forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 1:40 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 12313 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 411  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Съб Апр 08, 2017 3:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 10, 2012 11:07 pm
Мнения: 3482
.... написа:
За целта Николай Киров се е обърнал към същия мениджър, който доведе под тепета Жоао Пауло, Бризола и Фелипе де Соуса. Става въпрос за Иво Димов. Варненецът докара триото през лятото по поръчка на бившият треньор Николай Костов, а ако се изключи контузията на Соуса, то трансферите се оказаха печеливши. Димов е поел ангажимента да потърси играчи за Ботев.


Смейте му се още на Иво Димов ... :strkstrk

_________________
Омлет се прави с айца - Турчо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Нед Апр 09, 2017 8:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11743
Koстадинов и Де Нойер напускат. Градим отбор за титлата догодина :lol: Бурабия и Прохазка биха били добър избор за центъра, но трябва да се купуват бекове, крила и нападател... С оглед едномесечната пауза и като знам как процедираме, следващия сезон май ще го пишем бегАл.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Нед Апр 09, 2017 8:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Цитат:
Халфът на Левски Георги Костадинов разкри, че засега не е подписал нов договор с клуба, защото човек от ръководството се е отметнал от договорката с него. Той не потвърди, че става дума за изпълнителния директор Диана Иванова, чийто функции бяха иззети през седмицата.

"Бяхме се разбрали с ръководството на два пъти, но един човек от ръководството се отметна, затова няма да подписвам договор. Каквото имам да коментирам съм го казал в очите на хората. Явно във футбола това е нещо нормално. Нормално е да има разочарование. Не е приятно, когато сте си стиснали ръката с един човек и на другия ден да се отметнат. Имам още два месеца договор и ще видим”, сподели футболистът след разгромното 5:0 над Локомотив (Пловдив) на "Георги Аспарухов".

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Нед Апр 09, 2017 8:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Made in ПФК Левски АД. Ще градим отбора около А. Боримиров, няма да му се пречка некой си Костадинов, я :lol:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Нед Апр 09, 2017 8:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 29, 2012 10:36 am
Мнения: 2452
niki87 написа:
Koстадинов и Де Нойер напускат. Градим отбор за титлата догодина :lol: Бурабия и Прохазка биха били добър избор за центъра, но трябва да се купуват бекове, крила и нападател... С оглед едномесечната пауза и като знам как процедираме, следващия сезон май ще го пишем бегАл.

Де Нойер е слаб, но Костадинов трябва да го задържим при всички случаи


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Нед Апр 09, 2017 9:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 8:31 am
Мнения: 1829
Местоположение: Там, под синьото небе
Абсолютна аматьорщина. Това с отмятането едно на ръка, обаче в белия свят започват преговори за нов договор пролетта/ лятото при оставаща 1 година от договора, не зимата, когато остават 6 месеца и на практика футболиста е свободен да преговаря с други отбори.

_________________
Цитат:
"Никога не съм откраднал и една стотинка. Точно обратното. Това беше само даване. Александър Томов никога в живота не пипа чуждо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Нед Апр 09, 2017 9:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
За Де Нойер ми е все тая, ама за Костадинов умирам от яд... Дано все пак се разубеди.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Нед Апр 09, 2017 10:14 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13541
На тая Диана Иванова ми идва да и разбия мутрата

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Нед Апр 09, 2017 10:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12650
Явно Костадинов се е разбрал за едни пари с ръководството, ама Диана е решила, че не си струва парите. Жалко, това ни е сигурно най-сърцатия играч и за 2 години в отбора, слабите му мачове се броят на пръсти. Дано реализира трансфер в някое нормално първенство при положение, че ще е свободен агент. :levski

П.С: Реално оставаме без Де Ноойер, Костадинов и Аниете, което е твърде много. Като знам Чилика какви ще ги свърши, ще запълваме дупките с Бирсент Карагерен и Балджийски :bigok

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Нед Апр 09, 2017 10:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Предполагам, че ще вземем Мартин Райнов или Александър Цветков, ако не и двамата(тъй като ни вкараха) и с тях ще градим отбор за Европа...

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Нед Апр 09, 2017 10:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
И Бурабия, и Прохазка са офанзивни. Особено Бурабия. Нойер си имаше проблеми с контузии, оттам е и слабата му форма. Да не споменавам и редките треньорски таланти, които се упражняваха върху него. Такъв дефанзивен халф няма в "А", когато двамата с Костадинов бяха във форма мачкахме навсякъде. Отделно с Костадинов се сработиха, което също е важно. Ама щом казвате, да го бастисаме. Проблема е с кой ще го заменим :?

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Нед Апр 09, 2017 11:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 25, 2005 10:25 pm
Мнения: 598
Местоположение: София
Adepta написа:
И Бурабия, и Прохазка са офанзивни. Особено Бурабия. Нойер си имаше проблеми с контузии, оттам е и слабата му форма. Да не споменавам и редките треньорски таланти, които се упражняваха върху него. Такъв дефанзивен халф няма в "А", когато двамата с Костадинов бяха във форма мачкахме навсякъде. Отделно с Костадинов се сработиха, което също е важно. Ама щом казвате, да го бастисаме. Проблема е с кой ще го заменим :?

Е как с кой?
Изображениеl]
:smt003


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Апр 10, 2017 7:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30001
Усмихвате ли се :bigok

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Апр 10, 2017 9:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 02, 2005 12:53 pm
Мнения: 6479
Местоположение: София
Adepta написа:
Made in ПФК Левски АД. Ще градим отбора около А. Боримиров, няма да му се пречка некой си Костадинов, я :lol:

Точно това и на мен ми изникна в ума, след като прочетох новината за Костадинов. За мен ще е безобразна грешка, ако допуснат да си тръгне това момче от Левски. За Де Нойер съм ту партс да си ходи, но за Мечката ще ме е много яд...

_________________
Изображение
sct02 написа:
Спомням си категоричното заключение на Русия и Насо Съндърланда преди няколко години: "Да, в сектора сме се събрали много боклуци, но жените са по-долни и от нас" :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Апр 10, 2017 9:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6110
В спИртал казват, че проблема е бил в Дияна Иванова, но аз лично не съм толкова сигурен в това. По- скоро в момента си мият ръцете с нея. Ясно ми е, че много глупости сътвори, но ако тя е била проблема то в момента след като са и иззети функциите, то какъв е проблема друг да води преговори и да преподпишат? Явно в клуба не искат да го задържат. Следователно Жоро си тръгва...отваря се дупка...прави се трансфер...взима се комисионна :smt031

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Апр 10, 2017 9:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
Полезен играч, който знае от коя страна се рита топката ще си тръгне без да вземем и 1 ст. за него, а на негово място ще се завъртят 3-4 некадърника с комисионни през следващите 12/18/24 месеца. Чиста работа. :strkstrk

Ние сме Левски беееееееееееее!11!1!1!!! :smt027

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Апр 10, 2017 11:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Това, че Дияна е прецакала преподписването го пишеше още миналата или по миналата седмица. Всичко било договорено, но според нея Костадинов не играел добре и работата заминала.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Апр 10, 2017 11:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 24, 2015 8:37 am
Мнения: 1422
И тъй като се търси нападател(всеки трансферен прозорец), ще вметна че Мапуку е с изтичащ договор (30.05.).


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Апр 10, 2017 11:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 31, 2016 12:27 am
Мнения: 6114
Местоположение: Оркистан
velkov914 написа:
И тъй като се търси нападател(всеки трансферен прозорец), ще вметна че Мапуку е с изтичащ договор (30.05.).

Говори се, че ще преминава в Елче.

_________________
Мило Борисов, краен собственик на генералния спонсор на ПФК Левски - благодарим Ви.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Апр 10, 2017 12:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
Имам чувството, че дебилите в ръководството след всеки случаен добър ход бързат да направят минимум 2 идиотски да наваксат... Слагат Митов да вдигне малко отбора, после му разкарват най-добрите футболисти и ги заменят със селекция съставяна от Чиликов...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Апр 10, 2017 12:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Аз няма да се учудя ако Адениджи се разиграе догодина и тъй като ще бъде последна година на договора и пак да сме от лошата страна на хоя и после пак търсим нов, чакаме го да се сработи, да свикне с атмосферата и т.н :bigok Изходящ трансфер кога? :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Апр 10, 2017 12:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Аз пък имам кофти чувството, че с Костадинов работата е на г-н Боримиров..... Че Дияна Иванова не става е пределно ясно, ама нещо не ми се вярва точно тая да е казала "бе как бе, тоя нищо не играе". Все пак става въпрос за същия човек, който не може да реши абсолютно нищо без да се обади на Спас (като например да каже на Мъри дали ще му платят, или не).....така че нещо не се връзва да е баш тя, да не говорим, че след като вече я няма, не би трябвало да има пречки.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Апр 10, 2017 12:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 2684
Wildkid написа:
Аз пък имам кофти чувството, че с Костадинов работата е на г-н Боримиров..... Че Дияна Иванова не става е пределно ясно, ама нещо не ми се вярва точно тая да е казала "бе как бе, тоя нищо не играе". Все пак става въпрос за същия човек, който не може да реши абсолютно нищо без да се обади на Спас (като например да каже на Мъри дали ще му платят, или не).....така че нещо не се връзва да е баш тя, да не говорим, че след като вече я няма, не би трябвало да има пречки.

На абсолютно същото мнение съм! Още повече след малоумното интервю на Боримиров от вчера.
Ще бъде наааай-голямата грешка в последните години, а те са чутовно много, да изпуснем Жорката и то без пари. :ohmygod

_________________
"И след като години наред от страх мълчахме, сега защо не замълчим от срам?"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Апр 10, 2017 12:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
Аз пък имам чувството, че е получил оферта от по-заможен отбор и нищо няма да го накара да остане.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Апр 10, 2017 1:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 03, 2009 4:26 pm
Мнения: 2553
Костадинов сме го изтървали още преди 5-6 месеца. Тогава трябваше да се преподпише договора му. Ако не иска - да се вземе друг халф, за да има време за новия, докато се впише в отбора. В момента трябва да се концентрират всички усилия върху новия договор на Краев. Без да се правя на пророк, мисля че е ясно как след няколко месеца ще водим същата дискусия, само че вместо Костадинов ще обсъждаме Божката...

_________________
"Честност и работа"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Апр 10, 2017 1:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 02, 2005 12:53 pm
Мнения: 6479
Местоположение: София
Ако беше така щеше да каже според мен или най-малкото да намекне за това. Няма защо да се оправдава с отмятане от уговорката на някой друг. Моето мнение е, също, че Боримиров прецаква работата и с вчерашното арогантно поведение още повече затвърди позицията ми.

_________________
Изображение
sct02 написа:
Спомням си категоричното заключение на Русия и Насо Съндърланда преди няколко години: "Да, в сектора сме се събрали много боклуци, но жените са по-долни и от нас" :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Апр 10, 2017 1:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
А още по-тъпо би било, ако го прави заради синчето си.....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Апр 10, 2017 1:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
Предвид, че тази хипотеза покрива изцяло клетата ни родна действителност си звучи съвсем възможно.

Но за да излезем от хипотезите ще кажа, че последните няколко словесни изяви на г-н Боримиров ми правят изключително грозно впечатление, а по-скоро смятам, че трябва да се поражда обартното усещане в мен след публичните слова на директорстващия спортно техническа част в изклатения ни клуб ( ега се приключи някога с тази абсолютно странна длъжност). Но какво ли разбирам аз..

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Апр 10, 2017 1:50 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24025
Aко не подпише с нас, Костадинов ще иде в Лудогорец.

Агата ще иска да вземе няколко български играчи, за да не му реват че играе само с чужденци и това ще му дойде дюшеш.

Аз също имам усещане, че Боримиров прави страшни лайна.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Апр 10, 2017 1:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Домус ага отдавна можеше да го направи това, но явно му е по-лесно да кара бразилци на килограм и да раздава паспорти. Защо да ходи на село, като най-вероятно ще търка пейката?


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 12313 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 411  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com