forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пон Юли 16, 2018 3:53 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7702 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219 ... 257  Следваща

Да рипне ли Кратун "Часът на Левски"
Да 35%  35%  [ 19 ]
Не 11%  11%  [ 6 ]
И двете 54%  54%  [ 29 ]
Общо гласове : 54
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 3:08 pm 
Аватар

Поздравления за текста във Вековните поздрави и от мен!
Ръкоплясках пред монитора, след като го прочетох. :smt023 :levski

Последна промяна Lachenti на Вто Дек 12, 2017 3:08 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 3:08 pm 
Аватар

Впрочем идва само да покаже, че журналягите ще направят и невъзможното, за да ни очернят. При всеки възможен повод.

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 3:10 pm 
Аватар

Аз си мечтая да видя деня в който ще има поне 3 журналиста с ОБЕКТИВНО мнение и подход за нещата. Не искам да са левскари, боли ме кура и да са припознавачи.

Искам просто обективност, а не лайна и кликбайтове. Майка му да еба! :boisw

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 3:13 pm 

Аз пък мечтая за деня, в който ще има поне 3-ма журналисти обесени. Тогава другите може и да се замислят, преди да седнат да творят

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 3:23 pm 
Аватар

Когато Русев започне да плаща кафето и закуската на спортните "журналисти", тогава ще станат обективни.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 3:25 pm 
Аватар

New Order написа:
Днес Мъри не е казвал и дума с/у Роси. Чорбал си правят съчинение по картинка. Критикува доста неща, но не по начина представен от Чорбал. Не ми допадна похвалата за Домуса и Перукан.

За разлика от миналия път, когато щеше да го стреля :lol:
А това за Домуса и Перукан е очаквано. Някой ако е очаквал да казва цялата истина, примерно че падението не е само на Левски, а и на целият футбол с прякото участие на Бобката, Гело и Жожето се е объркал :wink:

Omraz написа:
Тиретата взимат играч не от Гвинея, а от Гвинея тире Бисау, нека не пропускаме този факт. :strkstrk :lol:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 3:30 pm 

Аз пък искам да дойде деня, в който всички, които не работят в клуба да не изнасят интервюта как е трябва и какво трябва да стане, при положение, че когато те са били в клуба не е свършено.
@ники митов, моля те не давай акъли какво се е подобрило и какво не в играта на отбора, защото не ми се рови да ти гледам статистиката по време на престоя !
@Стоилов, ако искаш да помогнеш - помогни. Всички помним успехите, които имахме с теб, но когато се върнеш тогава действай.
"Дела трябват, а не думи"
@чичо венци, да ти еба майката :smt035 :smt035 :smt035 !

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 4:04 pm 
Аватар

Adepta написа:
New Order написа:
Днес Мъри не е казвал и дума с/у Роси. Чорбал си правят съчинение по картинка. Критикува доста неща, но не по начина представен от Чорбал. Не ми допадна похвалата за Домуса и Перукан.

За разлика от миналия път, когато щеше да го стреля :lol:
А това за Домуса и Перукан е очаквано. Някой ако е очаквал да казва цялата истина, примерно че падението не е само на Левски, а и на целият футбол с прякото участие на Бобката, Гело и Жожето се е объркал :wink:

Отново извадено от контекста! Каза, че иска за застреля виновните за това да се вземат 14 човека -> ръководство и треньор ( чети Боримиров, Митов, Вангелов ) и изводът беше, че вече да се искат още 3-4 тази зима е част от тази простотия, което вече може да се счете като някаква форма на сипване на Делио, но далеч от разстрелване и т.н.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 4:29 pm 
Аватар

Ето още малко :wc1
Цитат:
Очаква се след този двубой Роси да има среща със собственика Спас Русев. Босът получава все повече сигнали от фенове, съветници и ветерани, които се опитват да го убедят, че италианецът не е верният избор за наставник на Левски. На тази среща треньорът трябва да каже окончателно от какви играчи има нужда, както и кои не влизат в плановете му.

Някой да ми обясни какво общо има болднатия текст с другите изречения, че аз като гледам просто ей така в средата е пльоснато колкото да си има сране.
Това вече е константа във всяка една статия, от всяка една "легенда" и тн. :ohmygod2
Макар да съм убеден, че все някой му превежда на Роси, много се радвам, че човека не е българин и не разбира всички простотии, които се пишат и говорят по негов адрес.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 4:31 pm 
Аватар

Ники Илиев, защо се е пропуснал като качествен и незаменим кадър, който лошият Краси_Левски е махнал :lol: Пуснах сълза за дианчето и баждечето. Не ми се мисли как ще се оправим без тях :lol: ... Дано чичо Краси махне всички легенди и легендички от отбора и на тяхно място дойдат истински професионалисти, които не дават пари от собствения си джоб, а докарват пари в отбора с работата си :levski

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 4:36 pm 
Аватар

Много важно е на лагера в Малта нито един драскач да не пътува с отбора и за сметка на клуба. Ако шефовете им отпуснат пари, да ходят в командировка. Освен това нито една контрола да не бъде излъчвана в сайта. Като нямат пари за командировка и нямат възможност да гледат контролите, ще видим какво ще измислят.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 4:36 pm 
Аватар

Ники Илиев е леле майко като директор, но и той да се изкаже компетентно.

П.п. на Андрей Желязков трябва да благодарим за тОристо Сандберг. Ама какво му пука на него, нали си прибра €25,000 от трансфера.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 4:37 pm 
Аватар

Цитат:
Защо Ван Гаал най-добре да си трае за Жозе и скуката...

А кога заглавие "ЗАЩО МИТОВ / ЛЕГЕНДИЧКА 1 / ЛЕГЕНДИЧКА 2 / ЛЕГЕНДИЧКА 3 / НАЙ-ДОБРЕ ДА СИ ТРАЕ ЗА ДЕЛИО И СКУКАТА..." ???

Журналистчета клетички.. :ohmygod

Не мога да намера поста на ВейдърО за г-н Илиев и компютърните му неволи. :bigok Някой да го сложи. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 4:41 pm 
Аватар

Някъде се е запилял. И аз го търсих.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 5:31 pm 
Аватар

Цитат:
На Левски не му трябват врагове
Плюенето и градивната критика са две различни неща

С такива приятели не ти трябват врагове. Всеки един е чувал тези думи и всеки един в даден момент от живота си ги е изричал. С тях кратко, точно и ясно може да се опише ситуацията в Левски и покрай Левски. "Сините" са хулени под път и над път. Лошото е, че са хулени от свои. От легендите, от голяма част от феновете и от журналисти, които в годините са се водили т.нар. "сини пера".

Преди месеци беше хулен собственикът Спас Русев заради пасивността му и липсата на заинтересованост относно случващото се в клуба. На "всенародна любов" се радваха и бившият изпълнителен директор Диана Иванова, бившият спортен директор Станислав Ангелов, бившите треньори Елин Топузаков и Николай Митов. Сега дойде ред и на Делио Роси. Всъщност неговият ред дойде към края на септември, когато Левски с кански мъки отстрани Ботев (Гълъбово) от Купата на България (1:0 след продължения с гол на Антонио Вутов). Тогава за първи път се надигна вълна от недоволство срещу специалиста, който, видите ли, решил да учи отбора си първо да играе в защита и не обръщал внимание на нападението. А пък девиза на Левски бил - "Сините в атака". Никой не оспорва това твърдение. Само, че към момента то е несъпоставимо със ситуацията на "Герена". Несъпоставимо е, защото в клуба от години не се работи правилно. Защото се сменят треньори и играчи на всеки шест месеца, а понякога и на по-малко.

Но да се върнем на Делио Роси. Италианецът дойде в България с визитката на треньор, врял и кипял в занаята. На специалист, който е бил начело на отбори като Лацио, Палермо и Фиорентина. С "орлите" дори печели Купата на Италия. Та, дойде Делио Роси в Левски през август 2017 година, записа в Първа лига 10 победи, 5 равни и 2 загуби начело на тима и 5 месеца по-късно "синя" България въстана срещу него. Въстана, защото отборът:

1. Ако побеждава, го прави (в повечето случаи) с минимална разлика - 1:0/2:0
2. Не играе атрактивно, а се залага на прагматизъм и сигурност в отбрана.
3. Загуби от Ботев и Лудогорец, не победи лит(*кс-етрополе и е трети във временното класиране.
4. Няма големи шансове да се пребори за титла (не че някой я е обещавал)
5. Изпитва трудности, когато трябва да води играта.

Това са на пръв поглед основните причини, заради които Делио Роси е нежелан. Никой не отрича, че има какво много да се желае от Левски - и като игра, и като поведение на терена. Но е безумно да се скача на треньор, който не е водил подготовка, не е правил селекция и дори още не се е аклиматизирал към футбола и живота в България. Още по-безумно, абсурдно и недопустимо е, че срещу него скачат хора, които винаги са се биели в гърдите, че са левскари. Разбира се, голяма част от тях замаскирват плюенето с така разпространеното клише в света на спорта - градивна критика. На такава "градивна критика" през последните години "се радваха" Илиан Илиев, Славиша Йоканович, Хосе Мурсия, Стойчо Стоев и много други. Как пък нито един от тях не беше достоен за треньор на Левски? Всъщност знаете ли, че от последния шампионски сезон 2008/09 Левски е бил воден от 15 треньори, като някои от тях са заставали начело на тима на няколко пъти. 15 треньори и нито една титла или купа! 15 треньори, които поради една или друга причина са били мачкани, нежелани, плюти, атакувани и критикувани. И какъв беше ефектът? Никакъв.

Всичко това са факти и статистика. Те обаче трябва да са сигнална лампа за всички в Левски и извън клуба. Време е за здрава работа. Време е за обединение. С него ще се даде спокойствието на Делио Роси, щабът му и играчите да покажат потенциала си. За да го сторят обаче е нужно време. Ще им го дадете ли, драги левскари? Ще се опитате ли да помогнете на Левски и на всички, които в момента са в клуба? Или ще пригласяте на "червени", "зелени", "оранжеви", "бели" и пембени, които чакат удобна възможност да уязвят "сините"? Изборът е ваш. Дано след него Левски да има срещу себе си само врагове, а не... приятели.
Светлин ТОНЕВ / БЛИЦ СПОРТ

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 5:32 pm 
Аватар

Ники Илиев може реве за заплатката си, която изгуби, НО не е дрискал по Роси:
Цитат:
„Последните години се направиха няколко треньорски смени. Две от тях - Елин Топузаков и Ники Митов, с цялото ми уважения към тях, те са големи левскари, но беше изключителна грешка тяхното назначаване като старши треньори на Левски. Те нямат нужната подготовка, нужните знания да бъдат треньори на Левски. Загуби се доста време да се работи с хора, които не са достатъчно подготвени.
„Тази година се предприеха нови мерки. Те бяха принудителни. Взеха се 14 нови футболисти. Голяма част напуснаха. Не знам по какви причини. Взе се и нов треньор, тук лично бих поздравил Спас Русев.“.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 7:59 pm 
Аватар

Някой, който е на ти с фе(*а може ли да сподели (може и на лично) ако сложиш пари да подсилиш публикация има ли как да не излиза на хората, че е платена и препоръчана? Аз лично обявявам личен джихад на лайняните "сини" журналисти (дано омрат!) и на лайняните "сини" легенди (Левски има само една голяма, вечна легенда и това е само Георги Аспарухов-Гунди) и мисля да пусна серия от контрапропаганда на тяхната отвратителна и мерзска антилевскарска кампания, и да набия яко пари за аудитория. За да се види, че има и други мнения. Тази публикация от днес за няколко часа е достигнала органично 40 000 човека, набивам кинтите да достигне 140 000 и явно само така ще можем някакси да "борим" кафявата кампания срещу Левски. СпИртал се чете от 1,4 милиона човека на ден, ние имаме силите за 140 000, но каквото такова.
Но ме притеснява това с "платената" публикация, особено ако ще са серия, знаем къде живеем и за какво става дума в тази мръсна кочина, ще завалят моментално обвинения в плащане, слугинаж на този и онзи и т.н. :smt031 Никой не знае по-добре как да омаскари някого от този, който всеки ден живее и работи да омаскарява. Затова ако някой знае някакви трикове и работи, нека сподели. Джихад!!!!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 8:04 pm 
Аватар

Голям си!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 8:10 pm 
Аватар

Твой ли е унищожителния за малоумниците текст в страницата вековни поздрави? :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 8:12 pm 
Аватар

С парите от юбилея е писан тоя пост :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 8:13 pm 
Аватар

Oachkatzlschwoaf написа:
Някой, който е на ти с фе(*а може ли да сподели (може и на лично) ако сложиш пари да подсилиш публикация има ли как да не излиза на хората, че е платена и препоръчана? Аз лично обявявам личен джихад на лайняните "сини" журналисти (дано омрат!) и на лайняните "сини" легенди (Левски има само една голяма, вечна легенда и това е само Георги Аспарухов-Гунди) и мисля да пусна серия от контрапропаганда на тяхната отвратителна и мерзска антилевскарска кампания, и да набия яко пари за аудитория. За да се види, че има и други мнения. Тази публикация от днес за няколко часа е достигнала органично 40 000 човека, набивам кинтите да достигне 140 000 и явно само така ще можем някакси да "борим" кафявата кампания срещу Левски. СпИртал се чете от 1,4 милиона човека на ден, ние имаме силите за 140 000, но каквото такова.
Но ме притеснява това с "платената" публикация, особено ако ще са серия, знаем къде живеем и за какво става дума в тази мръсна кочина, ще завалят моментално обвинения в плащане, слугинаж на този и онзи и т.н. :smt031 Никой не знае по-добре как да омаскари някого от този, който всеки ден живее и работи да омаскарява. Затова ако някой знае някакви трикове и работи, нека сподели. Джихад!!!!

Пускай го без бууст и ако не дръпне много, тогава ще се бууства.
Ще направя всичко възможно да се сподели материала в няколко страници с фенове от 10к до 45к. :lsfc1

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 8:22 pm 
Аватар

Само на мен ли не ми зарежда видеото от участието на Мъри в Спортал? :smt017

Иначе постът на Македонията и аз ще го споделя и ще го пусна от страницата на смолянския фенклуб. :smt023

#matchday
#rusevkraka

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 8:22 pm 
Аватар

Oachkatzlschwoaf написа:

Няма как да не излезе, че е платена. Освен това подсилването на публикация винаги довежда много микренци, които серат отдолу. Това са негативите по моя опит.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 8:30 pm 
Аватар

Микренците се филтрират лесно по интереси и страници, които са харесали.

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 8:34 pm 
Аватар

Ок, значи съм много бос в материята, трябва явно да ги разуча нещата...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 9:31 pm 

Не знам кво са филтрира ама числото всеки ден ми излизат , шампиони на 3-та лига , ние сме чурка , вие сте Литекс и т.н. :blass

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 9:58 pm 
Аватар

И на мен :lol:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 10:14 pm 
Аватар

На мен днес ми излезе нещо от сорта на: "Чурка - есенен първенец. Само Лудогорец е обръщал Чурка в класирането след полусезона, но за всичко си има реванш." :loser2 :smt005 :smt005 И разбира се... #НиеСмеЧуркаТеСаЛитекс... :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 10:49 pm 
Аватар

http://m.лъжеспорт.bg/sinite-fenove-pod ... e-na-kluba

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 10:57 pm 
Аватар

Не отваря линка, Коце, а и ще е по-добре да копираш текста, вместо да ни караш да кликваме и да трупаме посещения в сайтовете на разни чорбари.

Освен това, още не мога да изгледам участието на Мъри в Спортал. Някой може ли да свали видеото и да го качи тук?

#matchday
#rusevkraka

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7702 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219 ... 257  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]