forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 1:59 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 421 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Следваща

Въпросираме
Бий чорбата по главата 36%  36%  [ 128 ]
бий 20%  20%  [ 72 ]
бий 23%  23%  [ 84 ]
бий 21%  21%  [ 75 ]
Общо гласове : 359
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Юли 22, 2009 11:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49178
Местоположение: ШОПландия
UL написа:
72 000 е събирал със сигурност 60-те и 70-те години.......мачове на Националния и срещу Аякс, Барселона и т.н.

иначе после "капацитета" му като горе-долу нормално разпределение на публиката беше 55-60 000 зрители, след "инсталирането" на седалките е 42 000...

затова се и чудех как при полупълен 42 000 стадион ми водят че на дербито имало 11 000 зрители...ама както и да е...

Офтопик: поразредени бяхме доста на места. И ухерите създаваха визуална заблуда :)

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 23, 2009 1:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 16, 2008 1:29 am
Мнения: 563
Местоположение: Сандански обича ЛЕВСКИ!
не помна :cry: Беше деведесе и некоя и баща ми ме заведе! Наште гостуваха в Сандански! Спомням си Илян Илиев, Мъри смътно и нищо друго!

_________________
ЛЕВСКИ,ОЛЕ! НИЩО ОБЩО С МУТРИТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 23, 2009 5:01 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 10:38 am
Мнения: 61
Levski-Cherno more kogato bqh na 4 klas.Seriozno ot Levski-Sioni kogato si zapalih novata teniska na Chelsea :oops: :oops: :oops: :oops: :smt028 :smt117 :fuck1 :fuck1 :drinkb :drinkb :lsfc3 :lsfc4 :lsfc4 :levski :bukake :bukake :bukake :bukake :bukake :bukake ::kid


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 24, 2009 11:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 09, 2009 7:11 pm
Мнения: 105
Мии годината не помня точно..ако не се лъжа 2000год. срещу Пирин един от последните кръгове,ако не последния и вече бяхме шампиони май..1;0 завърши май ...Ноо от този мач нямам много спомени..Първият ми по съзнателен беше срещу Щурм Грац.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 26, 2009 5:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 2:23 pm
Мнения: 2531
Местоположение: София
13.05.2000
ЛЕВСКИ 1:0 лит(*кс-етрополе
Кървавия гол на Гонзо!
И веднага след него "Да го духате, ШАМПИОНИ сме!" и "Довижданееее, довижданее.." :smt006

_________________
Feelings change - Memories don’t.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 9:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 16, 2006 9:01 am
Мнения: 79
Левски-Етър 96 или 97 някъде, 6:0 на националния. Най-силно впечатление ми направи Йовов, който влезна резерва второто полувреме и на десния бек на Етър не му се вярваше :smt005 , а можеше да му е баща :lol:

_________________
Левски Европейски


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 30, 2009 2:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 04, 2009 3:59 pm
Мнения: 2546
Admirer написа:
13.05.2000
ЛЕВСКИ 1:0 лит(*кс-етрополе
Кървавия гол на Гонзо!
И веднага след него "Да го духате, ШАМПИОНИ сме!" и "Довижданееее, довижданее.." :smt006


me2 :smt006 :smt007


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 23, 2009 4:15 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Авг 16, 2009 1:51 pm
Мнения: 24
Местоположение: Д-Таун
По Тв - ся се сетих 7-1 срещу чорбата и страничната ножица на Илиян Илиев.Кур за Цеца (ма не Величкович).
На живо - на Герена есента срещу Литекс,когато Тасевски им го сложи двоен.Баси якия мач.

_________________
STAND YOUR GROUND !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 03, 2009 4:50 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Май 01, 2009 3:42 pm
Мнения: 999
па тука у благоевград, ма нИ моа се сета баш коя година, само знам че бихме с 1:0, гол на Г.Бачев..май..


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 06, 2009 11:39 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12475
Първият и единствен мач в моя 15-годишен(засега живот :smt003 ) на Левски на стадион е когато Пламен Гетов прави бенефиса си беше 2000 или 2001 бях 1-ви клас :smt003 .За жалост нямам възможност от Плевен да идвам на мачове на Левски.....иначе бих идвал редовно но мисля,че това не ме прави по малко левскар.:) :smt007

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 08, 2009 8:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Абе нема ли антифутбол за спамене? Поне във ВЕЧНО СИНИ не...
Я разчистете малко..

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 08, 2009 11:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49178
Местоположение: ШОПландия
nevidim написа:
не помна :cry: Беше деведесе и некоя и баща ми ме заведе! Наште гостуваха в Сандански! Спомням си Илян Илиев, Мъри смътно и нищо друго!

Значи може да е било към 94', защото Мъри тогава май се завърна в Левски.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 08, 2009 5:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 4:09 pm
Мнения: 7131
Местоположение: Schönes Dorf, Blau Sofia
Спомням си го като да бе вчера. Първият мач, който гледах беше срещу Латекса 97г, бихме с 2-1 май. Тогава ми беше много мерак да отида на мач, но нямаше с кой пък и бях малък. Та трябваше да изчакам до 2000 та да отида сам на Славията, облечен с любимия ми екип с белите ръкави :smt007 . Бихме ги с 2-0, май Гонзарата вкара единия, и те така до ден днешен.

_________________
КУР ЗА ЛЯТОТО, ЗИМА ИЛИ СМЪРТ!
Изображение
ignore: sin


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Ное 26, 2009 7:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 10:33 pm
Мнения: 3628
Левски - Оксер.Иначе съм ходил на Металург - Левски ,когато направихме 0:0,ама това е по-особен мач.

_________________
"If you've come this far, maybe you're willing to come a little further..."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 01, 2009 5:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 11:46 am
Мнения: 2021
Мале колко съм дърт в сравнение с останалите :mrgreen: . Първи мач не помня, но за годината съм сигурен - 1989, когато си върнахме името - ЛЕВСКИ. Тежък момент да се запалиш по футбола, последваха 5 години без титла, като имаше и едно 5-то или 6-то място ако не се лъжа. Но не се отказах и така и до днес. Само преди 3-4 години се преместих от Б в А сектор :smt006
Спомням си и първия мач по телевизията, който съм запомнил: Как Наско Сираков го боцнА на жабетата в Мексико.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 04, 2009 5:30 pm 
Първият мач на Левски в живота ми:
Добруджа-Левски 0:1 (гол на Кайзера),1998 година
Първият мач в агитката:
Ботев Пловдив-Левски 0:1 (не знам кой вкара гола),1999 година
Пазя си билетчето от тоя мач и е много яко,нищо че е с лопатата.Трябва да го снимам някой път.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 11, 2009 10:50 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 9:30 pm
Мнения: 865
1994 е първият мач, който помна със Славия на Овча Купел, баща ми ме заведе.. резултат нямам абсолютно никакъв спомен, освен някакво 1:2 ми се върти в главата ама немога да открия статистика в нета..


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Дек 12, 2009 5:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
през 1994 играехме всички Софийски дербита на "Васил ЛЕВСКИ" , не мисля че сме играли тогава на офча със славия? до ремонта 1998 всички софийски мачове се играеха на националния, бил съм на повечето и на домакинства и на "гостувания" играехме там....да не си гледал някаква контрола?

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Дек 12, 2009 7:15 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 9:49 pm
Мнения: 1679
UL написа:
през 1994 играехме всички Софийски дербита на "Васил ЛЕВСКИ" , не мисля че сме играли тогава на офча със славия? до ремонта 1998 всички софийски мачове се играеха на националния, бил съм на повечето и на домакинства и на "гостувания" играехме там....да не си гледал някаква контрола?

И аз почти на всеки... това бяха първите ми мачове :smt007

_________________
Спасението на Левски започва със смяната на собственика!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 17, 2009 5:40 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 4:04 pm
Мнения: 61
Местоположение: София,България
Първи спомен ЛЕВСКИ-цесека 2-1 сезон 1991/92 есента и първи мач, същия сезон срещу Черноморец 4-0 на Герена ,пролетния полусезон.Първи мач на стадиона срещу "свинята дъщеря" сезон 1993/94 2-1 за нас, есенния полусезон.

_________________
САМО ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 21, 2009 1:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 23, 2009 12:51 am
Мнения: 564
Местоположение: Морската Столица
Значи първият ми мач на стадиона беше:
22 август 2001 г. ПФК ЛЕВСКИ - ГАЛАТАСАРАЙ 1:1
Иначе преди това тъй като съм бил все пак на 12 години по тв съм изгледал доста мачове и си ги спомням дори никога няма да забравя подаръка на прасетата за 50 годишният им юбилей 5:0 :mrgreen:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 23, 2009 3:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 21, 2009 12:29 pm
Мнения: 3903
Местоположение: София
По спомени - мач за купата срещу Левски (Кн) (май така се казваха тогава) през 2000, завърши 6:1.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 06, 2010 12:36 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2010 11:22 am
Мнения: 1
Местоположение: Минеаполис
Първия мач който помня е срещу славия незнам коя година. Спомням си как бяхме в сектор А откъм сектор Г на Васил Левски и питах татко защо е празен стадиона а тои ме вдигна на високо и ми показа сектор А и сектор Б целите сини. Спомням си как тогава ходехме по над 20000 на мачове срещу септември и шумен...

_________________
Когато син гръм удари, как червеното ехо заглъхва


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 06, 2010 11:21 am 
Offline

Регистриран на: Пет Фев 12, 2010 7:30 pm
Мнения: 443
2002 година, когато първенството имаше плейофи . Първият мач от тях, с Нафтекс на Герена, бихме ги с 4:1 или 4:2 вече не помня, беше много силен дъжд, терена изобщо не ставаше за игра, от тогава до днес, не съм виждал тревата на Герена в по-лошо състояние . Гонзо им набута 2 гола, а дебют направиха Пешо Кабат и Ференци ... Даже унгарецО бутна и един от головете ... Бях на 12 години тогава ... Иначе на националния отбор, първият ми мач е 2000г., но на Левски е този с Нафтекс . Тогава все още ходеха повечко хора на мачове и имаше стабилно 7-8 хиляди души, даже може и повече да са били, но заради времето ги слагам 7-8 хиляди ...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 08, 2010 12:59 am 
98 година на Васил Левски, бях в А сектор, играхме срещу Локо Пд, бихме 2:0 ... :8)


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 25, 2010 11:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 27, 2006 9:50 pm
Мнения: 1672
Местоположение: Редута, София
99та, 0-0 на Герена срещу Селтекс :(


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 25, 2010 11:36 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 7:28 pm
Мнения: 748
Срещу Юве бях във В :) Уникално изживяване беше...

_________________
Левски София !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 27, 2010 12:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 04, 2009 6:16 pm
Мнения: 371
Местоположение: в жилището на Батков
Нямам спомени кой ми е бил първият мач ,още от малък ме водеха редовно по мачове ,като бях на възраст на около 7-8 години постоянно навивах наще да ме водат на Герена даже зимата в най големите студове да гледам мач,но после се развиха доста странно нещата :lol: покрай приятеля на майка ми ,който държеше ресторант Ариана(до езерото Ариана) и беше болен чорбар постоянно бях около чорбари ,преди всеки тяхен мач се събираха в механата по старите от агитката ,като по известни прякори си спомням Фризъора ,имаше един Дени ,тоя луканката мисля че и той идваше ,както и дучето ,та приятеля на майка ми постоянно говореше пред тях че трябвало да ме правят чорбар и тем подобни ,а аз дребен такъв и нищо не разбирам,а дучето ме ебава :boisw ,но въпреки това нещо ми напираше от вътре че трябва да съм от Левски ,независимо какво ми говорят.На Ариана даже идваха и гробарите и си оставяха факли,димки при нас в заведението ,бяха дошли специално за мача с Хърватия ако не се бъркам една стабилна група.та от тях съм зимал факли даже и един мегафон бях зел.Въпреки всичко станах още по голям левскар и постоянно намирах с кой да хода на мачове на Герена дори и да не бяха футболни фенове ги водех с мене ,само и само да отида на стадиона :lol: ,а бе изобщо ебати драмата :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 08, 2010 4:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49178
Местоположение: ШОПландия
свине умрете 27ми 24 написа:
Нямам спомени кой ми е бил първият мач ,още от малък ме водеха редовно по мачове ,като бях на възраст на около 7-8 години постоянно навивах наще да ме водат на Герена даже зимата в най големите студове да гледам мач,но после се развиха доста странно нещата :lol: покрай приятеля на майка ми ,който държеше ресторант Ариана(до езерото Ариана) и беше болен чорбар постоянно бях около чорбари ,преди всеки тяхен мач се събираха в механата по старите от агитката ,като по известни прякори си спомням Фризъора ,имаше един Дени ,тоя луканката мисля че и той идваше ,както и дучето ,та приятеля на майка ми постоянно говореше пред тях че трябвало да ме правят чорбар и тем подобни ,а аз дребен такъв и нищо не разбирам,а дучето ме ебава :boisw ,но въпреки това нещо ми напираше от вътре че трябва да съм от Левски ,независимо какво ми говорят.На Ариана даже идваха и гробарите и си оставяха факли,димки при нас в заведението ,бяха дошли специално за мача с Хърватия ако не се бъркам една стабилна група.та от тях съм зимал факли даже и един мегафон бях зел.Въпреки всичко станах още по голям левскар и постоянно намирах с кой да хода на мачове на Герена дори и да не бяха футболни фенове ги водех с мене ,само и само да отида на стадиона :lol: ,а бе изобщо ебати драмата :lol:

"Познай врага." :smt003

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 12, 2010 12:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 03, 2010 7:41 pm
Мнения: 22
Местоположение: София
Все още съм новак в сектора, но все пак Левски 3 : 1 Локомотив Мездра - Герена - 2008 година. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 421 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 97 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com