forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Апр 25, 2024 6:55 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11613 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229 ... 388  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Ное 21, 2018 8:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
Никакъв треньор, да застава под рамката до мача с Чорбое, а на зима трансферен удар.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 21, 2018 8:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 27, 2015 6:37 pm
Мнения: 1060
Местоположение: Somewhere in Time
Имам чувството, че две различни персони управляват клуба (или един с шизофрения).
Каниш Роси,Грант и Славиша за треньори. Прилъгваш Обертан,взимаш Холмар от евреи с някаква шано сделка,доведеш и испанското менте.
А после назначаваш Борето шеф на дюш, бориш вратарската криза с дебел вратар(който не е играл година) и накрая слагаш треньор на вратарите Иванков (моите уважения като играч).

пп Това с П Колев мисля да го пиша като положителен ход.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 21, 2018 9:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26602
Местоположение: София
Нещата са прости. Добрите неща ги пишем на Делио Роси, лошите на БориМитов :bigok

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 21, 2018 9:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Аз лично съм умерен оптимист. Тепърва ще видим какви ще ги свърши Колев, но изглежда образован, интелигентен и не на последно място хитра лисица с добри позиции в българския футбол. Явно Спас е видял, че без силен човек няма да станат нещата, а Павел Колев май е единственият ставащ българин, колкото и Ганя да си иска Насето Сираков (който ще работи за Левски и без пари :lol: ) и Дани Боримиров, щото са левскарчета. Цялостно също стоят добре нещата - за година и половина се взеха 6-7 много класни футболисти (Габи, Холмар, Паулиньо и т.н.), взеха се двама нормални треньори, доказани имена с успехи в Европа, а не кретенски-пияндурници от НСА, така че съм убеден, че се движим в правилната посока. :levski

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 21, 2018 10:12 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Юли 02, 2017 7:40 pm
Мнения: 939
Max^10 написа:
Той май наскоро е взел диплома. Тепърва ще трупа опит :bigok

А Вальо едно време къде е бил треньор преди Левски?
Между другото Иванков е тренирал доста години в Турция при добри специалисти. Освен това в Левски треньори са му били Л.Шейтанов, Игор Кулиш, Дика Стоянович, Стефан Стайков.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 21, 2018 10:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 02, 2017 1:03 pm
Мнения: 3129
Местоположение: Пред телевизора
Иванков всъщност го взимаме, за да научи чужденците как се бият дузпи. :bigok Най-вече заради Фалшименто, който се надявам след 1 месец да развява друга фланелка. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 21, 2018 10:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 26, 2007 8:51 pm
Мнения: 2251
Все отнякъде се започва. Ще се изтърка като пример, но и на Мъри първата му сериозна работа беше като старши-треньор на ПФК-то ни. Времето ще покаже до колко Иванков е способен да превърне шараните във вратари.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 22, 2018 9:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 5:38 pm
Мнения: 13150
Местоположение: Града
Цитат:
Предлагат Магнита от Гент за вратар на Левски

Левски за втори път може да получи рамо от съперник в евротурнирите в търсенето на вратар. “Сините” са получили предложение от Гент да вземат под наем една от резервите на тима. Това е Колин Косеманс с прозвището Магнита, информира “Меридиан Мач”. 26-годишният страж е бил закупен от Мехелен за 750 000 евро, но има само два мача, тъй като титулярът Ловре Калинич се представя убедително. Белгийците обаче не искат Косеманс да губи форма и са готови да го дадат под наем на “Герена”, като ще поемат и заплатата му. “Сините” трябва да дадат отговор на примамливото предложение до петък.

Любопитен факт около Магнита е, че съдбата му е преплетена с бившия вратар на Левски Боян Йоргачевич, който също е минал през Гент. Сърбинът слага край на дните му като титуляр в Брюж преди седем години. След това Колин е преотстъпен във Васланд-Беверен, откъдето по-късно преминава в Мехелен. Вратарят има солиден стаж като младежки и юношески национал на Белгия. През 2017 година той прави фурор, след като се включва в атака, губи и печели отново топката и асистира за попадение.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 22, 2018 9:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 22, 2017 7:57 pm
Мнения: 65
THE BLUE BEAST написа:
Цитат:
Предлагат Магнита от Гент за вратар на Левски

Левски за втори път може да получи рамо от съперник в евротурнирите в търсенето на вратар. “Сините” са получили предложение от Гент да вземат под наем една от резервите на тима. Това е Колин Косеманс с прозвището Магнита, информира “Меридиан Мач”. 26-годишният страж е бил закупен от Мехелен за 750 000 евро, но има само два мача, тъй като титулярът Ловре Калинич се представя убедително. Белгийците обаче не искат Косеманс да губи форма и са готови да го дадат под наем на “Герена”, като ще поемат и заплатата му. “Сините” трябва да дадат отговор на примамливото предложение до петък.

Любопитен факт около Магнита е, че съдбата му е преплетена с бившия вратар на Левски Боян Йоргачевич, който също е минал през Гент. Сърбинът слага край на дните му като титуляр в Брюж преди седем години. След това Колин е преотстъпен във Васланд-Беверен, откъдето по-късно преминава в Мехелен. Вратарят има солиден стаж като младежки и юношески национал на Белгия. През 2017 година той прави фурор, след като се включва в атака, губи и печели отново топката и асистира за попадение.


Дано не е партенка. :pastor

https://www.youtube.com/watch?v=mihFOoU-trs :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 22, 2018 10:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 04, 2015 7:10 pm
Мнения: 1637
Айде нЕма нужда!!!!
То със стоп-магнита на влакове се видя колко прокопсахме,та с това хладилно магнитче ..........але ле ле ле ле ле :smt089 :ohmygod2 :smt012

_________________
"БИЙ МЕНТЕТО СЪС ТИРЕТО БИЙ БИЙ БИЙ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 22, 2018 10:31 am 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13633
Да правим същата схемата като при Холмар,ако става го купуваме и готово.

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 22, 2018 10:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 13, 2014 8:56 am
Мнения: 4496
Вратарчето, лъвчето... :smt005


_________________
Да дуушиииииш!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 22, 2018 11:08 am 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13633
garry.rodriguez написа:
Румънския играч май е Гнохере и не е румънец :D
Миже и да е Александру Митрица, но ще разберем. Даже и Мр.Блек Пауър да дойде пак ще е по-добре от Буш и Ривалдиньо.

Никакъв шанс да вземем Гнохере

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 22, 2018 2:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26696
celeronhater написа:
Трансфер от тип "Левскарско мляко". Много го обичам Иванков, огромен левскар е, но кога по-точно се доказа като добър треньор и методист ? В кои отбори е работил досега и какви са му резултатите?
И на мен резко ми се присира от такива неща, но каквото такова. Имало е да става и чистим карма. :loser2

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 22, 2018 3:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15668
Местоположение: Sofia
По-зле от гуруто на вратарите, няма как да бъде. И по-слаби вратари НЯМА как да имаме. Официално го заявявам! :pastor
Ако имаме по-голяма вратарска криза с идването на Иванков и нов вратар, официално ме баннете, трийте ме, все ми е тая. ПРОСТО НЯМА КАК ДА СТАНЕ!!!! :smt006

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 22, 2018 4:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 02, 2005 12:53 pm
Мнения: 6495
Местоположение: София
Бахти, как искам Златан Ибрахимович да играе в Левски :bigok Спасе, вечеряй с него!

_________________
Изображение
sct02 написа:
Спомням си категоричното заключение на Русия и Насо Съндърланда преди няколко години: "Да, в сектора сме се събрали много боклуци, но жените са по-долни и от нас" :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 22, 2018 4:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12664
Вечеряй с БожиГол.Изображение

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 22, 2018 6:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
:smt005 :smt005 :smt005 Какво е това бе :smt005 :smt005 :smt005

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 22, 2018 6:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 10, 2016 1:58 am
Мнения: 1004
Местоположение: София
boji86 strikes again :loser2

_________________
"Там, где крачка до гибел остава, там и надеждата най-често изгрява..."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 22, 2018 6:56 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Юли 02, 2017 7:40 pm
Мнения: 939
Това косоварче ги къса. Оня ден три гола срещу Азербайджан.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 22, 2018 8:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14838
Доста е добър и не вярвам да дойде.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 22, 2018 11:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 25, 2015 1:16 pm
Мнения: 3184
konvoec написа:
По-зле от гуруто на вратарите, няма как да бъде. И по-слаби вратари НЯМА как да имаме. Официално го заявявам! :pastor
Ако имаме по-голяма вратарска криза с идването на Иванков и нов вратар, официално ме баннете, трийте ме, все ми е тая. ПРОСТО НЯМА КАК ДА СТАНЕ!!!! :smt006


А може ли да те ебем по-добре :blass

_________________
С духа на Гунди, с полета на Списаревски, 100 години носим гордо името на Левски!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 22, 2018 11:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 31, 2016 12:27 am
Мнения: 6117
Местоположение: Оркистан
Това косоварче струва 5 милиона евро, има 7 асистенции в Холадния и само ще си мечтаем за него. :lol:

_________________
Мило Борисов, краен собственик на генералния спонсор на ПФК Левски - благодарим Ви.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 23, 2018 1:54 am 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13633
garry.rodriguez написа:
Това косоварче ги къса. Оня ден три гола срещу Азербайджан.

То така ако ставаше,да сме направили отбор за групите на шампионска лига. Спри да качваш всеки играч дето е направил добър сезон до момента. Има още пет мача,и ще видим какво ще докарат.

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 23, 2018 3:25 am 
Offline

Регистриран на: Нед Юли 02, 2017 7:40 pm
Мнения: 939
Аз тия които качвам ги пращам и на Букарев и Красимир Иванов :) Не е само качването тук :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 23, 2018 8:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15668
Местоположение: Sofia
ivo_gg написа:
konvoec написа:
По-зле от гуруто на вратарите, няма как да бъде. И по-слаби вратари НЯМА как да имаме. Официално го заявявам! :pastor
Ако имаме по-голяма вратарска криза с идването на Иванков и нов вратар, официално ме баннете, трийте ме, все ми е тая. ПРОСТО НЯМА КАК ДА СТАНЕ!!!! :smt006


А може ли да те ебем по-добре :blass

Ами, ако има толкова извратен човек, може да измислим нещо :bigok Първо мен, ама после аз... :bii_chorbata

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 23, 2018 9:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11359
Сега пише, че и Яблонски не искал да подписва. Е не може да те съдят за уговорени мачове, и да очакваш ебати скока в заплатата..

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 23, 2018 11:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 6:43 pm
Мнения: 2491
Из Топспорт
"Нападателят на Астана Ранхело Янга е сред предпочитаните варианти за нов нападател на Левски, разбра ТОПСПОРТ. Мощният холандец е харесан и лично одобрен от треньора Славиша Стоянович, който наскоро обяви пред нашата медия, че държи да участва активно в зимната селекция."
Това е от Тепавичаров, което го прави с 10% повече истина. Тоя се казва Янга и сигур има могъща Ланга, с която да ебе оранжевата сган, а може и Каранга. :smt031 :ls-cup :lsclapp

_________________
Станимир Стоилов:
"Няма значение дали ще махнеш някого, като не можеш да намериш по-добър от него."

Делио Роси:
"Футболистите, които са тук са взети от Левски, не са взети нито от треньора, нито от президента...те са взети от Левски"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 23, 2018 9:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21385
От спортал:
Цитат:
Елитен португалски тим е по следите на 17-годишния защитник на Левски Томислав Папазов. Синът на някогашния състезател на Хебър Иван Папазов е попаднал в радара на португалците и според наш източник шансът Томислав да заиграе на Иберийският полуостров още през зимата е повече от голям.

В момента мениджърът Евгени Найденов е в Португалия за преговори с шефовете на въпросния елитен местен тим.

В случай че те са успешни, задължително ще се стигне и до разговори със сегашния тим на Папазов – Левски (София) за финансовата компенсация, при която юношата на клуба ще бъде пуснат в чужбина.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 26, 2018 12:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21385
Цитат:
Сагата Николай Михайлов приключи и той вече е официално футболист на Левски. Стражът подписа договор до края на сезона, но с опция за още две години, като от днес е част от състава на Славиша Стоянович, научи Sportal.bg.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11613 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229 ... 388  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 131 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com