forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Апр 24, 2024 5:16 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11613 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155 ... 388  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Авг 15, 2018 7:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21385
Спокойно, Спас е бил днес на тренировката, видял е как са нещата. Довечера ще отпори ануса на Марчето и утре ще отпусне средства за трима нови. :smt006

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 15, 2018 7:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
Жорди със сигурност заминава, Златински със сигурност не знае, че ще идва тук, а честно казано не ни и трябва. Белмонт със сигурност няма да стане футболист, колкото и да се налага затова по-добре и той вън. Хубавото е, че освобождаваме голямо перо за заплати лошото е, че такива, като Букарев сигурно ще участват в усвояването на това перо и шанса един апатичен остарял Гомес да е по-добър от 3-ма нови е голям. Аз лично бих избрал тримата нови, ако знам, че тия дето ще ги селектират са професионалисти и си разбират от работата, но те не са.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 15, 2018 7:30 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 20, 2008 10:00 pm
Мнения: 1186
Цитат:
Аз лично бих избрал тримата нови, ако знам, че тия дето ще ги селектират са професионалисти и си разбират от работата, но те не са.

Славиша няма ли думата ?
На Райнов не му се играе в Левски а на Гомес дали му се играе ? Как ще ли сме да задържим Обертан,ами никак , предложат ли му някъде повече пари си тръгва,какво чудно има , какво го свързва с този клуб - нищо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 15, 2018 7:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26696
Интересно ми е, когато лудогорбахче ни дръпне с 10-15 точки, #КОЙ ще е виновен, според експертите от световно ниво..

Не знам какво още трябва да се случи, за да се обединим поне малко, че проблемите изобщо не са в ниските етажи.. Казвах го на майтап, но сега вече го мисля - при тати от Смолян, беше по-добре. Някак си успяваше да запази клуба от набезите на тези, които сега го управляват. Вярно, беше глупав да вярва на сульо и пульо и от там се случиха една чанта глупости, но такъв жалък и разпасан цирк с години вече, не сме били никога, от както аз се интересувам и помня Левски.

Горещо олио да ви попари, мърши скапани!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 15, 2018 7:46 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30165
jordanofff написа:
Интересно ми е, когато лудогорбахче ни дръпне с 10-15 точки, #КОЙ ще е виновен, според експертите от световно ниво...
Единият виновник го знаем и вече го разкарахме. Другият засега само го подозираме, но ще го изчакаме още малко и ще го разкрием. После ще вземем нови виновници ... и така.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Последна промяна New Order на Сря Авг 15, 2018 7:54 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 15, 2018 7:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 01, 2017 9:23 pm
Мнения: 7529
jordanofff написа:
Не знам какво още трябва да се случи, за да се обединим поне малко, че проблемите изобщо не са в ниските етажи.. !

Поведи ни към бунт, сини братко! :smt027

#JeSuisJordanofff #bunt #izlagan #gomezVanMente
#gnilaQbalka #QhtaGori #noMoreQhta #Az6teEbaMaraUGazO


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 15, 2018 7:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 05, 2005 7:53 pm
Мнения: 1226
И тъй като сме на вълна мрънкане и храна, да си копирам част от мнението в темата на Жорди от вчера:

В този ред на мисли, не знам дали помните, но имаше един национал на Босна Степан Лончар, който уж беше контузен и го отпратихме. Та той има 33 мача миналия сезон, 4 гола и 6 асистенции. Играе на CM, AM, DM, та има и един мач CB. Преди месец е подписал с Риека.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 15, 2018 8:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26696
Цитат:
Българският шампион Лудогорец е на път да привлече една от най-големите звезди в израелското първенство. Става дума за атакуващия халф Дия Саба, който е сред най-конвертируемите футболисти на Макаби Нетаня. От тази година той е и национал на Израел.

В Йерусалим се твърди, че "орлите" от Разград ще платят почти четири милиона лева за 25-годишния играч. Медиите в страната обобщават, че трансферът на Саба ще бъде голяма загуба за Макаби Нетаня. Халфът има 44 гола за тима в 95 шампионатни срещи. Израелците го определят като Краля на местната Висша лига.



Ние играчи с подобни показтели и такива цени... кога? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 15, 2018 8:26 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12479
Ако в гонг напишат,че Левски е готов да плати 2 млн. евро за играч на Макаби Нетаня,тук ще стане страшно. :bigok Комисионни,далавери,мрънкане,реване....

Отделно,как искате да се сравняваме с отбор,който не пропуска групи на ШЛ или ЛЕ,не знам...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 15, 2018 8:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
jordanofff написа:
Цитат:
Българският шампион Лудогорец е на път да привлече една от най-големите звезди в израелското първенство. Става дума за атакуващия халф Дия Саба, който е сред най-конвертируемите футболисти на Макаби Нетаня. От тази година той е и национал на Израел.

В Йерусалим се твърди, че "орлите" от Разград ще платят почти четири милиона лева за 25-годишния играч. Медиите в страната обобщават, че трансферът на Саба ще бъде голяма загуба за Макаби Нетаня. Халфът има 44 гола за тима в 95 шампионатни срещи. Израелците го определят като Краля на местната Висша лига.



Ние играчи с подобни показтели и такива цени... кога? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Марчето е по-скъпа :strkstrk

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 15, 2018 8:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16905
Местоположение: Sofia/Glasgow
Най-смешното, е че не искам да пиша за нищо футболно във форума на Левски. До там се докарахме.

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 15, 2018 9:01 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 06, 2008 1:37 pm
Мнения: 609
Отново призовавам да не описвате Белмонт. Има много футбол в това момче. Трябва му малко време и да почне да стъпва по-здраво на терена :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 15, 2018 9:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26602
Местоположение: София
Изобщо не ти вярвам, ама изобщо. Къде го видя тоя футбол в това момче бе, ебати оптимиста :bigok

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 15, 2018 9:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 02, 2005 12:53 pm
Мнения: 6495
Местоположение: София
Тоя ЕВЕНТУАЛНО и с МНОГО условности, може да бъде полезен в нападение. В защита е трагичен!

_________________
Изображение
sct02 написа:
Спомням си категоричното заключение на Русия и Насо Съндърланда преди няколко години: "Да, в сектора сме се събрали много боклуци, но жените са по-долни и от нас" :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 15, 2018 9:07 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 06, 2008 1:37 pm
Мнения: 609
Все пак да не забравяме че все още е доста млад. Халфовете узряват за футбола малко по-късно. А това момче е на годините на Илия Димитров, който все още го броим за млада надежда :smt006
И Илийката може да е доста полезен, ако имаме 3ма адекватни футболиста зад него в нападение :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 15, 2018 9:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 05, 2005 7:53 pm
Мнения: 1226
Отровно техничарче е Белмонт, страшен е на 21.
Може би само чичката жонгльор с картофите е по-добър от него.
За жалост за футбол не става.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 15, 2018 9:14 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 14, 2018 7:15 pm
Мнения: 428
Белмон е на 23 г. Тотален некадърник. :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 15, 2018 9:24 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 06, 2008 1:37 pm
Мнения: 609
На 22 е :wink:
Гари припомни на бим бам Буки за Александре Коев. Млад е, българче, вероятно баща му е разказвал какво е Левски :smt026 А и е бил капитан на футболисти като Рабио, Варан и други настоящи световни шампиони :bigok
Кажи му че и форумите скаути са го харесали :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 15, 2018 9:41 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 14, 2018 7:15 pm
Мнения: 428
След 2 месеца става на 23. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 15, 2018 9:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 05, 2006 4:56 pm
Мнения: 246
Моята мечта: “Жорди под наем в Омания за една година с опция за закупуване”
Омония ни плащат на нас наем а на него заплата :strkstrk

_________________
Ооооо, следваме светинята,
ооооо, символ на победата,
ооооо, и сърцата ни туптят,
ооооо, а стадионите кънтят...

С ЛЕВСКИ ДОКРАЯ, ТЕБ ОБИЧАМ И ЖЕЛАЯ! [x3]
С ЛЕВСКИ ДОКРАЯ! БУМ!

Ла-ла-ла-ла-ла...

:lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 15, 2018 10:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3094
Точно оня нефелен непомак ни докара до това дередже, до тези зависимости. Вечен кур за мустакатата гнида!
Никаква носталгия по него!
Все едно да тъжи човек по бай Тошо или по рака на панкреаса си, след като се е разболял от такъв на щитовидната жлеза...
jordanofff написа:
Интересно ми е, когато лудогорбахче ни дръпне с 10-15 точки, #КОЙ ще е виновен, според експертите от световно ниво..

Не знам какво още трябва да се случи, за да се обединим поне малко, че проблемите изобщо не са в ниските етажи.. Казвах го на майтап, но сега вече го мисля - при тати от Смолян, беше по-добре. Някак си успяваше да запази клуба от набезите на тези, които сега го управляват. Вярно, беше глупав да вярва на сульо и пульо и от там се случиха една чанта глупости, но такъв жалък и разпасан цирк с години вече, не сме били никога, от както аз се интересувам и помня Левски.

Горещо олио да ви попари, мърши скапани!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 15, 2018 11:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 2:00 pm
Мнения: 1434
Местоположение: ЛЮЛИН !!!
А1 врерме :smt003

Цитат:
"Левски" счупи рекорда за трансфер на играч във вътрешното първенство с привличането на Георги Чиликов. Нападателят на "Нефтохимик" е собственост на "сините" от вчера, съобщи босът на бургазлии Христо Порточанов. Цената според запознати е 2,5 млн. DM, а досегашният трансферен рекорд бе 1 млн. DM, платени от "Локомотив" (Сф) на лит(*кс-етрополе за Анатоли Нанков.

Преминаването на Чиликов стана факт, след като адвокат Тодор Батков подписа от страна на "Левски" договора, а Порточанов - "Нефтохимик". "Договорихме се с г-н Батков по всички подробности и контрактът вече е факт. Ще помогнем на шампионите да се представят успешно в Шампионската лига", заяви Порточанов. Той допълни, че в напреднала фаза са преговорите за вратаря Йордан Господинов. Дали екснационалът ще заиграе на "Герена" обаче ще се разбере другата седмица.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 15, 2018 11:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 30, 2014 6:46 pm
Мнения: 2794
Аз лично предпочитам Златински вместо Райнов, но все тая и без това резултата ще е същият на края на сезона....... #славия

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ СОФИЯ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 15, 2018 11:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26696
просТак написа:
Точно оня нефелен непомак ни докара до това дередже, до тези зависимости. Вечен кур за мустакатата гнида!
Никаква носталгия по него!
Все едно да тъжи човек по бай Тошо или по рака на панкреаса си, след като се е разболял от такъв на щитовидната жлеза...
jordanofff написа:
Интересно ми е, когато лудогорбахче ни дръпне с 10-15 точки, #КОЙ ще е виновен, според експертите от световно ниво..

Не знам какво още трябва да се случи, за да се обединим поне малко, че проблемите изобщо не са в ниските етажи.. Казвах го на майтап, но сега вече го мисля - при тати от Смолян, беше по-добре. Някак си успяваше да запази клуба от набезите на тези, които сега го управляват. Вярно, беше глупав да вярва на сульо и пульо и от там се случиха една чанта глупости, но такъв жалък и разпасан цирк с години вече, не сме били никога, от както аз се интересувам и помня Левски.

Горещо олио да ви попари, мърши скапани!
Така е... но сега сме още по-жалки и смешни.

Смолянският трябваше да каже как и защо излезна през задния вход от Левски, гледащ към казаните, но явно добре са го "посъветвали" да не го прави... и той си го спазва. Така го "оправиха", че само кантората на Алабин май не са му взели още...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 15, 2018 11:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Не могат да му я вземат, щото цялата сграда си е негова. Само от наема от Макдонълдса си живее чудно. Впрочем, почнах често да го срещам да минава точно покрай блока ми, явно се е преместил наблизо.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 16, 2018 12:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 27, 2015 11:32 am
Мнения: 977
Спете спокойно брадя. Според Гонг сме взели гамбийчетата и сме ги преотстъпили в Хебър Пазарджик. Светлото бъдеще на отбора е подсигурено. :smt007

_________________
http://bgblood.org/ - Българска организация за доброволно кръводаряване


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 16, 2018 8:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21385
Аз това го написах още вчера, но тогава всички бяха заети да плачат за Райнов и Жорди. :smt006
Даже мисля да отворя тема Гамбийчетата в раздела за представителния отбор, където да следим изявите на тия нешлифовани диаманти.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 16, 2018 8:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 01, 2017 9:23 pm
Мнения: 7529
Рядко чета коментари, но сега скролвайки ми направи впечатление и се задавих. :bigok

Предполагам е писан поста от човека в подписа ми. :bigok

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 16, 2018 9:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15668
Местоположение: Sofia
Дневна доза класически българин-реалист :bigok
Наистина доста добра трансферна, а и всякаква политика се води. Жалко, имахме шанс дори за титла, но вместо да надградим, засега разграждаме. Без трансфери, без подготовка, без нужната класа - толкова. Трето място и тази година. Поне да не лъжат. Да кажат, че няма пари, че са идиоти или просто не им се занимава, и толкова.
П.П. преди някой да каже нещо за Роси, да спомена, че Роси имаше играчи. :smt006

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 16, 2018 9:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Събудих се днес и какво да видя - слънцето пак си е изгряло. Само дето повече от трима нормални халфа в тоя отбор не мога да намеря. Нищо, утре пак ще изгрее. :ls-cup

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11613 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155 ... 388  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 51 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com