forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 7:49 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11613 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 388  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Юни 24, 2018 12:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 27, 2014 10:14 pm
Мнения: 1830
Ето я дългоочакваната статия с пряката реч. :strkstrk
Цитат:
Нелуц Рошу е изхвърчал от Левски не заради футболните си умения, а за актьорски способности, твърди „Меридиан Мач". Румънският халф се изявявал като отличен имитатор на Делио Роси и често си правел майтапи на негов гръб в съблекалнята за кеф на съотборниците си. Рошу обаче имал нещастието да бъде хванат в крачка. И то от самият оригинал. Това се случило по време на зимната подготовка в Малта. Рошу правил скеч в съблекалнята, когато вътре влязъл Роси.

Румънецът бил с гръб към него и не се усетил да спре навреме. Италианецът послушал малко, след което се изнизал и останалото е добре позната история. Рошу бе вкаран във фризера, а в четвъртък разтрогна официално със „сините", за да стане в петък ново попълнение на Астра. На Острова на рицарите Рошу и Роси имаха и тежък разговор. Румънецът поискал сметка защо е резерва и не се разчита на него. „Даваш много рисковани пасове", отсякъл треньорът и отказал да дава повече обяснения.

До този момент обаче Рошу мълчи за проблемите си с Роси. За разлика от него Афонсо Фигейредо атакува треньора на минутата, когато си тръгна от „Герена". „Методите му са остарели!", категоричен бе португалецът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юни 24, 2018 1:08 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 5:38 pm
Мнения: 13141
Местоположение: Града
Цитат:
Търпението на шефовете на израелския футбол към Вили Рутенщайнер се изчерпва. Според sport1.maariv.co.il те ще настояват да получат конкретен отговор от 55-годишния австриец - приема или не приема директорски пост във федерацията. Днес Рутенщайнер трябва да даде своя отговор.

В четвъртък бордът на директорите на израелския футбол реши да отправи нова оферта на Рутенщайнер, който отхвърли първата. Финансовите параметри в новото предложение бяха завишени - евентуалната заплата на настоящия директор на националните отбори на Австрия би била 325 000 евро. Освен това договорът ще е за две години, а той ще има право да си доведе и съветник.

Рутенщайнер ще има по-големи правомощия и ще участва при избора на нов национален селекционер на Израел. Австриецът е попитал дали може да бъде назначен чуждестранен треньор, но е получил отрицателен отговор.

Според израелската информация въпреки подобреното предложение на местната футболна федерация, във финансово отношение офертата на Левски все още е по-добра. На "Герена" са убедени, че Вили Рутенщайнер ще започне работа за Левски. Преговорите с австриеца се водят лично от собственика на клуба Спас Русев.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юни 24, 2018 1:14 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12470
Явно на Вили никак не му се ходи при евреите :loser2

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юни 24, 2018 1:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15616
Местоположение: Sofia
Това за ро60 го казаха тук още преди няколко месеца. Иначе, Ваги е добре дошъл за мен. Искам да видя как ще повлияе на съблекалнята и ще спретне интрижка на Роси :lol:
Ще привика Гомес и Обертан и ще им каже да не играят, че много ги натоварвали, а не е редно :bigok

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юни 24, 2018 2:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 27, 2014 10:14 pm
Мнения: 1830
THE BLUE BEAST написа:
Цитат:
Търпението на шефовете на израелския футбол към Вили Рутенщайнер се изчерпва. Според sport1.maariv.co.il те ще настояват да получат конкретен отговор от 55-годишния австриец - приема или не приема директорски пост във федерацията. Днес Рутенщайнер трябва да даде своя отговор.

В четвъртък бордът на директорите на израелския футбол реши да отправи нова оферта на Рутенщайнер, който отхвърли първата. Финансовите параметри в новото предложение бяха завишени - евентуалната заплата на настоящия директор на националните отбори на Австрия би била 325 000 евро. Освен това договорът ще е за две години, а той ще има право да си доведе и съветник.

Рутенщайнер ще има по-големи правомощия и ще участва при избора на нов национален селекционер на Израел. Австриецът е попитал дали може да бъде назначен чуждестранен треньор, но е получил отрицателен отговор.

Според израелската информация въпреки подобреното предложение на местната футболна федерация, във финансово отношение офертата на Левски все още е по-добра. На "Герена" са убедени, че Вили Рутенщайнер ще започне работа за Левски. Преговорите с австриеца се водят лично от собственика на клуба Спас Русев.

В спорт1.маарив няма такава статия, тема спорт са на кафево. И все пак дано има обрат на обрат.
Всъщност статията, която са превели е от преди 5 дни. :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юни 24, 2018 3:31 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12470
Е то така или иначе,той все още не е подписал,макар че му даваха 2-3 пъти крайни срокове за окончателен отговор.Странна е цялата ситуация.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юни 24, 2018 4:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 27, 2014 10:14 pm
Мнения: 1830
До 2 дни ще има яснота.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юни 24, 2018 5:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 1:21 pm
Мнения: 7223
В сряда, най-късно в петък ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юни 24, 2018 9:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 07, 2013 6:33 pm
Мнения: 2287
Айде да идва Вили, че не се трае.

_________________
Ама точно сега ли му е времето? :bigok
Аз съм толераст и ей такива като мен ебаха мамата на Европа и света! :strkstrk :ls_bukake
#икурътмиразбираотфутбол


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 25, 2018 7:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15616
Местоположение: Sofia
И като дойде какво, ще компенсира липсата на бекове с магическата пръчка? Ще влезе да играЙ? :bigok
Супер би било да дойде, но резултатите няма да дойдат много скоро.

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 25, 2018 8:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30120
Това е един от проблемите ни. Всички искат резултати сега, веднага, на момента. Вече дори 800 дни не са готови да чакат.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 25, 2018 8:21 am 
И като не дойдат резултатите много скоро какво? Ще завършим втори? Ще завършим трети?
Супер би било да сме шампиони, но първо трябва да вдигнем нивото на клуба.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 25, 2018 8:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Да де, ама направихме равен с Етър и Бистрица! Van vsi4ki ot treniora do 4ista4kata!

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 25, 2018 8:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44219
Местоположение: София
levskar_dokrai е бог. С тоя аватар и говори иврит


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 25, 2018 8:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 01, 2017 9:23 pm
Мнения: 7529
Цитат:
Левски близо до трети трансфер

Левски все пак може да осъществи едно от желанията на Делио Роси. “Сините” са в напреднали разговори с централен защитник, който до дни се очаква да подпише с клуба. Това е било едно от изискванията на наставника за лятната селекция на отбора, което той е поставил пред шефовете. Според запознати, става дума за известно име, което е проявило интерес към предложението от “Герена”. Като коз за неговото привличане са били използвани Габриел Обертан и Жорди Гомес, които противно на очакванията решиха да продължат кариерата си в Левски.

Привличането на още един играч на този пост се смята за задължително, тъй като е много вероятно “сините” да се разделят с някой от настоящите титуляри - Давид Яблонски и Холмар Ейолфсон. Иначе на “Герена” не бързат да задоволят останалите изисквания на Делио Роси, след като имат достатъчно играчи в средата на терена и в атака.

До този момент Левски се подсили с двама нови футболисти - Давиде Мариани и Мартин Полачек.

“Меридиан мач”


Журналята пишат ли - пишат!
ЛТБР и НЖ мълчат ли - мълчат!

До кога ще търпим тази неправда питам аз?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 25, 2018 9:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15616
Местоположение: Sofia
Не ме разбрахте правилно. Вили е съвсем различно нещо от първия отбор и най-вероятно ще е от огромна полза ако дойде, но няма да ни добута до титла, която титла ни е цел тази година. Също аз предпочитам клубът да функционира правилно, вместо резултати на парче. Просто от клуба лялят за титли, купи, а без широчина в състава, няма как. Контузва се Цветкович и после цел форум не спира да соли, че нямаме алтернатива и сме изгубили 10 точки заради десен бек, и затова сме втори. Този филм съм го гледал. Трябва и на двата фронта да оперираме.

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 25, 2018 9:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
ДипломатО написа:
levskar_dokrai е бог. С тоя аватар и говори иврит


Мене пък подписът му ме радва. :strkstrk

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 25, 2018 9:29 am 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13610
konvoec написа:
Не ме разбрахте правилно. Вили е съвсем различно нещо от първия отбор и най-вероятно ще е от огромна полза ако дойде, но няма да ни добута до титла, която титла ни е цел тази година. Също аз предпочитам клубът да функционира правилно, вместо резултати на парче. Просто от клуба лялят за титли, купи, а без широчина в състава, няма как. Контузва се Цветкович и после цел форум не спира да соли, че нямаме алтернатива и сме изгубили 10 точки заради десен бек, и затова сме втори. Този филм съм го гледал. Трябва и на двата фронта да оперираме.

Чак пък да гоним титлата,отново ще сме на 15-20 точки от Разград. Дано поне завършим втори,че ще е смешна работа Тирето с 10 нови да завършат пред нас. :smt005

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 25, 2018 9:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12659
Какви титли като тия дават по 1млн. евро за резервен ляв бек... ?

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 25, 2018 10:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 27, 2014 10:14 pm
Мнения: 1830
ДипломатО написа:
levskar_dokrai е бог. С тоя аватар и говори иврит

Как ще говоря иврит, тва няма говорене. :bigok Имам познат лекар от Израел, та той ми каза в кои сайтове да проверявам за сагата. :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 25, 2018 10:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15616
Местоположение: Sofia
Такива неща говорят футболистите, а за да ги загатват и даже някои открито да ги говорят, това са целите. Ако целите са ти шампионска титла, с двама бека в целия отбор, плюс юноши за заместници, от които нито един не е бек и НЕ МОЖЕ да играе като такъв, много успехченца! Дедо Делио си го каза, че ги тренира, но му трябват още играчи, в прав текст, както преди това един друг дедо - предател, курва на джуджето и т.н, го казваше същото. :smt006
Все пак, предполагам, че ще вземем поне един резервен бек. Просто логиката ме води натам. Държим играчи като Обертан и Гомес, пък, вземаме Мариани, пък не можем някакъв сеОски бек дори от А група, да привлечем за резерва. Не звучи никак сериозно, макар да не бих се учудил и на това :bigok
Относно Вили, този трансфер е съвсем различно нещо и изобщо, да кажем, не му е мястото в тази тема. Това е тотална структурна промяна, би била, и да се надяваме, че ще бъде. Дето се казва, светъл лъч надежда. Ние трябва да се самоиздържаме, и или трябва да купуваме, развиваме и продаваме играчи, които играчи струват пари и то от 300 хиляди евро нагоре, да кажем, няма да дойдат повечето като свободни агенти. Или пък трябва да си ги произвеждаме. Да вземаме талантливи деца, да ги развиваме по евентуална програма и след това да ги интегрираме при нас и трансферираме. Краев е пример, взехме пари. Ако се представяме достойно в евро турнирите и има интегрирани в отбора младоци, можем да вземаме добри пари за тях. Затова такъв трансфер би бил най-важният и ви разбирам, но той е нещо различно от моментния състав. Нека разграничаваме двете неща и това, че след няколко години, при правилна политика, бихме изкарали играчи, не значи, че тези няколко години трябва да кретаме. Ние първо трябва да си върнем името, да се съобразяват с нас на местно и не само ниво, пък после нещата ще станат. Това няма да стане с двама бека в целия отбор, няма да стане с актьори-пияници, тип Рошльо-имитатора, който правилно е изгонен. За назидание, да рита където иска, да знаят, че с треньора, а и като цяло, не им е работа да се ебават.
Да се надяваме новите да дойдат скоро и разбира се, да не са само пълнеж.

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 25, 2018 10:16 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 1:27 pm
Мнения: 10718
С какво един селски бек тип Крумов или Алвеша са по-добри от Найденов или Белаид.
В момента в Ман Ю титулярни бекове са им Йънг и Валенсия ( преквалифицирани крила ) и като се контузят се чудят кого да пуснат, но за сметка на това ние искаме 4 равностойни бека ( или минимум 3, като единия играе и на двата фланга ) :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 25, 2018 11:15 am 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 5:02 pm
Мнения: 4465
Е те може и да се чудят кого да пускат, не знам, ама от години тия преквалифицирани крила си ги броят за бекове, а освен тях имат Люк Шоу и Дармиан, които са класически ляв и десен бек.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 25, 2018 11:20 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 5:38 pm
Мнения: 13141
Местоположение: Града
Само дето манафите продължават да търсят ляв и десен бек за да може Йънг и Валенсиа да ги пускат само в крайна нужда. При нас е обратното, имаме ляв и десен бек и би трябвало да търсим резерви (или по-добри) които да пускаме само в крайна нужда.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 25, 2018 12:18 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 5:02 pm
Мнения: 4465
Не е в това въпросът, тука се изкарва че едва ли не е нормално да имаш само по един ляв и десен бек и се дават примери, които нямат нищо общо с реалността. Единият викаше, че Реал нямали резервни бекове, сега Вива казва, че Юнайтед нямали. Подчертавам, не говорим кой колко е добър, говорим че нямаме нито един резервен бек, не добър или слаб, не млад или опитен, никакъв. Миналата година отдясно пускахме халфа Найденов и халфа Прохазка.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 25, 2018 12:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12659
Задължително ни трябва десен бек, а и централен защитник, ако Белаид ще покрива Горанов. С оглед напускането на Роман и Афонсо, варианти за бекове са наложителни.

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 25, 2018 12:25 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 1:27 pm
Мнения: 10718
Е тия пускат крилото Йънг и крилото Валенсия и то като титуляри :bigok
Найденов май вече втора година играе предимно като десен защитник ( в случаите, в които играе ) в Левски.
Белаид също има мачове като ляв защитник.
Аз също мисля, че е хубаво ако се вземе поне един бек, ама и няма да си режа вените, докато ( или ако ) не дойде такъв :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 25, 2018 12:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11770
Kрайно несериозно да имаме само Горанов и Цветкович, и да палим свещи да са здрави. Не знам как го мислят, ама нещата не са ок.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 25, 2018 12:44 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 5:02 pm
Мнения: 4465
viva написа:
Е тия пускат крилото Йънг и крилото Валенсия и то като титуляри :bigok
Найденов май вече втора година играе предимно като десен защитник ( в случаите, в които играе ) в Левски.
Белаид също има мачове като ляв защитник.
Аз също мисля, че е хубаво ако се вземе поне един бек, ама и няма да си режа вените, докато ( или ако ) не дойде такъв :bigok


Е това е съвсем различно, той и Дани Роуз като дойде в Тотнъм навремето се водеше крило и после Хари Реднап го направи бек, ама това не значи че сега 10 години по-късно Тотнъм пускат крило на бека, щото нямат резервни бекове :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 25, 2018 12:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15616
Местоположение: Sofia
viva написа:
Е тия пускат крилото Йънг и крилото Валенсия и то като титуляри :bigok
Найденов май вече втора година играе предимно като десен защитник ( в случаите, в които играе ) в Левски.
Белаид също има мачове като ляв защитник.
Аз също мисля, че е хубаво ако се вземе поне един бек, ама и няма да си режа вените, докато ( или ако ) не дойде такъв :bigok

О, ще си режеш, ще си режеш :bigok
Разковничето е в "играе като", защото в нашия случай ще е "нищо не играе".
Ама да видим, дано изобщо не стане дума за това, а вземат човек, който може да покрива и двете страни на прилично ниво, а не някой, който е некадърен по принцип или без никакъв опит, или не е за тази позиция да "играе като". Не за друго, а защото после ще има "шо стана, засадата кой я покри". Много добър пример е Найденов, който беше разминаван доста прилично от всякакви малко по-кадърни или просто бързи играчи.

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11613 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 388  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com