forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 26, 2024 7:54 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 12313 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322 ... 411  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Яну 22, 2018 10:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 13, 2014 8:56 am
Мнения: 4496
В крипто. :bigok

_________________
Да дуушиииииш!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 22, 2018 10:04 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 1:20 pm
Мнения: 4365
Местоположение: Норич, UK
Бат Зико е силен трансфер. Все пак го привличаме от известна люпилня за таланти, каквато репутация си е изградил ФК Сокол Марково. Аз съм доволен :8)

_________________
105 ГОДИНИ НАЧИН НА ЖИВОТ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 22, 2018 10:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14839
Lachenti написа:
За да затворим напълно цикъла, очаквам скоро Пиргов да ни вкара победен гол. :bigok

Иначе Белаид ще играе на световното, но на световното по суджу, като дори и това не е много сигурно. :lol:


Какво правим, ако играе :smt031


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 22, 2018 10:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8387
Местоположение: Там
Изпускаме го за 25 000 лв и него, защото след световното ще му остава по-малко от година договор

След което на пожар търсим защитник, защото нямаме алтернатива на Яблонски - Холмар, купуваме някакъв балък в последния момент, контузва се единия от двамата основни, влиза балъка и ни преебава 2-3 мача, гонят Роси и така. #ДневнаДозаНегативизъм :bigok

А можеше да подпишем с Белаид за 2,5 години, да го продадем и да си имаме Пиргов :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 22, 2018 10:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 1:32 pm
Мнения: 4631
Възможно ли е Пиргов да не е искал да е четвърти избор за защитник, а да играе редовно или няма такава опасност, защото ние сме Левски :bigok

_________________
Los Zetas написа:
Пл.Димов е като Йети-доста хора са чували за него,малцина са го виждали :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 22, 2018 10:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8387
Местоположение: Там
Сигурен съм, че в най-силното първенство на света Първа професионална лига няма как Пиргов да влиза да играе, дори и като титуляр :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 22, 2018 10:59 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13640
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
Изпускаме го за 25 000 лв и него, защото след световното ще му остава по-малко от година договор

След което на пожар търсим защитник, защото нямаме алтернатива на Яблонски - Холмар, купуваме някакъв балък в последния момент, контузва се единия от двамата основни, влиза балъка и ни преебава 2-3 мача, гонят Роси и така. #ДневнаДозаНегативизъм :bigok

А можеше да подпишем с Белаид за 2,5 години, да го продадем и да си имаме Пиргов :bigok

Викаш няма шанс да преподпише,ако го хареса Роси?
:smt042

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 22, 2018 11:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8387
Местоположение: Там
0% шанс, ако го искат. Същото ще стане с Обертан, Гомез и Мапуку лятото с 2-годишните договори и пак ще чакаме Буки да докарва нови

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 22, 2018 11:03 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13640
Може да му предложат договор май месец,ако ще отива на световното,и да се подсигурят.

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 22, 2018 11:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8387
Местоположение: Там
:bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 22, 2018 11:05 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13640
Може се измисли нещо,стига ги тропа толкова рано. :loser2

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 22, 2018 11:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8387
Местоположение: Там
Да им го бяхме дали под наем с опция за откупуване 25 000 пак можеха да се навият от Ботев, защото отчаяно търсят защитник в най-скоро време, а на нас да ни е резервен вариант. Холмар и Белаид на Световно, за Яблонски Букарев каза, че е имало оферта, Краси каза, че не е имало, но което и да е вярно, има голям шанс да изпуснем поне 1 от 3-та. За мен лично се преебахме сериозно, но стига за днеска, че пак ще ме обвините в рязане на вени :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 22, 2018 11:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
БялоСини, тоя подпис заема много място, не е много подходящ.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 22, 2018 11:27 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13640
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
Да им го бяхме дали под наем с опция за откупуване 25 000 пак можеха да се навият от Ботев, защото отчаяно търсят защитник в най-скоро време, а на нас да ни е резервен вариант. Холмар и Белаид на Световно, за Яблонски Букарев каза, че е имало оферта, Краси каза, че не е имало, но което и да е вярно, има голям шанс да изпуснем поне 1 от 3-та. За мен лично се преебахме сериозно, но стига за днеска, че пак ще ме обвините в рязане на вени :bigok

При 4-ма защитника + Пиргов щеше да е малко тъпо,при положение,че играем на два фронта,и няма да се правят чак толкова ротация в защита. Белайд я изиграе 5-10 мача,я не. Деян Иванов ще го видим и него как е,и дали ще остане дълго. За мен Пиргов му падна доста нивото,след като си тръгна Петрович,и не е кой знае каква загуба,че сме го дали за къси пари.

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 22, 2018 11:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14839
Явно се прави услуга към играча, защото в противен случай щеше да е резерва и да си тръгне без пари лятото. Но ако сумата е вярна, според мен, парите са смешни и е можело да се иска повече.

Колкото до нашите трансфери, може би към края на януари би имало раздижване.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 22, 2018 11:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
Можем само да се надяваме Холмар и евентуално фалафела да са резерви на световното и да отпаднат още след груповата фаза. Така хем гушваме парите за участието им(макар, че май на Холмар парите отиват при евреите), хем никой не ги вижда, че са на световно и се прибират отпочинали за да мачкаме в Еуропата :bigok

Иначе има и друг вариант, стават титуляри и отборите им се класират напред после Макаби си продават Холмар, като пичуе за милиони ойро, Белаид подписва със свободен трансфер в Премиер кораба и си вдига цената на 5 милиона паунда, а ние продаваме Яблонски за 800 х. ойро и така 2 седмици преди да почнем да газим в Еуропата сме без централни защитници, но с 800 х. уйро дето не могат да стигнат и за половин класен ц.з. Затова ни водят на Костов приятелчето от Пирин и тука някой написва- "какво мрънкате качествените футболисти струват скъпо" и се приключва дебата. :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 22, 2018 11:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 21, 2006 11:34 pm
Мнения: 258
Холмар май не може да бъде продаден просто така, освен ако не го купим ние. Говореше се, че подписва с клауза, според която евреите не могат да му прекратят наема, а той е за 4 години. Един от най-странните трансфери, за които съм чувал...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 23, 2018 12:17 am 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13640
Странен трансфер,но много качествен.

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 23, 2018 12:25 am 
Забравяте, че говорим за евреи от едната страна и господ Краси Левски от другата :bigok Съвсем възможно е да са направили договора така, че не само да продадат Холмар, ами с него да продадат и целия ни клуб барабар с него без да сме разбрали. :strkstrk А аз очаквам да видя как Холмар ще вдигне Първата с Исландия в Москва, Юнайтед ще цакат редовните си 250 милиона за него и евреите ще кажат: "А, не, дадохме го на вековния Левски за 4 години под наем без право да го продаваме." :strkstrk
Факт е, че този договор е някакъв висш пилотаж във футболните трансфери и аз също изявявам огромно любопитство да видя какво са ни излъгали чифутите :strkstrk


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 23, 2018 12:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Не знам, ама бачи Холмар, според мен, може да бъде титуляр в отборите около средата на таблицата в най-сериозните европейски първенства. :smt026 :levski

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 23, 2018 12:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 02, 2017 1:03 pm
Мнения: 3130
Местоположение: Пред телевизора
Разбрах от сигурен източник, че именно отварящият едва на 2-ри Февруари трансферен прозорец у нас е причината Алексис Санчез и Хенрих Мхитарян да не акустират у нас и да проведат една правилна подготовка! Освен това не са се разбрали как да си разделят signing бонус от 25 хиляди лева(от сделката с Пиргов)! Букарев е очаквал само единият да ни върже, но Спас Русев е уредил двамата на цената на един. :bigok
Другата причина е, лично агента на Санчез ми я каза, че чилиеца се е уплашил от натоварващите тренировки на Феделе Лимоне и е предпочел ролята на десен бек, редом до Антонио Валенсия. :loser2

Утре вечер, най-късно в понеделник идва доставка от Schneider с едно кашонче с химикалки, защото се очакват много подписи. 3-ма нови идват, а и всички настоящи ще подпишат анекс, че в йерархията официално има нов играч, пред който отговарят и това е форум.левски.цом :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 23, 2018 1:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12664
Не знам дали тук наблегнахте на един от коментарите на АЕ СИНИТЕ БАААААААА, който ви обясни, че с оглед палавите 2-годишни договорчета на Krasi_Levski и TheThirstyOne + Боримиров, лятото ще ни напуснат със сигурност ( 100% шанс ):

- Яблонски
- Мапуку
- Обертан
- Жорди Гомез

С оглед палавото наемче на Ейолфсон и вековния 1.5-годишен договор на Белаид, там нещата също са на кантар. А, забравих и факта, че Митрев, Прохазка и Панайотов са свободни агенти след 3 месеца :D. Ъпдейтче на списъка долу:

- Яблонски
- Мапуку
- Обертан
- Жорди Гомез
- Митрев
- Прохазка
- Панайотов

Със сигурност сме положили основите на могъщ и велик бъдещ Левски при положение, че 7!!!!!!! ( Е добро число ) от титулярите ни лятото напускат. Ще е палаво лято.

П.С : Забравих, че Вутов лятото си се връща в Серия Ц1, а Кабралата е с 2-годишен договор също. Така че май са 9 потенциалните напускащи :D.

_________________
7-1 7-2 5-0


Последна промяна celeronhater на Вто Яну 23, 2018 1:20 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 23, 2018 1:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26696
Ако стане така, ще е като всичките 11 лета преди това, така че - всичко е точно! :disco :strkstrk :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 23, 2018 1:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 1:32 pm
Мнения: 4631
Малко се обърках. Според вас е по- добре Пиргов да остане резерва, да не помирише терен, да му спадне формата и да му плащаме заплатата докато си тръгне лятото без пари, от колкото да го махнем сега за някакви много къси пари и да не му плащаме заплата/ неустойка :bigok Отделно нищо чудно да е част от някоя договорка за младежа Меледже :bigok

И аз го харесвам, но му спадна формата и прави тъпи грешки. Може би трябваше да го продадем миналата зима, но не се знае дали е имало интерес към него. За мен Белаид е по- добър от него, а и може да играе като ляв бек. Също така, имаме и Деян Иванов, който ако е здрав може да стане много класен защитник. В сравнение с други "гениални" решения от ръководството ни "продажбата" му направо си е добра сделка.

_________________
Los Zetas написа:
Пл.Димов е като Йети-доста хора са чували за него,малцина са го виждали :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 23, 2018 1:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Яблонски с договор за 2,5 години - лятото ще му остава 1, съответно не е свободен агент.

Мапуку с договор за 2 години - лятото ще му остава 1, съответно не е свободен агент.

Обертан с договор за 2 години, лятото ще му остава 1,
съответно не е свободен агент.

Жорди с договор за 2 години, лятото ще му остава 1, съответно не е свободен агент.

Как сметнахте по-точно, че тия четиримата си тръгват лятото ей така?

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 23, 2018 1:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12664
Обертан и Мапуку ще бъдат продадени 1000000/%, защото иначе ги изпускаме без пари следващото лято. Жорди подписа за 1+1 години и съм сигурен, че и той и Обертан нямат никакво намерение да остават тук повече от един сезон. Яблонски още тази зима можеше да го продадем, а от лятото ще му остава и на него година договор, а определено оферти отново няма да липсват. За другите 5-ма съм обяснил.

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 23, 2018 1:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6506
Местоположение: София
celeronhater написа:
Не знам дали тук наблегнахте на един от коментарите на АЕ СИНИТЕ БАААААААА, който ви обясни, че с оглед палавите 2-годишни договорчета на Krasi_Levski и TheThirstyOne + Боримиров, лятото ще ни напуснат със сигурност ( 100% шанс ):

- Яблонски
- Мапуку
- Обертан
- Жорди Гомез

С оглед палавото наемче на Ейолфсон и вековния 1.5-годишен договор на Белаид, там нещата също са на кантар. А, забравих и факта, че Митрев, Прохазка и Панайотов са свободни агенти след 3 месеца :D. Ъпдейтче на списъка долу:

- Яблонски
- Мапуку
- Обертан
- Жорди Гомез
- Митрев
- Прохазка
- Панайотов

Със сигурност сме положили основите на могъщ и велик бъдещ Левски при положение, че 7!!!!!!! ( Е добро число ) от титулярите ни лятото напускат. Ще е палаво лято.

П.С : Забравих, че Вутов лятото си се връща в Серия Ц1, а Кабралата е с 2-годишен договор също. Така че май са 9 потенциалните напускащи :D.


И чак тогава бат Дельо ще може да гради своя италиански "Левски". Сегашните физкултурници само му пречат.

Очакваме Тирибокки, Давиде Сантон (след мача снощи), Верди, Черчи и Серджо Пелисиер! :lsfc4

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 23, 2018 9:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 24, 2015 8:37 am
Мнения: 1422
Сантон, Верди и Черчи ще мачкат (като Гришо) в марката ППЛ. Другите двама вече не играят футбол.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 23, 2018 9:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 30, 2014 6:46 pm
Мнения: 2794
А защо някои хора си мислят, че футболистите с желание подписват 5г. договори. Масово приличните футболистите трудно подписват повече от две години с отбори като нашия. Аз съм убеден, че и Обертан и Жорди, са желали по краткотраен договор с цел по лесен трансфер. За по над 2-3 години подписват или млади футболисти или бездарници, дето натискат за дълги договори, защото следващата им работа е таксиметров шофьор, или такива дето се дават много пари за тях.

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ СОФИЯ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 23, 2018 10:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 07, 2013 6:33 pm
Мнения: 2287
Или Пламен Димов... :bigok

_________________
Ама точно сега ли му е времето? :bigok
Аз съм толераст и ей такива като мен ебаха мамата на Европа и света! :strkstrk :ls_bukake
#икурътмиразбираотфутбол


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 12313 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322 ... 411  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 147 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com