forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:06 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 12313 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259 ... 411  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Ное 27, 2017 4:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 01, 2017 9:23 pm
Мнения: 7529
1914 Докрай написа:
Глупости. Прохазка и Яблонски тавана им е Левски в кариерата. Трябват ни играчи които да дърпат тоя отбор

За момента им е върха, но реално и двамата, ако са до можещи футболисти и на правилни позиции (визирам Прохазка) могат да покажат още много. Не съм видял нито един от двамата някога да се е пестил или да прави чутовни простотии, така че според мен имат място в Левски и сред титулярите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Ное 27, 2017 11:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6110
Kriviq написа:
Струва ми се, че от балканците, ритали при нас, май само Махмудов не ставаше за нищо.

Саша Зимунич
Марко Видович
Смешко Милованович
Кристиян Наумовски
Емил Нину
Мирослав Савич
...не е като да няма.

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Ное 27, 2017 11:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48813
Местоположение: ШОПландия
БялоСини написа:
Ако чакаме с Прохазка пробив в Европа,ще има да си чакаме.Ако се вземат добри играчи,като нищо става резерва.

Айде първо в Булгаристан да пробием викам аз. :lol:

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Ное 27, 2017 12:01 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24025
Аз ви казвам - 16 нови трябва + 8 момчета от школата. Също и нов треньор, който да пуска младите.
Ако пуска младите момчета от школата, левскарите няма да му се сърдим.

:smt005 :smt005 :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Ное 27, 2017 12:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48813
Местоположение: ШОПландия
Потенциално бихме станали шампиони със 16 нови, с 35 потенциални гола на пролет. ВЪН!

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Ное 27, 2017 12:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Единственото, което все още пази клуба от унищожение е неучастието на "феновете" във вземането на спортно-технически решения. На едно малко по-различни ниво, същото е и с държавата и "народа".

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Ное 27, 2017 12:10 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13542
Goviado написа:
БялоСини написа:
Ако чакаме с Прохазка пробив в Европа,ще има да си чакаме.Ако се вземат добри играчи,като нищо става резерва.

Айде първо в Булгаристан да пробием викам аз. :lol:

:bigok Прав си

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Ное 27, 2017 6:28 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
shalala написа:
Единственото, което все още пази клуба от унищожение е неучастието на "феновете" във вземането на спортно-технически решения. На едно малко по-различни ниво, същото е и с държавата и "народа".

Можеш да преправиш втората част от коментара си с "държавата на руските и турските агенти и народа". Само не знам защо си заронил такива горки сълзи за бъдещето на чуждите агенти :) . Трябва да е някаква нова тенденция в "българското дясно". :bigok

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Ное 27, 2017 7:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Единствено засягам футболната експертност на феновете на Левски и естествено включвам и себе си в това число. Защо ме прати ти при бляди, турци, агенти и десни - нямам идея :lol:

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Ное 27, 2017 11:48 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Пределно ясно ми е какво искаше да кажеш, само не можах да разбера защо гледаш да пазиш "управниците" от народната любов. :)

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Вто Ное 28, 2017 12:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
В случая, защото съм убеден, че не съществуват перфектни хора, които да разбират от всичко. Може да имаш обща култура и да си специалист в дадена област, но не може да си специалист във всяка област. Когато инженер, юрист или икономист дава акъл на футболен треньор, е все едно аз да отида в сервиза и да обяснявам на автомонтьорите как да ми оправят колата :smt002

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Вто Ное 28, 2017 12:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 04, 2011 2:36 pm
Мнения: 682
Zlostar_1111 написа:
Kriviq написа:
Струва ми се, че от балканците, ритали при нас, май само Махмудов не ставаше за нищо.

Саша Зимунич
Марко Видович
Смешко Милованович
Кристиян Наумовски
Емил Нину
Мирослав Савич
...не е като да няма.


Видович беше на 23 някъде, като го взехме, та от него не можеше да се очаква да е някакъв невероятен играч. Нину не беше толкова зле. Наумовски наистина си беше пълна щета. Савич, Милованович и Зимунич не мога изобщо да си ги спомня в игра, така че е възможно да са били много зле. От сегашните балканци Серджиу Буш в момента не е достатъчно добър за Левски, ама и не е от нивото на Махмудов или Курдов. Пак такова късане на нерви с балканците като с Менголо, Нар, Китамбала, Диаби, Бабатунде не съм имал де, тия последните са си за бой направо.

_________________
Верен на отбора си докрай, аз не ще го предада, за нищо на света!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Вто Ное 28, 2017 12:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 24, 2015 8:37 am
Мнения: 1422
Цитат:
Мениджърът и координатор на спортно-техническата дейност в Левски - Асен Букарев е наблюдавал в събота двубоя от испанската Примера Дивисион между Бетис и Жирона (2:2). Причината е, че на "сините" са предложени футболисти на каталунския клуб, пише "Тема пор".

Тимът се намира на десетото място в първенството. През тази кампания "червено-белите" вече поднесоха голямата сензация, след като у дома победиха Реал (Мадрид) с 2:1.

През лятото "сините" бяха близо до взимането на играч от испански отбор. Това бе френският защитник Матийо Соние, който бе собственост на изпадналия от елита Гранада. Тогава обаче нещата се разсъхнаха.

В неделя мениджърът заедно с главния скаут на клуба - Кирил Вангелов вече бяха в Португалия. Там те също са гледали футболисти, които попадат в списъка за зимна селекция.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Вто Ное 28, 2017 12:25 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 10:52 am
Мнения: 347
Много ми е интересно кои ще да са тия играчи...За да отидат да ги гледат на живо,в мач от примера,значи са били от основния състав.Тия биха Реал преди няколко седмици. Чичо Спас се вихри :sm_cigar :lsfc1


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Вто Ное 28, 2017 12:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
Които и да са след 2-рия месец ако не са с 15 гола нема им стъпим.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Вто Ное 28, 2017 12:38 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 5:02 pm
Мнения: 4465
shalala написа:
В случая, защото съм убеден, че не съществуват перфектни хора, които да разбират от всичко. Може да имаш обща култура и да си специалист в дадена област, но не може да си специалист във всяка област. Когато инженер, юрист или икономист дава акъл на футболен треньор, е все едно аз да отида в сервиза и да обяснявам на автомонтьорите как да ми оправят колата :smt002


Абсолютно и за това и за предишното ти мнение. Аз се опитах тук да кажа, че дори и въпросния футболен треньор да е Ники Митов или Топчо, пак разбира несравнимо повече от тези инженери, юристи или икономисти, но няколко форумни специалисти абсолютно сериозно ми заявиха, че те не биха се справили по-лошо кто треньори :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Вто Ное 28, 2017 1:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44112
Местоположение: София
celeronhater написа:
Чехия и Словакия, брат :D ! Истински колоси, ама в хокея, дейба :( За мен в нашата джунгла грамотни бразилци и отровни балканци си е най-добре.
Всъщност не е зле да се гледа в настоящето предимно, а и защо не в недалечното минало. По всички показатели Чехия ни разцепва, Словакия вече също дърпа сериозно след колебливото начало като самостоятелна държава.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Вто Ное 28, 2017 1:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 24, 2011 11:23 am
Мнения: 1326
Пазарът там е евтин, а играчите на доста по-високо ниво от нашите. Както каза дипломато, особено словаците дръпнаха много и последните години почнаха да вадят играчи на доста високо ниво и като че ли с готин манталитет. Същото важи и за Словения, които имат двама вратари на световно ниво (според мен в топ 5).

Примерът с Роман е доста добър. Ясно е, че не е най-талантливият играч, но ако в Левски имаше 11 като него, нямаше никой да е чувал за резаните.

_________________
Завинаги и само ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Вто Ное 28, 2017 2:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 15, 2013 10:14 am
Мнения: 2946
spurs написа:
shalala написа:
В случая, защото съм убеден, че не съществуват перфектни хора, които да разбират от всичко. Може да имаш обща култура и да си специалист в дадена област, но не може да си специалист във всяка област. Когато инженер, юрист или икономист дава акъл на футболен треньор, е все едно аз да отида в сервиза и да обяснявам на автомонтьорите как да ми оправят колата :smt002


Абсолютно и за това и за предишното ти мнение. Аз се опитах тук да кажа, че дори и въпросния футболен треньор да е Ники Митов или Топчо, пак разбира несравнимо повече от тези инженери, юристи или икономисти, но няколко форумни специалисти абсолютно сериозно ми заявиха, че те не биха се справили по-лошо кто треньори :lol:


Спърс, това е форум все пак и е нормално да има различни мнения. Не нужно да си професионален треньор, за да разбереш, че от Топчо и Митов и чеп за зеле не става. Достатъчно е да видиш контраста в представянето на отбора при Люпко и след това при тях. А специално Митов е най-слабият треньор, който сме имали.
Ето няколко от шедьоврите на легендарният -г-н Митофф. Прави впечатление красивата и нападателна игра, която е толкова характерна за неподражаемия стил на игра- Жаднам стайл. И аз се чудя как може да има псевдо специалисти, които да критикуват този човек. Единствено сър Алекс има правото да критикува този великан на треньорската професия. :bigok
https://www.youtube.com/watch?v=Pww3m34nwTc
https://www.youtube.com/watch?v=y6eOBIlyH5U
https://www.youtube.com/watch?v=4LXSC8Bq2GQ
https://www.youtube.com/watch?v=gAGdbPd3f5w
https://www.youtube.com/watch?v=gbkc8qJq5Go

_________________
"Глупакът има голямо предимство пред образования човек: той винаги е доволен от себе си".-Наполеон


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Вто Ное 28, 2017 2:04 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 1:20 pm
Мнения: 4365
Местоположение: Норич, UK
Ти нямаш сърце да ги наредиш един след друг тия клипове :cry:

_________________
105 ГОДИНИ НАЧИН НА ЖИВОТ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Вто Ное 28, 2017 2:05 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 5:02 pm
Мнения: 4465
Не ме разбра. Естествено че всеки може да прецени, че очевидно Люпко е по-добър треньор от Митов и Топчо. Спорът беше дали който и да е във форума (освен ако тук не пише някой професионален треньор), разбира от футбол повече от Митов и Топчо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Вто Ное 28, 2017 2:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Точно това е идеята. Като фен може да кажеш, че не ти харесва играта и резултатите и съответно работата на треньора. Но това не означава, че знаеш по-добре от него кой трябва да играе отляво и дали е по-добре да играем с правоъгълен паралелепипед в центъра :bigok На мен в момента, с някои извесни уговорки и отделни проблясъци, не ми харесва играта на Левски, но вярвам, че разполагаме с достатъчно добър и доказан специалист, който може да промени това. В момента, в който спра да вярвам, че той може да се справи, мога да поискам неговата смяна, а не да обяснявам по какъв начин по-добре да си върши той работата :)

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Вто Ное 28, 2017 2:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 24, 2011 11:23 am
Мнения: 1326
Със сигурност повечето оттук имат по-реалистична представа за качествата на Митов и Топчо (впрочем и всеки един български треньор) отколкото те двамата имат за себе си.

Цитат:
Школата ни има потенциала да бъде най-добрата в България. Не че в момента в нея не се работи подобаващо, напротив. Но има малки детайли, над които може да се помисли.


Сега гледам и дедо Боре вика, че школата работила перфектно и само дребни детайли оставали да се доизкусурят. Какво значение има колко разбираш от футбол, когато за 5 минути research всеки нормален привърженик ще открие поне 10 неща, които не трябва да се правят, но се правят и още 10 неща, които трябва да се правят, но не се. Детайли братче...

_________________
Завинаги и само ЛЕВСКИ!


Последна промяна chobbkillah на Вто Ное 28, 2017 2:42 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Вто Ное 28, 2017 2:38 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 12:52 pm
Мнения: 6261
Ми аз съм убеден, че по-лоши резултати няма да постигна от периода ноември 2016-юни 2017 на господата Топчо и Митов. Кво беше 8 победи, 5 равни и 10 загуби... :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Вто Ное 28, 2017 2:40 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12450
Дедо Боре,само заради това си твърдение,заслужава да бъде освободен като шеф на ДЮШ.Ако за Борето "перфектно работеща школа" означава постоянно да вадим футболисти тип Орачев и Любенов,ми не мерси.За мен това не е работеща школа.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Вто Ное 28, 2017 3:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 27, 2014 10:14 pm
Мнения: 1828
Дедо Боре е срал и върху Делио. Питам аз ако сега играта е ,,отчайваща", тогава каква беше при Митов, при тройките от Тирето, баража с Верея, реванша с Хайдук? Ако Роси му пускаше синчето дали пак щеше да е недоволен?
Борето е крайно вреден за клуба с поведението и действията си.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Вто Ное 28, 2017 3:12 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 5:02 pm
Мнения: 4397
Бившият футболист на Левски Нуно Пинто е сред вариантите за подсилване на защитата на "сините" през януарския трансферен прозорец. Главният мениджър и координатор на спортно-техническата част Асен Букарев е в Португалия, където 31-годишният ляв бранител играе в момента за Витория Сетубал.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Вто Ное 28, 2017 3:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Лично Левскар67 ще го посрещне на летището. :bigok

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Вто Ное 28, 2017 3:34 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 12:52 pm
Мнения: 6261
Опъвайте червения килим за Нуно Пинто и Дъстли Мюлдер :bigok Чакаме и бачи Кристовао Рамос, ако го пуснат от картела, защо не и Жмуньо


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Вто Ное 28, 2017 3:37 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
Сини_шампиони_1914 написа:
мъка мъка мъка във видеЛо


Оставаше и мача със Славия да сложиш до тия клипове и щях да си сипя от цианида.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 12313 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259 ... 411  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com