forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 20, 2024 6:32 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 12313 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 411  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Сря Апр 19, 2017 10:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21375
Цитат:
“Да вчера излезе доклад на Чиликов - повечето са бразилци. Хора, които харесах 6-7 веднага, но не можем да си ги позволим. Отиват в отбори, които могат да платят по 5-10 милиона. При това положение Левски ще взима футболисти, които може да си позволи и които отговарят на класата на Левски. И аз вчера на Реал Мадрид и Байерн харесах двама-трима. Насочили сме се към футболисти, които отговарят на класата ни. После не искам да се оправдавам и да казвам, че го исках този, ама не ми го взехте, а той да струва 20 милиона. Продължаваме да гледаме и търсим футболист, за когото да кажа аз, че отговаря на нашия отбор.”, каза Митов.


Митов му е дриснал. Чиличето, обаче, си е намерил сладка работа - обикаля по света и гледа мачове, после каже,че харесал някой, но играчът бил скъп. :smt042 Искам и аз такава работа, даже обещавам,че и някой играч ще намеря, само не знам дали ако пратя CV на Тодорини кукли ще ме одобрят. Все пак нямам интелекта на Чилика или на Дончо. :smt012

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Сря Апр 19, 2017 11:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 28, 2013 6:16 pm
Мнения: 4477
Това, което е казал Митов, щях да го кажа и аз. Ебем ти скаута. :ohmygod Това, дето го е свършил Чилика, може да го свърши всеки, който е гледал футбол, без дори да е някакъв експерт.

Тошко Христов малко след престоя си в Левски игра във В група и дори не се отличаваше много. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Сря Апр 19, 2017 11:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 8:31 am
Мнения: 1829
Местоположение: Там, под синьото небе
Чилика още зимата трябваше да му е показана вратата. На клубни разноски почива седмица-две и накрая носи доклад за играчи, струващи колкото целия сегашен отбор. Освен, че е дебил, явно няма и to4nite връзки.

_________________
Цитат:
"Никога не съм откраднал и една стотинка. Точно обратното. Това беше само даване. Александър Томов никога в живота не пипа чуждо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Сря Апр 19, 2017 11:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 1:32 pm
Мнения: 4625
Чилика не трябваше изобщо да започва работа...

_________________
Los Zetas написа:
Пл.Димов е като Йети-доста хора са чували за него,малцина са го виждали :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Сря Апр 19, 2017 11:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26582
Местоположение: София
Да заминава в ловешката чорба!

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Сря Апр 19, 2017 12:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 5:38 pm
Мнения: 13146
Местоположение: Града
Всеки иска работата на Чилика деба .... отиваш в Бразилия, кеф ти моренце, кеф ти мач, кеф ти курви и там по някоя забранена субстанция. После се връщаш, казваш че си ”скаутнал„ примерно Лукас Лима и Тиаго Мая от Сантош ама са много скъпи за нас и догодина пак там, същата процедура...

Живот деба :bigok

_________________
Quis custodiet ipsos custodes?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Сря Апр 19, 2017 1:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 27, 2015 6:37 pm
Мнения: 1060
Местоположение: Somewhere in Time
Тоз марул Кой го назначи за скаут.
Да не бачка за Гълъбин Боевски ?!?

Изпратено от моят Nexus 5 с помощта на Tapatalk

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Сря Апр 19, 2017 1:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 27, 2014 10:14 pm
Мнения: 1831
Ебем ти и нивото на управление на клуба, щом доказан ,,интелект" като г-н Чик-чиликов е главен селекционер. Всяка минута, с която се бави уволнението му е загубено време за Левски.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Сря Апр 19, 2017 1:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 12:52 pm
Мнения: 6306
Само си го представям как 30 минути преди полета за България седи на летището, мъчи го страшен махмурлук, отваря си студена биричка в чакалнята, вади лаптопа и влиза в transfermarkt.de, пише Ботафого, Сантос, Фламенго или който и да е бразилски отбор, чието име се сети. Гледа им съставите и си преписва на гърба на визитката на бардака, от който не е излизал 10 дена, имената на произволни 15 циганчета. Доволен от свършената работа, праща смс на Дедо Боре: Stra6ni igra4i haresah, 6e ostane6 bez dumi samo da gi vidi6. Vzeh ti i magnit4e, ne sum zabravil.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Сря Апр 19, 2017 2:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 1:32 pm
Мнения: 4625
Поне да беше донесъл два от куфарите на Гълабин да вържем бюджета :bigok

_________________
Los Zetas написа:
Пл.Димов е като Йети-доста хора са чували за него,малцина са го виждали :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Сря Апр 19, 2017 3:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26696
Признавам си, че този път не ми стана особено тъжно, а се засмях и то с глас. :smt005 :smt005

Чиличето мачка батко :smt005 :smt005 , а последно имах впечатлението, след едно негово интервю или участие в студио (не помня вече), че не е чак толко проЗ, макар че всъщност той изобщо не е проЗ, ако се замисля повтроно. Простият е тоя, който го е сложил там. :ohmygod

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Сря Апр 19, 2017 4:05 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24038
В резюме - идиоти са платили почивката на още по-голям идиот в южните страни. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Сря Апр 19, 2017 6:52 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15139
Момчета, тези от вас с които сме приятели на Фейсбук знаят, че всяка година поне по два пъти почивам в места като Мексико, Коста Рика и Карибските о-ви. Тази есен, живот и здраве, планирам набег към Еквадор. Кажете ако искате да скаутна някое и друго футболистче за любимия отбор. Ако има хора с връзки, нека ми изпратят резюмето на г-н Финягата. Обещавам да пътувам и наблюдавам играчите изцяло на собствени разноски. Ще вземам пари от комисионни само при успешно сключена сделка.

Става ли?

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Сря Апр 19, 2017 6:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 8:31 am
Мнения: 1829
Местоположение: Там, под синьото небе
Мендоса може да помогне, свържи се с него. :bigok

_________________
Цитат:
"Никога не съм откраднал и една стотинка. Точно обратното. Това беше само даване. Александър Томов никога в живота не пипа чуждо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Сря Апр 19, 2017 7:09 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15139
Ето виждаш ли. Не е никак трудно. Чудесен съвет. Левскарче е от малък, като нищо ще се навие да помогне.
Миналия ноември като бях в Канкун, Мексико, се заприказвах с една келнерка на плажа, гаджето на която се оказа този пич от Атланте Канкун (втора дивизия на Мексико):
http://www.transfermarkt.com/benji-tun/ ... ler/418142

Знам в кое заведение я срещнах, ще отида да уредя едни проби при нас на гаджето и. :bigok

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Сря Апр 19, 2017 7:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 8:31 am
Мнения: 1829
Местоположение: Там, под синьото небе
Името му е веднъж - Бенджи Тун/Тюн :bigok Само Бенджи не сме имали :bigok


Днес се сетих за тоя пич Мендоса. Ако бехме нормален клуб, чужденци като Вагнер и Бардон щяха да са ни скаути на място, защо не и тоя фъстък. Ама не, ние си имаме Чилика :lol:

_________________
Цитат:
"Никога не съм откраднал и една стотинка. Точно обратното. Това беше само даване. Александър Томов никога в живота не пипа чуждо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Сря Апр 19, 2017 7:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Max^10 написа:
... Vzeh ti i magnit4e, ne sum zabravil...

Децата ще се радват на магнитче от Рио, а работодателя (ПФК Левски АД) - да се е*е в г*з* :ohmygod2
Навремето в "Чьорная епоха" пак така Наско и Ники бяха ходили уж за играчи в Бразилия и май донесоха само бразилски трипер :strkstrk

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Сря Апр 19, 2017 7:29 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15139
Управлението на отбора ни е само 1-2 нива над "Cтранджа" Малко Търново. След като елиминирахме последователно два шведски отбора, аз си мислех, че нашите ще направят контакти с клубове от Швеция и още на следващата година ще продадат поне един играч там, но ....

Примери за аматьорщина има много и то доста по-фрапиращи.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Сря Апр 19, 2017 7:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19483
Ники Митов каза, че бразилците на Чилика стрували 5-10 милиона :smt005 :smt005

Разбирай, че този е набелязал Робиньо, Лукас Силва, Фред и Фелипе Сантана :bigok
По-скандален списък от този на Миро. Пак добре, че в списъка на Чилика няма някой от починалите футболисти на Чапекоензе, че щеше да е скандално :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Сря Апр 19, 2017 8:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14832
Чилика обикаля, защото знае уж португалски, ама по-добре да се картотекират ветераните - 100% ще са по-добре от нарчето и бабатунде.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Сря Апр 19, 2017 8:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Коце Маца написа:
Ники Митов каза, че бразилците на Чилика стрували 5-10 милиона...

Има фактологическа грешка- каза, че тези отивали в отбори, които могат да дадат по 5-10 милиона, което не е същото. Проблема е, че ние и 500к не можем да дадем :bigok

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Сря Апр 19, 2017 8:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 8:31 am
Мнения: 1829
Местоположение: Там, под синьото небе
Да връщаме Видович, още е на 28 :bigok

Чилика, Херо, Миро, гурутата на трансферните списъци.

_________________
Цитат:
"Никога не съм откраднал и една стотинка. Точно обратното. Това беше само даване. Александър Томов никога в живота не пипа чуждо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Сря Апр 19, 2017 11:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2016 11:08 pm
Мнения: 10352
Цитат:
"Аз съм треньор на Дунав (Русе) и докато съм начело на този клуб, а и не само, Антон Огнянов няма да стъпи тук. Той постъпи изключително некоректно към мен и към отбора. Точно това е причината, за да не го искам вече никъде, където аз съм и ще бъда треньор", заяви младият специалист.


Ами сИА?

_________________
Душите не продавайте за мъничко пари,
за това ли ги обесиха сините очи?


Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Чет Апр 20, 2017 4:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19483
socialLsfc написа:
Цитат:
"Аз съм треньор на Дунав (Русе) и докато съм начело на този клуб, а и не само, Антон Огнянов няма да стъпи тук. Той постъпи изключително некоректно към мен и към отбора. Точно това е причината, за да не го искам вече никъде, където аз съм и ще бъда треньор", заяви младият специалист.


Ами сИА?


Сега в Б отбора. (Нали уж ще правим такъв) :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Чет Апр 20, 2017 5:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12659
Митов каза, че още преценява кой да остане и кой да се маха, ама според мен Огнянов е отписан. Дано запазим Аниете, Костадинов и Лукин. За Де Ноойер не ме е яд, нещо много му зачестиха контузиите и май е чаЛ, а Сандберг не знам какъв потенциал има, но всеки път, когато бе на терена през този сезон, защитата ни беше разграден двор и правеше поне по 2 грешки на мач. Според мен и той е отписан. Ако обаче се разделим с Огнянов, Сандберг, Аниете, Костадинов, Лукин, Де Ноойер и Сукуна :ohmygod :ohmygod :ohmygod , пак ще градим нов отбор от лятото :bigok .

Чилика е много тъпо парче и трябва да бъде изгонен при положение, че втора поредна командировка няма нито един потенциален футболист като резултат от бездарните му списъци.

П.С: Бардон съм сигурен, че би помогнал с футболисти от втора и трета френска, където могат да се намерят читави играчи за без пари. Ама кой да се сети... :ohmygod2

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Чет Апр 20, 2017 6:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Като нищо дължим и на Бардон пари и не смеят да му се обадят :bigok
П.П. към списъка напускащи можем с голяма доза вероятност да добавим Краев и Ники Жадното.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Чет Апр 20, 2017 7:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 15, 2012 11:01 pm
Мнения: 1993
SZ_FEN написа:
Момчета, тези от вас с които сме приятели на Фейсбук знаят, че всяка година поне по два пъти почивам в места като Мексико, Коста Рика и Карибските о-ви. Тази есен, живот и здраве, планирам набег към Еквадор. Кажете ако искате да скаутна някое и друго футболистче за любимия отбор. Ако има хора с връзки, нека ми изпратят резюмето на г-н Финягата. Обещавам да пътувам и наблюдавам играчите изцяло на собствени разноски. Ще вземам пари от комисионни само при успешно сключена сделка.

Става ли?


Задължително огледай мачовете от 2-ра дивизия, особено отборите, които играят на солидни височини. Искаме тежка здрава пекча над 1.85 за център форВард. Такива там са много, а дори Карлос Бака е ритал по селските им дивизии до преди няколко години.

_________________
Изображение
A TEAM IS, ABOVE ALL, AN IDEA..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Чет Апр 20, 2017 9:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2739
Suum cuique написа:
Чилика обикаля, защото знае уж португалски, ама по-добре да се картотекират ветераните - 100% ще са по-добре от нарчето и бабатунде.

Ако това са единствените качества за да станеш скаут в ПФК Левски, щото чилика няма други, да се пусна и аз. Знам френски и английски, ще намеря все нещо от бившите колонии, ще намерим още някой от форума който знае испански и да се пробваме.

Ако има желаещи може дори да направим скаутска фирма (условието е да знаете един език...поне като на нивото на португалския на чилика) и да предлагаме услугите си на пфкато :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Чет Апр 20, 2017 9:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Условие е и да сте най-скъпия трансферен провал в клубната ни история.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Чет Апр 20, 2017 10:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 5:06 pm
Мнения: 24225
Местоположение: СЕКТОР Б
Влизам с английски и испански.

Имам контакти в Бразилия, ще постъкмя някъв португалски и да почваме да копаме негри. :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 12313 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 411  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 92 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com