forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 10:30 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2371 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 80  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 12:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
blue heart написа:
Живко написа:
при първа загуба на точки в официален мач ще стане нещо страшно


Едно 0:0 във Варна и се почва...


Аз във Варна дори очаквам загуба понеже Дерето направиха добра селекция и вземаха един от най-неудобните треньори за Левски дето прави винаги мачовете на кариерата си срещу нас. Хикса бих го окачествил, като добър резултат. По принцип 3 гостувания извън София не е страшно ако са Х- Ст. Загора, Варна и Разград при положение, че си взимаме мачове, като с Витоша, Славия и т.н.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 1:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Да, това е ясно. Въпросът е, че тука сигурно ще се мрънка и след победа с 1:0 над тирето или агата, щото "mrasniq betonjia italqnsko mente не атакува и не изповядва философията на Левски". :lol: :ohmygod

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 1:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 21, 2006 11:34 pm
Мнения: 258
Пребили са ни квартални малтийци... Направихте ли им профил на футболните, социалните и гражданските умения, притежания и благосъстояния? А клубът?? Роси спиш ли уе чуек? Пребиха ни...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 1:37 pm 
Доволна славизация, щом просто да кажеш, че е срамно за името на Левски, колкото и обезценено и осквернено да е, да го дънят малтийци с 3:0, се посреща с ебати агресията и иронията от мънкачите срещу мрънкачите. :lol: Добре е, че форумните жалкари мрънкат само по подготовки, но после идва полусезонът и им се сере яко в устите с гръмки победи, разгроми над тирета, титли, купи, стабилна селекция. И си е така от поне 7 години. Oh, wait...


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 1:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Впрочем, както виждаме, малко след като си припомнихме БАТЕ, тук ес прави същото - пак решаваме, че тия в Малта ритат на ниво "квартален футбол". Да, ама всъщност отдавна не е баш така. Че не са някакви световни величини е ясно, но съвсем не са тоталните дървари. Не че нещо, но съм сигурен, че ако тия Хибърниънс, примерно, или Биркиркара, играят в нашето първенство, определено няма да изпаднат :smt006 За пореден път си живеем в някакъв собствен свят.

Не, че има някакво значение, просто отбелязвам :smt006

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 1:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21375
Правилно, ние не можем да бием Бистрица,а публиката е с нагласа, че може да вземем нещо от някъде си в гостуване, но по-скоро ще паднем. Никакъв проблем няма в това да ни бият с 3:0 Хибърниънс, все пак те са станали шампиони на Малта предния сезон, не са какъв да е съперник.
И в същото време някакви хора мрънкаха, че потенциалните ни съперници не били поне от класата на Зенит. :loser2

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 1:42 pm 
Абе един вид направо си е престижно това ебане 0:3. С огнени букви ще го запишем в историята. :bigok Славия, Славия, Славия!!!!


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 1:42 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 08, 2015 8:08 pm
Мнения: 404
Каквото и да си говорим такива резултати не подхождат на отбор като ЛЕВСКИ!!!Да бяхме Родопа,Светкавица или Калиакра добре.Ясно е,че играхме без голояма част от титулярите,но това не ни оправдава.От такива отбори все си мисля,че и с юношите да играем не трябва,да падаме с 3:0(не говоря да бием).
Така знам,че ще наскочите всички сега,но ще кажа и аз съм твърдо зад Роси,но голяма част от левскарите мислят точно по този начин(включително и доста мои приятели).На всички тук ни е ясно,че Делио има най-малка вина за състоянието ни в момента.Също така не виждам някой тук откровено,да напада Роси за да скачате като ощипани моми.
За мен главна вина има ръководството,което продължава да бездейства.От толкова месеци се знае,че трябва заместник на Горанов,но няма никакъв резултат.Какъвто и вълшебник да е Роси няма как да направи по-добър играч от него.На второ място слагам и футболистите,защото това което се вижда при головете просто е скандално.Ма тренирали много,ма били изморени,ма това,ма онова.Айде стига де професионални футболисти са това.Ако съм на Роси това,което направи Белмонт е за един боц и да си заминава.Три дена,да са тренирали без почивка и,да не са яли и спали пак е недопустимо подобно поведение.
Със сигурност най-малка вина носи Делио.Само от едно се тревожа нашите звезди,да не му спретнат някой номер още в първите мачове.Като започне някой,да ги натоварва и винаги това ми минава през акъла.
А относно това,че не се излъчва мача едва ли е по настояване на треньора.Същото беше и при Митов,което ясно показва,че е дело на ръководството.От какво и защо се крият на мен не ми е много ясно.Толкова сме се нагледали последните 10 години,че едва ли могат да ни изненадат с нещо.
Извинявам се дългия пост,но последно пълна подкрепа за Роси и само ЛЕВСКИ :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 1:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16900
Местоположение: Sofia/Glasgow
Гледам в спортали и гонгове се сере с легени срещу нас, а Микренци излизат срещу някакви аматьори за първа контрола (явно си знаят състоянието). Аз съм раздвоен. От една страна, знам много добре, че отбор не се става от днес за утре. Трябва време и тн., но не мога да пренебрегна цялостната картинка. Отношение и работа в ПФК-то, кадри, собственик, селекция, качества на футболистите, състояние на стадион, Раковски..... Много малки неща, правят едно огромно блато от посредственост, от което без решителни действия, няма излизане. А такива липсват.

Нека да напиша това. От идването на Русев да ден днешен, единственото хубаво нещо е назначаването на Роси (начина на избор на треньор). Всичко останало е посредствено или откровен провал.

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 1:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 30, 2014 6:46 pm
Мнения: 2794
Първенството на Малта, поне според мен, не с голяма разлика от нашето, да не кажа даже, че не е по-слабо.

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ СОФИЯ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 1:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 11:47 am
Мнения: 3724
Местоположение: Ловеч
Естествено, че медиите ще надраскат нещо, нали някой трябва да ги чете, после обръщат палачинката, но пак ще ги четат

_________________
Изображение Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 1:55 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 08, 2015 8:08 pm
Мнения: 404
Oachkatzlschwoaf написа:
Доволна славизация, щом просто да кажеш, че е срамно за името на Левски, колкото и обезценено и осквернено да е, да го дънят малтийци с 3:0, се посреща с ебати агресията и иронията от мънкачите срещу мрънкачите. :lol: Добре е, че форумните жалкари мрънкат само по подготовки, но после идва полусезонът и им се сере яко в устите с гръмки победи, разгроми над тирета, титли, купи, стабилна селекция. И си е така от поне 7 години. Oh, wait...


Абсолютно съгласен!!!Само не знам защо като се кажат тези неща и всички скачат.Никой не критикува Роси а малоумното ни ръководство.И за мен не е нормално,да ни бият такива отборчета с такъв резултат,но това не значи,че скачам на треньора.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 1:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21375
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_f ... s_in_Malta
Това е приблизителен списък на стадионите във футболния колос Малта. Има още едно игрище в Слима, на покрива на мола, там тренират Слима Уондърърс, Сещам се и за две игрища в Гозо, като едното може да е основния стадион там. :loser2

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 1:56 pm 
Абе айде стига глупости, какво трябва да напишат медиите конкретно след този мач? Не по принцип, специално и конкретно след хайдушко ебане от малтийци на най-обичания и популярен български клуб, какво трябваше да напишат, за да е доволен форума?


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 2:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
За да няма толкоз рязане на вени май е най-добре първите 1-2 контроли да са срещу аматьори ама явно никой от клуба не е предвидил лайновоза от евентуална загуба в контрола, че ще е толкова голям и мощен. Ако тирето паднат или направят равен със Сандански съм сигурен, че никой нищо няма да напише дето да е на около 5% лайнарско, колкото се изписа за нас. Чак някакви прогнози се правиха, сигнални лампи светваха и т.н. "анализи" от "специалисти" по родните "медии".

Точно от тоя мач, всеки който разбира от футбол трябва да му е ясно едно- Горанката не е за професионален футбол и също, че когато играчите ти не могат да ходят от силови натоварвания през последната седмица могат да паднат дори от аматьори, които са на друг етап от подготовка или са в разгара на сезона си.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 2:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Аматьори, ама ако може и да са много изморени аматьори, че иначе не се знае :bigok

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 2:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8385
Местоположение: Там
Най-смешно е как в темата за Роси пишат само хора, които питат къде са хората, които щели да мрънкат срещу Роси след мача :smt005

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 2:23 pm 
Тези пък са най-големите досадници. :lol: В този форум сигурно има 1 или 2 човека, които искат да махат Роси, ако има и толкова, ама квото е...


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 2:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Мънкедонията напоследък само сарказъм и лайна дейба. Спри се, чуек, понамали малко нервите :) Тия са в разгара на шампионата си и квото и качество да имат са в пъти по-добре кондиционно от нас, а ние им излизаме след тежка тренировка само преди няколко часа и с 16-годишни в състава. Паднали сме в контрола, голяма работа, света ли свърши? Преди няколко години като бихме наред партизан, звезда и тн и накрая завършихме седми в първенството по-добре ли беше? Мина времето, в което биехме такива само с име, а ако искаме пак да се върне това време не помагаме особено като пеем в един глас с медиите, които серат без повод или при най-малък повод. Оставете Дуче да си изкара подготовката пък пилците ще ги броиме напролет.

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 2:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 24, 2011 11:23 am
Мнения: 1326
Еми не знам, излиза старши треньорът и казва, че това за него е тренировка. Ако го беше казал Митов или Топузаков, щеше да ме жегне и мен, ама поне за този треньор съм сигурен, че има качествата да води Левски и според мен всяко драматизиране налива яко в мелницата на журналята - т.е домуса и джуджеспор. Аз лично намирам известна последователност в действията ни ТОЗИ ПЪТ и си мисля, че такива загуби са ни в пъти по-полезни отколкото да бием с по 10-0. Резултатите нямат такова директно значение. Супер много клишета се нахвърлиха през последните 15 години относно тези подготовки и наистина става смешно като някой от нас ги използва, но едно е г-жа подготовка да я води Делио Роси и съвсем друго е някой нса-джия. Най-големите притеснения са по-скоро свързани с г-ца селекция (естествено и политическите игри около нея) и най-вече намирането на ляв бек и дефанзивен халф .

_________________
Завинаги и само ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 2:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6946
Местоположение: Монтана
Да ви предупредя, че и уикенда няма да е нищо по-различно. Да не тръгнете и там с някакви големи очаквания. Факт е, че вчера головете на малтииците са след ужасяващи индивидуални грешки - блед юноша, Васко Панайтов ( ако не бъркам ) и Белмонт.
Защо няма да е по-различно? Първо нашите ги счупват от тренировки, не само последните дни, но и в денят на мача, второ много миксиран състав, уморени бледи юношки на ключови позиции, липса на най-добрите играчи, играем срещу отбор, който е в разгара на шампионата си. Имат 6ма бразилци, които не се съмнявам, че са плажни футболисти, но все пак са бразилци, дава им бонус точки. И най-важното според мен е, че опитваме нова схема, което в комбинация с другите неща води до пълен организационен хаос, за чието решаване се водят тези подготовки.
Нито едно от тези "оправдания"/факти не бива да е извинение за срамният резултат. Македонията е прав тук, но като бихме Динамо Москва с Дембеле, прасетата ни надиграха за 3-1 насред Герена. Гаранция-Франция. Десет пъти предпочитам да бием Динамо Москва, отколкото да паднем от Хибърнианс ( който тази година за първи път от години отстраниха отбор, един естонски ), но това са фактите. Поводи за притеснения ще има, ако от третата контрола натам ние играем бавен, апатичен и незаинтересован футбол. И все пак, подготовка е, не ни остава нищо друго освен да се надяваме, че Делио ще свърши някаква магическа работа и ще видим един преобразен отбор пролетта.

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 2:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2016 11:08 pm
Мнения: 10350
Не знам защо се обвързват мачовете от подготовката, с тия от първенство (и купа). И като цяло, защо се търси някаква последователност, че видиш ли, ако сме слаби в подготовката и паднем с 13:0 в пет мача, в първенството ще мачкаме всеки път или обратното? :smt017

_________________
Душите не продавайте за мъничко пари,
за това ли ги обесиха сините очи?


Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 2:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6946
Местоположение: Монтана
socialLsfc написа:
Не знам защо се обвързват мачовете от подготовката, с тия от първенство (и купа). И като цяло, защо се търси някаква последователност, че видиш ли, ако сме слаби в подготовката и паднем с 13:0 в пет мача, в първенството ще мачкаме всеки път или обратното? :smt017


Това е стара футболна максима като - "2:0 е най-коварният резултат" и "ако не вкараш, ще ти вкарат"... :D

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 3:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
По принцип няма гаранция, че ако падаме в контролите и после ще жънем победи в шампионата де :bigok изобщо контролите освен за тото в повечето случаи трябва да се ползват за тестване на нови схеми и нови играчи основно или за проби на нещо друго дето треньора си е наумил.
Изключвам контролата срещу Вердер, дето лежахме да пазим Х-са и германците се чудеха какво става и защо го правим :bigok, тя беше за престиж :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 3:18 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24038
Оasdasdk'k'lsadkiof често пише като 16 -годишен идеалист, макар че добре знаем, че е около тридесетака (не знам дали така се пише тая дума). :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 3:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 6:43 pm
Мнения: 2491
Попадна ми редко адекватна статия от Пеефската кочина - Плиц

Цитат:
Левски загуби с 0:3 от малтийския шампион Хибърнианс и това отприщи вълна. Вълна от всякакви "специалисти" - фейсбук нинджи, хора, несъбличали се по физическо, и такива, които по презумция чакат най-малката грешка на Делио Роси, за да мрънкат. Много от така наречените фенове на клуба (обаче са фенове само на думи) призоваха за оставки, за промени, начертаха черно бъдеще.

Защо бе, хора? Защо не вкарате малко мисъл, преди да говорите и да пишете глупости?

Помислихте ли, че няколко часа преди мача футболистите са имали тежка тренировка, която е продължила над 2 часа? Или дори не знаехте, че е имало такава тренировка? Знаете ли как тялото се отпуска след тренировка и колко трудно влиза в ритъм за натоварвания в същия ден?

Помислихте ли, че това е приятелски мач, който е първи от тежката подготовка преди втората част от първенството? Напънахте ли си малко сивото вещество, за да осъзнаете, че резултатите в контролите нямат абсолютно никакво значение, ама абсолютно никакво. В тях е важно единствено да се види физическото състояние на играчите. А то е добро, щом могат да изиграят 90 минути след тежка тренировка и по време на най-тежката част от подготовката. Имате ли въобще идея за какви тренировки става дума в момента?

Замислихте ли се, че е важно не как изглеждаш средата на януари, а как изглеждаш края на февруари и след това? Не сте ли чели поне едно изказване на треньори като Зидан, Гуардиола и т.н., да чуете как те казват, че отборът трябва да е в най-добра форма за най-важните мачове, които за тях идват през април? За нас идват след разделянето на първенството. Замислихте ли се какво щеше да е различното в мача, ако талантливият 16-годишен Томислав Папазов не бе допуснал 2 грешки? Ако Левски бе победил с 3:0, шампион ли щеше да стане?

Погледнахте ли защитата, която бе съставено от Горанов, Папазов и Ивайло Найденов? Да ви прилича на титулярна защита или такава, която някога е играла заедно? Замислихте ли се, че Станислав Костов е от 5 дни в клуба, а Нелуц Рошу все пак не е играл футбол от 3-4 месеца? И двамата бяха титуляри. Играха също така Илия Юруков, Николай Кръстев, Мартин П.Петков, Мартин Д. Петков.

Някога ще се замислите ли над думите на Делио Роси? "Вие се интересувате от уикенда и да победим тогава, а аз гледам да изградя отбор. Вие искате една купа, аз искам отбор, който да печели трофеи всяка година със свой стил...".

Италианецът обясни също така ясно и точно какво са за него контролите. Уви, още никой не е спечелил точки в контрола, никой не е вдигнал трофея от Шампионската лига след победа над който и да е в контрола. Някой опита ли да се замисли над нещата, които Роси се опитва да каже и казва във всяко едно от своите интервюта? Не! Лесно е да гледаме повърхностно, да гледаме резултата в една или две контроли, а не цялостната картина.

Замисляли ли сте се, че Роси дойде в абсолютно различна действителност, различен манталитет, а цял живот е бил само в Италия? А взе, че набързо ни разгада как не виждаме по-далеч от носа си...

Замисляте ли се, че Делио Роси едва ли преди 4 дни бе чувал някога името Станислав Костов? И това на Аймен Белаид. Помните ли думите му: "Сега трябва да направим един избор - дали искаме само да участваме в първенството, или искаме да се конкурираме"? Това беше към ръководството на Левски. А то му отвърна с Костов и Белаид. Нямам нищо против тях и се надявам да се наложат и да покажат качества. Но това определено не е селекцията, която италианецът иска.

Замисляте ли се, че в Левски има скаутско звено от един човек (да, само един!), който гледа мачове на... Левски? И знаете ли нещо за този човек? Може би не, но ние, журналистите, знаем... Сигурно и за това, че има един скаут е виновен Роси. Сигурно Роси е виновен, че не се привличат определени футболисти, защото им искат 100 000 евро. А ако 100 000 евро са много за футболист, който има качества да дойде в Левски, значи просто феновете трябва да се откажат от всякакви приказки и надежди за купа и титла скоро.

Помните ли, когато Левски спечели всички контроли през зимната пауза в началото на 2016 година? Тогава "сините" завършиха на 14 точки от първото място и отпаднаха на четвъртфинал за Купата...
Юри СЛАВЧЕВ/БЛИЦ СПОРТ

_________________
Станимир Стоилов:
"Няма значение дали ще махнеш някого, като не можеш да намериш по-добър от него."

Делио Роси:
"Футболистите, които са тук са взети от Левски, не са взети нито от треньора, нито от президента...те са взети от Левски"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 4:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49196
Местоположение: ШОПландия
Да си споделя, че и аз съм от орките, които не смятат за нормално да те ебат някакви лебедари.
Ама не били сервитьори и рибари, ама отстранили някой в ЛЕ, ама били сме с четвърт отбор, ама нямаме бек. Един-два гола, би било разбираемо, били сме с децата само. Това почва да мяза на оправдание тип ония оранжевите. Ясно е че няма да помогнем ако изпадаме в амок и да режем вени, ама да сте спокойни и да гледате с насмешка, че хората са бесни, пак не е ок. За тях не е ли контрола, те не се ли изморяват? Малта, бе, чуек. :ohmygod2

Майсторство е нужно вече да намериш отбор, който да можем да бием макар и в контроли.

Дано поне е насиране тип Сливнишки герой и потръгне нещо след това.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 4:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6946
Местоположение: Монтана
Goviado написа:
Да си споделя, че и аз съм от орките, които не смятат за нормално да те ебат някакви лебедари.
Ама не били сервитьори и рибари, ама отстранили някой в ЛЕ, ама били сме с четвърт отбор, ама нямаме бек. Един-два гола, би било разбираемо, били сме с децата само. Това почва да мяза на оправдание тип ония оранжевите. Ясно е че няма да помогнем ако изпадаме в амок и да режем вени, ама да сте спокойни и да гледате с насмешка, че хората са бесни, пак не е ок. За тях не е ли контрола, те не се ли изморяват? Малта, бе, чуек. :ohmygod2

Майсторство е нужно вече да намериш отбор, който да можем да бием макар и в контроли.

Дано поне е насиране тип Сливнишки герой и потръгне нещо след това.


На каква база смяташ, че български футболен отбор трябва да бие отбор от която и да е държава на ходом? Защото сме имали граници на три морета? Или защото не сме плащали за трансфер от 5 години? ( изключвам Рошу... ) Футболът вече е световен спорт. Някога, не много отдавна Турция и Кипът са били това, което е Малта за нас сега. В момента и двете държави не можем да ги стигнем на клубно ниво. Няма лесен мач в Европа вече и това не е шаблон, Ред Бул Залзбург с всичките им инвестиции отпаднаха в два мача от Дюделанж. А, Селтик паднаха от гибралтарски отбор. Флейм казва, че в Малта има 3 стадиона, е в Гибралтар е един, близо до летището, което е и път. Нека да сме реалисти и да се адаптираме, футболът е бързоразвиващ се спорт, най-масовият по целият свят и се гледа, играе и развива навсякъде. Ние не сме част от елитарното футболно общество, защото от 20-30 години не сме мръднали откъм правилни инвестиции. За нас успехи са да влезем в някоя група на евротурнирите. ( нещо което албанци правят редовно вече )
Това не е лично към теб, а към всички с нереалистично високите принципни очаквания. Ние сме Левски БААА, е реплика не само на физкултурници, играещи го треньори при нас, а и не голяма част от нас самите. Няма как да няма и 10% възможност ние да паднем от малтийски отбор, при всичките изброени проблеми - първа контрола, след много тежки натоварвания, включително в денят на мача, резерви, юноши, липса на основни титуляри, нова схема и генерално футболисти опитващи се просто да спазват някакви указания, без да се скъсват от тичане на безсмислен мач при отвратително време, сериозни предпоставки за тегави контузии. Тъпо е, но чак да колим и бесим, 10 минути след мача разбирам, но на следващият ден, на трезва глава, чаааак пък толкова. Не виждам с какво шампиона на Малта е по-слаб от Сливнишки герой. По-ведро, има цяла пролет да им се ядосваме. :bigok

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 4:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8385
Местоположение: Там
Добре, на европейско ниво разбрахме да не се сравняваме с никого. А на местно ниво какво да очакваме, за да не мрънкаме? За кое място се борим, за да си знаем? Някой ще анализира ли?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 4:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6946
Местоположение: Монтана
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
Добре, на европейско ниво разбрахме да не се сравняваме с никого. А на местно ниво какво да очакваме, за да не мрънкаме? За кое място се борим, за да си знаем? Някой ще анализира ли?


Не съм казал да не се сравняваме, ако паднем/отпаднем в официален мач от такива и други подобни съперници мрънкането ще е най-нормалното нещо на света. Но в някаква контрола, където видимо ни се разхождат футболистите, може да се опитаме да го обясним. Не се ли опитаме с такъв подход какво е другото? Оставки, бойкоти? Това някога да е сработило? Търпението сработи с Мъри. Веднъж, но пък как само...
За местно ниво, за да сме реалисти организационно сме зад Лудогорец и тирето, значи те са ни нивото където искаме да стигнем.

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2371 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 80  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 102 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com