forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Апр 25, 2024 7:52 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 421 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Следваща

Въпросираме
Бий чорбата по главата 36%  36%  [ 128 ]
бий 20%  20%  [ 72 ]
бий 23%  23%  [ 84 ]
бий 21%  21%  [ 75 ]
Общо гласове : 359
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Фев 25, 2011 9:15 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 1:41 pm
Мнения: 629
Втори април 1995г. В към Б! Това е най-великият мач на който съм бил- първата среща със стадиона, сектор "Б" и този велик син тим!
Иначе спомени много! В-к " Демокрация" след 7:1 публикува на цялата си последна страница снимки от головете. Още ги пазя изрязани с ножица и залепени на картон- ламинаторо беше чудо невиждано по тия земи! Друг спомен- 2:4 болен от варицела и прилежно заключен в къщи да не ида на мача. Ако не е бил баща ми половината Б щеха да си спомнят тоя мач с лошо.
Помните ли оня мач с латекса 1:1 в гигантски дъжд?

Първо гостуване- Кюстендил П. от П. като бутна оградата на клетката (трезвен както винаги)! :lol: Тва е единственият стадион на който съм ходил с пощенска кутия в сектор " гости".

_________________
За да е Левски - Левски, трябва да има душа и сърца. Трябва да газим, да мачкаме, трябва всеки, особено в България, като чуе името Левски да насира гащите!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Фев 26, 2011 6:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 7:13 am
Мнения: 223
Първият ми мач разбира се беше Левски срещу сфиньете - 05.05. 1991 г.
Надиграхме ги тотално, поведохме с гол на Михтарски, после Вл. Шаламанов и дузпа изпорти малко преди края на полувремето.В самия край на мача, в последната минута мисля беше, една тяхна чернилка- Редин ни изравни :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2011 5:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 07, 2010 7:43 pm
Мнения: 1803
Местоположение: България
.

_________________
На площад Сан Бабила... :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3


Последна промяна Pyce на Пет Юни 12, 2015 12:42 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 05, 2011 6:13 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 12:15 pm
Мнения: 44
Местоположение: Дианабад
Началото на 90-те ц(*ка - Левски 1:2. По спомени е тоя. :ohmygod2
На националния беше мача


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 08, 2011 10:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 20, 2011 6:13 pm
Мнения: 1512
Първия ми мач на Левски беше срещу Спартак Плевен, но нито помня резултат нито година (краят на 80-те/ началото на 90-те), 7/8 годишен може би. Баща ми ме прати с букет в ръка преди началото на мача да го подарявам на някой от сините великани тогава. :smt044
Иначе като изключим гостуванията в родния ми град, първото ми пътуване беше до Ловеч мисля 97-ма 1:1. Първото дерби - 5:0 - 13.05.1998 :losers


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юни 25, 2011 12:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49274
Местоположение: ШОПландия
Бъмп на темата, че да не се затрие, както се затриват 1 012 120 теми в този фороН :smt017

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юни 25, 2011 1:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Е, явно миналото издание на тази тема се е затрило, защото съм убеден, че писах за първия си мач...ама...поздравления, че си се сетил да пишеш :smt023

Моя първи мач беше Хебър - Левски 0:1...изключително доволен мач, макар че и с един много скандален момент, за който обаче със сигурност няма да пиша във форума...

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юни 25, 2011 10:27 am 
Моят първи мач би трябвало да е втората Олимпия. Естествено нищо не помня от него. По-ясен ми е спомена (и един от най-черните изобщо) от мача с Латекса 98 на Герена, когато се реши титлата. Ей заклевам се, че никой футболист, дори прасе, не е изял толкова клетви колкото лайнарите Буши и Хаджи. Аз толкова симулации, лежане, блъскане и псуване не бях виждал. :sm_horse


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юни 26, 2011 12:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
мачът беше на 05.05.1999........спомням си го много ясно защото специално от месеци си бях уредил отпуска от казармата :smt003

http://www.ultraslevski.org/9899/9899f- ... index.html

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юни 26, 2011 7:39 pm 
Да прав си. Факт е, че този мач беше най-големият антифутбол, който съм гледал до ден днешен. :ohmygod :boisw


Последна промяна Loathing на Нед Юни 26, 2011 8:05 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юни 26, 2011 7:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44288
Местоположение: София
Аз от тоя мач основно си спомням безумния дъжд дето ни еба майката :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 02, 2011 8:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49274
Местоположение: ШОПландия
Гигантското знаме беше много моШно! :smt007

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 03, 2011 12:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 22, 2010 11:31 am
Мнения: 716
абе , някой ще ми проясни ли какво значи това знаме... :smt017 да под 20 съм :smt005 :slap


Прикачени файлове:
9899_LEVSKI-Litex_0-0_05.05.1999_06.jpg
9899_LEVSKI-Litex_0-0_05.05.1999_06.jpg [ 36.84 KiB | Прегледано 7792 пъти ]

_________________
Ние сме Левски ...ЛЕВСКИ ОТ СОФИЯ!!! 1914
Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 31, 2011 11:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 03, 2009 5:19 pm
Мнения: 206
Първият ми мач въобще беше България - Русия 1999 когато Чубака а.к.а. Трифон Иванов им наби много брутален гол на комунетата. На Левски не мога да си спомня кой беше първия мач, ама май беше с прасетата и завърши наравно.
По ТВ гледам мачове от началото на съзнателния си живот, а може и по-рано...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 31, 2011 11:30 am 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2008 2:37 pm
Мнения: 987
Местоположение: София
UL написа:
мачът беше на 05.05.1999........спомням си го много ясно защото специално от месеци си бях уредил отпуска от казармата :smt003

http://www.ultraslevski.org/9899/9899f- ... index.html



хехе - същата работа и при мен :) Това беше един огромен мач! Доколкото си спомням беше от изключително значение за титлата и стадиона беше буквално претъпкан от хора! Нямаше места никъде, влезнахме в сектор Б - обиколихме го целия - нищо! Оградата зад сектора, дърветата за оградата - всичко беше накацано от хора - уникално! В крайна сметка гледах мача качен на нещото като перваз пред прозорците под козирката на сектор А (отстрани - към сектор Б) и виждах само 1/3 от терена :) Не може да се забрави тоя мач! Купиха ми даже култовия атрибут "тромба", която побързах да нарисувам с всякакви видове келтски, малтийски, пречупени кръстове и т.н. и едно гордо "Л" отпред на найлончето :D още е някъде в нас, но повече на мач не е ходила хаха :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 01, 2011 10:32 am 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Първият ми съзнателен спомен свързан с Левски е 7:1, гледан по телевизията.
Първият ми мач на живо беше Левски-Славия на Националния, завършихме 0:0, или 1:1, 97ма година беше, имам някви съмнения дали не отмениха гол на Кривия тогава. Бях в А сектор, а в Б се стелеше димна завеса и бях ужасно впечатлен.

Иначе догодина ще имам нещо като юбилей - 15 години по стадионите в подкрепа на СИНИТЕ. Но понеже не помня този мач със Славия от сезон 96/97 ли е, или 97/98 е, не знам дали 15 години по стадионите са равни на 15 сезона... :smt017

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 01, 2011 7:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Писал съм го, ама сигурно се е затрило.
1988 г. пролетта, последен кръг - "Левски" - "Спартак" (Вн) 5 - 1 на "Васил Левски". Айде чак много осъзнат не, ама си бях вече убеден левскар...то в Коньовица кой знае какъв избор нямаше тогава :wink: Бях на 10 години.
След мача вдигнахме титлата :ls-cup
Помня, че Пепи К у р д о в вкара красив гол и че Гиби пак ги разчекваше от финтове :smt005 , а Шпайдела пусна Владо Делчев като смяна (не че Боби Михайлов се беше контузил, а "за заслуги", както ми обясни някой).
Бях с братовчед ми, дядо ми ни заведе (вечна му памет).
Естествено никой и не помисляше да скандира измисленото "Витоша" и кънтеше само и единствено "Левски" - но това, разбира се е излишно да го споменавам.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 02, 2011 2:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 31, 2006 10:04 pm
Мнения: 54
Местоположение: София-Запад
Anarion написа:
Писал съм го, ама сигурно се е затрило.
1988 г. пролетта, последен кръг - "Левски" - "Спартак" (Вн) 5 - 1 на "Васил Левски". Айде чак много осъзнат не, ама си бях вече убеден левскар...то в Коньовица кой знае какъв избор нямаше тогава :wink: Бях на 10 години.
След мача вдигнахме титлата :ls-cup
Помня, че Пепи К у р д о в вкара красив гол и че Гиби пак ги разчекваше от финтове :smt005 , а Шпайдела пусна Владо Делчев като смяна (не че Боби Михайлов се беше контузил, а "за заслуги", както ми обясни някой).
Бях с братовчед ми, дядо ми ни заведе (вечна му памет).
Естествено никой и не помисляше да скандира измисленото "Витоша" и кънтеше само и единствено "Левски" - но това, разбира се е излишно да го споменавам.


Не беше ли 6:1 :roll: Помня, че Спартак поведоха и имаше десетина прасета в Г, които се надяваха да станат шампиони, ама взеха калъфките!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 02, 2011 6:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
Не си спомням точно кога беше първия ми самостоятелен мач на стадиона. Или есента на 1965 или пролетта на 1966г - Дунав Русе - Левски. Нямам спомени дори как завърши мача. Спомням си, че в Дунав играеше Н. Йорданов, а в Левски - Гунди, Сашо Костов( ляво крило та дрънка), Патрата, Теко Абаджиев, Соколето - правеше каквото си иска с топката и Бисер Михайлов(или поне така си мисля). От 1965 до 1969г учех в Русе.Преди този мач съм ходил като по малък с баща ми на мачовете на Левски със Спартак Плевен, но не мога да ви кажа, точно кой е първият. А първият ми мач на Герена беше с Дуисбург 1975г.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 02, 2011 8:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
The Rascal написа:
Anarion написа:
Писал съм го, ама сигурно се е затрило.
1988 г. пролетта, последен кръг - "Левски" - "Спартак" (Вн) 5 - 1 на "Васил Левски". Айде чак много осъзнат не, ама си бях вече убеден левскар...то в Коньовица кой знае какъв избор нямаше тогава :wink: Бях на 10 години.
След мача вдигнахме титлата :ls-cup
Помня, че Пепи К у р д о в вкара красив гол и че Гиби пак ги разчекваше от финтове :smt005 , а Шпайдела пусна Владо Делчев като смяна (не че Боби Михайлов се беше контузил, а "за заслуги", както ми обясни някой).
Бях с братовчед ми, дядо ми ни заведе (вечна му памет).
Естествено никой и не помисляше да скандира измисленото "Витоша" и кънтеше само и единствено "Левски" - но това, разбира се е излишно да го споменавам.


Не беше ли 6:1 :roll: Помня, че Спартак поведоха и имаше десетина прасета в Г, които се надяваха да станат шампиони, ама взеха калъфките!


6:1 беше...аз имам спомени че май го гледах по телевизията ама може и да бъркам с друго 6:1

http://levskisofia.info/sresult.php?game_id=16816330


Прикачени файлове:
1988 Shampionska obikolka '88.jpg
1988 Shampionska obikolka '88.jpg [ 65.44 KiB | Прегледано 7361 пъти ]

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!
Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 03, 2011 1:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Да, 6 - 1 трябва да е било. :smt003

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 04, 2011 1:36 am 
Offline

Регистриран на: Съб Окт 23, 2010 12:50 am
Мнения: 349
CEKTOP написа:
абе , някой ще ми проясни ли какво значи това знаме... :smt017 да под 20 съм :smt005 :slap
Изображение


Ще ти пРоясним. Нищо не значи. Не знам откъде го беха изкопали... На тая снимка що познати муцуни има ...

_________________
----- НИЕ БЯХМЕ СЕКТОР Б -----


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 07, 2011 11:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Мача беше 6:1!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 07, 2011 9:50 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 6:47 pm
Мнения: 1117
Хаха, яка тема... Първият ми мач България - Швейцария 2-3 на 1 май 1991, след като бяхме повели 2-0, колосална драма, само дето мен ми беше супер безразлично и ми беше по-интересно как има некви дето мятат ленти по терена и пистата хахахаа.

На Левски този трябва да е бил първия - 20.03.1994 Левски (София) 2:0 Берое (Стара Загора) след като извадих душата на баща ми да ходим да гледаме ахаххаха... Гол на Наско и на Борето мисля... Не помня, помагайте, срам :loser2 Само знам, че очаквах повече голове хахаха, шото тогава рутехме наред.

Следващият беше финалът за Купата на България, 04.05.1994г. Левски - Пирин (Бл) 1:0, гол на Илиан Илиев в края... Помня сектор Б беше доволно празен в интерес на истината, ние бяхме в А, но тези в Б не спряха цял мач... И бащата викаше - е там треа да ходиш ти хахахаа... Оказа се прав и не му се верваше на моменти (и тва продължава) кво си докара с тея думи ахаххаха :smt005

А първата провинция беше Стара Загора (гледам пада се 11.09.1999), точният рейс и гол на Легендата със странична ножица, колосални циркове преди, по време и след мача. Никога, никога няма да забравя всички подробности от тоя ден, предполагам много хора си спомнят тоя мач ахахахха :lsfc1


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 08, 2011 4:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 03, 2011 5:30 am
Мнения: 1108
Айде да ме попсувате малко. :slap Годината беше 97 или 98 и мача беше цска- литекс. Без да разбирам от футбол тогава. По простата причина, че бях в детската градина още. Баща ми се беше видял с приятели и ме заведе. Иначе и той си е от Левски. :lsclapp Относно за мач на Левски, не се сещам кой е бил първия. Евентуално Левски - Славия / Спартак Плевен , ама не помня коя година. Завърши 6:1 по спомени.

_________________
:levski :lsfc4 :lsfc3 :lsc-1 :lsfc3 :lsfc4 :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 08, 2011 10:14 am 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2008 2:37 pm
Мнения: 987
Местоположение: София
BSG написа:
Хаха, яка тема... Първият ми мач България - Швейцария 2-3 на 1 май 1991, след като бяхме повели 2-0, колосална драма, само дето мен ми беше супер безразлично и ми беше по-интересно как има некви дето мятат ленти по терена и пистата хахахаа.

На Левски този трябва да е бил първия - 20.03.1994 Левски (София) 2:0 Берое (Стара Загора) след като извадих душата на баща ми да ходим да гледаме ахаххаха... Гол на Наско и на Борето мисля... Не помня, помагайте, срам :loser2 Само знам, че очаквах повече голове хахаха, шото тогава рутехме наред.

Следващият беше финалът за Купата на България, 04.05.1994г. Левски - Пирин (Бл) 1:0, гол на Илиан Илиев в края... Помня сектор Б беше доволно празен в интерес на истината, ние бяхме в А, но тези в Б не спряха цял мач... И бащата викаше - е там треа да ходиш ти хахахаа... Оказа се прав и не му се верваше на моменти (и тва продължава) кво си докара с тея думи ахаххаха :smt005

А първата провинция беше Стара Загора (гледам пада се 11.09.1999), точният рейс и гол на Легендата със странична ножица, колосални циркове преди, по време и след мача. Никога, никога няма да забравя всички подробности от тоя ден, предполагам много хора си спомнят тоя мач ахахахха :lsfc1



Ах, с това първо гостуване в СтЗ какво ме подсети - първото ми и на мен беше там - 5.08.2000 (този мач -> http://ultraslevski.org/0001/0001f-round01/index.html ). Заведе ме дядо ми (Бог да го прости - голям Бероец беше) - с ладичката, в която бяхме аз, той, леля ми, брат ми и още един младеж. Та паркира той колата на 7 ( :bigok ) минути пеша от стадиона и тръгваме към него. Аз си носех шалчето вързано на ръката - на отиване никакви проблеми, влизаме в стадиона, семейството сяда пред сектора за гости (долу - на бетона), обаче аз се качих горе - нямаше как да стане иначе :bigok - целия мач ми мина за може би 5 мин - яко зяене, скачане, простотия - лудница уникална! На края на мача ни държат 30 мин, за да се изнесат домакините, уважаемите г-да полицаи направили кордон отпред и не пускат никой, а леля ми е видимо недоволна от цялото висене и че трябва да ме чакат :loser2 Междувременно имаше един куп простотия по ушев - някакъв младеж с камуфлажни панталони, обръсната глава и разни татуировки (бяха много голяма рядкост тогава) подпитваше фуражката за модерния МОБИФОН, който си беше закачил на колана и много държеше да се обади на приятелката си, че ще закъснее, защото не го пускат да си тръгне от стадиона хахаха :) След като ни пуснаха - докато вървяхме към колата (шалчето си го бях вързал отново на ръката), някакви юнаци тръгнаха да ми го дърпат да ми го взимат - добре, че се намеси дядото, който беше над 185 сантиметра - бивш баскетболист и като цяло - доста внушителен - ония реват "ама как може такава наглост - смазаха ни и пак си ходи с шалчето да дразни" - тая реплика няма да я забравя :D

това ми се е запечатало, в общи линии - винаги ми става драго като се сетя за това гостуване
:levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 22, 2011 11:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 10, 2005 1:12 pm
Мнения: 52
Местоположение: София
Първият ми мач на Левски беше на 19.09.1984 Левски 1:1 Щутгарт на Герена. :lsclapp
A на националния отбор първият ми мач беше на 01.06.1985, България - Югославия, 2:1 (квалификация за СП Мексико '86)

_________________
"България може и трябва да се нареди между първите футболни сили в света, а това ще стане, когато всяко едно дете обуло футболните обувки заживее с тази мисъл."
Георги Аспарухов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 28, 2011 4:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 11:46 am
Мнения: 2021
Първият ми мач е бил с баща ми началото на осемдесетте. За съжаление не помня кога точно, но Мишо Вълчев ни беше централен нападател.

Но много добре помня първия шампионат, в който редовно започнах да ходя по мачове - 1989/90. Нека младежите, дето след всеки по-слаб мач тука изкукуригват да погледнат за какъв сезон и какви мачове става въпрос. До 10-тия кръг 3 победи, 3 равни и 4 загуби. 0:5 от свинете. Загуби на Герена от Черноморец и Хебър. Антверпен.

http://levskisofia.info/seasons.php?season=170&tour=163&info=1

Ако това беше сега във времето на интернета просто не ми се мисли :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 1:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
krasi_blue написа:
Първият ми мач е бил с баща ми началото на осемдесетте. За съжаление не помня кога точно, но Мишо Вълчев ни беше централен нападател.

Но много добре помня първия шампионат, в който редовно започнах да ходя по мачове - 1989/90. Нека младежите, дето след всеки по-слаб мач тука изкукуригват да погледнат за какъв сезон и какви мачове става въпрос. До 10-тия кръг 3 победи, 3 равни и 4 загуби. 0:5 от свинете. Загуби на Герена от Черноморец и Хебър. Антверпен.

http://levskisofia.info/seasons.php?season=170&tour=163&info=1

Ако това беше сега във времето на интернета просто не ми се мисли :bigok

Обаче тогава Левски още беше...Левски! Всички виждахме как комунистическият отбор печели титлите си! Всички виждахме как Левски непрекъснато произвежда и налага таланти от школата! Всички мечтаехме да свърши татовият социализъм и да станем нормална страна!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 10, 2011 10:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49274
Местоположение: ШОПландия
Мутрите през коя година почнаха да съсипват футбола? 94', 95'? :smt017 Прекалено малък съм, за да помня това. Нямаше ли 3-4 години в началото, когато имаше истински футбол в България?

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 421 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 177 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com