forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Дек 18, 2018 4:21 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 599 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 10:58 am 

С разликата, че при Свети Лупий втория път щяха да се измъкнат, ако имаше време да продаде няколко играчи, но Манджука и Инджов му взеха акциЙте, че ги беше заложил.

А преди това бяха първи :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 11:24 am 
Аватар

Да не се правим на оптимисти.
Писмото от Милан да се чете: “когато платите, дължимото по договора, ще дойдем”

Също така четете какво е написал ВейдърО тук и в групата на тръста в фейса - директно обвинява Васил Колев за ситуацията, аз съм склонен да му вярвам, че е подвел всички с болните си амбиции и нереалната преценка за това как може да се мобилизира синьото общество....

Гледам, че щял да се маха - да гледа да не го видя из Лондон някъде като гледа баш любимия си отбор ТетенХам, че ще му се стъжни...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 11:37 am 
Аватар

И какво е написал ако не е тайна ?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 12:56 pm 
Аватар

За мен истината е някъде по средата. Че вероятно не беше добра идея да се прави мач с подобен мащаб точно сега - съм по-скоро склонен да се съглася. Погледнато отстрани, идеята изглежда добра, а и опита с юбилея и донякъде с 50-годишнината показа, че това може да е добър катализатор на положителна енергия. Трябваше обаче да преценим добре, че в момента сме в отвратително състояние и много лесно може да се стигне до подобен проблем. Загубата на финала и след това - отпадането от Вадуц категорично означаваха, че енергията избяга и такова събитие няма как да се радва на успех. Факт е, че тия проблеми се случиха след като се беше решило да има мач, но за мен трябваше да се вземе предвид, че от това зависи страшно много. Т.е - рискува се непремерено. Естествено, че на такъв мач би трябвало да се ходи заради Левски, но натрупването на негативни резултати в продължение на толкова много време няма как да не се отрази.

За мен и клуба има вина, по две точки. Първо, управляваш професионален клуб и това еч феновете (независимо колко са те) искат нещо подобно, изобщо не означава, че трябва сляпо да се хвърлиш и да го направиш, само защото го искат. Ти си длъжен да си тоя, който преценява дали и как да стане. Второто, и то по-важно - ок, решил си да го правиш, и да го направиш чрез друга фирма, която да "носи риска". Но е абсурдно да не проучиш въпроса и да не се усъмниш, след като тук за 10 минути хората извадиха доста сериозни данни, че на тия не им е много чиста работата. Ясно, че в договора ще предвидиш разни неща, но би трябвало добре да знаеш, че и 10 милиона неустойка да предвидиш, като няма как да я прибереш - кел файда.... Да не говорим за ужасните последици от имиджова гледна точка, които нямат наваксване никога. Така че не може да се оправдаеш само с "ми ние имаме идеален договор" - тия неща трябва да се мислят навреме!

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 12:56 pm 

Кореспонденцията с Моко от тая заран, отговориха ми поне на въпроса де :)

Здравей,

Вчера изпратихме към медиите официална информация - приложена е отново.
В момента договаряме нова дата за събитието с двата клуба и се надяваме скоро да можем да я обявим.

Поздрави,
Поли

Ето и текста от прикачения файл. Няма отърване от тез, захапали са парата и няма да пуснат ...

ПРОМЯНА В ПРОГРАМАТА НА МИЛАН ИЗМЕСТВА „75 ГОДИНИ ГЕОРГИ АСПАРУХОВ“ ЗА ЕСЕНТА

Поради промяна в спортния календар на Милан, събитието „75 години Георги Аспарухов“ се отлага за есента. Мачът в чест на Гунди между Левски и седемкратния повелител на Европа, който бе предвиден за 11 август, се мести за по-късна дата, която в момента се договаря между организатора Moko Solution и двата клуба. Мястото на събитието остава същото – национален стадион „Васил Левски“.

Генералните промени в ръководството на „росонерите“ доведоха до множество реформи не само в управлението на клуба, а и оказаха влияние върху приятелските срещи и планирани изяви на червено-черните. Така футболните фенове у нас обаче ще имат възможност да видят звездите на Милан в оптимална спортна форма в резултат на крайния етап от лятната им подготовка.

Всички закупени билети за събитието „75 години Георги Аспарухов“ ще важат без презаверка за новата дата.

Организатор на събитието: Moko Solution.

За повече информация:
Поли Петрова
PR Manager
e-mail: polly@moko.bg
http://www.moko.bg

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 1:00 pm 
Аватар

Тия си мислят, че си правят ташак с хора като феновете на Мадона или Браян Адамс :loser2
Май изобщо не си дават сметка в кво се забъркаха и колко бой могат да ядат за 40-200 лв :smt042

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 1:03 pm 
Аватар

Накрая, поради липса на други варианти, Ma7emat1ka ще изнесат концерт. :punk

Aim with my eye, shoot with my mind, kill with my heart.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 1:07 pm 
Аватар

Мач не трябваше изобщо да има. Малко пауза с тия юбилейни мачове, екипи, празненства.

Поне виновни са Моко, а не ние пряко. Ако все пак, феновете не са доволни от това, че ръководството е дало на Моко, за да не носи риск, да се маха.

Да доиграваме с фенове и юношки.

ЕДИТ: може да го преместим за паузата на националите. Нито при нас, нито в Милан има такива. :loser2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 1:14 pm 
Аватар

Дайте снимка на тая Поли дали става за ебане. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 1:15 pm 

Дори и да обявят нова дата за този мач, колко хора ще си купят билети, имайки предвид цялата суматоха, която се създаде покрай това събитие? Надали ще са особено много :bigok .

Да го отменят този мач и да се приключва и без това ще е голям срам по трибуните - 10 хил. я има, я няма.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 1:16 pm 
Аватар

Според мен ще е на 8/9 септември в паузата. Тъкмо и една контролка ще врътнем.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 1:21 pm 
Аватар

Не мисля, че има как да обявят, че се отменя мача. Парата от билетите отдавна я няма, а както отбеляза Дипломата за тия пари ще им се ебе мамицата. Аз се съмнявам, че има и Поли в тая фирма. Оня педераст е вероятно.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 1:28 pm 

Има има, не мога да и намеря фейса, но я познавам :) Сладка муцунка, голямо но прилично дупе :) Друго не ми е направило впечатление като външност :)
До колкото разбирам, ние сме имали някаква идея за нещо тая година, тия са дочули и сами са доразвили идеята и концепцията, пък к'вото стане нали :) Те са предложили на клуба това като идея, последно това разбрах преди седмица. Друг е въпроса, нашите как не са ги проучили, дет се вика - питайте бе ... :)
В интерес на истината, доста съм убеден, че подобно събитие мога да го организирам далеч по-кадърно, с уговорката, че може да не е някой мега гранд срещу нас на стадиона. :) Особено за тоя период 6м, който те имаха ....

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 1:29 pm 
Аватар

blue heart написа:
Според мен ще е на 8/9 септември в паузата. Тъкмо и една контролка ще врътнем.

Мхм, идеално ще е. Тъкмо са 4 почивни дни (3 + 1 работен да сме точни) и никой не си е правил планове за едно кратко (пред)последно моренце или друга почивчица. :bigok Особено като е мислил, че на 19 или 11 август ще е на мач. :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 2:03 pm 
Аватар

Аз съм на море от 5-ти до 8-ми септември :lol: 9 е идеална дата за мач на Васил Левски, само остава някой да се сети, че тогава играем с Норвегия :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 2:11 pm 
Аватар

Wildkid написа:
За мен истината е някъде по средата. Че вероятно не беше добра идея да се прави мач с подобен мащаб точно сега - съм по-скоро склонен да се съглася. Погледнато отстрани, идеята изглежда добра, а и опита с юбилея и донякъде с 50-годишнината показа, че това може да е добър катализатор на положителна енергия. Трябваше обаче да преценим добре, че в момента сме в отвратително състояние и много лесно може да се стигне до подобен проблем. Загубата на финала и след това - отпадането от Вадуц категорично означаваха, че енергията избяга и такова събитие няма как да се радва на успех. Факт е, че тия проблеми се случиха след като се беше решило да има мач, но за мен трябваше да се вземе предвид, че от това зависи страшно много. Т.е - рискува се непремерено. Естествено, че на такъв мач би трябвало да се ходи заради Левски, но натрупването на негативни резултати в продължение на толкова много време няма как да не се отрази.

За мен и клуба има вина, по две точки. Първо, управляваш професионален клуб и това еч феновете (независимо колко са те) искат нещо подобно, изобщо не означава, че трябва сляпо да се хвърлиш и да го направиш, само защото го искат. Ти си длъжен да си тоя, който преценява дали и как да стане. Второто, и то по-важно - ок, решил си да го правиш, и да го направиш чрез друга фирма, която да "носи риска". Но е абсурдно да не проучиш въпроса и да не се усъмниш, след като тук за 10 минути хората извадиха доста сериозни данни, че на тия не им е много чиста работата. Ясно, че в договора ще предвидиш разни неща, но би трябвало добре да знаеш, че и 10 милиона неустойка да предвидиш, като няма как да я прибереш - кел файда.... Да не говорим за ужасните последици от имиджова гледна точка, които нямат наваксване никога. Така че не може да се оправдаеш само с "ми ние имаме идеален договор" - тия неща трябва да се мислят навреме!

Положението за мач подобен август месец беше "сометаймс люн, сомтаймс люн" :ohmygod2
Шанс имаше само да се изкупи половината стадион веднага след като сме взели купата, което пак по мои сметки беше невероятно.
1. Датата е безумна - ако бяхме продължили в ЛЕ, всички сили щяха да бъдат впрегнати в организиране на гостувания в чужбина и разбпрадажба на стадиона тук. Отделно спортно-техническия щаб, вероятно щеше да настоява такъв мач да няма изобщо.
Ако бяхме отпаднали (както стана) - няма как да мобилизираш хората за празник, при нечовешко разочарование 7ма година поред.
2. Избора на това да има мач с голям отбор веднага опира до финансовите разчети - много скъпо, съответно много скъпи билети. Погледни точка 1 и прави извода как може да се получи - никак.
3. Това мача да се играе на стадион "Васил Левски", вместо на стадион "Георги Аспарухов", за годишнина на Георги Аспарухов, въобще няма да го коментирам, освен че е обусловено от нуждата да се продадат много билети за да се покрият финансовите изисквания. Но е НЕЛЕПО! Отделно националния стадион оскъпява неимоверно самото събитие - мин 30 000 отгоре. МОже да се сметне колко продадени билета биха покрили тази разлика и дали пак не е люн/люн положението.
4. Като дългогодишен съдръжник в промоутърски бизнес мога да ви кажа как се случва произволно събитие в момента в БГ:
- обявяваш събитието - взимаш пари напред от тикетопродавача да покриеш транша за подписване на договора
- продаваш билети, при което фирмата разпространител на билетите си удържа дадения аванс и с остатъка (ако има такъв) плащаш вторият транш по договора. Стигнеш ли дотук събитие ще има!
- правиш всякакви трикове (последни билети, само сега , бонус правостоящи и т.н.) да накраш хората да купят максимално много в изблик на истерия за да излезеш 0:0
- ако всичко се получи като хората излизаш на +.

От описаното в т.4 за мен промоутъра не е имал пари, поради малкото продадени билети, да плати вторият (може да имало и повече) траншове по договора и затова има съответен отказ отсреща. :slap

Най-лошото е, че това го повтарям в продължение на последните 18 месеца. :boisw

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 2:18 pm 

Националите да ходят на Герена на 9-и септември, ние сме на Национала, а тържеството се закрива след бой в клетка между Гугутката с тениска на Хитлер и чичо Венци с тениска на Сталин :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 3:03 pm 
Аватар

kosyo написа:
Wildkid написа:

Положението за мач подобен август месец беше "сометаймс люн, сомтаймс люн" :ohmygod2
Шанс имаше само да се изкупи половината стадион веднага след като сме взели купата, което пак по мои сметки беше невероятно.
1. Датата е безумна - ако бяхме продължили в ЛЕ, всички сили щяха да бъдат впрегнати в организиране на гостувания в чужбина и разбпрадажба на стадиона тук. Отделно спортно-техническия щаб, вероятно щеше да настоява такъв мач да няма изобщо.
Ако бяхме отпаднали (както стана) - няма как да мобилизираш хората за празник, при нечовешко разочарование 7ма година поред.
2. Избора на това да има мач с голям отбор веднага опира до финансовите разчети - много скъпо, съответно много скъпи билети. Погледни точка 1 и прави извода как може да се получи - никак.
3. Това мача да се играе на стадион "Васил Левски", вместо на стадион "Георги Аспарухов", за годишнина на Георги Аспарухов, въобще няма да го коментирам, освен че е обусловено от нуждата да се продадат много билети за да се покрият финансовите изисквания. Но е НЕЛЕПО! Отделно националния стадион оскъпява неимоверно самото събитие - мин 30 000 отгоре. МОже да се сметне колко продадени билета биха покрили тази разлика и дали пак не е люн/люн положението.
4. Като дългогодишен съдръжник в промоутърски бизнес мога да ви кажа как се случва произволно събитие в момента в БГ:
- обявяваш събитието - взимаш пари напред от тикетопродавача да покриеш транша за подписване на договора
- продаваш билети, при което фирмата разпространител на билетите си удържа дадения аванс и с остатъка (ако има такъв) плащаш вторият транш по договора. Стигнеш ли дотук събитие ще има!
- правиш всякакви трикове (последни билети, само сега , бонус правостоящи и т.н.) да накраш хората да купят максимално много в изблик на истерия за да излезеш 0:0
- ако всичко се получи като хората излизаш на +.

От описаното в т.4 за мен промоутъра не е имал пари, поради малкото продадени билети, да плати вторият (може да имало и повече) траншове по договора и затова има съответен отказ отсреща. :slap

Най-лошото е, че това го повтарям в продължение на последните 18 месеца. :boisw

Това е така, но това са "вторични" въпроси, нямах това предвид. Имах предвид ситуацията, в която "изпаднахме" и това "виновен ли е клуба". За мен няма как да не е виновен, защото изобщо не е преценил, оценил и проверил нещата.

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 3:06 pm 
Аватар

Цитат:
ОФИЦИАЛНО ИЗЯВЛЕНИЕ В ОТГОВОР НА ПОИСКАНОТО РАЗЯСНЕНИЕ ОТ СТРАНА НА ПФК ЛЕВСКИ ВЪВ ВРЪЗКА С ПОСЛЕДНИТЕ СЪБИТИЯ ОКОЛО „75 ГОДИНИ ГЕОРГИ АСПАРУХОВ“

Поради независещи от нас причини, а именно смяната на собствеността в АК Милан, смяната на всички ръководни длъжностни лица, както и смяната на спортно-техническото ръководство на клуба, бяхме уведомени, че се налага спешна промяна за реализиране на уговореният между трите страни футболен мач в чест на 75 години от рождението на Георги Аспарухов - Гунди.

АК Милан, позовавайки се на съществуващ, подписан и спазен от страна на организатора (в наше лице) договор между нас като организатор и дружеството АК Милан, пое пълната отговорност за съгласуване на нова дата в най-кратки срокове, съобразявайки се с програмата на ПФК Левски, както чрез официален имейл към организатора (в наше лице), така и чрез изпращането на официален прес релийз от прес службата на АК Милан към всички български медии.

Ние, като организатор на събитието, осъзнаваме отговорността, която носим, и имаме желанието да реализираме събитието и поетите от нас ангажименти в най-кратки срокове и в удобна за ПФК Левски дата.

Ние, като организатор на събитието "75 години Георги Аспарухов - Гунди", носим пълната морална и юридическа отговорност, както пред ПФК Левски, пред милионите привърженици на клуба, така и пред семейството на Георги Аспарухов - Гунди. Оставаме с надеждата, че ПФК Левски ще ни предостави възможността да реализираме това паметно събитие в чест на синята легенда.

https://www.facebook.com/MokoSolution/p ... =3&theater

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 3:07 pm 
Аватар

Лъжа след лъжа....

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 3:13 pm 
Аватар

Къде е бе това прес съобщение или прес известие или там какво е релийз ли е, рилийз ли е, версия ли е? ц ц ц

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 3:14 pm 
Аватар

Във фейсбоклука, къде да е? И линк съм дал даже.

Ще пробвам връщането на билети утре. Ако правилно съм разбрал от сайта на евнтим, могат да се връщат там от където са закупени.
Очаквам обаче да има "Ма не може" :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 3:15 pm 
Аватар

Тия копелета са блокирали всички, които писаха възмутителни постове вчера. Включително и мен...
Сера им на аматьорщината, дето вместо да пръснат гъза на Милан, те се съобразявали с календара им.... :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2 Ебем ти путките... :ohmygod2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 3:21 pm 
Аватар

Е да ама там нема линк към ПРЕСверсията на Милан или още не са я дигнали и са я върнали заради бъгове. :smt017

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 3:25 pm 
Налазвайте всички и серете зловонно на тези помии. Да им треперят краката. Не сме на Браян Адамс фенчетата ние, нито Гунди е Лепа Брена, майка им дейба. :smt006 А ако трети път РАКоводството и ние позволим тази гавра с Гунди, да се събираме всички на Националния, 10, 20, 30, 50к и да се самозапалим, като заключим изходите никой да не може да избяга.

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 3:30 pm 
Аватар

После ще ни глобят от БФС, деба

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 3:30 pm 
Аватар

Доста трият коментарите майка им мръсна. Аре некакъв имейл бомбер да им пуснем да им задръстим имейла. :loser2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 3:34 pm 
Аватар

И според мен е редно да им серем по форум-начин. Масов рипорт на страницата и 50000 мейла. Дайте да се организираме :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 3:37 pm 
Трият майка им гнусна. Давайте мощно рипорт на страницата за измама. Всички!

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 3:46 pm 
Аватар

С измама, ти дава само да си го премахнеш за да не го виждаш, но ако го докладваш като обида изпраща рикуест към ФБ.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 599 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]