forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 10:18 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 421 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Следваща

Въпросираме
Бий чорбата по главата 36%  36%  [ 128 ]
бий 20%  20%  [ 72 ]
бий 23%  23%  [ 84 ]
бий 21%  21%  [ 75 ]
Общо гласове : 359
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Май 22, 2013 1:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 2684
Доста късно тръгнах по мачове, за съжаление. Първият ми беше на 4.11.2010 г. срещу Лил. Отидохме в последния момент с един приятел от класа и неговия баща. Нямаше билети за Б и взехме за В. Баба ми даде назаем 20 кинта, за да отида. :bigok Помня великата хореография УЛТРАС, изписана в Сектор Б, уникалната атмосфера през всичките 90 минути, а при гола на Гаджев беше :smt007 . Оттогава се запалих да ходя по мачове в Сектора, иначе съм си Левскар от съвсем малък и гледах всяка среща на Левски по телевизията. :) След мача се загубихме, бащата на приятеля ми се беше объркал и не можехме да открием пътя за Гара Подуене :loser2 , та се наложи доста да потичаме, за да хванем последния влак за Септември. :strkstrk

_________________
"И след като години наред от страх мълчахме, сега защо не замълчим от срам?"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Май 22, 2013 2:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 6:14 pm
Мнения: 1101
31.10.2006 - Левски : Вердер Бремен. И аз съм от сравнително късно тръгналите по мачове. Новоизлюпен гимназист в "елитна" столична гимназия, запознах се с едно момче, което ме заведе на мача. Още сме си приятели и миналата събота пак се прегръщахме от радост. :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Май 22, 2013 3:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3089
Първия ми мач беше срещу Сливен, 92-а година, ако не се лъжа, с баща ми. Беше на "Васил Левски". Бихме ги с 4:1, като Янко Златков(така му виках тогава :loser2 ) си вкара автогол с глава. Дълги години след това помнех всички голмайстори и минутите в които вкараха, и още някъде вкъщи трябва има билет от този мач. Първото дерби с прасетата го помня също - Пролетта на 94-а, убихме ги с 4:1 и много исках да отидем в "Б", но бащата разправяше, че съм бил още малък да ме води ме води там и ме беше много яд.
След една-две години почнах да ходя с приятели и когато отидох отново с бащата, той се хвана за главата, като ни слушаше как крещиме, псуваме и обиждаме прасета, съдии и противникови играчи, и разправяше, че с мен повече на мач нямало да дойде.
Чак години по-късно, при втората титла с Мъри, бяхме пак заедно на мач. Беше втората титла при Мъри, последен мач за първенството и награждаването на Герена. Това му беше изобщо последния му мач, на който беше и се радвам, че бях до него, когато видя за последно любимия му отбор, как вдига шампионската купа...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Май 22, 2013 7:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 06, 2009 9:04 am
Мнения: 316
Дебрецен майче какво да направим от Каварна съм много пари трябват, за да се отиде до нашата столица-вашия град :bigok :loser2

_________________


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Май 22, 2013 2:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 03, 2013 3:15 pm
Мнения: 615
А пък първото ми дерби беше на 01.11.2008 - Левски - ЦДНА 1:1....бях отишъл и на предишното на кочината,но билети нямаше.

_________________
НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ НА 102, ВИЕ СТЕ НЕЩО СИ С ТИРЕ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Май 22, 2013 2:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 27, 2012 11:41 pm
Мнения: 1107
Левски - Литекс 6:2 мисля че беше май месец! Нищо не си спомням от мача, освен че Дани Боримиров вкара, мисля последния гол.

_________________
Оставам на разположение за допълнителни коментари и въпроси! :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Май 22, 2013 5:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
има някои предимства да си по-старичък и то предимно, че си ходил на невъобразимо повече мачове на ЛЕВСКИ за разликата толкова години :)

мойто 1во дерби :


в сектор А на виража с Б !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 23, 2013 11:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 29, 2012 10:36 am
Мнения: 2452
Moят първи мач беше или срещу Оксер, или с/у Марсилия, или с/у Удинезе, не помня точно понеже съм бил на 8-9 години някъде :ohmygod2 Единствено помня, че срещу Удинезе баща ми ме беш завел в сектора за гости при италианците, щото май бяха свършили билетите :smt005 а след мача си спомням, че като се прибирахме, навсякъде по улиците имаше хора със сини шалчета :smt007


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 12:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
kosyo написа:
има някои предимства да си по-старичък и то предимно, че си ходил на невъобразимо повече мачове на ЛЕВСКИ за разликата толкова години :)

мойто 1во дерби :


в сектор А на виража с Б !


Как само изригва стадиона, когато Левски е в атака. Да не говорим при головете! :lsclapp

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Яну 19, 2014 6:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 06, 2013 3:49 pm
Мнения: 848
Местоположение: София
Имам незабравими спомени от моя първи мач на ЛЕВСКИ!
Стадион Васил Левски, неделя 27.04.1986г. финал за Купата на България между ЛЕВСКИ и цдна.
Купата за нас е Чест и за това винаги е Синя!
Бихме ги с два бързи гола на Мишо Вълчев в 3-та и 22-та минути!
В настъпилата всенародна радост за мен имаше малко тъга, защото не видях в игра Божидар Искренов.
Той заедно с Наско Сираков и Боби Михайлов се подготвяха с националния отбор за СП в Мексико същата година.

_________________
ТОВА ОТДАВНА НЕ Е САМО ФУТБОЛ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Яну 19, 2014 8:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 20, 2011 1:45 pm
Мнения: 407
Местоположение: Синя България
Дъртаци, ще ви настигнем и ние някой ден :loser2

Иначе моя първи мач беше 26.10.2008 Сливен - Левски :D

Първия ми мач, който помня съзнателно и съм гледал по ТВ беше, срещу чорбата с кървавия гол на Гонзо.. всъщност помня само гола :lsfc3

А още от преди това помня, че имахме на видео касета един филм "Сини Шампиони" мисля, че се казваше и ми беше любимата касета :levski :lsfc1

_________________
СИНЯ ЗОНА БЪЛГАРИЯ 24/7


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Яну 19, 2014 8:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 15, 2012 4:43 pm
Мнения: 2678
Срещу жск спартак между 81 - 83. Нямам си на идея резултат. Имахме квартирант от София, който си карал някакво обучение и е живял при нас 5 -6 години (нямам спомен за физиономия бил съм малък), един вид семейство, с около 20 тина години по голям и той ме запалил по Левски, като ме закарал на мач. Парадокса е че ние живеехме буквално до стадион спартак, но никога не съм им симпатизирал понеже, тоя пич ме грабна още от дете и ми показа истината. Спомням си че в махалата ставаше мазано, защото не съм спартаклия, с един шишко 2-3 години по голям от мен, се мелихме ежедневно. Понякога той надделяваше, понякога аз. Стигаше се няколко пъти до сбирки с родителите. Баща ми такива шутове ми биеше, че не можех да седна с дни. Спомням си че им ибавах мамата като бягах по улицата викайки само Левски. Квартирантът ни имаше мотор с кош и от него бяха първите ми скандирания за Левски не съм бил по голямот 3-4 годишен, това го помня, като че беше вчера, бях на върха на щастието. Луда работа. Сега стават повече от 15 години от как не съм бил на мач на Левски, което безкрайно ме натъжава.

_________________
Само ЛЕВСКИ никой друг. Останалите са боклук.
105.


Последна промяна sin_1914 на Нед Яну 19, 2014 4:50 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Яну 19, 2014 11:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Убочение??? :shock:

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Яну 19, 2014 11:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 25, 2013 5:24 pm
Мнения: 145
Първия ми мач беше Левски-свине 1997г.Гонзо вкара към края на мача.Бихме ги с 1:0 спомням си че валеше много дъжд,а накрая беше голяма радост :lsfc3

_________________
Дела трябват, а не думи


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Яну 19, 2014 4:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 15, 2012 4:43 pm
Мнения: 2678
Седем:Едно написа:
Убочение??? :shock:


Благодаря за коригирането. Вече е фиксирано. Завъртял съм ги о и у. Пиша от таблета и понякога пропускам, зяменам и т.н. Дайте някой правопис за Chrome андроид.

_________________
Само ЛЕВСКИ никой друг. Останалите са боклук.
105.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Яну 21, 2014 1:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 29, 2013 11:10 pm
Мнения: 403
Местоположение: Юг
Първият ми мач на стадион беше 2000-та с бащиката, няколко месеца преди да стана на 9 години на корем арена срещу евреите (сигурно и заради това толкова обичам тва гостуване (реално домакинстване :smt042 )). Тогава бяхме в А сектор, когато още пускаха гостуващи фенове там. Бихме с 0:2, единия гол влезе от изненадващ пряк свободен, вратаря не можа да реагира и много се изкефих тогава :D. За другия гол нямам спомен. Само ме беше много яд тогава че си забравих шала в нас.

А първият мач, който си спомням ясно че съм гледал по ТВ-то, беше 5:0 срещу цнда. Всъщност гледал силно казано, сигурно малко в началото, после майка ми ме изведе с нея на пазар и тъкмо се връщаме и поглеждам телевизора с крайния резултат и сини футболисти се прегръщат :smt026 Мисля, че тогава окончателно станах левскар, не че преди тва не съм викал за сините по телевизията, но едва ли реално съм разбирал за кво става въпрос, друго си е да видиш пълна арГейска кошница :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Яну 22, 2014 10:09 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 26, 2013 3:47 pm
Мнения: 250
Првия ми мач който вече ясно помня беше по ТВ. Левски - Аякс. Когато Панов пострада.-http://www.sportal.bg/news.php?news=343609


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Яну 23, 2014 4:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 1:14 pm
Мнения: 4021
Първия ми мач е бил към 2000-ната, с черноморец нещо ми се върти в главата, ма не помня точно...
Първото гостуване ми е в Дупница на Марек, не помна коя година, помня само, че ни водеха с 2:1, ние изпуснахме дузпа, обаче след това обърнахме за 2:3.
Първото стъпване в сектор Б ми беше Левски - Ботев 6:2 2006 та година мисля, че беше. Цял мач пяхме свиньо дебела, оооо свиньо дебеееееееееела...

_________________
Изображение
Въздушната шир на небето е синя...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Яну 24, 2014 10:11 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 3:04 pm
Мнения: 3826
Първият ми мач беше вечо повече от 10 години-Левски-Атирау.Не помнех резултата до преди малко,като проверих че сме били 2:0,но като спомени са ми останали атмосферата от Сектор Б и включилите се поливни системи в края на първото полувреме.По стечения на обстоятелствата следващия ти мач беше последният от тогавашният ни евдропоход с Ливърпул,но това е един от мачовете,които винаги ще помня.Емоционален мач си беше,а и свинките ни правеха весело и отнесоха доста псувни и закани от целият стадион. :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Яну 24, 2014 10:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
Те даже и кръвосмешенията тогава ги храниха нещо чорбарите :smt042


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Яну 28, 2014 12:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 11, 2007 12:42 am
Мнения: 3786
Местоположение: На стадиона
Реших и аз да споделя най-накрая :bigok Левски-Нафтата сезон 98/99,3:0.Исках още преди това да ходя, но един приятел на баща ми все ме изпържваше, че ще ме вземе с него и все не ме взимаше :o Но този път ме взе приятел на брат ми :bigok Нахлухме в сектор А на Герена.Бях с мощна синя тромба :bigok Кефех се на Иванков и го гледах яко още на загрявката преди мача.Помня,че нафтата имаха неква агитка в сектор гей.Хвърлях и по едно око на сектор Б, който си бушуваше, но не му обръщах много внимание тогава.
След този мач почнахме да си ходим с едно приятелче от класа двамата само.Бяхме на по 10-11 години и си ходехме мощно със сини шалчета и сини тромби в ръце.Доста пъти сме молели разни чички да влезнем с тях :bigok Май играхме с Ботев един мач, когато с моя човек решихме да си вкараме пиратки и си гърмяхме и се кефехме мощно :strkstrk
С Ювентус той беше на някви уроци преди мача и го чаках до последно и влезнахме буквално секунди преди мача и го изгледахме на едно дърво в сектор В :bigok
Помня и един мач декември месец при минусови температури на Герена срещу Дунав за купата.Имаше сигурно 300 човека на стадиона.Май бихме с 4:1 :smt017 Михтарски беше вкарал хеттрик.Сектор Б си правеше мощно влакче.Водачът на влакчето се беше съблякъл гол и удряше по един тъпан.По едно време ушев застана пред влакчето, но оня продължи да си млати по тъпана пред ушев и не го слушаше въобще :bigok
Първото гостуване на кочината помня също.Аз,моят приятел и на брат ми приятеля, който ни беше пазител един вид :bigok В нас беше голяма патаклама докато ги навия да ме пуснат да отидем.Даже след мача брат ми ни чакаше някъде близо до стадиона с колата да ни вземе.Даже минахме баш през Ариана преди мача на път за сектор Б.Мачът май свърши 1:1,гол на Цихмейструк май беше.Тамън ги поведохме и веднага ни изравниха.
Първото гостуване беше в Дупница.Бях в 9-10 клас и с едно момче от новото ми тогава училище.Помня докато чакахме да ни вземе рейса на НФК от Герена как някви маслини от НФК ни офертираха:"Пичове, дайте ше събираме тука по некви къси 1-2 лева, кой колкото има, да вземем нещо винце, тва онва" :lol: Естествено им запяхме кур като отговорихме, че не пием.В нас не бях казвал, че отивам на гостуване и нещо не помня кво бях излъгал затова, че ме няма цял ден.В този период ходех от време на време на мачове само.После дойде мачът с Публикум и оттогава и до ден днешен ходенето е мощно и неспирно.Даже тогава някъде имаше период, в който направих 53 поредни мача в България без пропуск.Ходех с който намеря, вече имах приятели от сектора и все се намираха хора, с които да отидеш.С каквото намерим-влак,рейс,кола,бус и т.н. Някой път може да разказвам и за първото районно, което си е цирк,филм и класика отвсякъде, някои хора от форума също присъстваха даже, но в днешно време сякаш вече няма как да станат тези работи... И такива работи :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Яну 28, 2014 1:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 4:37 pm
Мнения: 3933
Местоположение: София
Цирк-разказ! :bigok

_________________
1914


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Яну 28, 2014 2:55 am 
Offline

Регистриран на: Вто Юни 04, 2013 1:15 pm
Мнения: 1607
Първият ми мач на живо беше 1990 г Славия - Етър :shock: заедно с баща ми и негов колега .Резулат и спомени никакви ...
След това 1993 г България -Франция 2:0 и решаващия мач България - Швеция 1:1 .Грешката на Туньо за 1:1 , отменения гол на нашите от съдията педераст и последвалото 15 -20 минутно освиркване от целия стадион :strkstrk .Преди мача ми се е запаметило в съзнанието как пред сектор Б на 2ма "викинги" им бяха взели шапките с рогата и просто с жестове им казваха да се разкарат докато не са яли и бой :bigok

Първият мач на Левски на живо : Левски - лит(*кс-етрополе 4:1 .Бях в сектор Г откъм А - сега клетката за гостуващи привърженици.Съотношението левскари - свине в тази част на Г беше 50 :50 .Капацитета мАри вкара почетното попадение за свинете накрая и доведе до делириум малкото останали свине на входовете около мен ,че няма да ги бием 5:0.Тогава за тях този резултат беше яко митологизиран и развенчан няколко години по - късно завинаги.

А иначе първия мач на Левски по тв-то с ясни спомени завърши 2:2 - 1988 г


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Яну 28, 2014 5:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 7:13 am
Мнения: 223
moshko написа:
...Преди мача ми се е запаметило в съзнанието как пред сектор Б на 2ма "викинги" им бяха взели шапките с рогата и просто с жестове им казваха да се разкарат докато не са яли и бой :bigok
....

На същият мач, пак пред Б сектор ми се е запаметила подобна случка.Някакъв безподобен идиот открадна шапката на някакъв швед.Хубаво стана, че наблизо имаше конна полиция, та като видяха постъката му взеха че реагираха своевременно и върнаха шапката на шокирания "викинг", а наш Ганьо отнесе заслужено няколко палки, заради простотията си.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Яну 29, 2014 5:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 8812
Въпреки срама ще разкажа и за моя първи мач на Левски...
Трябваше да бъде Левски-Ювентус, но заради едно безгръбначно прасе го изпуснах и това много ме разочарова.
Въпреки, че винаги съм харесвал идеята Левски, въпреки че съм Коньовичар и тренирах години наред футбол...първия мач на Левски ми е с прасетата преди 2 години, великите ми братовчеди ме заведоха... Но както и да е съдбата си каза думата и имам привилегията да съм на всички гостувания


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Яну 29, 2014 5:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 1:14 pm
Мнения: 4021
Това в коньовица само сини момчета, ебаси :lsfc3 :lsfc4 :lsfc4 :lsfc3 :levski

_________________
Изображение
Въздушната шир на небето е синя...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Яну 29, 2014 5:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 8812
Има 3-4 друсани прасета дето ме замеряха с камъни преди години...щото не свалях екипа на Левски


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Фев 01, 2014 1:16 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8737
Първият ми мач е Дунав - Левски 0:1, някакъв осминафинал за Купата, Гонзо вкара в първата минута.

Спомням си, че бяха огромни приготовления в целия град за тоя мач. Бях с баща ми и няколко негови колеги от работа, а той си е дунавец от малък и бяхме в централната трибуна. Аз скачах и виках постоянно на всяко положение, а да съм бил на не повече от 9-10. :bigok

По едно време ме целиха някакви от задните редове с тоалетна хартия и вестници, но не помня дали защото пречех да виждат :loser2 , или защото виках за Левски. :smt017

Първият ми мач на Герена е България - Германия през 2002, а на Левски в София е на Овча Купел с евреите няколко дни по-късно, свърши 2:5. :bii_chorbata

В сектор Б за пръв път стъпих сравнително късно - с Миньор през 2009, когато станахме шампиони въпреки хикса с тия олигофрени. Първият ми евромач е с Лацио, бях с bullhead (сега 1914-), кaто го чаках пред входовете до последно.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Фев 01, 2014 1:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 15, 2006 3:56 pm
Мнения: 5040
Следователно :arrow: откакто ходиш по мачове, вървим надолу :slap
#върнисеврусебе

_________________
11101111010


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Фев 03, 2014 11:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6555
Местоположение: София
Макарона написа:
Въпреки срама ще разкажа и за моя първи мач на Левски...
Трябваше да бъде Левски-Ювентус, но заради едно безгръбначно прасе го изпуснах и това много ме разочарова.
Въпреки, че винаги съм харесвал идеята Левски, въпреки че съм Коньовичар и тренирах години наред футбол...първия мач на Левски ми е с прасетата преди 2 години, великите ми братовчеди ме заведоха... Но както и да е съдбата си каза думата и имам привилегията да съм на всички гостувания


Копеле, искал си да отидеш на мач 99та година, не си отишъл и си чакал 13 години, за да отидеш ли бе :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 421 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 44 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com