forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 6:13 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11613 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264 ... 388  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Яну 20, 2019 8:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49188
Местоположение: ШОПландия
Стига си чупил тъпомера! Гошо Шубата, батко, със сигурно повторен бюджет в сравнение с Мъри по време на пробива. : ohmygod

Кажи честно какво ти в направил, че говориш такива дебилизми?

"Треньор от западна школа" видяхме как хубаво пасва в Левски и България като цяло.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 20, 2019 8:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Има инфлация от 2006-та а и цените във футбола скочиха доста оттогава, та мисля Х2 бюджет е даже малко :smt047
Значи Мъри бил се доказал в чужбина в държавен отбор-хегемон в първенството им с гигантски бюджет, ама Гошо Шубата не може да борави с бюджет. Сто тей прилагаме двоен стандарт. Това ли са феновете на Левски :bigok
Нищо не ми е направил Мъри, има проблем с думата му. Толкова е морален колкото Херо. А като стане дума за отбора който им е уж на сърцето стават двойно по-морални. Иначе да, може и да е най-добрия български треньор....след Гошо Шубата :loser2
Да, треньор от Запад "не пасвал". Леле колко сме велики. Сигурен съм, че и в ВЛ така са мислели, но за сметка на това шампион с треньор от Англия скоро май не е ставало :lol: :lol: :lol:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Последна промяна Adepta на Нед Яну 20, 2019 8:20 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 20, 2019 8:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 01, 2017 9:23 pm
Мнения: 7529
Неделна доза скандални адепти. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 20, 2019 8:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 12:52 pm
Мнения: 6306
Толкова много глупости и неверни твърдения, наистина не знам откъде да започна. По-добре да не се и опитвам :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 20, 2019 8:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30134
Адептите в неделя пропускат хапчетата. Бъдете милостиви.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 20, 2019 8:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
Сърбия също е "западна" за нас. :bigok

ДА за Мъри, НЕ за Херо, КУР за Шлюпко :!:

п.п: Не съдете толкова строго единствената футболна Адепта, тя е тук само за камуфлаж на политическите. :smt006

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 20, 2019 8:36 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15137
Adepta написа:
Ще ни направи Реал на Балканите :strkstrk :strkstrk :strkstrk .
Гошо Шубата на хартия е по-добър треньор от Мъри - класира селски отбор в ШЛ. Да идва :bigok :bigok :bigok
Bellamy написа:
Как ше не е толкова добър треньор бе човек...

Ама най-добрия е. Всъщност Сити са искали него да вземат, ама понеже е обещал на президента на Казакстан та се наложило да вземат Гуардиола.
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
Цитат:
И за разлика от предишия път, когато се класираха 3 от 5 отбора този път не стана


Рядко срещано чорбарско изречение.

Точно така, едно и също е да се класираш с 6 точки при три от пет отбора и да гониш класиране при два от четири.

Гошо Шубата имаше 5 пъти по-голям бюджет иначе може и да не е лош треньор защото той дърпаше нещата в Сливен докато Симонович само позираше

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 20, 2019 8:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15642
Местоположение: Sofia
Просто не може да е истина това. Не може да си истински, Адепт. Някой по-стар от форума си и се ебаваш могъщо с всички ни. :levski :bigok

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 20, 2019 8:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3089
Адепт, имам две съседни вилни места. В едното има кладенец, а в другото, където ми е градината и плодните дръвчета, няма. Искаш ли да ми помагаш малко лятото с носенето на вода от кладенеца до градината? Обещавам ти качествени плодове и зеленчуци - дюли, ябълки, круши, кайсии, праскови, сливи, ягоди, тиквички, картофи, както и чист въздух сред красива природа, разбира се на запад, почти до Калотина.
Не се обиждай, питам те, защото си много добър в носенето на вода от много кладенци, а при мен ще е по-лесно, защото е само един :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 20, 2019 8:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
konvoec написа:
Просто не може да е истина това. Не може да си истински, Адепт. Някой по-стар от форума си и се ебаваш могъщо с всички ни. :levski :bigok

Не се ебавам, имам алергия към "левскари от дете" които гледат да преебат отбора на сърцето ми. Като пишех това за сребролюбеца Херо всички скачаха като ухапани.
Не ми се мисли какво още ни чака нас истинските левскари. Онези дето искат тенеке без значение пътя който сме извървяли, за тях не ми дреме особено.
SZ_FEN написа:
Гошо Шубата имаше 5 пъти по-голям бюджет иначе може и да не е лош треньор защото той дърпаше нещата в Сливен докато Симонович само позираше

Нямам идея, това което имам предвид е, че преценката на класата на треньора според успехите му в изкривено първенство като българското и/или казакстанското би трябвало да е доста неточна :bigok .
С две думи - ако някой се докаже в топ 5 първенствата на Европа без да го разкрият за 2 месеца (дори във вторите дивизии на някои държави), тогава можем да говорим за наистина класа.
Max^10 написа:
Толкова много глупости и неверни твърдения, наистина не знам откъде да започна. По-добре да не се и опитвам :bigok

Каза ли че в България само за Левски ще работи - каза. Удържа ли си на думата - не.
Уволни(ха) ли Ян Деркс с фалшиви мотиви - уволни(ха) го.
Каза ли, че в Левски само с Вълка ще работи - каза.
Това са моите причини да не го харесвам. Смятам ги за достатъчно основателни.
За западната школа не ми се повтаря. Който както иска да го разбира.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 20, 2019 9:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3089
The Real Rocknrol... ъъ... левскар! :fgod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 20, 2019 9:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 05, 2013 8:49 pm
Мнения: 700
Череп, време е за трансфери. :slap


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 20, 2019 10:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 10, 2012 11:07 pm
Мнения: 3510
Иди му го кажи в офиса :bigok

_________________
Омлет се прави с айца - Турчо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 20, 2019 10:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 28, 2013 6:16 pm
Мнения: 4477
Неправославно мнение :pastor но донякъде съм съгласен с Адепта. Херо и Мъри от доста години отказват на Левски, а причината каква е, само те си знаят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 20, 2019 11:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16900
Местоположение: Sofia/Glasgow
Е не ли видно какво се случва с треньорите ни?

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 21, 2019 12:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
Синя Любов написа:
Неправославно мнение :pastor но донякъде съм съгласен с Адепта. Херо и Мъри от доста години отказват на Левски, а причината каква е, само те си знаят.



Със сигурност причината е изключително мистериозна.

Едва ли има нещо общо, че 95% от трансферите ни за мениджърски игри. Едва ли има общо, че им се предлагаше да дойдат в ситуация Гонзо - Топчо. Едва ли има общо Иву Тонев. Едва ли има общо това, че като питат за план за развитие на клуба им се отговаря "ми ше мачкаме наред и ше пълним стадиони и продаваме тениски ние сме Левски баааааааааа".
Едва ли са някакви такива причините.. Със сигурност е някакво тайно предателство или алчност.

Разберете едно - тези хора са професионалисти. Футболът им е професия. Не са длъжни да се държат като фенове и да имат сляпо подчинение или вярност.
Винаги ще гледат първо себе си и своят интерес. И това е нормално.

Някой от вас ако бачка за 5 бона и му кажат "Левски има нужда от теб, напускай работа и идвай тука, ше ти даваме 500 лева", ще отиде ли? Заради синия идеал? :smt007


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 21, 2019 3:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 04, 2011 2:36 pm
Мнения: 688
Niki4a написа:

Само едно не ми е ясно. Ти сериозно ли смяташ, че прасетата някога са били на игровото ниво на Разград или се ебаваш?

След 90те прасетата винаги (с изключение 1-2 години) са били ташак. Игрово и организационно. Ние след 90те винаги бяхме с една идея по-добре, но нивото на футбола ни е такова, че ако можеш да тичаш 90 мин. ще си в топ-а. Нямаха никакви успехи, ядяха бой от нас по-всяко време, 2 пъти в УЕФА последни, някаква смешна победа (и отпадане от Лузерпул) и хиляди 2ри места. Това им беше живота до края 09/09/2016.

Нямам представа какви са тия успехи/игра на Омрелата чорба, но след 90те си бяха пълен ташак.

Разград игрово са доста солиден отбор и единствено могат да бъдат сравнени с Левски 94/95та и 2007/08 като игра.


Не съм съгласен с теб, Никич. Първо, говоря за периода 2000-2010 - червените утайки бяха доста солиден опонент в игрово отношение. В организационно отношение съм се смял със сълзи на идиотщините им, то не беше неплащане на заплати, индийци, Лупи, боклукчии, фалшиви шейхове, късогледи вратари, ония педерастки календари... :fuck6crb :losers

Ако гледаме чисто участието им в ЕКТ - те имаха 2 групи, и 2 отпадания в последните минути. Лудогорец имат 2 групи на ШЛ и 3 групи на ЛЕ. Да добавя,че групи на ЛЕ(КУ) имаше чак от 2005-та, ако си спомняш. И победа над актуален носител на ШЛ от БГ отбор не знам дали е имало в последните 20-25 години. Дори Лудогорец не можаха да направят това. Тоест са били футболно добри.

От тази гледна точка, те бяха еквивалентни игрово на Лудогорец сега, но ние пък бяхме още по-силни. И не мога да разбера величаенето по "гранда" от Разград, които не играе някакъв велик футбол, че да ни бие постоянно - тия тъпанари са наляли милиони за маймуните им,за школа, и пак се вижда, че с наш треньор малко по-кадърен от Жадния, Гонзо и Топчо трудно играят с нас, а тая година пък бяха точно като умрялата чорба в последното им участие в групата на ЛЕ - трагедия.

А за Мъри - нямам нищо против да е наш треньор отново. Дреме ми, че някога някъде си бил казал, че ще работи само за нас в БГ. :levski

_________________
Верен на отбора си докрай, аз не ще го предада, за нищо на света!


Последна промяна Kriviq на Пон Яну 21, 2019 3:17 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 21, 2019 2:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Niki4a написа:
Е не ли видно какво се случва с треньорите ни?

Ама нали е защото са некадърни - италЯнско/сръПско менте и тн. Няма как полубог като Мъри да бъде разкаран, нали ще ни направи дриймтийм. Нали миналия път е постигнал всичко почти без пари, сега даже е станал по-добър и ще е по-лесно :roll:
Bellamy написа:
Разберете едно - тези хора са професионалисти. Футболът им е професия. Не са длъжни да се държат като фенове и да имат сляпо подчинение или вярност.
Винаги ще гледат първо себе си и своят интерес. И това е нормално.

Да си левскар, още повече левскар от дете е нещо повече. Като са професионалисти, да си държат на думата. Приказните и действията им са в разрез и с професионализма, и с левскарщината.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 21, 2019 7:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 28, 2013 6:16 pm
Мнения: 4477
Никъде не съм написал, че са предатели. :bigok Казвам "само те си знаят", защото така и не ги казват тия причини. В Ботев сигурно на Мъри са му давали повече от "500 лева" и са имали план различен от "да не изпаднеме и квото стане". Имаше някакво интервю, дето май Киров беше казал, че нямат конкретна цел за еди-кой си сезон. :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2019 2:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12659
Новият треньор на Левски Георги Дерменджиев вече има набелязани футболисти, с които иска да подсили "сините". Един от първите в списъка на специалиста е националът Галин Иванов, разбра ТъПСПОРТ. 

В момента офанзивният играч е част от Славия, но е постигнал разбирателство с боса на "белите" Венци Стефанов да си тръгне със свободен трансфер във всеки един момент. 

:bigok :bigok :bigok

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2019 2:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6500
Местоположение: София
Спасе, на кой ни остави? :smt089

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2019 2:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Пак ли мокрия сън ГаУин? :bigok :bigok :bigok

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2019 2:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 1:32 pm
Мнения: 4625
:smt005 :smt005 :smt005

_________________
Los Zetas написа:
Пл.Димов е като Йети-доста хора са чували за него,малцина са го виждали :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2019 2:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 27, 2015 6:37 pm
Мнения: 1059
Местоположение: Somewhere in Time
Може да е едно от условията на Мъри

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2019 2:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 11:28 am
Мнения: 641
Еми така ще е , ще забравим трансфери тип Холмар , Обертан и Гомез и ще се пренасочим към тип Галин , Тошко Неделев и Райнов , има си и хубава страна :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2019 2:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 05, 2013 8:49 pm
Мнения: 700
Старата песен нов глас,как не се умориха. :smt042


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2019 2:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 20, 2006 7:18 pm
Мнения: 7086
Местоположение: София
Взимаме най-добрият играч на носителя на купата все пак.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2019 2:32 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 7042
Галин :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

Искаме си и Акалскииии :pastor


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2019 2:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 05, 2013 8:49 pm
Мнения: 700
За 6 месеца и на минималната заплата, да идва. :smt026


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2019 2:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Е къв е тоя рев, нали искахте юношки? :smt005

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11613 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264 ... 388  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 58 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com