forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Апр 24, 2024 2:27 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 12313 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 411  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Чет Мар 02, 2017 1:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 9:09 pm
Мнения: 1071
Местоположение: Хасково
spurs написа:
Тоест вие твърдите, че Митрев взима милиони и за да си ги спестим трябваше да изкараме сезона с Кръстев и Шейтанов, така ли?


Чуек, ние НЯМАМЕ ПАРИ. Как ще даваме каквито и да е пари при положение, че нямаме такива :ohmygod
Всички си мислим как едва ли не да играем с наши момчета, за да се спасим, а тъпаците от клуба правят трансфер на футболист който няма да донесе никакви финансови облаги на клуба. Кое е му е трудното да се разбере?

_________________
Любенов написа:
Да е жив и здрав Боян, че да не ми се налага да пазя


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Чет Мар 02, 2017 2:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2009 7:17 pm
Мнения: 3738
Нали е разтрогнал. Какви пари за трансфер, какво купуване?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Чет Мар 02, 2017 2:09 am 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 5:02 pm
Мнения: 4465
На мен нищо не ми е трудно да разбера, както и да играем, каквито и да са резултатите, аз съм си на Герена всяка седмица и си подкрепям отбора. Дали Кръстев/Шейтанов ще пусне 4 гола в събота или 2 срещу Дунав, аз пак ще съм си там следващия мач.

Като чета обаче темите за мачовете тук, след всеки мач, в който не спечелим, хората обясняват как вече нямало да гледат, надяват се да паднем за да се смени треньора (само тотални малоумници могат да кажат такова нещо, но за съжаление се среща доста често), обиждат и псуват една от големите ни съвременни легенди само защото не е голям треньор, говорят за "славизация", което означавало да приемаме загуби/равни без да събличаме треньори и бием футболисти и т.н. Същите тези хора очевидно не ходят и по мачове, което се вижда както от факта, че сме по 500 човека на Герена, така и по форума, където най-модерно е да се обсъжда какво говори коментаторът по телевизията на мач в София. Та с оглед на това, според мен е много важно да имаме опитен и стабилен вратар (не че е гаранция, че Божката ще е стабилен де, но да се надяваме да е така), а не да разчитаме на 17-годишно момче без нито една минута в мъжкия футбол и 20-годишно момче с един сезон в Б Група и 1 мач в А. Щото най-логичното нещо, което може да се очаква с двама такива вратари, е да ни вкарват доста голове (имаме опит и с Цецо Димитров, и с малката перука ако щете) и след втория мач да почнете да ги псувате и тях.

Друг въпрос е откъде знаем, че нямаме пари да си позволим космическата заплата на Божката. Въпросният г-н Иванов каза, че до края на сезона би трябвало да сме обезпечени, футболистите казват, че им се плаща всичко, но явно тия няколко хиляди лева на месец отгоре ще ни съборят според вас...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Чет Мар 02, 2017 2:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 9:09 pm
Мнения: 1071
Местоположение: Хасково
Всичко е със заеми. Тоест, пари които трябва да се върнат, а не се вижда как. То по тая логика дай да си вземем цял отбор футболисти щото няма да ни съборят в момента. Те парашутистите на високо ниво това си и правят от години де, но е странно как и фенове го мислят това за нормално. Все някой трябва да плати накрая, бе, мамка му.

_________________
Любенов написа:
Да е жив и здрав Боян, че да не ми се налага да пазя


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Чет Мар 02, 2017 3:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 5:06 pm
Мнения: 24232
Местоположение: СЕКТОР Б
Споко, Митрев ще ни облее със суха мрежа и асистенция. :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Чет Мар 02, 2017 4:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 1:32 pm
Мнения: 4628
Шейтанката е на 17, Кръстев е на 20 и е тотал щета- има 5 мача за несебър :smt005 ... Задължително трябваше да вземем вратар при положение, че Йоргачевич е на 35 и е контузен до края на сезона.

_________________
Los Zetas написа:
Пл.Димов е като Йети-доста хора са чували за него,малцина са го виждали :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Чет Мар 02, 2017 6:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 9:09 pm
Мнения: 1071
Местоположение: Хасково
Ми то целият ни отбор в момента е тотал щета. Направо да взимаме 10-11 нови :strkstrk

_________________
Любенов написа:
Да е жив и здрав Боян, че да не ми се налага да пазя


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Чет Мар 02, 2017 8:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
mech0 написа:
spurs написа:
Да бе, абсолютна глупост е да не искаш да изкараш 15 мача с двама вратари, които имат общо 1 мач в А Група...

Като вземеш 3-ти вратар със сигурност ще запишат повече :smt023


А защо да трябва да записват? Когато нещо с името лит(*кс-етрополе ти напълни кошницата в дебютния ти мач, така ли ще ти се вдигне самочувствието? Напротив, с това ще ти почва визитката и с тоя знак ще ти бъде дамгосана цялата бъдеща кариера в Б- и В-група. Радвам се, че поне в едно отношение все още сме "гранд", който не ги чака. :levski Да стаат и са махат, в Созопол, Поморие и Банско лошо ли е!?

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Чет Мар 02, 2017 9:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
Понеже Божидар Митрев 2009 година не започна титуляр точно след контузията на Георги Петков? А Пламен Илиев, който пазаше преди това за Видима-Раковски, му се даде шанс точно като натириха Божката след фиаското 1:3 със свинята на "Георги Аспарухов". Има ли европейски отбори, които след контузия на основния си вратар посред сезона хукват да търсят свободен агент?

Излгежда много логично да вземем 3 дни преди мача вратар, който тепърва да се запознава с отбора. А малките вратари въобще не са пазили срещу един отбор покойник в школата, нито са ставали шампиони на България. Да не говорим, че единият случайно беше и титулярен вратар на Европейско първенство за младежи. А недай си Боже, ако паднат от Литекс край с кариерата им, както и със санирането на блок "Орфей". :?

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Чет Мар 02, 2017 10:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
Предполагам това, че взимаме също наш юноша, а не някакво словенско менте като Каузата, също няма никакво значение. Както и това, че става въпрос за най-важния пост в един отбор, а не "кой ще играе отляво". :smt006 Важното е да пуснем "малкото тигърче" със 7 мача за гара Мездра и 6 за Несебър... както и цели 3 (три) за U-17... преди 4 години... когато още е стискало пъпки пред огледалото. :smt023

Успех, Божка, облей!!! :pastor :levski

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Чет Мар 02, 2017 11:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19484
Ако не бяхме взели вратар, щешеда се мрънка защо не сме взели вратар, а трябва да караме с Кръстев и Шейтанов :loser2

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Чет Мар 02, 2017 11:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26600
Местоположение: София
И на малкото вратарче като му нашият головете и всички ще бъдат много хрисими с него, сигурен съм че ще проявят разбиране :strkstrk

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Чет Мар 02, 2017 5:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
Докато сме с мислене, че всичко се решава в един единствен мач, така ще я караме. И така и самите ние вкарваме напрежение в отбора. Не гледате по - далеч от 3 дни. За какво имаме 2 резервни вратари като не смеем да ги използваме. По - добре да ги изгонят и да не им плащаме заплата. Налагаме юноши, градим отбор за години напред, нали такава е мантрата всяка година? Ще спасяваме Левски, пари няма, но в момента точно поставяте мача с Литекс на някакъв пиедестал. По - голямо припознаване от това здраве му кажи.

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Чет Мар 02, 2017 6:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
Всеки си има мнение и е прав за себе си. За мен пък припознаването е като си напълним секторите до откат като предния мач. Това да искаш опитен и сравнително читав вратар, когато ти се контузи единственият такъв, си е съвсем в реда на нещата.

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Чет Мар 02, 2017 6:25 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 5:02 pm
Мнения: 4465
mech0 написа:
Докато сме с мислене, че всичко се решава в един единствен мач, така ще я караме. И така и самите ние вкарваме напрежение в отбора. Не гледате по - далеч от 3 дни. За какво имаме 2 резервни вратари като не смеем да ги използваме. По - добре да ги изгонят и да не им плащаме заплата. Налагаме юноши, градим отбор за години напред, нали такава е мантрата всяка година? Ще спасяваме Левски, пари няма, но в момента точно поставяте мача с Литекс на някакъв пиедестал. По - голямо припознаване от това здраве му кажи.

Ама какъв един мач, какъв Литекс? Ако Боян беше наказан или контузен само за тоя мач, наистина щеше да е абсурдно да взимаме Божката. В случая говорим за целия сезон и е напълно оправдано да искаме да го изкараме с доказан вратар


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Чет Мар 02, 2017 6:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 9:09 pm
Мнения: 1071
Местоположение: Хасково
Ама пак стигаме до там, че нямаме пари. Това което имаме са резервни вратари на които така или иначе вече им плащаме. Не може някой да се контузи и веднага да се взимат нови. За какъв кур плащаме за резерви и за тренери на вратари тогава? Щяли да им набутат 10 гола... ми след това ги махат и докарват по-читави. Няма как Левски да излезне от калта като всеки мисли как да не са ни били вкарвали много голове. Шампион няма да станем, тогава толкова ли е важно дали сме 2-ри или 6-ти?

Аз предпочитам да си изчистим задълженията час по-скоро пък ако трябва и 4 сезона да сме 6-ти. То не че сега е по-различно де, но даваме много повече пари които нямаме.

_________________
Любенов написа:
Да е жив и здрав Боян, че да не ми се налага да пазя


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Чет Мар 02, 2017 8:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 12, 2008 11:01 pm
Мнения: 635
http://mobile.sportal.bg/news.php?id=392489
:bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Чет Мар 02, 2017 8:04 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 13, 2013 1:15 pm
Мнения: 2555
Местоположение: Sofia Bulgaria
Груб си


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Чет Мар 02, 2017 8:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 07, 2013 6:33 pm
Мнения: 2287
Не е вече забавно. :wink:

_________________
Ама точно сега ли му е времето? :bigok
Аз съм толераст и ей такива като мен ебаха мамата на Европа и света! :strkstrk :ls_bukake
#икурътмиразбираотфутбол


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Мар 03, 2017 5:58 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15148
Цитат:
Вторият престой на Елин Топузаков начело на Левски не бе никак успешен. Той пое тима, след като Люпко Петрович хвърли оставка непосредствено преди двубоя с Берое. Тогава Топчо води мача, но сърбинът все още се водеше старшия.

Елин завари сините на първо място в класирането без загубен мач, сега ги оставя на второ, при това с 12-точково изоставане от лидера Лудогорец.

В Първа лига Елин успя да спечели само 5 от 11 мача, равенствата и пораженията бяха по 3. Отборът отпадна и от Купата на България - допусна загуба с 2:3 след продължения от Черно море на "Герена".

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Мар 03, 2017 6:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 жалко, че няма статистика и за допуснати голове. При Люпко май имахме 7-8 за всичките му мачове.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Мар 03, 2017 7:46 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15148
Ами то ти стига, че още при първия ни мач под негово ръководство инкасирахме 3 парцала насред София от отбор "известен с изключителната си голова мощ" като Черно Хюмне.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Съб Мар 04, 2017 3:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 26, 2006 10:27 pm
Мнения: 8263
Местоположение: София
SZ_FEN написа:
Цитат:
Вторият престой на Елин Топузаков начело на Левски не бе никак успешен. Той пое тима, след като Люпко Петрович хвърли оставка непосредствено преди двубоя с Берое. Тогава Топчо води мача, но сърбинът все още се водеше старшия.

Елин завари сините на първо място в класирането без загубен мач, сега ги оставя на второ, при това с 12-точково изоставане от лидера Лудогорец.

В Първа лига Елин успя да спечели само 5 от 11 мача, равенствата и пораженията бяха по 3. Отборът отпадна и от Купата на България - допусна загуба с 2:3 след продължения от Черно море на "Герена".


Това прави общо 11 победи в 22 мача, водени от Топчо..и 8 загуби. Нека после някой пак обяснява, че Топчо не е слаб треньор и не е негова вината.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Съб Мар 04, 2017 9:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 04, 2011 2:36 pm
Мнения: 688
Ankel написа:
Ама пак стигаме до там, че нямаме пари. Това което имаме са резервни вратари на които така или иначе вече им плащаме. Не може някой да се контузи и веднага да се взимат нови. За какъв кур плащаме за резерви и за тренери на вратари тогава? Щяли да им набутат 10 гола... ми след това ги махат и докарват по-читави. Няма как Левски да излезне от калта като всеки мисли как да не са ни били вкарвали много голове. Шампион няма да станем, тогава толкова ли е важно дали сме 2-ри или 6-ти?

Аз предпочитам да си изчистим задълженията час по-скоро пък ако трябва и 4 сезона да сме 6-ти. То не че сега е по-различно де, но даваме много повече пари които нямаме.


Като ти вкарват тъпи голове, губиш точки. Като губиш точки, висиш извън евротурнирите с години и губиш доста финанси. И не изчистваш задължения, а напротив. На мен лично ми е важно да сме 2-ри, а не 6-ти, точно заради евротурнирите. И доста хора биха казали "е, да, ама Иртиш, Жилина, Търнава... и т.н.". Е да, ама дори и при загубите сме взимали някакви пари, плюс това се пълни стадиона, както срещу Марибор.

По темата - Божо Митрев не ми се струва лош трансфер, така или иначе добри български вратари не останаха много.Дано се представи добре днес срещу Чавдар.

_________________
Верен на отбора си докрай, аз не ще го предада, за нищо на света!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Съб Мар 04, 2017 9:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44277
Местоположение: София
mech0 написа:
Докато сме с мислене, че всичко се решава в един единствен мач, така ще я караме. И така и самите ние вкарваме напрежение в отбора. Не гледате по - далеч от 3 дни. За какво имаме 2 резервни вратари като не смеем да ги използваме. По - добре да ги изгонят и да не им плащаме заплата. Налагаме юноши, градим отбор за години напред, нали такава е мантрата всяка година? Ще спасяваме Левски, пари няма, но в момента точно поставяте мача с Литекс на някакъв пиедестал. По - голямо припознаване от това здраве му кажи.

"Тръстът никога не е кадрувал"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Съб Мар 04, 2017 11:04 am 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 5:02 pm
Мнения: 4465
Ankel написа:
Ама пак стигаме до там, че нямаме пари. Това което имаме са резервни вратари на които така или иначе вече им плащаме. Не може някой да се контузи и веднага да се взимат нови. За какъв кур плащаме за резерви и за тренери на вратари тогава? Щяли да им набутат 10 гола... ми след това ги махат и докарват по-читави. Няма как Левски да излезне от калта като всеки мисли как да не са ни били вкарвали много голове. Шампион няма да станем, тогава толкова ли е важно дали сме 2-ри или 6-ти?

Аз предпочитам да си изчистим задълженията час по-скоро пък ако трябва и 4 сезона да сме 6-ти. То не че сега е по-различно де, но даваме много повече пари които нямаме.


Е то по тая логика защо да даваме пари и за треньор тогава? Най-нормалното нещо значи беше Топчо да си е треньор, като се махне Букарев, после евентуално Захариев, Перота и т.н. :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Съб Мар 04, 2017 12:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
ДипломатО написа:
mech0 написа:
Докато сме с мислене, че всичко се решава в един единствен мач, така ще я караме. И така и самите ние вкарваме напрежение в отбора. Не гледате по - далеч от 3 дни. За какво имаме 2 резервни вратари като не смеем да ги използваме. По - добре да ги изгонят и да не им плащаме заплата. Налагаме юноши, градим отбор за години напред, нали такава е мантрата всяка година? Ще спасяваме Левски, пари няма, но в момента точно поставяте мача с Литекс на някакъв пиедестал. По - голямо припознаване от това здраве му кажи.

"Тръстът никога не е кадрувал"

Аз като фен имам ли право на мнение или всеки път се изказвам от името на тръста?

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Съб Мар 04, 2017 4:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 9:09 pm
Мнения: 1071
Местоположение: Хасково
Kriviq написа:
Като ти вкарват тъпи голове, губиш точки. Като губиш точки, висиш извън евротурнирите с години и губиш доста финанси. И не изчистваш задължения, а напротив. На мен лично ми е важно да сме 2-ри, а не 6-ти, точно заради евротурнирите. И доста хора биха казали "е, да, ама Иртиш, Жилина, Търнава... и т.н.". Е да, ама дори и при загубите сме взимали някакви пари, плюс това се пълни стадиона, както срещу Марибор.


И аз искам да е толкова лесно, но не е. С 2 мача не се чистят задължения които трупаш като ненормален цяла година.
По такъв план просто чакаш евентуално да пробиеш в Европа някоя година. Ама ние така вече чакаме не знам си колко години, а те задълженията си се трупат :smt005

spurs написа:
Е то по тая логика защо да даваме пари и за треньор тогава? Най-нормалното нещо значи беше Топчо да си е треньор, като се махне Букарев, после евентуално Захариев, Перота и т.н. :wink:


Няма смисъл да се правиш на недоразбрал. Един приличен треньор може да направи приличен отбор от некадърници и неможачи. Веднага ти давам пример с дъртата пияница.
11 футболиста неможачи не могат да направят същото. Нали идеята е да се справяме добре докато изчистваме дължимото? Ти питаш що не можело и без треньор :smt005

_________________
Любенов написа:
Да е жив и здрав Боян, че да не ми се налага да пазя


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Съб Мар 04, 2017 5:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
Държа да отбележа, че се чувствам Облян и отварям Оста за топла мечешка Орина, имидиътли! :smt023

Дано намерят сили да го направят и тези, дето сипваха на Ники Митов, а те хич не бяха малко... :smt006

:levski

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Съб Мар 04, 2017 8:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 04, 2011 2:36 pm
Мнения: 688
Ankel написа:
Kriviq написа:
Като ти вкарват тъпи голове, губиш точки. Като губиш точки, висиш извън евротурнирите с години и губиш доста финанси. И не изчистваш задължения, а напротив. На мен лично ми е важно да сме 2-ри, а не 6-ти, точно заради евротурнирите. И доста хора биха казали "е, да, ама Иртиш, Жилина, Търнава... и т.н.". Е да, ама дори и при загубите сме взимали някакви пари, плюс това се пълни стадиона, както срещу Марибор.


И аз искам да е толкова лесно, но не е. С 2 мача не се чистят задължения които трупаш като ненормален цяла година.
По такъв план просто чакаш евентуално да пробиеш в Европа някоя година. Ама ние така вече чакаме не знам си колко години, а те задълженията си се трупат :smt005



Прав си, не се чистят напълно за два мача. Но някаква част от тях намалява като се играят мачове от ЕКТ, вместо да се цъкат контролки с Черноморец Поморие и Рилски Спортист. А и се видя как бяхме горе-долу равностойни на Марибор, които играят в групите на ЕКТ почти всяка година, така че няколко мача в ЕКТ не са толкова непосилна задача, стига да имаме по-добър треньор от Топчо.

_________________
Верен на отбора си докрай, аз не ще го предада, за нищо на света!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 12313 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 411  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 56 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com