forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:53 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 221 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Седрик Бардон
МнениеПубликувано на: Чет Ное 25, 2010 7:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Той няма изпусната дузпа за Левски, а е изпълнявал доста.

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Седрик Бардон
МнениеПубликувано на: Съб Мар 05, 2011 1:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 07, 2010 7:43 pm
Мнения: 1803
Местоположение: България
Цитат:
Един от най-обичаните чужденци в Левски в последните години - Седрик бардон, изрази готовността си да се върне в клуба. "Ако ме потърсят от Левски, ще се отзова без колебанния. Клубът ми е дал толкова много в най-тежкия ми период и съм му длъжник. Няма проблем да работя като треньор, помощник треньор или директор',заяви Бардон.

Французинът призна, че през лятото слага официално край на футболната си кариера във Фрежус.


sportal.bg

дано е истина и да се върне , определено има какво да научат от него :levski
тъжно е когато на някой чужденец му пука повече за Левски , отколкото на родните "таланти" :smt006

_________________
На площад Сан Бабила... :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Седрик Бардон
МнениеПубликувано на: Съб Мар 05, 2011 2:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 12:14 am
Мнения: 5000
Местоположение: Някъде около Герена
Винаги е добре дошъл!

_________________
Левскар да си, братко, е дума велика.....Левскар да си, братко, е чест!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Седрик Бардон
МнениеПубликувано на: Пон Юни 27, 2011 2:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
http://www.novsport.com/news149627_1041.html

Ceдpик Бардон сложи край на футболната си кариера преди около два месеца. За последно бившият футболист на Левски носи фланелката на френския третодивизионен отбор Фрежус. Полузащитникът препоръча няколко футболисти на Георги Иванов от родината си, но на този етап трансфер на френски играч в Левски няма. Ето какво каза Бардон пред "Тема Спорт".


Седрик, липсва ли ти тръпката от големия футбол?
- Разбира се, изкарах по-голямата част от живота си на терена, отдаден сьм на играта. Винаги съм се старал да бъда полезен в отборите, в които съм се състезавал. Дал съм на тях каквото съм могъл, но и те са ми дали много. Доволен съм.

Бил си част от гранд като Лион. Какво е усещането?
- Когато бях футболист на у Лион, отборът още не се беше утвърдил на европейската сцена и във вътрешния шампионат. Не беше този гранд, който е в момента, макар че в последните една-две години има спад във формата на отбора.

13 години си се състезавал във френското първенство, след което подписа с Левски. Каква беше причината, защо реши да смениш обстановката?
- Преди да дойда в България, имах много тежък период, какво ли не ми минаваше през главата. Не бях играл футбол в продължение на месеци, липсваше ми подготовка, бях изостанал. Предложението на Левски беше добре дошло за мен, не можех да искам повече - най-силният отбор в България, предстоеше му участие в евротурнирите. Още в първите дни на "Герена" разбрах, че хората са сериозни. Господин Батков, Наско Сираков и Станимир Стоилов ми подадоха ръка в тежък момент, за което винаги ще им бъда признателен.

Какви бяха първите ти впечатления в Левски?
- Изненадан бях от професионализма, идеите на Станимир Стоилов и неговите помощници. Тренирахме по съвременни методи, заниманията бяха различни и интересни, до голяма степен се доближаваха до начина на подготовка във френските отбори. Точно това отличаваше Левски от останалите български клубове. Заради това отборът стигна далеч в евротурнирите. Много хора смятаха, че ¼-финалът за УЕФА и участието в групите на Шампионската лига са плод на късмет, но не са прави. Да, без късмет не може, той обаче не е достатъчен за по-значимо присъствие в Европа. Успехите в отбора дойдоха заради постоянството и организацията в клуба по онова време.

Престоят ти на "Герена" преди няколко години ли е най-успешният за теб като футболист?
- Много пъти съм казвал, че Левски възроди кариерата ми. На "Герена" прекарах най-хубавите си години във футбола. После дойдоха и незабравимите мачове с Анортозис в Шампионската лига.

Все още продължаваш да помагаш на Левски, превърна се в скаут?
- Имаше няколко играчи, които според мен са подходящи. Разговарях с ръководството, с Георги Иванов, засега обаче не знам да са взели някой французин.

Какво стана с нападателя Жан-Жак Мандриши от Гренобъл?
- Не крия, че съм говорил с този футболист. Разказах му подробно за Левски, но доколкото знам, Георги Иванов вече е взел заместник на Гара Дембеле от Холандия (б.а. - Сьорд Арс). Проблемът е, че качествените френски играчи трудно биха се съгласили да дойдат в България, ако не им бъдат предложени много добри пари. Повечето имат високи финансови претенции, куп изисквания. Понякога има и изключения, а също така е нужен повече късмет, както и търсене.

Говореше се, че си препоръчал на Левски централен защитник. Вярно ли е?
- Това няма значение, последната дума по селекцията има Георги Иванов. По принцип информацията е вярна, още преди края на първенството бяхме говорили с Гонзо за три-четири имена. Казал съм му кои футболисти могат да му свършат работа, кои биха се съгласили да дойдат в Левски. Той ще си прецени дали има нужда от тях.

Следиш ли процесите в клуба?
- Интересувам се, чета в интернет, когато имам време. Все пак в Левски оставих много приятели, ситуацията не ми е безразлична.

Запознат ли си с качествата на новите попълнения в отбора?
- Познавам Орлин Старокин, който е млад и интересен футболист, има накъде да се развива. Другите не ми говорят много. Хубавото е, че Георги Иванов иска да изгради отбор за бъдещето, с млади футболисти. Именно това беше основната причина, поради която си тръгнах от Левски.

Имаше ли сили да изкараш още една година на „Герена"?
- Не е важно само присъствието, а нивото, което държиш. Лично аз чувствах, че вече не мога да издържам на по-бързо темпо на игра. Реших, че е по-добре да отстъпя мястото си. Бях говорил с Гонзо, който ми каза, че иска да прави отбор от млади футболисти.

Как се разделихте с него?
- Приятели сме, чуваме се.

Знаеш ли, че Христо Йовов иска да се кандидатира за кмет?

- Пожелавам му да стане по-добър политик, отколкото футболист (смее се). Щом е решил, няма кой да го спре. С Христо сме добри приятели, той е много амбициозен, изключителен професионалист. Голям човек не само на терена, а и извън него.

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Седрик Бардон
МнениеПубликувано на: Пон Юни 27, 2011 7:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 2:18 pm
Мнения: 2935
Местоположение: Sofia
Alek написа:
... Тренирахме по съвременни методи, заниманията бяха различни и интересни, до голяма степен се доближаваха до начина на подготовка във френските отбори. Точно това отличаваше Левски от останалите български клубове. Заради това отборът стигна далеч в евротурнирите ...
:!: :!: :!:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Седрик Бардон
МнениеПубликувано на: Пет Юли 01, 2011 10:22 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 12:58 am
Мнения: 705
Местоположение: София
Прикачени файлове:
Седрик Бардон (Гингам) - 2.jpg
Седрик Бардон (Гингам) - 2.jpg [ 66.77 KiB | Прегледано 3639 пъти ]
Редом до Малуда и Дрогба като играч на Гингам.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Седрик Бардон
МнениеПубликувано на: Сря Окт 26, 2011 8:04 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 12:58 am
Мнения: 705
Местоположение: София
http://www.youtube.com/watch?v=tPkRCoBy ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=HEK-Yqov ... re=related


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Седрик Бардон
МнениеПубликувано на: Нед Ное 06, 2011 11:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13385
:lsfc4


Прикачени файлове:
sedrik.JPG
sedrik.JPG [ 6.46 KiB | Прегледано 3414 пъти ]

_________________
Изображение
Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Седрик Бардон
МнениеПубликувано на: Нед Ное 06, 2011 11:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 9:57 pm
Мнения: 2817
Седрик Бардон
ako iskat edin isntinsia trenior gotov sam .
:levski :lsfc1

Седрик Бардон
‎4akam oba6dane ot batkov !!tozi kostov e palen mente !!
:lol:

_________________
Левски София !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Седрик Бардон
МнениеПубликувано на: Нед Ное 06, 2011 11:46 pm 
Не е той...


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Седрик Бардон
МнениеПубликувано на: Вто Ное 08, 2011 12:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Бе вие как си представяте Седрик да ги пише лично тия щуротии...

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 221 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 38 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com