forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Апр 24, 2024 5:31 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2371 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 80  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Авг 10, 2017 12:47 am 
Online
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12481
Единствените в които има футбол и си личи,че просто им трябва още време+подготовка са чужденците от лятната селекция. :strkstrk Много,ама много спешно ни трябва ЦЗ.Пиргов е повече от трагичен,а Ангелов става за мачове само срещу Бистрица и Септември. :smt115

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 10, 2017 12:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 27, 2014 10:14 pm
Мнения: 1832
Ангелов е най-бавният футболист в българския футбол. Аматьори от трета дивизия, които цъкат за кеф в свободното време, го надбягваха като спрял тролейбус.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 10, 2017 1:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Аз лично подозирам, че е възможно Дельо да извади по нещо и от най-големите капачки в отбора. Люпко го правеше, Мъри го правеше, Херо го правеше, онзи в Ботев го прави в момента. В БГ футбола, където средното ниво на футболистите е ясно, работата на треньора е ключова. При нас проблемът е, че след Мъри залагаме все на някакви кютуци, които не могат да работят. Донякъде с изключение на Ясен Петров и Стойчо Стоев

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 10, 2017 1:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12664
Потресаващ е пича, не е случайно, че върха в кариерата му е Верея.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 10, 2017 2:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
Точното мнение.

Не разбирам от какво идва арогантността на доста хора не само във форума, а и на стадиона. Днес ужасно грозно впечатление ми направиха момчетата, които учиха децата да крещят "умрете селяни". Сливнишки си ни счупиха каските и колкото и да се бием в гърдите "ниесмеЛевскибаааа" и "ниесмеотСофия" - на терена изглеждахме ние като селяни. Апропо от прекрасния сектор А оплют целия с люспи от семки също не лъха особено гражданство.

Не сме гранд вече от близо десетилетие, не знам кога ще станем пак. Всяка сериозна победа ни е изкована с мъка и късмет или треньорски хитрини (когато сме имали ок треньори). Няма един случай от години насам да сме хванали силен отбор и да сме го смазали от игра - а това правят грандовете. Най-големите ни постижения са 2-3 равностойни мача с Лудогорец и умрелите. Точно заради това мантрата с "тия на село много играят, а тука нищо" в последните години все повече губи смисъл. Да не се окаже накрая, че баш тука е селото.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 10, 2017 7:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 28, 2013 6:16 pm
Мнения: 4477
Разликата е, че колкото и да сме окаяни, целите винаги са високи, а оттам и напрежението. Така е по целия свят. Маймуната Лукаку мисля, че ще ми докаже тезата този сезон. :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 10, 2017 8:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 3:55 pm
Мнения: 1217
Загубата в контрола не ме притеснява. Хубаво е, че Роси пусна всички футболисти за да види с какво разполага. Това, което ме притеснява обаче е, че уж всички се надяваме на юношите ни и искаме да градим отбор с тях а се вижда, че не могат да бият аматьорски отбор. Нещата генерално не са наред в школата и не се вижда някой да има желание да прави нещо там. То като ни гледаме собственика е и нормално де - кой ще ти прави инвестиции за години напред като за него отбора е едно стечение на обстоятелства. При това положение единствения ни шанс е да обиграем някакъв приличен отбор и догодина да направим нещо в европа. Дано стане че ако не стане с тея заплати дето ги раздаваме догодина не ни чака нищо хубаво.

_________________
Там, под синьото небе,
под светлините на "Герена",
бушува синьото море,
притихва цялата вселена.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 10, 2017 8:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2016 11:08 pm
Мнения: 10355
С тая игра на мен ми е съмнително, кое място ще заемем, за да се озовем в ЛЕ?

_________________
Душите не продавайте за мъничко пари,
за това ли ги обесиха сините очи?


Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 10, 2017 8:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Цитат:
(освен по името, историята и феновете си, които с всеки изминал сезон избледняват все повече и стават просто част от далечното минало)

Май сам си си отговорил. И още по това, че ако Левски свали гащи като Ботев на Микре и му вкарат 6 гола на собствения стадион, тия въпросните няма да се приберат вкъщи. Говорите абсолютно заучени фрази, които не съответстват с фактите. Да, в Ботев направиха добър колектив и играят много по-добре от нас в момента. Ако сезонът беше 6 мача, щяха да са супер.

едит: Роко, без да искам ти изтрих мнението :oops: , не е произвол да знаеш

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 10, 2017 8:58 am 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 26, 2013 2:41 pm
Мнения: 224
Ще им е нужно време на всички. За мен енигматичен остава фактът, че Жорди Гомес идва да играе в България. Да не се окаже накрая само, че освен формата има и друг проблем?

Успех на Делио Роси!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 10, 2017 11:00 am 
Offline

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 10:52 am
Мнения: 347
Извинявам се за дългото мнение ,което ще се получи.Няколко неща направиха впечатление снощи.Седнах по-близо до терена с цел да наблюдавам новия треньор,но не ми хареса факта че информацията се предаваше през много хора,докато стигне до футболистите.По време на мач не знам как ще стане.Май ще искаме по 5 минути почивка за тактически указания.Видя се,че тези които са тренирали при "по-нормални" треньори имат някаква игра, но тактически са потресаващи.Утеха е,че италианците са "на ти" с тактиката.Да се говори как повечето футболисти при сърбина-изменник бяха първи в класирането а сега са "тотал щета" не е сериозно.Огромно тежко наследство от Топчо и Митов.Оня дебил Екимов пък изведнъж се разболя,явно не искайки да е на пейката и да се налага да обяснява защо не могат да тичат нашите след 30 мин.Надеждата ми е в новия "фитнесджия".Това с режима на хранене е добро начало.За юношите - преди 5-6 години работех за един сайт,ориентиран изцяло към БГ юношеския футбол(беше добра идея,ама :( ) и затова гледах доста мачове.Трябва да ви кажа,че Найденов,Ст.Иванов,Илия Димитров та дори и Боримиров от сегашните бяха класа над останалите.Методиката на Деркс беше дала резултат и явно още е имало следи от нея.Печелехме почти всичко.Ще трябва изцяло промени в школата и доста такива в първия отбор.Боримиров застана с лицето си зад промените,които направи и с идеите си.Оказаха се грешни и е нормално да си понесе отговорността.А дано.Биволски нерви ще трябва да има Роси.За Русев и krasi_Levski си пожелавам да имат по-големи топки и да поразчистят малко. :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 10, 2017 11:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
BLUE CRUSADE написа:
Извинявам се за дългото мнение ,което ще се получи.Няколко неща направиха впечатление снощи.Седнах по-близо до терена с цел да наблюдавам новия треньор,но не ми хареса факта че информацията се предаваше през много хора,докато стигне до футболистите.По време на мач не знам как ще стане.Май ще искаме по 5 минути почивка за тактически указания.Видя се,че тези които са тренирали при "по-нормални" треньори имат някаква игра, но тактически са потресаващи.Утеха е,че италианците са "на ти" с тактиката.Да се говори как повечето футболисти при сърбина-изменник бяха първи в класирането а сега са "тотал щета" не е сериозно.Огромно тежко наследство от Топчо и Митов.Оня дебил Екимов пък изведнъж се разболя,явно не искайки да е на пейката и да се налага да обяснява защо не могат да тичат нашите след 30 мин.Надеждата ми е в новия "фитнесджия".Това с режима на хранене е добро начало.За юношите - преди 5-6 години работех за един сайт,ориентиран изцяло към БГ юношеския футбол(беше добра идея,ама :( ) и затова гледах доста мачове.Трябва да ви кажа,че Найденов,Ст.Иванов,Илия Димитров та дори и Боримиров от сегашните бяха класа над останалите.Методиката на Деркс беше дала резултат и явно още е имало следи от нея.Печелехме почти всичко.Ще трябва изцяло промени в школата и доста такива в първия отбор.Боримиров застана с лицето си зад промените,които направи и с идеите си.Оказаха се грешни и е нормално да си понесе отговорността.А дано.Биволски нерви ще трябва да има Роси.За Русев и krasi_Levski си пожелавам да имат по-големи топки и да поразчистят малко. :levski

Е то понеже са едните указания по време на мач... "Пас, връшай, първа, напред, назад, откривай се, покривай си човека" ... сигурно са 20-30 фрази, които се крещаят от тъча. До няколко седмици чичака дори и да не ги научи на английски, играчите ще ги научат на италиянски. :smt006 За разборите вече, ще помага преводача. Не знам що всички са решили, че това ще ни е най-големият проблем. А не примерно, че от отбор с 5-ма централни защитнци, останахме с 1 и половиа. :smt026


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 10, 2017 11:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26696
Езиковата бариера този път може и да се окаже бая голям проблем.

Не като на Стойчо липсата на приказка за лека нощ и психологическа беседа с травмираните звезди, прекарали тегав запой на фалшива водка в Плаза. :(

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 10, 2017 11:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13392
Затова ли взехме нов треньор, да паднем на Герена от сливнишки герой :smt006 всички вАн :pastor

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 10, 2017 11:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30165
Малко прекаляваме с ролята и вината на Екима. Той беше кондиционен при Мъри и тогава не беше проблем. Роко беше кондиционен при Топчо и Мики, и се оказва проблем. Ролята на кондиционния е важна, но второстепенна. Неговата работа е част от плана, стратегията, програмата на старшия.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Последна промяна New Order на Чет Авг 10, 2017 12:00 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 10, 2017 11:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 05, 2005 7:53 pm
Мнения: 1226
levskar_dokrai написа:
Ангелов е най-бавният футболист в българския футбол. Аматьори от трета дивизия, които цъкат за кеф в свободното време, го надбягваха като спрял тролейбус.


Да, и аз това видях - трагедия... даже се чудя дали негрото я даде кофти или на тоя му беше кофти позицията.
Но го надбягаха все едно е спрял, хаха.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 10, 2017 12:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
Екима има една от най-сладките работи в България. Никой не му търси сметка за нищо, излиза дава си "указанията" и се прибира да пие. Може да си земе болничен, когато си поиска и да иде за риба или на море няма проблеми и всичко се плаща понеже парите в клуба никога не са били лични и всеки гледа да източи колкото се може повече и няма време да се занимава със заплатата на Екимката и дали стои на работа и какво прави. Вярно по врмето на Мъри може да се е налагало да работи и да дава отчет за работата си ама предполагам вече дори не се сеща за тия дни, като има голяма вероятност тогава програмата за физическа издържливост да е правена от друг, а Екима да е носил само уредите и да е пляскал с ръце на следващия футбалер да почне упражнението. Никога няма да разберем де.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 10, 2017 12:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5668
knave написа:
BLUE CRUSADE написа:
Извинявам се за дългото мнение ,което ще се получи.Няколко неща направиха впечатление снощи.Седнах по-близо до терена с цел да наблюдавам новия треньор,но не ми хареса факта че информацията се предаваше през много хора,докато стигне до футболистите.По време на мач не знам как ще стане.Май ще искаме по 5 минути почивка за тактически указания.Видя се,че тези които са тренирали при "по-нормални" треньори имат някаква игра, но тактически са потресаващи.Утеха е,че италианците са "на ти" с тактиката.Да се говори как повечето футболисти при сърбина-изменник бяха първи в класирането а сега са "тотал щета" не е сериозно.Огромно тежко наследство от Топчо и Митов.Оня дебил Екимов пък изведнъж се разболя,явно не искайки да е на пейката и да се налага да обяснява защо не могат да тичат нашите след 30 мин.Надеждата ми е в новия "фитнесджия".Това с режима на хранене е добро начало.За юношите - преди 5-6 години работех за един сайт,ориентиран изцяло към БГ юношеския футбол(беше добра идея,ама :( ) и затова гледах доста мачове.Трябва да ви кажа,че Найденов,Ст.Иванов,Илия Димитров та дори и Боримиров от сегашните бяха класа над останалите.Методиката на Деркс беше дала резултат и явно още е имало следи от нея.Печелехме почти всичко.Ще трябва изцяло промени в школата и доста такива в първия отбор.Боримиров застана с лицето си зад промените,които направи и с идеите си.Оказаха се грешни и е нормално да си понесе отговорността.А дано.Биволски нерви ще трябва да има Роси.За Русев и krasi_Levski си пожелавам да имат по-големи топки и да поразчистят малко. :levski

Е то понеже са едните указания по време на мач... "Пас, връшай, първа, напред, назад, откривай се, покривай си човека" ... сигурно са 20-30 фрази, които се крещаят от тъча. До няколко седмици чичака дори и да не ги научи на английски, играчите ще ги научат на италиянски. :smt006 За разборите вече, ще помага преводача. Не знам що всички са решили, че това ще ни е най-големият проблем. А не примерно, че от отбор с 5-ма централни защитнци, останахме с 1 и половиа. :smt026
А бе, не ми се видя да са типичните фрази като "бий го, пас, назад, рАн, рАн"... Направи впечатление като извика Гомез при гола, че му обясняваше половин минута нещо. Ако знаеше и език със сигурност тези обяснения щяха да са много повече по време на мач. Личи си желанието.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 10, 2017 3:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Със сигурност това с езика далеч не е толкова съществен проблем. При толкова чужденци, същия проблем би имало и при Митов, който не обелва дума на никакъв език. И като цяло, не е това проблема - със сигурност има как играчите да разбират треньора си. Ако не го разбират, той ще е първия, който ще поиска тоя проблем да се реши. Така че не е това проблема.

Въпросът е, че тука имаме години на разруха, а последните 6-7 месеца си бяха тотална, да не кажа целенасочена, разсипия. И като "игра", и като селекция и като всичко. Излизането ще е бавно и мъчително, с много препъване. Ще трябва да разкарваме поредни трансферни недоразумения, и то няма да може да стане сега, защото сезона започна - т.е. много е възможно да се примирим с Панайотовци и Горановци и Ангеловци поне до зимата. Колко ще успее да изкара от тях треньора - ще видим. Важи и за останалите. Ако треньора си върши работата добре, ще има подобрение и ще изкара максимума от наличното. След няколко мача ще стане ясно накъде вървим, и дали имаме подобрение в начина на игра, или не. Както и кой ще можем да се надяваме да дръпне нагоре и кой е за екарисаж окончателно (макар за тия тримата да се подписвам още сега).

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 10, 2017 3:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21385
Поне подписаха само за по 3 години. :strkstrk :smt042 :bigok

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 10, 2017 3:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 05, 2006 4:56 pm
Мнения: 246
Помествам коментара на майка ми без "редакторска намеса", която е на 75 години и само понякога гледа футбол вчера след като разбра развоя на мача със Сл. Герой ми вика:
"Ама той Роси като ги види какви са "ганчовци" няма да подпише. И после като разбра, че е подписал вече добави: Аа, аз мислих, че ги гледа сега и после ще подпише, ми той може да си каже "тия галфони не ми трябват" и да не иска договор. То това не е Левски."

Повече няма какво да добавя.

_________________
Ооооо, следваме светинята,
ооооо, символ на победата,
ооооо, и сърцата ни туптят,
ооооо, а стадионите кънтят...

С ЛЕВСКИ ДОКРАЯ, ТЕБ ОБИЧАМ И ЖЕЛАЯ! [x3]
С ЛЕВСКИ ДОКРАЯ! БУМ!

Ла-ла-ла-ла-ла...

:lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 10, 2017 4:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 01, 2014 2:21 pm
Мнения: 722
Запис от чутовния мач вчера има ли? Искам и аз да се насладя на играта!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 10, 2017 4:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Бахти какви мазохисти има тука, всеки път се изумявам :bigok

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 10, 2017 4:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12664
Jorgihnio написа:
Запис от чутовния мач вчера има ли? Искам и аз да се насладя на играта!
Не ти трябва това нещо, брат...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 10, 2017 4:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
:arrow: https://www.facebook.com/levskiofficial ... 911825269/

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 10, 2017 9:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 16, 2006 1:16 pm
Мнения: 1520
Местоположение: Топлите страни
Тая контрола вярвам, че беше много полезна за новия треньорски щаб и съм сигурен, че грам не ги боли за резултата. С тричасова тренировка същия ден и след мача още една. Всички на стадиона в неделя! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 10, 2017 10:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15668
Местоположение: Sofia
Sir_J написа:
Тая контрола вярвам, че беше много полезна за новия треньорски щаб и съм сигурен, че грам не ги боли за резултата. С тричасова тренировка същия ден и след мача още една. Всички на стадиона в неделя! :levski

Наистина много полезна. Три различни отбора, титуляри, резерви, юноши. Треньорът имаше възможността кой до къде го е докарал, кой ще ползва, кой няма и т.н.

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 21, 2017 1:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828


Сукуна и Сандберг тренират с основната група. Бабатунде и той е там. Сър Франсис обаче го в хванала липсата :(

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 21, 2017 1:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Г-н Нар е опакован вече за пълнене на фенове на Невъртън

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 21, 2017 1:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15668
Местоположение: Sofia
Kryten написа:
Г-н Нар е опакован вече за пълнене на фенове на Невъртън

И кво, ако Матондо дойде да го дегустира, ситуацията ще излезе, че е "човекоядец яде човекоядец" :shock: ?!

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2371 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 80  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 63 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com