
Мнения: 4496
има комисионна логика, не пазарна

_________________
Да дуушиииииш!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 07, 2018 2:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
orlandovci boys написа:
По коя логика искат двойно увеличение? И по коя логика Обертан получи нов договор, с увеличение на заплатата? За спечелената купа, за доброто представяне в ЛЕ, за равенствата с Бистрица, Септември и Етър? Или за загубите от Черно море и Враца? Няма никаква пазарна логика.

В спорта е така. Ако ние не искаме шитваме този ако може за добри пари и намираме друг. Но това е бизнес и трябва да го разбираш. Нещо имам чувството, че такива в клуба няма.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 07, 2018 3:36 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
То такива в цялата държава няма, ти си се притеснил за клуба. При нас ситуацията е едни първо поколение с обувки бизнесмени обслужват едни второ поколение с обувки политици назначени от Москва и Анкара.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 07, 2018 4:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
orlandovci boys написа:
По коя логика искат двойно увеличение? И по коя логика Обертан получи нов договор, с увеличение на заплатата? За спечелената купа, за доброто представяне в ЛЕ, за равенствата с Бистрица, Септември и Етър? Или за загубите от Черно море и Враца? Няма никаква пазарна логика.

А по коя логика на две години да сменяме по цял отбор понеже се стискаме да преподпишем с някого?

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 07, 2018 5:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12650
Факт е, че тези играчи вече втори сезон не си оправдават заплатите с малки изключения. От финансова гледна точка можем да сме трети и с много по-евтин състав. От спортно-техническа, обаче, това няма да ни реши проблемите и пак ще ни бият разни селтаци. Имаме нужда от няколко млади и скъпи чужденци в комбинация с няколко прилични български играчи като Горанов, Костов и да се надяваме, Перуци. Звезда като Обертан също ни е нужна, вие си ляляйте, че е безполезник с 0 гола. Проблемът не е в Пипона, а в чужденците с високи заплати и нулев принос, които са резерви или не попадат в групата. Ако разкараме плявата от 7-8 глупака и инвестираме в 2-3 като Жо, Зе и Гари ще заспят нещата.

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11613 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232 ... 388  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 36 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com