forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Дек 18, 2018 3:43 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 444 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Апр 12, 2016 1:52 pm 
Аватар

18 домакинства по график, с 5 мача наказание - стават 13 :bigok
И сметката пак не излиза :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 12, 2016 2:01 pm 

Седем:Едно написа:
Аха, много тъп коментар беше. Чакай само да видим на 23.04 колко е тъп. Никой, ама никой от А и В няма да снима, а ще са се втренчили в терена.

Е, то е ясно че има и много снимащи, ама ти го изкарваш все едно всички са такива. Аз съм съгласен с Цветан, ходя си в А, сега В (като малък ходех в Б, но със сигурност преди да навърша 20 се преместих в А), като има нещо красиво в Б се кефя естествено, като се вдигне някой тъп надпис не се кефя, но и в двата случая основното заради което ходя е отбора и искам да си гледам мача. Естествено че Б е много важен за атмосферата и всичко, но не разбирам защо смятате, че всички са еднакви и всички трябва да се радват на еднакви неща, има си хора за навскяъде. Моето мнение е, че пълни А и В са неизмеримо по важни и от хиляда димки и факли в Б.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 12, 2016 2:20 pm 
Аватар

Ма чакай сега, аз също ходя в А и В, ама не мрънкам, че ми е скъпо. Ако не можех да си го позволя, щях да си ходя в Б. И сега го правя като ми се прииска. А и в Б по периферията пак може да си гледаш мача спокойно, без да те притесняват гнусните лумпени. Не виждам какъв точно е проблемът?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 12, 2016 2:33 pm 
Аватар

Изедници. Я вжите другите какво правят http://www.sportal.bg/news.php?news=599280 :strkstrk :smt005

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 12, 2016 2:51 pm 

Сичко е приоритети. И ние сме били студенти, и ние сме били ученици, и ние сме правили схеми, даже давахме подкуп на лелките на входовете на националния... И по влакове и рейсове на шашма се возехме... Тва си ние културата и мое и да се промени, ма ше е след много години...

Са като има пара си плащаме де и ни е странно, ма преди бомби, водка и клошария :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 12, 2016 2:55 pm 
Аватар

2 лв като нищо са точно патрончето водка :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 12, 2016 2:59 pm 
Аватар

Ако Седем:Едно раздава патрончета водка на входа съм сигурен, че доста ще се вдигне посещаемостта. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 12, 2016 3:00 pm 
Аватар

Всичко е въпрос на вътрешна потребност и възпитание. Ходил съм на мач с точно пари за 2 билета за рейс 85 + цената за билета в Б.
Пиело ми се е бира, яли са ми се разни боклуци - ама не съм ял/пил за да отида на мач.
И най-важното - никога не съм мрънкал.

Сега всички са недоволни и то от различни неща - дори теоретично няма как да им се угоди....

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 12, 2016 3:02 pm 
Спирт от аптеката + пакетче ванилия +2 литра вода от чушмата = 0,80 стотинки = 2 литра водка.

Веднъж в Щутгарт (българският) ме черпиха такова нещо, без да знам изначално, че е такова. Връчиха ми голям и малък буркан. Малкият буркан с "водката", големият буркан с лимонада. :bigok Имаше над 20-30 човека, а друго освен домашно вино и ракия нямаше. И домашната водка, разбира се. :loser2

Пих точно две глътки и усещах как смъртта идва с автобуса от Якоруда да ме прибира. Винаги съм се чудил какво ме съхрани да не ослепея в този момент!? :pastor :bigok Благодаря на господ! Нарочиха ме за "нежен стомах" и "слаб пияч", а домакини и гости дружно си излочиха една 5-литрова туба с тази адска смес. :shock: :ohmygod

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 12, 2016 3:13 pm 
Аватар

Един клошар около БФС ходеше точно за "банички" до аптеката - спирт и после просеше степчета.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 12, 2016 3:53 pm 
Аватар

Oachkatzlschwoaf написа:
Спирт от аптеката + пакетче ванилия +2 литра вода от чушмата = 0,80 стотинки = 2 литра водка.

Веднъж в Щутгарт (българският) ме черпиха такова нещо, без да знам изначално, че е такова. Връчиха ми голям и малък буркан. Малкият буркан с "водката", големият буркан с лимонада. :bigok Имаше над 20-30 човека, а друго освен домашно вино и ракия нямаше. И домашната водка, разбира се. :loser2

Пих точно две глътки и усещах как смъртта идва с автобуса от Якоруда да ме прибира. Винаги съм се чудил какво ме съхрани да не ослепея в този момент!? :pastor :bigok Благодаря на господ! Нарочиха ме за "нежен стомах" и "слаб пияч", а домакини и гости дружно си излочиха една 5-литрова туба с тази адска смес. :shock: :ohmygod

Е, луд ли си, бе? Спиртът от аптеката е минал повече дестилации от най-хубавата водка. Аз съм изпил сигурно 500 литра такъв спирт и съм си екстра. Бахти и слабака :smt003 :smt003

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 12, 2016 5:08 pm 
Аватар

Съвсем накратко да изразя мнението си. За много работи може да се мрънка, но не и за цените на билета ЗА МАЧ НА ЛЕВСКИ, без значение какви условия предлага стадиона. Ако ще и на поляна да играем, цените трябва да са адекватни и в никакъв случай левче, два, три. Това е един от начините, с които можем да подпомогнем финансово клуба. Седем:Едно правилно го каза- за всеки джоб си има сектор, като не смятам, че разликите са някакви непосилни.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 12, 2016 8:10 pm 
Аватар

Хората, които нонстоп се оглеждат в цените, имат по-големи грижи от това колко струва билет за А сектор :wink:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 12, 2016 11:04 pm 
Аватар

В сектор "В" умереният фен съвсем спокойно може да се наръга на някое стърчащо желязо, колкото и умерено да го раздава.
А ако при някоя ситуация все пак умереният фен реши умерено да си избухне, то при приземяването си поради денивелацията на съоръжението е доста вероятно да си изкълчи или счупи крак. (умерено)

=)

Според мен за умереният фен е по-умерено да ходи в "Б".

Последна промяна Private_party на Сря Юли 20, 2016 10:18 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 13, 2016 12:42 am 
Аватар

С малко закъснение, но все пак да го има и тук:
Цитат:
Уважаеми господа,
в нарочна пресконференция обявихте цените на билетите/картите за СЕКТОР А за оставащите мачове до края на първенството.
Предимство да си закупят първи карти давате на картодържателите от секторите В и Б , както и за онези които са имали карта през сезон 2012/2013.
А къде сред посочената по-горе категория са акционерите на ПФК ЛЕВСКИ? Защо и те не са сред "привилигированите"?
Нима хората, които в изключително труден за ЛЕВСКИ момент, заделяйки по няколкостотин/ хиляди лева (купувайки си джиросаните временни удостоверения) не са достойни да са сред първите, които да имат право да се сдобият с карти от новия сектор А?.

Що за дивотия и неравнопоставеност?
Така ли се отблагодарявате на онези които спасиха лиценза на клуба??????????

С огромно разочарование : 86mhz ( М. М.)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 13, 2016 3:49 pm 
Аватар

Това за цените на билетите доста сме го обсъждали. Според мен нищо не пречи ако човек иска просто да си гледа мача да го прави и във Б откъм В. Никой няма да му направи проблем заради това, че не е в центъра, не пее или не иска да участва в пирото. За мен тея два мача във В бяха най-кофти домакинствата ни тоя сезон. Едно, че нямаше атмосфера и друго, че наистина се опитах да си избухна като в Б и както се каза съвсем "умерено" щях да се размажа добре на бетона, железата и това дето уж са седалки. Към момента има цени за всеки джоб а това, че някой иска да получи максимални условия за минимални пари е нормално, но още по-нормално е, че няма как да стане. Единственото, което трябва да се направи е един ремонт на В сектор като се отлее нов бетон както в Б и се сменят седалките.

притихва цялата вселена.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 13, 2016 4:01 pm 
Аватар

neptun написа:
Това за цените на билетите доста сме го обсъждали. Според мен нищо не пречи ако човек иска просто да си гледа мача да го прави и във Б откъм В. Никой няма да му направи проблем заради това, че не е в центъра, не пее или не иска да участва в пирото.

Айде бе? А когато от вишката доплащаха разликата в билетите между двата сектора? За да няма такива, които не пеят, не са в центъра?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 13, 2016 4:43 pm 
Аватар

Хората дето си пеят са си в центъра. На мача с папагалите си имаше немалка група хора горе в Б откъм В които си гледаха спокойно мача. Имаше една подкана в началото на мача да се посъберем в центъра и това е. Аз лично този сезон не съм пропускал домакинство в Б и не съм забелязал някой да е правил забележки на хората дали пеят или по някакъв начин да е пречил на тези дето искат да си гледат мача отделно от основната група. Ако някой има други наблюдения нека сподели.

притихва цялата вселена.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 13, 2016 4:49 pm 
Аватар

Не говорех за тоя сезон, сигурен съм, че ги няма :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 13, 2016 5:36 pm 
Аватар

tzvetan_22 написа:
Седем:Едно написа:
Е, тук говорим за новия сектор. За Б може да си вземеш карта за 75 лв. ако си имал от предишен сезон. Ето ги цените, не са толкова смъртоносни:

Цитат:
Сектор В - 180 лева.

Пенсионери и ученици ще могат да се сдобият с абонаментна карта срещу 90 лева. Студенти също ще ползват 50% намаление срещу предоставяне на заверена студентска книжка. Деца под 14 години ще влизат безплатно, като предстои уточняване на режима по тяхното допускане на стадиона.

При подновяване на картата от миналия сезон, всеки привърженик ще ползва 25 % отстъпка и ще заплаща 135 лева. При подновяване на картата и плащане на членски внос към клуба отстъпката е 30 %, а цената на картата 125 лева.

Сектор Б - 100 лева.

Пенсионери и ученици могат да се сдобият с абонаментна карта срещу 50 лева. Студенти също ще ползват 50% намаление срещу предоставяне на заверена студентска книжка. Деца под 14 години ще влизат безплатно, като предстои уточняване на режима по тяхното допускане на стадиона.

При подновяване на картата от миналия сезон, всеки привърженик ще ползва 25 % отстъпка и ще заплаща 75 лева

При подновяване на картата и плащане на членски внос към клуба отстъпката е 30 %, а цената на картата 70 лева.

Забележка: Притежателят на карта за сектор В ще ползва преференция при закупуването на карта за А сектор, когато той бъде отворен.

Това за студентите не е влизало в сила.

Източник: мацката в магазина. Иначе е хубава идея.

И аз така знам от мацката в магазина. Дори като бях ученик миналата година ми каза, че е за ученици, ама ученицо до или на 18 години - демек на 19 в 12ти гориш :loser2 , няма значение де, но отстъпките винаги са добре, защото привличат повече хора, особено по-малките, които са с по-ограничени доходи.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 13, 2016 6:30 pm 
Аватар

Аз едно време без проблем си изкарах студентска карта

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 14, 2016 10:50 am 

Баща ми си е заверил картата за А сектор до края на сезона (4 мача) - 52 лв.

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 14, 2016 11:35 am 
Аватар

incheto_1914 написа:
Баща ми си е заверил картата за А сектор до края на сезона (4 мача) - 52 лв.

Да се похваля, аз заверих моята и картите на двете ми деца - общо 135лв.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 14, 2016 12:23 pm 
Аватар

И аз минах, ама взех за блок 1, че да съм по-нагоре. Ако махнат оградата до подновяването за сезона, може да мина в 2 и да съм около 10-12 ред. Да ме хване козирката като я сложи Иво. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 444 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]