forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 6:46 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 421 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Следваща

Въпросираме
Бий чорбата по главата 36%  36%  [ 128 ]
бий 20%  20%  [ 72 ]
бий 23%  23%  [ 84 ]
бий 21%  21%  [ 75 ]
Общо гласове : 359
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Апр 13, 2010 4:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 24, 2010 6:57 pm
Мнения: 133
О първият мач не се забравя ( нещо като секса ма с повече хора :lol: ) годината не си я спомням , а мача беше Левски - Велбъжд тогава ги бихме 2:0 .


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 13, 2010 7:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 1:15 pm
Мнения: 3686
Левски - Ливърпул 03.03.2004

_________________
...стадото е там, където правите са криви, а общото мнение - закон...
Къде сте виждали Пеевски или Бойко на стадиона? :smt042
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 13, 2010 7:26 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 09, 2008 3:18 pm
Мнения: 552
Първи мач не помня, но 98' 5:0 е първото дерби :smt007 :smt007 :smt007 :smt007
С тати в "А" сектор :smt005
50 000 на стадиона. Едва половината г червен, по 1/4 от "А" и "В". Всичко друго синьо море. Лудница навсякъде. "Само Левски, оле" кънти да си ебе мамата... Помня трамваите, които минават около "Синьото" как бяха препълнени и десетки си вееха знамена и шалове, излезнали наполовина през прозорците.... Такова нещо не бях виждал по Графа, Евлоги Георгиев и Драган Цанков - не мравуняк, а нз кво.... не се виждаше асфалта. Хубави времена са били :(


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 13, 2010 11:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 7:55 pm
Мнения: 1149
Местоположение: Вашият град - моята столица
Вуйчо ми ме е водел като много малък, но нямам сериозни спомени. Иначе първия ми истински спомен беше:
21 октомври 1999 г.
ЛЕВСКИ - ЮВЕНТУС (ИТ) 1:3

Дойдох от Монтана с няколко приятели. Спахме в Надежда при един приятел. Беше лудница страшна. :D След мача в Надежда ние 5-мата пишлемета провинциалисти си крещехме яко и изведнъж се появиха някакви 20-тина прасета доста по-големи от нас. Взеха ни шаловете и не ни биха. :oops: :oops: :oops: :lol:

_________________
Ако всеки заделя по 5 лева на месец, ще сме мега МОЩ. В този живот нищо не става на готово и трябва да го осъзнаем най-накрая.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 16, 2010 5:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 15, 2005 5:05 pm
Мнения: 134
Моя първи мач беше с железничар сараево 2001 година :0 няколко години тормозих баща ми да ме води на мачове, но той твърдо отказваше с оправдание "вандалщините" :) По това време дядо ми се върна от Чехия и ме заведе... изпитахме сериозно затруднение с мястото за паркиране и изтървахме първия гол който влезна много рано :0 захари сираков май го беше мушнал ... Няма да забравя обаче 2 та гола на завърналия се Гонзо и тупалката от фал на Гошо Марков ;0 В последствие почнах да ходя доста редовно, а от няколко години съм с карта и домакински мач на Левски не съм пропуснал ;) и като цяло мач в София де...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 29, 2010 2:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48825
Местоположение: ШОПландия
Tech0 написа:
Вуйчо ми ме е водел като много малък, но нямам сериозни спомени. Иначе първия ми истински спомен беше:
21 октомври 1999 г.
ЛЕВСКИ - ЮВЕНТУС (ИТ) 1:3

Дойдох от Монтана с няколко приятели. Спахме в Надежда при един приятел. Беше лудница страшна. :D След мача в Надежда ние 5-мата пишлемета провинциалисти си крещехме яко и изведнъж се появиха някакви 20-тина прасета доста по-големи от нас. Взеха ни шаловете и не ни биха. :oops: :oops: :oops: :lol:

Може ли от цела надежда да сте се натресли на единствените 20 прасета в квартала? :bigok

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 01, 2010 8:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 4:09 pm
Мнения: 7124
Местоположение: Schönes Dorf, Blau Sofia
Най-накрая намерих употребата на тая емотикона :ohmygod

_________________
КУР ЗА ЛЯТОТО, ЗИМА ИЛИ СМЪРТ!
Изображение
ignore: sin


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 03, 2010 11:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 06, 2008 6:44 pm
Мнения: 203
Нямам ясни спомени,но баща ми ми е разказвал,че като съм станал на 2-3 годинки,тамън проходил ме е замъкнал в "А" :smt007


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 10, 2010 1:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48825
Местоположение: ШОПландия
Преди мача със свинете, в масонската кръчма, където ни заведе бай Иван се запознах с негов приятел, чийто първи съзнателен мач е бил 7:2 :bigok

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 07, 2010 1:17 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 10:42 am
Мнения: 3845
03.03.2004 - Левски-Ливърпул


Последна промяна Psychosocial на Нед Окт 14, 2012 12:43 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 07, 2010 4:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 17, 2006 12:11 am
Мнения: 850
Местоположение: Landshut an der Isar
Моят първи мач беше цесека - Славия 3:0 на Васил Левски (1998-ма год.). Бях на 10 и ме заведоха едни семейни приятели, като от футболната среща си спомням само противния къдрав вратар на Славия - Г.П. :bigok
Първият ми мач на Левски бе гостуване в Ловеч (1:1, пак през 1998-ма) и понеже пак бях с едни чичковци - аристократчета, които не могат да седят в агитката, ми се наложи да гледам от Сектор А на "Градския" стадион в Ловеч...

_________________
Веднъж усетиш ли тръпката, то тя ще те следва завинаги и навсякъде! 1914!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 07, 2010 4:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 20, 2006 10:02 pm
Мнения: 1307
Година беше 99та или 2000, 1:0 бихме свинете на кочин парк. Тръпката която изпитах тогава на стадиона беше неописуема. Бомби,факли,димки, яко шалове, чупене на седалки. Общо взето тогава да съм гледал мача общо 2мин, през цялото време гледах сектора и трупах знания :smt027

_________________
"Едни са редили хореография, други са пекли кюфтета"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Ное 04, 2010 5:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 18, 2010 2:56 am
Мнения: 118
Моята история е доста подобна на тази от заглавния пост.

От тези години двата ми най-ясни спомена са от МАЧЪТ и като с двама приятели избягахме от детската и бяхме на по 5 годинки, 3 часа в неизвестност от родители и учителки - невиждано хулиганство за тази възраст, наказано с шамари през сълзи от наще :smt003 А мача беше ВЕЛИКИЯ - 23.09.1994, 7:1. Бях само на 6 и всичко ми е откъслечно, но си спомням че бяхме с баща ми и един негов приятел в Г откъм А. Баща ми е левскар, но никога не му е пукало къде ще седи, най-вече щото за последните 20 години е ходил на мач 3-4 пъти и то само за да ме води мен. Едно от нещата дето ми е останало вклинено е колко беше пълен стадиона и как само около нас нямаше хора. На записи после съм виждал че малкото плътни чорбари са били в другата част на Г. Пред нас имаше само двама тийнейджъри с червено-бели зебри дето им беше кошмар :lol: Спомням си Михтарски кат ни вкара тия уювци как избухнаха и почнаха да скандират и после как замлъкнаха и само гледаха. После второто се радвах много щото вече нашите голове се вкарваха пред нас, а двамата чорбари изчезнаха :) После помня само лудницата около нас докато се прибирахме. Също и че през цялото си детство смятах че за да е добър един мач трябва единия отбор да вкара 7 гола :levski

Други некви по ранни спомени са ми от некъв мач с Локо СФ, където бяхме пак с бащиката в А на националния, трябва 96-та някъде да е било. Май свърши Х и само помня че Мариян Христов или некой друг от наште при няква по-висока топка я цъкна леко с глава, а двама от локото се бяха засили и си джаснаха главите в празния въздух и после лежаха 5 минути. Последния на който съм отишъл с родителско тяло е в Несебър на някво гостуване на ЧМ, което май пак Х беше и тогава тамошните хулигани щяха да ни пометат мене малкия ми брат и баща ми щото се втурнаха да бият някъв от техните 40 човека като излизахме от стадиона.

_________________
ДЪ ЛЕДЖЕНД ИЗ ЪГЕНСТ МОДЪРН ФУТБОЛ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 2:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 02, 2006 12:10 am
Мнения: 127
Местоположение: UK
страшна тема... толкова много спомени!
първият ми мач по ТВ-то Левски - Ц(*КА 3:2 '93-а ли да беше, не помня точно.. бил съм на едва 9, 10 годинки :D

първият мач на живо - Левски - Славия 1:0 1999 на полуразрушения "Васил Левски". Бачев разтреля Петков (когото всички тогава наричаха Урсула) от 25 метра...

първо стъпване на Герена 19/05/2001 00:00 ПФК Левски - Черно море 6:0. 22 000 на стадиона и награждаването! шампионската титла в нашите ръце.. невероятно извивяване... незабравимо!!!

първият ми мач в ЕКТ - 22/08/2001 19:00 ПФК Левски - Галатасарай (Турция) 1:1... драма... :(

_________________
LSFC написа:
90 минути на 7 дни, да забравиш за всичко и да пееш затова, което те кара да се чувстваш различен от останалите хора през останалите 9990 минути от седмицата..

:arrow: ЛЕВСКИ СОФИЯ - НАШИЯT ЖИВОТ :idea:

:levski :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 12:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 25, 2010 10:11 pm
Мнения: 764
Местоположение: София
Първият ми мач беше скоро. 2005 година финал за суперкупата Левски-цдна 1-1 (дузпи 3-1). Бях с дядо ми в сектор А от към Г. Около нас само свине. Аз тогава малък, заяждах се с семкарите чорбари и после си тръгнаха преди дузпите, псувайки играчите си. :losers Помня също как Мъри се радваше на тая купа като малко дете. :bigok Тогава бях впечатлен от наща агитка, и молех дядо ми следващият път да сме ходили там :lol: А "агитката" на цфк не спираше да вика урсула на Петков, а с друго не съм ги запомнил :losers Хубаво преживяване беше въпреки, че съм бил малък, но ми беше 1 мач на любимия отбор и бях много развълнуван.
А преди да отида на този мач, не съм изпускал мач на Левски по телевизията с много малки изключения. :levski

_________________
ФК ЛЕВСКИ СОФИЯ Е СЪЗДАДЕН 1914


Последна промяна bobio на Вто Ное 09, 2010 9:09 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 09, 2010 8:51 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Окт 23, 2010 12:50 am
Мнения: 349
1986-та, баща ми ме заведе в сектор А на Герена, Левски играха с некви цървули, не помня вече кои. В сектор Б имаше стотина души наредени около едно дълго надолу синьо-бяло-синьо знаме, което развяваха. Много ми се щеше да ида там, ама бех още малък и с баща ми. Ама на следващия домакински мач се чупих от нас и отидох сам в Б. :smt003

_________________
----- НИЕ БЯХМЕ СЕКТОР Б -----


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Ное 10, 2010 2:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11743
Moнтана-Левски ми е първия мач на сините.Завърши 1-1.Мисля,че беше 1997 или 96г.,не съм много сигурен :oops: А първия мач на Левски от който имам ярки спомени се игра на 23.09.1994г. :smt031 :bigok Всъщност от тогава Левски е любовта без която не мога :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Ное 10, 2010 2:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Мисля че мача с Монтана, за който говориш, е от 1996 пролетта и завърши 3:1 за нас. Първият гол беше дело на Мариян Христов, третият - на боК Йовов, а още преди мача се знаеше, че Анатоли Тонов е спазарен за следващия сезон. Мачът беше част от първенството, което СИК купи за Слабия, и където в прекия двубой с евреите сами се пребахме като поведохме (пак с гол на боКът :bigok ) и Наско ни изравни след доста спорна намеса на Пацо Николов.
А иначе е интересно как имаш ярки спомени от мач игран 1994, след който "Левски е любовта без която не можеш", а за мач игран 2 години по-късно "не си много сигурен". :wink:

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Ное 10, 2010 3:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11743
blurrrr написа:
Мисля че мача с Монтана, за който говориш, е от 1996 пролетта и завърши 3:1 за нас. Първият гол беше дело на Мариян Христов, третият - на боК Йовов, а още преди мача се знаеше, че Анатоли Тонов е спазарен за следващия сезон. Мачът беше част от първенството, което СИК купи за Слабия, и където в прекия двубой с евреите сами се пребахме като поведохме (пак с гол на боКът :bigok ) и Наско ни изравни след доста спорна намеса на Пацо Николов.
А иначе е интересно как имаш ярки спомени от мач игран 1994, след който "Левски е любовта без която не можеш", а за мач игран 2 години по-късно "не си много сигурен". :wink:

Мачът се игра в Монтана и завърши 1:1.Бях в сектора зад вратата на която паднаха и двата гола.Монтана поведе в първите минути,а второто полувреме Левски изравни :wink: Приятелю,как няма да нямаш ярки спомени от мач завършил 7-1,гледайки го в семейна среда,която е съставена само от върли армейци и едно малко 7 годишно говедо :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Ное 10, 2010 3:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 13, 2005 10:40 pm
Мнения: 2145
Местоположение: София
blurrrr написа:
А иначе е интересно как имаш ярки спомени от мач игран 1994, след който "Левски е любовта без която не можеш", а за мач игран 2 години по-късно "не си много сигурен". :wink:


Че аз мача със славия от оня ден вече не го помня, но за сметка на това винаги ще помня ясно 5:0 през 98ма. Не виждам нищо по-нормално от това да помниш такива значими мачове, а разни селски сблъсъци да не остават толкова дълго в съзнанието.

И за да не съм изцяло офф-топик ще кажа, че на мен първия ми мач беше на Овча Купел и може би за това на мен това гостуване ми е малко по-специално. Заведе ме баща ми, бяхме в А сектор, а отсреща в Сектора бяха запалени няколко димки, като тези заради които се орева света онзи ден, та от онзи мач съм пленен от Сектора, койта за жалост в момента е на последни издихания.

_________________
Директивата е ясна: Бой, ебане и София да ви е тясна.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Ное 10, 2010 3:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Абе пределно ми е ясно къв мач се е играл на 23.09.1994, както и защо е паметен за всеки Левскар :wink:
Просто сме в темата за "първият мач" и ми се струва логично да имаш все пак некви по-ясни спомени от спомените за "вчерашния" със Славия. Гледам, че и ти си спомняш първия мач, Ники също си е опреснил паметта... Както и да е, нема нужда от подобни раздумки.
Само ЛЕВСКИ :levski

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 23, 2010 7:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 22, 2010 9:56 pm
Мнения: 343
Местоположение: България
Преди 1-2 дена попаднах на форума на Левски, преди въобще не се бях замислял дали съществува подобно нещо. :D Така че аз съм нов да знаете :wink: Та по-темата за първия мач, първият мач на Левски които гледах на живо беше Беласица-Левски 0:0 (в Петрич), тва май беше сезон 2007-2008, а иначе първото ми стъпване на Герена беше на Левски-Баку 2:0.Като стъпих на стадиона за първи път сбъднах една дъъъъълго очаквана мечта.Никой от родата не е запален фен на Левски и просто като по малък нямаше как да отида до далечна София(аз съм от едно село до Петрич :smt006 ) само заради мач, но въпреки никога няма да забравя мачовете на Левски когато стигнахме 1/4 финала.На всеки вкаран гол аз го изживявах все едно бях на стадиона, скачах виках като луд търчах по двора (а тогава не бях толкова малък бях 15 годишен), та комшиите ме мислеха за малко луд :lol: Гледах мачовете савсем сам в стаята си, но въпреки това бях обезумял от щастие и обхванат от еуфория.Та впоследствие разбрах че в селото има и други Левскари (80% от селото) и единият ми е най-добър приятел и до сега.И първият мач които гледах с приатели беше Левски-Шалке.Та първото стъпване беше на Левски-Баку, дойдох с фенклуба от Сандански, а сега и след като уча в София, започнах да разбирам какво наистина е Левски. :lsfc3 :lsfc3

Извинете ме за офф-топика :slap

_________________
"За такива злоупотребяващи с народни пари, наказанието е само едно Смърт , смърт и пак смърт, както гласи и уставът ни".

из Предсмъртното писмо на Васил Левски


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Яну 07, 2011 2:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48825
Местоположение: ШОПландия
Единственото, за което съжалявам е че в годината, в която бях свидетел на разпорването на Свинята, не ме заведоха и на мача на който заклахме и Локо с 8:0 :losers От него пък нямам никакъв спомен :smt017

Когато лятото бай Иван ни заведе форумните отрепки на кръчма перди мача със Чорбата се запознах с един негов приятел, на който пък първият му съзнателен мач е бил 7:2. :bigok Приемственост между поколенията :lsfc1
Ако може да разкаже и той ще е хубаво...

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Яну 07, 2011 6:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
Първият ми мач е някакъв на Националния стадион, май Левски - Славия, началото на 90-те, когато дядо ми ме е завел. Иначе, първият мач, на който съзнателно съм отишъл, е Левски - Славия Прага, изгледан във "В". Като за първи мач няма как да не опиша случващото се по трибуните - по едно време някакви ленти се спуснаха отгоре (подобно на мача на националите с Андора след ремонта на Националния), гледаш навсякъде синьо-бяло или бяло-зелено-червено, ебати феерията, ебати чудото... :smt007 :levski И по едно време се запалиха бенгалските огньове във формата на "Л", които просто тотално ми взеха акъла тогава. :lol: На връщане след мача в тролея слушам как един човек започна "някакво" стихотворение, от което запомних само някакви отделни части - "България има богатства... само един - Левски, футболен тим..." и немея, всяка следваща строфа добавя все повече мощ в това стихотворение и се чудя как така го е запомнил цялото... :smt007 :oops: :lol: Ама явно не съм бил сам туристче, тъй като само още 2-3-ма души от претъпкан тролей му подгласяха. :lol: От тогава това ми е и любимото скандиране/песен. :lsfc1

След тоя мач почнах да ходя с приятели, които едвам ги навивах, понеже не ми се ходеше сам, а и те не бяха особено запалени. Естествено, бях си лудо левскарче и дотогава, макар и само ТВ-фен. :loser2 От 1994 следях да си записвам подробно всички резултати от мачовете на клуба, не изпусках и мач по телевизора, макар че не осъзнавах много-много съперниците и най-ранните ми спомени са с Локомотив от Беларус (дето ги опукахме 8:1 тук), Хайдук и Брьондби. :lol:

Първото ми дерби е на 11 септември 2005. И никога няма да го забравя. Отначало останах малко учуден защо куките толкова усърдно ме проверяват на входа :lol: , но като се качвах по стълбите към сектора и пред очите ми се разкри най-невероятната картина... Отдолу се вееха 6-7 големи знамена, отделни хора вееха и някакви по-малки, размахваха се шалове във въздуха, ехтеше "Само Левски але, але, але"; аз само стоя с отворена уста и не мога да повярвам. Чувството беше невероятно, все едно тези хора не бяха там, за да подкрепят отбора си, ами отиваха на битка. Целият сектор ехтеше в едно като църковен хор, когато успях да се поокопитя се включих и аз мощно в песните. :lsclapp Това чувство го изпитах отново само и единствено срещу Лацио в София, когато поради определени обстоятелства бях в А. След четвъртия гол на жабарите, след опита на стюардите да свалят плаката срещу Батков, всички се бяха изправили на крака върху седалките и пееха мощно каквото им дойде отвътре. :levski Е, вярно, че половината бяха псувни срещу Батков :lol: , ама като ги изключим тях, останалото просто... можеш да го изживееш само и единствено на Герена, на никой друг стадион в света. :lsfc1

А основната причина да стъпя толкова късно на стадиона (15-годишен) е главно мнението на родителите за случващото се по стадионите, като съвсем съзнателно ме насочваха към чуждестранния футбол. И не е като да не са имали право, просто като си спомня 2007-ма... Гостуването в Стара Загора, когато куките ни гонеха из чуждия град да ни бият като кучета, а някои отнесоха и измислени забрани. Ловеч през декември 2006-та, когато ПСО-то (или там както се водят) си връщаха за мача със Сиони, момичетата от Варна, които бяха заклещени при куките и изкъртената ограда, за да се измъкнат...

Ебати и откровението, Миглена Ангелова направо да ми завиди. :lol: Но се радвам, че дори и за краткия ми престой в Сектор Б дадох всичко от себе си, което можах. Надявам се, че някой ден ще мога да се завърна отново там и пак да изпитам тръпката, която изпитах, стъпвайки за първи път на стадиона.

Само Левски! :levski

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Яну 07, 2011 6:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10388
Местоположение: София
Първият ми мач беше МАЙ срещу "Нафтата" 2002 година и ги бихме, доколкота си спомням 4 - 1. Абе спомням си, че беше отбор от морето и бяха зелени. :bigok Бях в "Б" сектор с майка ми и баща ми. :bigok Някъде към края на мача метнаха димка пред нас и няколко бомбички, и естествено се преместихме. :bigok Накрая си тръгнахме малко преди края на мача. Това е първият ми мач, който си спомням. Иначе май са ме водили 1996 година на Славия - Левски. А първият ми евромач, като се замисля, май е с "Жилина" през 2008, като не броя контролата с "Вердер" през лятото. А първото ми дерби не си го спомням кое е точно, но с баща ми ходемхме на всяко, което беше на "Георги Аспарухов". :bigok Това от мен. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Яну 09, 2011 12:34 am 
Boris Makendjiev написа:
Преди 1-2 дена попаднах на форума на Левски, преди въобще не се бях замислял дали съществува подобно нещо. :D Така че аз съм нов да знаете :wink: Та по-темата за първия мач, първият мач на Левски които гледах на живо беше Беласица-Левски 0:0 (в Петрич), тва май беше сезон 2007-2008, а иначе първото ми стъпване на Герена беше на Левски-Баку 2:0.Като стъпих на стадиона за първи път сбъднах една дъъъъълго очаквана мечта.Никой от родата не е запален фен на Левски и просто като по малък нямаше как да отида до далечна София(аз съм от едно село до Петрич :smt006 ) само заради мач, но въпреки никога няма да забравя мачовете на Левски когато стигнахме 1/4 финала.На всеки вкаран гол аз го изживявах все едно бях на стадиона, скачах виках като луд търчах по двора (а тогава не бях толкова малък бях 15 годишен), та комшиите ме мислеха за малко луд :lol: Гледах мачовете савсем сам в стаята си, но въпреки това бях обезумял от щастие и обхванат от еуфория.Та впоследствие разбрах че в селото има и други Левскари (80% от селото) и единият ми е най-добър приятел и до сега.И първият мач които гледах с приатели беше Левски-Шалке.Та първото стъпване беше на Левски-Баку, дойдох с фенклуба от Сандански, а сега и след като уча в София, започнах да разбирам какво наистина е Левски. :lsfc3 :lsfc3

Извинете ме за офф-топика :slap


Дано повече хора, които живеят на село и не ги е срам да го кажат, могат да пишат грамотно като теб и да имат повече от 1 мозъчна клетка, която ползват единствено, за да пият ракия в селската кръчма и да проклинат живота си :smt023 Не е важно колко мача имаш и кога си стъпил на Герена за пръв път, а как носиш отбора в сърцето и какво означава той за теб! Много хора са на всеки мач, но са боклуци до мозъка на костите си... Само Левски завинаги!


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Фев 22, 2011 10:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 9:47 pm
Мнения: 37
Местоположение: Sofia
Баща ми е е водил на мач още 93/94 година. Първият ми съзнателен мач е някъде 2000/2001. Още помня като нямахме пари, молехме ушевите на входа на секторите да ни пускат. Бягахме от училище за да гледаме мачове, като бяхме втора смяна. Все пак живея на 300 метра от стадиона, може да се каже, че от както съм се родил съм на Герена. :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Фев 22, 2011 11:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 18, 2011 11:18 am
Мнения: 590
Първия мач на Левски, който съм бил е със Слави 98-ма... така казва баща ми. Първия мач който си спомням... 2000 година стадион Георги Аспарухов Левски-ЦСКА, 92 минута Гонзо кървав гол, тогава 8 годишния аз мощно скандира К.Р зА лит(*кс-етрополе... Някакъв чичко ме носеше на конче до вкъщи от радост :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Фев 25, 2011 7:06 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 20, 2010 9:32 pm
Мнения: 3
Първият ми мач беше 03.03.2004г. Левски - Ливърпул. А иначе преди това съм ходил доста пъти на нац. отбор.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Фев 25, 2011 8:18 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Яну 13, 2011 1:00 pm
Мнения: 16
Левски - Публикум 2005
А иначе по телевизията с Черноморец, ама е било преди доста време и не помна годината :D

_________________
И преди и сега - Левски значи свобода!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 421 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 38 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com