forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 5:11 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2371 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 80  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 4:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 02, 2010 1:43 pm
Мнения: 4563
Местоположение: сектор "А", блок 5
Защо изобщо се коментира в момента? Толкова ли ви сърбят пръстите? Това е ПОДГОТОВКА! Делио си каза, че няма да се учуди в следващите контроли да е дори по-зле. Това не означава, че не се работи!

Можем да коментираме как е минала подготовката едва след първият мач след паузата, иначе нямаме право да се оплакваме от журналята, че ни замерят с лайна, при положение, че правим същото! :smt006

_________________
СВОБОДА ЗА СЕКТОР "Б"!!!



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 5:00 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 11, 2010 3:17 am
Мнения: 3573
Ако родопския непомак беше послушал "специалистите" след Беверен ... "Отбор от 11 негри, отстрани Левски, името задължава!" :smt006

1-2 пълни сезона, под ръководството на сериозен треньор, като Роси, и Левски ще се превърне в различен отбор. Търпение му е майката. А то, повярвайте ми, ще бъде възнаградено, ако не тази, то следващата - със сигурност.

Кога ще е следващата контрола? И дали ще я предават?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 5:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2009 7:17 pm
Мнения: 3738
В Неделя, май няма да се предава.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 5:07 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Юли 02, 2017 7:40 pm
Мнения: 939
Доколкото разбрах в неделя по Диема


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 5:13 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13620
Нашият живот беше писал,че по Диема ще ги предават.

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 5:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Omraz написа:
Оasdasdk'k'lsadkiof често пише като 16 -годишен идеалист, макар че добре знаем, че е около тридесетака (не знам дали така се пише тая дума). :strkstrk



Тва обаче май само в нашата кочина се счита като достойно за бъзик и подигравка. :lol: Ако кандидатстваш за работа в Гугъл, да речем, със сигурност биха възприели като огромен плюс ако си идеалист и мечтател, защото обикновено такива хора случват интересните неща

Сори за офф-а

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 5:35 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24038
Факт, не сме на различно мнение тук.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 5:43 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49188
Местоположение: ШОПландия
Чорбарите от Дилема да не развалят допълнително настроението, предавайки следващата "проверка"! :hitl1

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 5:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
"проверка" винаги ми напомня за..."я кажи отвертка..." :blass

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 5:54 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9445
Аз на 100% съгласен с Македонията. Няма нищо ненормално да паднеш 1-0 от някакви малтиици в контрола, срамното е да те унижат с НУЛА срещу ТРИ гола. Индивидуални били грешките затова сме загубили... :lol: Вие имате ли представа, че не сме вкарали НИТО един гол, ама нито един и падаме с 3 гола разлика, ТРИ гола чуек. Не един не два, а ТРИ. Това откакто се помня се води разгром... Разгромени и унижени от малтиици после контрола било, рязане на вени имало, идеалисти били някои хора... :lol: Пълен срам. Напролет ни очакват подобни резултати.

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 5:54 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49188
Местоположение: ШОПландия
Кока-Кольо написа:
"проверка" винаги ми напомня за..."я кажи отвертка..." :blass


Това по принцип беше стандартния отговор на треньорите при някоя слаба контрола (като под слаба на времето разбирахме поебда с един измъчен гол или равен.
Сега като ни разпраха откъм гърбъза не знам как е редно да кажат. :bigok "Беше добро ебане" :sm_cigar

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 6:53 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 24, 2010 12:14 am
Мнения: 3080
Местоположение: Варна
Т'ва е просто една контрола, не знам какво се впрягате. Не съм проверявал, но съм сигурен, че далеч по-големи отбори от Левски са губили в такива срещу срещу далеч по-непретенциозни противници. Не е приятно, така е, но важното е в истинските мачове отборът да бие.

Ако в края на сезона се вдигне купата, надали някой ще си спомня за тоя мач.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 7:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 01, 2017 9:23 pm
Мнения: 7529
Аз пък считам, че щом за треньора това не е контрола, а тренировка, решил е да експериментира, не е разчитал на половината титуляри и в крайна сметка е загубил, то аз щом съм решил да му давам кредит на доверие, значи нямам право да мрънкам. Да, не съм славист и трудно преглъщам класическа загуба от малтийци, но за мен ще е по-важно да има промяна в края на подготовката и дори не очаквам да играем като Барса. Нито пък очаквам да вземем нещо тая година. Ако надграждаме обаче, тогава ще съм ок.

Определено обаче нямам толеранс към ръководството, което не съм убеден, че въпреки по-малкото кинти за трансфери от Лудогорец примерно и определено загубеното ни име в Европа, все пак няма начин да намери читави хора за позициите на които имаме нужда. Може, просто те нямат капацитет да го направят!

Последно, ако някой въобще стигне до тук от дългия ми пост - няма нужда да се обиждате на мрънкачи и мрънкачи. Все пак всички искаме Левски да просперира. Един е дал повече доверие на ДР, друг на малоумния ни очилатко координатор, трети на Спас, четвърти на Kostov...
Карайте го малко по леко :)
Само Левски! :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 8:04 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 5:51 pm
Мнения: 2051
Местоположение: София
Цитат:
„Това е най-важният период от годината – обясни Роси. – Аз дойдох на четвъртия мач от първенството. Нямах възможност преди това да работя с отбора. Селекцията вече беше направена и аз започнах веднага да работя, като се заех с най-спешните задачи. През това време първенството течеше. Сега трябва да направим избор – дали искаме само да участваме в шампионата или да се конкурираме с другите. Разликата е тънка. Аз мисля, а и клубът го знае, че за да подобрим отбора, трябва да вземем някои футболисти. Не говоря за количество, а за качество. Няма смисъл да сменим едно лице с друго. Напротив – ако ще е така, предпочитам да работя с настоящите играчи, защото те познават начина ми на водене на отбора.“

57-годишният тактик не пожела да разкрие постовете, на които ще се търсят нови футболисти.
„Това съм го казал на клуба преди два месеца – продължи Роси. – Обяснил съм какви футболисти ми трябват, на какви постове и с какви качества се търсят. И съм сигурен, че клубът работи по този въпрос. Повтарям, че тези, които дойдат, трябва да подобрят качеството, а не да заместват други играчи. След като не сме привлекли нови, значи не сме намерили точните хора. Аз знам, че не е лесно на пазара в този период. Трябва да се вложат и сериозни средства. А дори и да ги имаш парите, е трудно да убедиш дадени играчи да дойдат в България.“
По темата с евентуалното привличане на нови Делио Роси поясни, че той не е човекът, който ще води преговорите.
Това интервю е преди да заминат за Малта и е хубаво да се прочете! Със Станислав Костов ли са решили да вдигат нивото?

_________________
WE ARE LEVSKI SOFIA


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 18, 2018 11:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
В неделя от 17:00 срещу Волфсбергер.

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 19, 2018 6:16 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15137
Omraz написа:
Toчно на новото от пред блока са. :bigok

Тази година Биркиркара (които са завършили зад Хибърнианс) в 1 кръг на ЛЕ отстраниха Широки брег от БиХ след 2:0 и 1:1, а във втори кръг на ЛЕ отстраниха Хартс от Шотландия след 0:0 и 2:1 като гост. В трети кръг падат от Краснодар.

Същите миналата година биха Уест Хям като домакин и отпаднаха с дузпи. :strkstrk

Български отбор (освен Лудогорец) кога за последно отстрани два отбора? За Левски ясно.

Ние сме сред държавите с най-жалък футбол в Европа, със сигурност сме в десетте най-слаби. Но някакви загуби продължават да се определят като "срамни". :lol:

В допълнение на думите ти само ще добавя, че нивото на футбола ни обяснява защо на всеки трансферен прозорец някой като Илия Мунин е много по-вероятно ново попълнение за отбора ни от колкото някой като Обертан.

Именно за това се кефя на Белаид и Костов и се надявам да вземем ляв бек и крило на средно европейско ниво.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 19, 2018 1:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Прикачени файлове:
Screenshot_2018-01-19-12-42-55.png
Screenshot_2018-01-19-12-42-55.png [ 453.72 KiB | Прегледано 3285 пъти ]


:smt027 :smt027

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 19, 2018 2:27 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 7042
И кво ще го дават ли мача в неделя? Да знам да се зареждам ли с алкохол :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 19, 2018 2:36 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13620
Нервите зареди,пиенето лесно :loser2

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 20, 2018 4:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 05, 2013 8:49 pm
Мнения: 700
Волфсбергер 20 3 7 10 17 - 30 -13 16 На пред последно место за момента,или ги у биваме или финюгата да гони наред :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 20, 2018 4:30 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13620
Нищо няма да убием,утре сигурно пак ще паднем.Да видим какви ще ги пишете после. :lol:

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 20, 2018 4:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 05, 2013 8:49 pm
Мнения: 700
Всеки може да драска каквото си иска :ohmygod2 БИЕМ :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 20, 2018 4:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Цитат:
Отборът на ЛЕВСКИ ще изиграе още четири контролни срещи по време на подготвителния си лагер в Малта. Утре, 21.01, от 17:00 часа българско време тимът се изправя срещу австрийския Волфсбергер на стадиона на Хибърниънс. Двубоят ще можете да проследите на живо по ЛЕВСКИ ТВ.

На 29.01., понеделник, „сините“ излизат срещу малтийския отбор Флориана. Следващата контрола е на 02.02., петък, срещу австрийския тим Флоридсдорфер. Последната котролна среща е насрочена за 05.02, понеделник, а съперник ще бъде грузинския Локомотив Тбилиси.

Последните три контроли са с начален час 17:30 българско време, ще се играят на Националния стадион на Малта и ще бъдат предавани пряко по Diema Sport 2.

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 20, 2018 4:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8385
Местоположение: Там
Ще ни прегазят фичеизски утре. На статични са убийствени

Т.е. След 15 дни ни свършват контролите, а ние още чакаме играчите? :loser2

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 20, 2018 5:14 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13620
Точно така

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 20, 2018 6:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12659
С оглед ниската ми култура спрямо малтийското първенство, бих искал да попитам кой измежду Хибърниънс и Флориана би могъл да се смята за по-сериозен футболен собственик ?

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 20, 2018 6:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8385
Местоположение: Там
Хибс естествено :smt003

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 20, 2018 7:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19483
А тези ФАК Виена са футболен собственик в Австрия :bigok
Предпоследни във втора дивизия :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 20, 2018 8:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 15, 2006 1:55 am
Мнения: 2874
Местоположение: BLUE UK
Не помня по-жалка подготовка и контроли... Батков уж беше фалирал в последните си години начело на Левски и пак се намираха съперници на които бяхме чували имената. Сега уж всичко ни е наред, а ще играем с Фак и Флориана :smt005 :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 20, 2018 8:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Поне се мрънка за нещо. :lol: :ohmygod А тия ФАК кои са всъщност, Флоридсдорфер или? :smt017

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2371 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 80  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 52 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com