forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Мар 19, 2024 11:12 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 159 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 12, 2009 2:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
Цитат:
DMS е организация, която събира пари за всякакви каузи и ползват единен номер. Според съдържанието на текста, парите отиват по предназначение.


eми именно, затова не виждам защо пред всеки трябва да пише и името на организацията, а не само това на конкретната кауза.. ;) както и да е, аз пратих 3 смс-а вече.. :wink: а и попитах, защо в gong е написано, че само LEVSKI трябва да се пише.

Цитат:
„Тази кампания има подкрепата на футболистите, спортно-техническия щаб и целия клуб Левски”, заяви Касабов. Текстът на SMS-ите трябва да е „Левски”, а телефонния номер, на който трябва да бъдат изпращани е 17777.”


:wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 12, 2009 11:52 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 4:10 pm
Мнения: 449
Добре ще е да се съобщи и по уредбата на стадиона,а не само по тази в сектора,за да могат да чуят и хората от А и В сектор.Няма да е зле да се изпише на таблото,защото така всички ще разберат.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 12:44 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Ето, казах ви аз за DMS! :D :D :D
Много се радвам, сега ще пусна няколко смс-а, а от утре ще агитирам и майка ми :)
Ще ги съберем!

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 2:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
http://www.rovers.co.uk/page/NewsDetail ... 54,00.html

Цитат:
Football Aid is back, and this year will see us celebrating our milestone tenth anniversary! And to help us celebrate our "Decade of Dreams", Blackburn Rovers FC have once again joined forces with us to allow Rovers fans the opportunity to play on the hallowed turf of Ewood Park, and in turn raise funds for charity.

With a whole host of clubs signing up to support Football Aid for our 'Decade of Dreams', we will be offering fans the chance of a lifetime to gain exclusive access to the pitch and tunnel areas belonging to their favourite team, the thrill of a complete matchday experience, including pulling on a personalised shirt in the official match day dressing rooms, walking down the tunnel to the sound of a cheering crowd and ultimately stepping out onto their Field of Dreams.

Over the past ten years, more than 42,000 people have registered on the easy to use Football Aid website allowing them to receive further information on how they, like so many others can live their dream. As a result, this has allowed over 10,000 players to run out of the tunnel and step onto the hallowed turf of the team they support, in the knowledge that they have helped to raise significant funds for a variety of charitable and community projects.


Това като идея ако може да се предложи на ръководството...смятам, че доста хора биха дали солидна сума за да разцъкат на "Герена" и Гонзо да е в ролята на техен треньор, примерно.

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 14, 2009 3:19 am 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 23, 2005 2:56 am
Мнения: 47
Местоположение: Sofia
Здравейте. Да споделя мнението си за тази великолепна идея! Аз изпратих първо SMS с текст LEVSKI, а после още един с текст DMS LEVSKI. Отговорът и при двата бе един и същ - благодарим ви, че подкрепихте кампанията DMS LEVSKI. Поне според мен и в двата варианта изпратените есемеси са валидни.
Преди година и нещо, точно преди мача със свинете претърпях операция и споделих преди нея тук. Толкова непознати хора ми се обадиха с пожелания и предложения за всякакъв вид помощ, че имам чувството, че само от това бихме чорбата и оцелях:))) Поклон на инициаторите, повече есемеси и - успех момчета, горе главите и САМО, САМО ЛЕВСКИ!!!

_________________
НЯМА ПО-ГОЛЯМА ПРИВИЛЕГИЯ ОТ ТАЗИ ДА БЪДЕШ ЛЕВСКАР!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 11:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 06, 2008 6:44 pm
Мнения: 203
Пратете момчета,1.20 не е кой знае какво ;)
СЕКТОР Б - ЗАВИНАГИ ЗАЕДНО !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 19, 2009 1:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 2:08 am
Мнения: 863
Супер! Най-сетне е пуснат телефонния номер. Телефонът ми е спрян от 2-3 месеца, но ще източа мощно служебния! Дано сега по-бързо се съберат парите!

_________________
Седем метра е вратата - седем гола на чорбата!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 20, 2009 6:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 04, 2009 3:59 pm
Мнения: 2546
смс веднага :smt006
колко е цената 1-2 лв?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 10, 2009 1:26 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 23, 2005 2:56 am
Мнения: 47
Местоположение: Sofia
Някой да каже как върви кампанията и до къде се стигна с набирането на средства за мочетата?

_________________
НЯМА ПО-ГОЛЯМА ПРИВИЛЕГИЯ ОТ ТАЗИ ДА БЪДЕШ ЛЕВСКАР!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 28, 2009 9:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
gonzo_marto написа:
Изпратил съм за сега 12 смс,утре ми пускат новата фактура и почвам пак.Да не говоря,че от къде зема телефон винаги пращам
ПОМАГАЙТЕЕЕЕ!!!!Не само на нашите фенове,и на момчето от лит(*кс-етрополе!
Първо сме различни, после сме хора!

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 31, 2009 7:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 20, 2006 7:18 pm
Мнения: 7083
Местоположение: София
http://gong.bg/view_article.php?article_id=100259


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 09, 2010 2:49 am 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 19, 2006 9:24 pm
Мнения: 1536
Местоположение: София,България
Влезнах в сайта на DMS и отворих някакви статистики. За юни месец на DMS LEVSKI са изпратени чутовните...31 смс-а :| Като дори през този месец на сайта на сектор Б постоянно седеше на 1ва страница призива...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 09, 2010 11:03 am 
Ти какво очакваш?По-важен е биг брадър, по-важно е каква ще е хореографията за следващия мач,по-важно е да се караме за глупости.
А един живот остава на заден план..... :(


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 09, 2010 11:12 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 4:10 pm
Мнения: 449
Не може ли да се говори с ръководството, билетите за домакинския мач с Дъндок да бъдат с 1 лев повече отколкото Баждеков ги мисли да бъдат и този 1 лев разлика да отиде за момчето.Не вярвам ръководството да откаже, а на този мач поне 3-4 хиляди билета ще се продадат.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 09, 2010 11:34 am 
За жалост, парите от билети от няколко мача миналия сезон,не са преведени :ohmygod
Така че и да се говори ОТНОВО, няма да има промяна.
Не трябва да се разчита на външни фактори, а на нас самите.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 20, 2010 4:28 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Ебати пробития народ сме. Аре, да не сме и 6 милиона, 3 милиона да са хора между 15 и 60 години с GSM-и, всеки да прати само по 1 смс - 3 милиона лева... Което, ако една скъпа операция е около 70 000 лв., сметнете колко души могат да бъдат спасени :x
Българинът докато не му се случи на него или на някой близък, рядко се трогва от такива неща.
Дано момчето да оздравее, а батков лекарства да си купи със прибраните от билети пари!

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 20, 2010 7:43 pm 
Виж, наистина звучи лесно, като сметнеш на ум.Но както виждаш действителността е много различна.
И да уточня, Баждеков пое ангажимента :smt006


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 20, 2010 10:58 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Прав си, просто ми е жал... Щото поне 3-ма души, които имат крещяща нужда от пари и операция ги познавам лично и ми е мъчно.
Баждеков е поел ангажимента, аз казвам ако не преведат парите батков да ги даде за лекарства.
Я кажете колко пари остава да се съберат между другото?

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 20, 2010 11:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Тази информация сигурна ли е? Ако парите не са преведени наистина, веднага се обаждам на Сашо Диков. Като попита Баждека или Ганьо директно, да видим дали няма да ги преведат. Ебаси и нещастниците. Иначе нека който има сърце да прати колкото смс-и му се откъснат от него.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 20, 2010 11:16 pm 
Мисля че около 50 хиляди лева трябва да се досъберат :?
Доколкото знам от клуба би трябвало да преведат около 10 хиляди.
Това е сума събрана от няколко домакински мача от миналия полусезон.
Скоро в сайта сектор Б ще се сложи необходимата информация за Жоро.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 20, 2010 11:59 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Мерси за инфото.
50 хилки, завалията :( Признавам, не съм пускала много смс-и за него, може би макс 5 или 6, но ще се опитам да помогна. Поне ще агитирам приятели и ще казвам, че го познавам и ми е приятел, нищо, че дори не го знам кой е. Дет се вика като приятелска услуга да го направят.
Като се случи нещо отвратително тежко на някой близък, верно тогава разбираш за какво иде реч и колко сме крехки...
Дано се оправи момчето, силно се надявам тази година от кутията по мачове да съберем повечко пари. :(

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 01, 2010 2:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19468
Цитат:
"Благодарим на Sportal, за инициативата с преброяването. Отново доказахме, че сме доста повече от нашите "червени" приятелки. Благодарим на всички левскари, които взеха участие в преброяването. Решихме вместо да се дава безплатно тази бира и тази вода, ще продаваме бирата по едно левче пред стадиона, а водата по 50 стотинки, за да можем да съберем пари и да помогнем на нашия приятел Жоро, който се нуждае от спешна бъбречна трансплантация. Моля и хората, които подкрепят тази инициатива да гласуват със СМС текст - Левски 1777, за да помогнем на Жора да живее", сподели шефът на "синия" фенклуб Владимир Владимиров - Гугутката, който получи наградата.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 20, 2010 4:46 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 4:10 pm
Мнения: 449
Имам една молба към хората, които контактуват с ръководството.Още не са определени цените на билетите за реванша с АИК.Най-вероятно ще са 6, 10, 12 лева.Помолете ръководството да вдигне цените на билетите с 1 лев за всички сектори и да ги направи примерно 7, 11, 13 лева и този един лев разлика да отиде за каузата.На този мач ще има добра посещаемост.Ще се съберат поне 6-7 хиляди лева.Видя се, че на смс-и не може да разчитаме. :x
В сайта на дмс има някаква статистика, в която пише, че в периода септември-декември 2009 година са изпратени едва 1306 смс.Да кажем, че от началото на годината са изпратени още толкова, което ще рече, че до момента от смс са събрани едва 2600 лева. :x А иначе сме голяма публика,няма що!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 20, 2010 6:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 13, 2005 10:40 pm
Мнения: 2144
Местоположение: София
Аз мисля, че и в момента е отделено 1 левче от парите за билетите, но Баждека още не е превел парите. Някой да ме поправи, ако греша.

_________________
Директивата е ясна: Бой, ебане и София да ви е тясна.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 4:42 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 7:28 pm
Мнения: 748
Отборът ни ще дари голяма сума за момчето, поне до колкото разбрах 40 ли 50 хиляди ли не знам ще се разбере скоро. И само да вметна това го е организирал Ганя ;) И под отбор имам предвид всички лекари, масажисти, треньори, играчи и т.н.. :) Като разбрах много се зарадвах. :levski Да живее ЛЕВСКИ и Жоро !

_________________
Левски София !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 5:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
СиняКръв написа:
Отборът ни ще дари голяма сума за момчето, поне до колкото разбрах 40 ли 50 хиляди ли не знам ще се разбере скоро. И само да вметна това го е организирал Ганя ;) И под отбор имам предвид всички лекари, масажисти, треньори, играчи и т.н.. :) Като разбрах много се зарадвах. :levski Да живее ЛЕВСКИ и Жоро !


Ганя около 30, за което трябва да сме му благодарни.. :smt006

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 8:00 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 7:28 pm
Мнения: 748
acrimonious написа:
СиняКръв написа:
Отборът ни ще дари голяма сума за момчето, поне до колкото разбрах 40 ли 50 хиляди ли не знам ще се разбере скоро. И само да вметна това го е организирал Ганя ;) И под отбор имам предвид всички лекари, масажисти, треньори, играчи и т.н.. :) Като разбрах много се зарадвах. :levski Да живее ЛЕВСКИ и Жоро !


Ганя около 30, за което трябва да сме му благодарни.. :smt006


Да, наистина!

_________________
Левски София !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 9:46 pm 
Защо преди да е станало трябва да го разгласявате?


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 10:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Е сега като даде 30, на колене ли да му паднем :ohmygod Какво стана с парите от миналата година, Баждека да не се ослушва... Иначе е готино да крадваш толкова и да ти се "откъснат" 30 000 от сърцето :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 11:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 04, 2010 3:34 pm
Мнения: 3942
Местоположение: София Норд
Има едно рамо и от мен! :lsfc1

_________________
ЛЕВСКИ СОФИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 159 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com