forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 10:43 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 12313 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 411  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Фев 03, 2017 3:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
Не е само до изпълнителите, 3-5-2 просто не е лъжица за всяка треньорска уста. В Интер прехваленият Мадзари и още един-двама анонимника осраха всичко с три бавноподвижни централни дървета отзад, макар че напред не е като да нямаше звИзди. Конте обаче газеше наред, и продължава да го прави в Англия в едно съвсем различно първенство и футбол. :smt006

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Фев 03, 2017 4:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 5:38 pm
Мнения: 13119
Местоположение: Града
Е то и Ван Гаал пробваше 3-5-2 с Юнайтед в Англия и Лестър му нашиха 5 гола. :smt006

Наистина не за всеки отбор/треньор тая схема. Ще видим дали ще му се получат работите на Топчо

_________________
Quis custodiet ipsos custodes?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Фев 03, 2017 6:44 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15091
Специалиста си е специалист. Как ми липсват хора като него.
Цитат:
Стефан Грозданов: Само с "ние сме Левски" няма да станат нещата

"Левски трябва да има правилна стратегия. Не трябва да се поддава на влиянието на публиката. Феновете на Левски казват: "Ние не сме първи, значи отборът не играе нищо". Така обаче няма да се постигне успех, поне според мен. Не трябва да се говорят празни приказки на фона на обстановката, която е сега. Видно е, че Лудогорец е с класи над останалите. Под натиска на феновете не трябва да се казва, че ще се преборим и т.н. Трябва да се види, че се надгражда. Само да се говори "ние сме Левски и трябва да побеждаваме", няма да стане. Не виждам мач на Левски, в който играчите да не се хвърлят, но класата им е лимитирана. Когато аз бях начело на "сините", в клуба нямаше пари и залагахме единствено на български играчи. Смятам обаче, че тогава изградихме едно ядро от футболисти на "Герена", които играха няколко години след това в Левски и постигнаха успехи", добави още Грозданов.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Нед Фев 05, 2017 5:45 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13543
Цитат:
Ръководството на Левски в лицето на спортния директор Даниел Боримиров и скаутът Кирил Вангелов, наблюдаваха внимателно халфа на Теплице Даниел Сунгол в контролата срещу "сините", която се игра в Паралимни. Преди срещата 21-годишният дефанзивен полузащитник от Кот Д`Ивоар бе предложен на 26-кратните шампиони. Бившият футболист на Слован Либерец и Спартак Търнава игра титуляр за шестия в Чехия, като записа пълни 90 минути.

Левски вече привлече трима футболисти тази зима. Това са Амаду Сукуна, Давид Яблонски и Антон Огнянов, но селекцията не е завършила.


Доста добре игра тоя черниО в контролата

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Нед Фев 05, 2017 6:33 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15091
Да идва. Скъп ли е?

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Нед Фев 05, 2017 6:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 24, 2015 8:37 am
Мнения: 1422
SZ_FEN написа:
Да идва. Скъп ли е?

170 хиляди евро според трансфермаркета. Ние може и 300 000 да платим. Пари като вестници.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Фев 06, 2017 12:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6410
Местоположение: София
3-5-2 е много подходяща схема за нас!

1. Защото някакви селски отбори обикновено ни шибат на контра и после няма връщане, а при 3-5-2 да те хванат на контра-атака е доста трудно. :smt023

2. В момента не разполагаме с добри флангови футболисти и няма как да играем със схема, в която този пост е основен - 4-3-3 или 4-2-3-1. :smt023

3. Разполагаме с 6 централни защитника, което при схема с 2-ма означава, че 4-ма няма да видят терен, кеото ще означава, че не ползваме ресурсите си. :smt023

4. 3-5-2 много лесно може да стане 3-4-3, в мач, който не върви добре. Реално с една смяна минаваме от най-дефанзивната схема в най-офанзивната. :smt023

Аз съм приятно изненадан, че Топчо пробва тази схема и му давам стабилен кардбланш. Относно спецовете, които обясняват как Мадзари съсипал Интер с 3-5-2, ще кажа, че Де Бур го съсипа с 4-2-3-1, което какво трябва да означава?

В следващите години, схемите с трима в защита ще стават все по-популярни.

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Фев 06, 2017 12:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 14, 2012 7:45 pm
Мнения: 3735
tzvetan_22 написа:

В следващите години, схемите с трима в защита ще стават все по-популярни.


всъщност и кюрдата е новатор и почти наложи в нациоанала, неговата схема 2-3-5 . . .


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Фев 06, 2017 1:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 24, 2015 8:37 am
Мнения: 1422
tzvetan_22 написа:
3-5-2 е много подходяща схема за нас!

1. Защото някакви селски отбори обикновено ни шибат на контра и после няма връщане, а при 3-5-2 да те хванат на контра-атака е доста трудно. :smt023

2. В момента не разполагаме с добри флангови футболисти и няма как да играем със схема, в която този пост е основен - 4-3-3 или 4-2-3-1. :smt023

3. Разполагаме с 6 централни защитника, което при схема с 2-ма означава, че 4-ма няма да видят терен, кеото ще означава, че не ползваме ресурсите си. :smt023

4. 3-5-2 много лесно може да стане 3-4-3, в мач, който не върви добре. Реално с една смяна минаваме от най-дефанзивната схема в най-офанзивната. :smt023

Аз съм приятно изненадан, че Топчо пробва тази схема и му давам стабилен кардбланш. Относно спецовете, които обясняват как Мадзари съсипал Интер с 3-5-2, ще кажа, че Де Бур го съсипа с 4-2-3-1, което какво трябва да означава?

В следващите години, схемите с трима в защита ще стават все по-популярни.


3-4-3 изглежда доста добър вариант с Краев, Тунде и Аниете. Божката има усет към гола и с пространствата които може да му отвори Бабата + пасовете на Аниете може да стане доста интересно.

А относно Интер - там разсипията започна с напускането на Жозе и назначаването на Бенитез, след спечелването на ШЛ. Поредица грешни решения на ръководството, доведоха този велик отбор дотук. Познато нали?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Фев 06, 2017 1:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
tzvetan_22 написа:
Относно спецовете, които обясняват как Мадзари съсипал Интер с 3-5-2, ще кажа, че Де Бур го съсипа с 4-2-3-1, което какво трябва да означава?


"Спецовете" никъде не са казвали, че точно Мадзари е "съсипал Интер" точно с тая схема, щото той беше чак третият, който тъпо и упорито я налагаше след "корифеите" Гасперини и Страмачони, и също като тях се осра. Отделно Интер вече беше съсипан още от Бенитез, но това е друга тема.
Аз освен в Калчото, не съм виждал другаде така масово да се налага 3-5-2, но не следя изкъсо другите първенства и сигурно и там се пробва. Не знам защо се води "ретро", за мен даже си е някаква нова мода, щото едно време всичко си беше "наЩа система 4-4-2", диаманти, ромбове и прочие. За мен е абсурдно да се налага на всяка цена и във всеки мач, просто може да се ползва като тактика срещу конкретни (по-слаби) отбори.

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Фев 06, 2017 2:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 31, 2016 12:27 am
Мнения: 6114
Местоположение: Оркистан
Цитат:
Наставникът на Левски Елин Топузаков се отказа на този етап от услугите на Принс Сайди, научи Спиртал.бг. Каращият проби при "сините" 20-годишен младежки национал на Либерия няма да подпише договор с 26-кратните шампиони на България. Той вече над една седмица е на лагер със столичани в Агия Напа, като взе участие в последните две проверки срещу Уфа (1:0) и Теплице (0:1).
Срещу руснаците игра около 17 минути, докато срещу чехите записа цяло полувреме и дори пропусна най-чистата възможност за гол. 40-годишният треньор на Левски изгледа много внимателно на видео запис цялото второ полувреме от вчерашната контрола, като взе решение, че на този етап Принс няма да му е полезен.
Играещият ляв халф-крило играч определено има качества. Това е мнението на самия специалист, но предвид това, че ще му трябват поне 6-7 месеца за адаптация в България Топузаков е предпочел да не му предлага договор. Бившият бранител иска, ако клубът привлече футболист, той да бъде напълно готов да прави разликата още тази пролет в първенството. Така Принс Сайди няма да играе срещу Партизан.

_________________
Мило Борисов, краен собственик на генералния спонсор на ПФК Левски - благодарим Ви.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Фев 06, 2017 2:07 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13543
Тони Найка ще бродира по фланга.... :smt042

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Фев 06, 2017 2:09 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 6977
Тони Найка е готов :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Фев 06, 2017 2:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12650
Лукин пак се счупи :ohmygod2

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Фев 06, 2017 2:26 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13543
celeronhater написа:
Лукин пак се счупи :ohmygod2

Тоя повече се контузва от Стъридж :lol:

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Фев 06, 2017 2:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 24, 2015 8:37 am
Мнения: 1422
Blue_Batka_Burgas написа:
tzvetan_22 написа:
Относно спецовете, които обясняват как Мадзари съсипал Интер с 3-5-2, ще кажа, че Де Бур го съсипа с 4-2-3-1, което какво трябва да означава?


"Спецовете" никъде не са казвали, че точно Мадзари е "съсипал Интер" точно с тая схема, щото той беше чак третият, който тъпо и упорито я налагаше след "корифеите" Гасперини и Страмачони, и също като тях се осра. Отделно Интер вече беше съсипан още от Бенитез, но това е друга тема.
Аз освен в Калчото, не съм виждал другаде така масово да се налага 3-5-2, но не следя изкъсо другите първенства и сигурно и там се пробва. Не знам защо се води "ретро", за мен даже си е някаква нова мода, щото едно време всичко си беше "наЩа система 4-4-2", диаманти, ромбове и прочие. За мен е абсурдно да се налага на всяка цена и във всеки мач, просто може да се ползва като тактика срещу конкретни (по-слаби) отбори.


Малка корекция - Гасперини и Страмачони използваха 3-4-3. Гасперини си е маниак на 3-4-3 и я използва във всеки един отбор, който ръководи. По тази причина искаше да продаде Снайдер, а не Ето'о. Снайдер го продадоха по времето на Страмачони и той заигра 3-4-3 с Касано, Милито и Паласио. Преди продажбата на Снайдер използваше 3-4-1-2.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Фев 06, 2017 3:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
velkov914 написа:
Blue_Batka_Burgas написа:
tzvetan_22 написа:
Относно спецовете, които обясняват как Мадзари съсипал Интер с 3-5-2, ще кажа, че Де Бур го съсипа с 4-2-3-1, което какво трябва да означава?


"Спецовете" никъде не са казвали, че точно Мадзари е "съсипал Интер" точно с тая схема, щото той беше чак третият, който тъпо и упорито я налагаше след "корифеите" Гасперини и Страмачони, и също като тях се осра. Отделно Интер вече беше съсипан още от Бенитез, но това е друга тема.
Аз освен в Калчото, не съм виждал другаде така масово да се налага 3-5-2, но не следя изкъсо другите първенства и сигурно и там се пробва. Не знам защо се води "ретро", за мен даже си е някаква нова мода, щото едно време всичко си беше "наЩа система 4-4-2", диаманти, ромбове и прочие. За мен е абсурдно да се налага на всяка цена и във всеки мач, просто може да се ползва като тактика срещу конкретни (по-слаби) отбори.


Малка корекция - Гасперини и Страмачони използваха 3-4-3. Гасперини си е маниак на 3-4-3 и я използва във всеки един отбор, който ръководи. По тази причина искаше да продаде Снайдер, а не Ето'о. Снайдер го продадоха по времето на Страмачони и той заигра 3-4-3 с Касано, Милито и Паласио. Преди продажбата на Снайдер използваше 3-4-1-2.


Няма значение, аз се фокусирам върху тримата (обикновено централни) в защита. Може да съм прекалено консервативен, но ако отбор с претенции няма двама високи централни в средата и двама бързи бекове по фланговете на защитата, няма и защита, лично мнение. В средата и напред всичко е въпрос на тактика, преливане, импровизация и пр. А това да налагаш една и съща схема в различни отбори от различен калибър, показва какъв голям "спец" си, дано Топучини не се подлъже.

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Фев 06, 2017 3:18 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Цитат:
Наставникът на Левски Елин Топузаков се отказа на този етап от услугите на Принс Сайди, научи Sportal.bg. Каращият проби при "сините" 20-годишен младежки национал на Либерия няма да подпише договор с 26-кратните шампиони на България. Той вече над една седмица е на лагер със столичани в Агия Напа, като взе участие в последните две проверки срещу Уфа (1:0) и Теплице (0:1).
Срещу руснаците игра около 17 минути, докато срещу чехите записа цяло полувреме и дори пропусна най-чистата възможност за гол. 40-годишният треньор на Левски изгледа много внимателно на видео запис цялото второ полувреме от вчерашната контрола, като взе решение, че на този етап Принс няма да му е полезен.

Играещият ляв халф-крило играч определено има качества. Това е мнението на самия специалист, но предвид това, че ще му трябват поне 6-7 месеца за адаптация в България Топузаков е предпочел да не му предлага договор. Бившият бранител иска, ако клубът привлече футболист, той да бъде напълно готов да прави разликата още тази пролет в първенството. Така Принс Сайди няма да играе срещу Партизан.

От щаба на "сините" продължават да са готови да вземат нов, ако намерят футболист, който да се вписва в концепцията на Топчо.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Фев 06, 2017 3:25 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24025
Да взимаме Божигол. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Фев 06, 2017 3:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 1:32 pm
Мнения: 4612
Цитат:
Бастиан Швайнщайгер слуша чалга


Да му пращат оферта, тъкмо Боримиров знае немски :bigok

_________________
Los Zetas написа:
Пл.Димов е като Йети-доста хора са чували за него,малцина са го виждали :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Фев 06, 2017 5:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 27, 2015 11:32 am
Мнения: 974
О'брат: Деса все пак се връща в Левски :bigok

Перуанецът резервирал билети за България за началото на март; представя болничен на синия клуб

Хеан Деса, скандално избягалият футболист на Левски, все пак ще се завърне на „Герена“. Перуанецът вече си е купил самолетен билет и е уведомил ръководството на сините, че ще поднови занимания с тима. Фланговият футболист по всяка вероятност ще представи документи от медицинска клиника, което да му послужи като оправдание за неявяването му за старта на зимната подготовка. Деса обаче не бърза с прибирането си в България, тъй като резервираните му билети са за началото на март, когато първенството вече ще е започнало.

Все още не е ясно дали тези му действия ще стопират процедурата по дисциплинарно уволнение, която сините вече стартираха през януари.

При положение че на „Герена“ все пак успеят да се отърват от играча с прякор Лудия, бюджетът на сините ще се облекчи с 18 000 евро на месец, колкото е и заплатата на Деса. Докато бе в родината си, южноамериканецът успя да се забърка в пореден скандал. Неговата интимна приятелката и майка на детето му Елва Врацко разкри, че е била системно малтретирана от футболиста. Бившият модел поиска и ограничителна заповед за Деса.

_________________
http://bgblood.org/ - Българска организация за доброволно кръводаряване


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Фев 06, 2017 5:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Силно се надявам Дианчето дотогава да му е сменила ключалките от квартирата и като звънна по телефона да хленчи да има "ама вие кой бяхте" :bigok :bigok :bigok Сега сериозно, ако не са намерили как да го изритат дисциплинарно, някои хора в тоя клуб би трябвало да си заминат на секундата.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Фев 06, 2017 5:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 12947
Местоположение: истинското село !!!
Само някои ли :bigok

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Фев 06, 2017 6:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Е, точно за тоя гаф чистачките не са виновни, както и шофьора на автобуса :bigok

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Вто Фев 07, 2017 12:26 am 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13543
Няма нужда от това дърво

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Вто Фев 07, 2017 12:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 01, 2014 2:21 pm
Мнения: 722
Изтупайте темата за Божигол от прахта! Ке бродирар с Баба по българските терени напролет хахахаха


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Вто Фев 07, 2017 12:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
Нямам нищо против,даже ще се радвам ако се върне ...ама гадните сърбежи му търсят лев...освен да си плати и добре дошъл :) :ls-cup :smt026 :bigok

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Вто Фев 07, 2017 1:12 am 
Offline

Регистриран на: Вто Апр 22, 2014 6:08 pm
Мнения: 477
Направо да му кажем и заплатата сам да си плаща? :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Вто Фев 07, 2017 1:48 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 29, 2016 5:38 pm
Мнения: 186
Ще го вземем за увеселител :bigok А и ще има кой да води отбора на ресторант и да плаща сметката Ген. Божинов :mrgreen:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Вто Фев 07, 2017 1:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Божи86 избухна. Голям! :bigok

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 12313 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 411  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com