forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 11:11 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 65 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Окт 04, 2009 4:56 pm 
Lek написа:
Citizen_Kane написа:
Тва да си е Левскар е некво болестно състояние,убедил съм се :smt006

Веднъж усетил ли си магията обаче,нема отърване :smt003

Точно тва и разправям на приятелката ми, че това е болест, а не просто хоби :smt061 :levski


:smt038 :smt038

:levski ЗАВИНАГИ !


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 04, 2009 6:02 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8739
Левски не е болест, това си е моят живот.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 04, 2009 6:17 pm 
Никой незнае какво е да си Левскар ,само сърцето и душата знаят !

п.с.:понеже темата с локо пд е затворена ще кажа мнението си тук : НИКОГА БИРАТА НЕ МИ Е БИЛА ТОЛКОВА ГОРЧИВА !


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 04, 2009 6:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Да обичаш - значи да забравиш себе си.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 04, 2009 6:26 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Май 26, 2009 1:37 pm
Мнения: 134
Местоположение: ЯмбУл
Футболният клуб обикновено е преди първата любов. Далеч преди жената, в която си се влюбил сляпо. И не трябва да е първата болка. Защото болката отдалечава и омзерзява. Футболен клуб Левски в момента е болка. Тъпа и безсмислена. Кур за платените фенове кур за борат и кур за кратко останич!

_________________
Феновете носят шалчета и тениски в цветовете на любимия отбор, не черни нинджи и пуловери от Илиенци! Феновете пеят песни ЗА ЛЮБИМИЯ отбор, не седят на сянка и псуват всичко живо! Погледнете се и кажете - вие фенове ли сте?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 04, 2009 6:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 27, 2009 9:53 pm
Мнения: 234
След всичкия този резил няма ли някой да направи някаква оргазнизация, да се вдигнем и да ходим да поискаме сметка на тези хора за целия срам, позор и унижение? За опетненото име. За опетнената идея. За всичко, което ни докараха! :evil:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 04, 2009 6:42 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Май 26, 2009 1:37 pm
Мнения: 134
Местоположение: ЯмбУл
Bobolin и аз това се питам от доста време защото Левскар със сигурност не означава да те унижават а ти да си мълчиш едно бе поне едно транспарантче да имаше неска за първи път от 15 години не пбурнах никакво внимание на нашата публика тя просто не го заслужава.За себе си се опитвам да си обесня как целия сектор в един глас пееше против Велев а сега всички мълчат ако може някои да ми го обясни...........

_________________
Феновете носят шалчета и тениски в цветовете на любимия отбор, не черни нинджи и пуловери от Илиенци! Феновете пеят песни ЗА ЛЮБИМИЯ отбор, не седят на сянка и псуват всичко живо! Погледнете се и кажете - вие фенове ли сте?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 04, 2009 6:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 27, 2009 9:53 pm
Мнения: 234
Аз много се надявам, че водещите хора сред привържениците, тези които имат авторитета да организират такъв протест, ще направят нещо, ще се даде ден и час за сбирка и ще се отиде да се потърси сметка на тези хора - от управленския екип до жалкото ни треторазрядно вратарче с какви очи и морал опетниха святото име на този отбор, така както никой не го е правил до сега!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 04, 2009 8:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2008 8:59 pm
Мнения: 524
Лошото е, че вече почнах да свиквам със загубите и да не се нарвирам :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 04, 2009 10:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 5:38 pm
Мнения: 13146
Местоположение: Града
Едно по особено състояние на духа. :smt007

_________________
Quis custodiet ipsos custodes?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2009 12:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 10, 2008 11:27 am
Мнения: 304
Имам добра работа,готина женичка която ми дава всяка вечер пичка,но аз с нетърпения очаквам следващият мач -що е то?
ЛЕВСКИ СОФИЯ
ОБИЧАМ ТЕ

_________________
Левски София 1914


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2009 1:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 1:14 pm
Мнения: 4025
Левски София - нашия живот !

_________________
Изображение
Въздушната шир на небето е синя...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2009 3:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 14, 2005 12:45 pm
Мнения: 673
Местоположение: alone somewhere beyond
Левски?
Това е да Обичаш Свободата,да си толерантен към по-слабите и несломим пред по-силните.
Левски е и болката в пресипналото гърло,ожулените колене,недоспиването

_________________
сектор ''А"-духът на ЛЕВСКИ не умира!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2009 5:06 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Окт 03, 2009 12:36 pm
Мнения: 41
Това е кръвта която тече във вените ми. Предавана от няколко поколения.

_________________
"Оперативно лечение на хемороиди, анални фисури и монтаж на шевни и безшевни олуци, аспирации, покривни обшивки и всякакъв вид тенекеджийски услуги ..." Web: www.batkov.com Fax: +359 2 9335614 EMAIL: office@batkov.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2009 7:26 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Сеп 30, 2005 4:29 pm
Мнения: 61
Лабрадор написа:
boldabol написа:
Какво значи да си Левскар ли?

Какво значи да обичаш от пръв поглед?

Никой не знае - то просто се случва!!!

Дано някой ден синът ми стане по-голям Левскар и от мен, да се подиграва на чорбата и да разказва на сина си по какви мачове баща му го е водел и как Левски е велик!!!



Пожелавам ти го !!! Иначе това е най-простичкото и точно определение .Респект към автора на темата иначе :)

//оффтопик Успя ли да гледаш мача онази вечер ? пуснаха ли стриим за ТВЮ или Сопкаст ?


Да братле успях :wink: най-накрая да гледам един мач със свестно качество!

Мерси!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2009 8:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5976
Местоположение: София, Герена
boldabol написа:
Да братле успях :wink: най-накрая да гледам един мач със свестно качество!

Мерси!


Няма за какво . МНого ми е кеф, че един истински левскар е успял да гледа любимият отбор ..само дето не бяха за гледане . Аз се чудя за толкова време как може никой да не ти помогне , та да гледаш мачовете качествено ;) И да отскочиш до БГ на стадионО скоро ;) Тъкмо може да хванеш атентата срещу Бай ГанЯ :smt003 :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2009 9:58 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 9:49 pm
Мнения: 1679
Левски толкова да значи за теб, че в името на феновете му за тяхното спокойствие, сигурност, защита да не можеш да се насладиш на играта на отбора и Левски на всеки мач да ти действа като наркотик, като евтини амфети :smt006
ПС: "Левскар да ти казват,е дума голяма.Левскар да си,батко,е чест..." Само този цитат ме прави горд!

_________________
Спасението на Левски започва със смяната на собственика!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2009 11:57 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Нужен ли е целия този патос в тая малоумна тема?

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 06, 2009 12:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 22, 2006 5:51 pm
Мнения: 448
И аз ми се чудя, самотен сигнален фаре в бурното море :mrgreen:

Кажи пак за флагмана и засенчи седморазредния им патос... :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 06, 2009 10:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 8:29 pm
Мнения: 1957
hidden767 написа:
Нужен ли е целия този патос в тая малоумна тема?

Поне аз съм автора на темата, която окачестви като "малоумна" се почувствах задължен да ти отговоря. Замисъл и не беше да се бием в гърдите колко сме велики и тн., просто в момент като този много хора преосмислят приоритетите си и е нужно малко да се отделим от моментните настроения и да погледнем по-отдалеч на нещата. Вярата в нещо се запазва по този начин. Просто казано Левски е много повече от един футболен отбор и ние винаги трябва да го помним и каквото и да се случва да запазим реален образа му. Това е, според мен не е напразно плюнчене, пък който както иска да си го разбира.

_________________
НАЦИОНАЛНО МОЩНА И СОЦИАЛНО СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 06, 2009 11:24 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26582
Местоположение: София
Ставаш с Левски, лягаш с Левски, просто е.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 06, 2009 10:21 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Това, което приписвате на Левски, го приписват всички останали фенове на отборите си. Всеки има отбора си за неповторим и заслужаващ по свой си уникален начин любовта на феновете. Левски наистина е такъв, но по причина, която повечето от вас не осъзнават. Левски дълго време е бил отборът на тези, които не прекланят гръб, нито пред милиционерските палки, нито пред заплахите на репресивния апарат. Сега заради някакви шмокльовци с елечета публиката я е страх да упражни изконното си право - да изрази по адекватен начин недоволсвото си от тези, които съсипаха отбора. И не се намери един журналист, който вместо за аферата с 4-мата футболисти и скандала с Боримиров, да зададе на собственика единствените релевантни въпроси в момента - тези за селекцията.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 06, 2009 10:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 8:29 pm
Мнения: 1957
"Повечето от нас" всъщност осъзнават защо Левски е различен от другите клубове. Репликата ти е прекалено надменна и неуважителна и е насочена към хора, който според мен доста адекватно оценяват достойнствата на нашия отбор.

_________________
НАЦИОНАЛНО МОЩНА И СОЦИАЛНО СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 06, 2009 10:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Хидъне, сам си противоричиш.Хем всички фенове са еднакви, хем Левскарите са различни, заради самия Левски.Проблемите са толкова големи, че едва ли точно страха е причина за плахите опити за надигане на гласа на недоволството и едва ли въпроса за селекцията ще даде отговор на тия проблеми.

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 07, 2009 3:08 am 
Offline

Регистриран на: Пет Сеп 30, 2005 4:29 pm
Мнения: 61
Hess написа:
"Повечето от нас" всъщност осъзнават защо Левски е различен от другите клубове. Репликата ти е прекалено надменна и неуважителна и е насочена към хора, който според мен доста адекватно оценяват достойнствата на нашия отбор.


Бате напално си прав, аз се радвам че от време на време има някой който казва: Хей поспри се и се замисли! Не че е нужно хахаха :lol: ама не е и ненужно!!!

А на който темата му е малоумна да не пише. Това е свободно пространство и може всеки да си прави теми или не е вече така - не знам да не са се променили правилата и вече да има забрани кой може да си ползва компютъра или с ограничен достъп само за поща и скайп :twisted:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 07, 2009 3:16 am 
Offline

Регистриран на: Пет Сеп 30, 2005 4:29 pm
Мнения: 61
Лабрадор написа:
boldabol написа:
Да братле успях :wink: най-накрая да гледам един мач със свестно качество!

Мерси!


Няма за какво . МНого ми е кеф, че един истински левскар е успял да гледа любимият отбор ..само дето не бяха за гледане . Аз се чудя за толкова време как може никой да не ти помогне , та да гледаш мачовете качествено ;) И да отскочиш до БГ на стадионО скоро ;) Тъкмо може да хванеш атентата срещу Бай ГанЯ :smt003 :smt003


А бе то от време на време някой пуска по някой друг съвет, не е като да са ни изоставил напълно чужденците :D щото като вземе да се върнем че стане страшно - ние че ги изоставим хахаха :mrgreen:

А относно атентата - може скоро и едно транспарантче Ганя Вън да окраси българското посолство в Лондон!!! Ама тряа жената да го избродира с копринени конци да е качествено ... ама ще отнеме време :twisted:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 07, 2009 10:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
hidden767 написа:
Нужен ли е целия този патос в тая малоумна тема?

Именно :smt005 :smt005 :smt005 Левски София - това е нашия живот, кръвта във вените ни, любов от пръв поглед, русенско-варено на клечка и горилски гурел с нишесте... аре стига биене в гърдите. Още малко и ще сме "Винаги верни" и ннам си кви. Декларациите нямат стойност.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 07, 2009 10:10 am 
Offline

Регистриран на: Сря Апр 02, 2008 1:21 pm
Мнения: 84
Кратко ясно и точно - всичко на този свят!
САМО ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 07, 2009 11:56 am 
Offline

Регистриран на: Вто Окт 06, 2009 9:13 pm
Мнения: 1
Да си Левскар значи много, да си Левскар значи да бъдеш Българин, да бъдеш един от нас !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 07, 2009 3:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Само не съм съгласен с тва "Левски - ти си всичко за нас, нашият живот" и тн. Звучи малко клошарско. Да, Левски е важна част от нашия живот, доста важна, ма чак пък всичко...

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 65 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 128 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com