forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Мар 19, 2024 6:39 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 421 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Въпросираме
Бий чорбата по главата 36%  36%  [ 128 ]
бий 20%  20%  [ 72 ]
бий 23%  23%  [ 84 ]
бий 21%  21%  [ 75 ]
Общо гласове : 359
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2018 9:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 25, 2010 10:58 am
Мнения: 1147
ЛЮБАЦИ написа:
pepito написа:
1986 или там накъде имаше летен турнир на Герена и играхме с Лутън. Ламята беше при нас и биеше уникални фалове

Сладки спомени и за мен :loser2 Гиби, Наско, Боби, Ники, Георги Йорданов-Ламята ми бяха любимци от шампионския отбор на Левски от 1988 г.


И Васко Драголов и Сашо Начев :)

_________________
Въх, мър майко.............................


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2018 1:14 am 
Offline

Регистриран на: Нед Юли 02, 2017 7:40 pm
Мнения: 939
L8699 написа:
...ако някога и аз напиша книга, тя ще започва по същия начин...

"Левски,
Оле,
Оле-оле-оле!"
В класната стая на централно столично училище, по време на междучасието, няколко чина пред мен, съученикът ми Иван развяваше с двете си ръце шал на равномерни бели и тъмносини раета. Предстоеше час по руски език при другарката николова, дърта и съсухрена кокалеста и костелива комунистка с прическа на ритана зелка, специализирала в москва, ленинград и разни други такива коптори в "империята на злото - ссср"–, която същевременно ни се явяваше и класна.
- "Клас стани, клас мирно!"
- "Иване, намираш се в класната стая, а не на стадиона, освен това такъв отбор "Левски" няма, има "Витоша"!"
– "каква витоша ма?", "ти луда ли си?", Това е ЛЕВСКИ!" - над 2/3ти от класа беше наскачал, повечето прави, ядосани крещяха един през друг и почти всички в яростта си за пръв път се обръщаха към учител на "ТИ" и "МА"... и това си беше просто спонтанна реакция на децата. Излишно е да споменавам, че огромна част от класа бяхме все Левскари, имаше разбира се и няколко чорбари (при съотношение горе долу 4 към 1) и даже един Локомотивец така колкото за цвят. По правило всеки, който беше къдрав, рижав, кривоглед, разноглед, с едното ухо по-голямо от другото, с неправилна форма на главата или просто непропорционално несъразмерна спрямо тялото му - беше чорбар. Такива бяха те тогава - рожби на инцеста и кръвосмешението или в другия случай просто плачевният резултат в следствие на съвокупляването на уродливите им родители... а после ония от Перник били орки... Също така за някои от тях родителите ни предупреждаваха "недей да дружиш с еди кой си, понеже родителите му са партийци и той веднага ще им каже какво сте си говорили и може да навлечеш огромни неприятности на цялото семейство". В такива времена живеехме, а само след броени дни предстоеше "Мачът".
– "Иване, след часът в учителската стая!"
Обичах футболната игра, обичах Левски, вече бях гледал първия мач (в който паднахме с 2:0) по телевизията, а сега предстоеше реванша. Резервният ни вратар Владо Делчев го осакатиха в този първи мач при 0:0 на чужд терен, на негово място влезе титуляра Михайлов, който също беше контузен (а по онова време дори на снимката на календара нямахме трети вратар) и ония педераси ни биха с 2:0.
"Няма проблеми - щом Гибона ще играе - биеме ги 3:0 и готово!"- мислех си аз.....!




Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2018 1:17 am 
Offline

Регистриран на: Нед Юли 02, 2017 7:40 pm
Мнения: 939
Моя първи мач на живо е с Черно море 1993г. 5-1 на Васил Левски. По телевизията имам спомен но много блед за мача с ОФИ в Крит и то главно пропуснатата дузпа на Емо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2018 1:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 22, 2017 6:53 pm
Мнения: 868
Местоположение: BLN
Спартак Варна - Левски, 2008. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2018 1:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10384
Местоположение: София

:bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 18, 2018 9:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 12, 2006 1:16 pm
Мнения: 661
Местоположение: Maastricht, The Netherlands
Баш първият ми мач не си го спомням, но този от който имам най-далечни спомени беше 7 ( е добро число ) :1. Среща с баща ми на езерото Ариана, купихме си билети от касите на сектор гей, заобиколихме откъм В и после Б и влезнахме в А. Не си измислям. Първото полувреме бяхме А към Б, баш на линията на която беше Илиан Илиея за страничната ножица :losers . Второто се преместихме А към Г, за да гледаме головете :lsfc1 . Всичко друго е история :pastor . Иначе абсолютно съм сигурен, че съм ходил с баща ми на Герена преди този мач, ама нямам спомени за съперници и резултати. Помня само, че постоянно го питах: Тате, кога ще викаме :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2018 12:59 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Май 16, 2006 7:34 pm
Мнения: 2570
Левски - Велбъжд 6:1 за купата на България.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2018 1:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6404
Местоположение: София
Аз за моя съм писал - "Левски" - Хайдук 3:0, ама да разкажа нещо по-прясно.

С братовчед ми имаме карти за "А" и си ходим двама. Оня ден обаче той не можеше да дойде и си викам.. "бах, кой да взема с мене", а жената ме пита "има ли мач скоро?" (б.а. не е гледала мач през живота си, даже и по телевизията). Викам си, айде, ти си - бойно кръщение с Вадуц. :loser2

Забавните моменти бяха:
- "Тези защо стоят зад вратата? Там не се вижда много добре. :smt017 , страшни са ми, само да викат"
- В 7-мата минута, "ама защо така псуват играчите на Левски? Да псуват по друите" (производни на това имаше през целия мач. Като цяло цветните псувни я изумяваха всеки път)
- Най-много се смя на някъв чичка дето каза: "Делио Роси дойде на летището преди година с пликче H&M, а оня ден го гледам с чантичка на ЛОУИС ВУИУТОН" :strkstrk
- "Е, супер няма да загубим, нали е равен." :smt085
- "Ама нали е 3:2, всичко е ОК?" :smt012
- "Ама сега отпаднахме ли, какво?" :smt089

И вече на път към колата: "Ако братчед ти пак не идва някой път искам да дойда. Забавно беше.". Кое точно и хареса мога само да гадая. :loser2

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2018 2:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 05, 2005 7:53 pm
Мнения: 1226
Жените обичат да гледат публиката и феновете около тях.
Интересно им е какви орки и селяци има, какво говорят, как псуват и тн.
Та може това да й е било забавно :smt003

Иначе, по темата: Не помня точно кой беше първия, но бях на Левски - ц(*ка 3:3 10.04.1998. За съжаление нямаше с кой да ходя и се набутах с едни червени от квартала във В от към Г. При головете за Левски инстиктивно скачах и не знам как не ми биха 2 шамара. Да не говорим, че тия, с които бях, постоянно ме заплашваха, че ще ме издадат, че съм левскар. :D


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Фев 05, 2019 12:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 27, 2015 6:37 pm
Мнения: 1058
Местоположение: Somewhere in Time
Ха,намерих си билета за първият мач в Европата... Изображение

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Фев 05, 2019 1:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16871
Местоположение: Sofia/Glasgow
След тоя мач (някакви бъдещи припознавачи) решиха да правят засада до Френската, но случиха на "момчета от залите" и имаше гълтане на езици, прескачане на Патриарха като Стефка Костадинова и криене в Първа. Много им се искаше, но пак ядоха кура прасенцата.

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Фев 05, 2019 11:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 09, 2016 8:40 am
Мнения: 23170
Местоположение: Палма де Мостьорка
tzvetan_22 написа:
:ohmygod2

Не искам да обвинявам никого конкретно и не вярвам в тия неща, ама за първи мач да заведеш някого в толкова важен момент като квалификацията ни за ЛЕ. Тва си е много безотговорно. Да не знаеш ква карма има този човек на мачовете ни...
:bigok

_________________
Левски е по-жив от всякога
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Фев 05, 2019 2:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 5:06 pm
Мнения: 24087
Местоположение: СЕКТОР Б
Явно е чистена лоша карма. :loser2

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Фев 05, 2019 3:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6404
Местоположение: София
Ще предупредя следващия път, за да си знаем предварително. :bigok

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Фев 05, 2019 3:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 09, 2016 8:40 am
Мнения: 23170
Местоположение: Палма де Мостьорка
Не се правят така тия работи :bigok
Аз доста време избирах мач, на който да заведа сина ми за първи път... накрая избрах с Витоша на Националния. Видя ми се че няма какво да се обърка, обаче Гомес като изпусна дузпата и на почивката си тръгнахме. Не исках да влошавам нещата :bigok

_________________
Левски е по-жив от всякога
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Фев 05, 2019 3:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 10, 2018 4:59 pm
Мнения: 49
Не знам дали ще ми излезе мнението, защото явно нямам достъп до всички теми и явно все още съм заподозрян за "скрит чорбар" (да гният в ада). Та първия ми мач не си го спомням като развой, само знам, че дядо ми, мир на праха му, ме заведе на последния ни мач от комунистическата епоха - с Берое на Герена на 5 ноември 1989 г. Бихме 2:1. Бях впечатлен от публиката, макар че ме съмнява да сме ходили в сектор Б. Спомням си после как го врънках да ходим пак по мачове, но майка ми не даваше, та трябваше да се измъкваме тайно :D Много яко беше.
Спомням си и култовото 7:1. Имахме гости у нас, а ние с брат ми, да не пречим на дъртите, бяхме пратени да играем някъде. Съответно каква ти игра, залепяме се за радиоточката да слушаме Спорт и музика за развитието на мача. Чак не ми се вярваше, че вкарваме гол след гол на тия умреляци, на всяко включване оня от радиото викаше "И гол за Левски". Та, връщаме се с брат ми, дъртите ни питат дали знаем как е свършил мачът, защото тогава телевизорът ни беше на ремонт и нямаше как да се гледа телевизия вкъщи. Един от аверите на баща ми, дърт, гнусен чорбар, ми вика: "Бихме ли ви като маче у дирек" с една ехидна усмивка. Още го помня тоя помияр, да е жив и здрав :D Викам му: "7:1 ви бихме" и му се плезя. Оня ми изсъска нещо и не повярва. Но явно му вкарах трън в задника, защото остана да гледа новините и стои нервно, кърши пръсти и чака спортните новини да чуе резултата. Като казаха, че е 7:1 за Левски, оня само стана тихомълком, изниза се като пръдня из гащи и изчезна с 200 :D Ехх, какви страхотни времена бяха :D Дано пак видим оня Левски...

_________________
Дърпутка, умри в лайната си!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Фев 05, 2019 4:37 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 1:27 pm
Мнения: 10697
Стана ми интересно как хем телевизорът ви е бил на ремонт и не сте могли да гледате мача, хем после сте гледали новините :loser2 :loser2 :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Фев 05, 2019 4:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6404
Местоположение: София
:smt005 :smt005

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Фев 05, 2019 4:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 10, 2018 4:59 pm
Мнения: 49
viva написа:
Стана ми интересно как хем телевизорът ви е бил на ремонт и не сте могли да гледате мача, хем после сте гледали новините :loser2 :loser2 :loser2


Прав си, писането не ми е силната страна. :D Слушахме ги по Хоризонт тия новини, затова и казвам "като казаха", защото имах предвид радиото :D Ама чукча слаб писател :D Дет се вика, не стреляйте по пианиста, той толкова си може :D

_________________
Дърпутка, умри в лайната си!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Фев 05, 2019 6:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 03, 2019 1:20 pm
Мнения: 7626
Местоположение: София
Добър ден и Само Левски! :levski И аз се присъединявам към новите колеги във форума, НО няма да обяснявам от колко време чета и следя нещата тук, както другите го правят, защото е безмислено, а и почти сигурно и евентуално и мен може да ме набедят за припок/чорбар/журналист... От много време се каня да напиша нещичко, но реших първото нещо е да споделя и за моя първи мач на любимият син отбор, но тази тема не беше активна доста време. Е, днес видях, че е писано и реших хем да споделя първия мач в живота ми, а и това да е първият ми коментар по някоя от темите във форума. :)
Та, да си дойдем на думата. Датата е 29 май 1999 година /тогава съм 6 годишен/ (признавам си, проверих го, а и дори, когато Димитър Иванков стана треньор на вратарите се сетих за този двубой) - баща ми ме заведе за пръв път на Герена. Тогава наш съперник беше Нефтохимик. Помня, че когато стигнахме стадиона с баща ми, той ме уреди да изляза на терена, хванат за ръка с Иванков, който при излизането от тунела ме потупа по главата (това тупане до ден днешен го помня). Честно казано резултата не го помня тогава, освен, ако наистина не го проверя по архивите, но има нещо друго. След мача, когато с баща ми се прибрахме от стадиона създадохме традиция да гледаме винаги обзорните предавания за БГ футбола. Е, тогава беше модерно предаването на Сашо Диков по Канал 3 и, след като започнахме да гледаме предаването с баща ми се видяхме и дори на телевизора, когато бяхме на трибуните.
Та, това е моята кратка история за първия мач на любимият клуб на милиони, който посещавам благодарение на баща ми.
П.С От този мач има една снимка преди мача и до ден днешен се мъча да я намеря, но не знаем с баща ми кой е бил фотографа, а наскоро разбрах, че ИМА вероятност да е публикувана в някой от спортните вестници по онова време. Ще съм благодарен, ако някой даде съвет как бих успял да я открия. :)
Благодаря за вниманието и Само Левски! :levski

_________________
Пише се ЛЕВСКИ, чете се ЛЮБОВ :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Фев 05, 2019 6:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:25 am
Мнения: 6434
Местоположение: Х Х Х
Страхотех първи пост, Мартине. Кога ти е полета за Кипър?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Фев 05, 2019 6:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 11:53 am
Мнения: 14138
Местоположение: София


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Фев 05, 2019 6:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 5:06 pm
Мнения: 24087
Местоположение: СЕКТОР Б
:smt005 :smt005

Трябваше първият пост да е в Некултурната. :bigok

Иначе и на години отговаря на новото ни попълнение. :bigok :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Фев 05, 2019 6:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 1:21 pm
Мнения: 7177
Marty Party 1914 написа:
Добър ден и Само Левски! :levski И аз се присъединявам към новите колеги във форума, НО няма да обяснявам от колко време чета и следя нещата тук, както другите го правят, защото е безмислено, а и почти сигурно и евентуално и мен може да ме набедят за припок/чорбар/журналист... От много време се каня да напиша нещичко, но реших първото нещо е да споделя и за моя първи мач на любимият син отбор, но тази тема не беше активна доста време. Е, днес видях, че е писано и реших хем да споделя първия мач в живота ми, а и това да е първият ми коментар по някоя от темите във форума. :)
Та, да си дойдем на думата. Датата е 29 май 1999 година /тогава съм 6 годишен/ (признавам си, проверих го, а и дори, когато Димитър Иванков стана треньор на вратарите се сетих за този двубой) - баща ми ме заведе за пръв път на Герена. Тогава наш съперник беше Нефтохимик. Помня, че когато стигнахме стадиона с баща ми, той ме уреди да изляза на терена, хванат за ръка с Иванков, който при излизането от тунела ме потупа по главата (това тупане до ден днешен го помня). Честно казано резултата не го помня тогава, освен, ако наистина не го проверя по архивите, но има нещо друго. След мача, когато с баща ми се прибрахме от стадиона създадохме традиция да гледаме винаги обзорните предавания за БГ футбола. Е, тогава беше модерно предаването на Сашо Диков по Канал 3 и, след като започнахме да гледаме предаването с баща ми се видяхме и дори на телевизора, когато бяхме на трибуните.
Та, това е моята кратка история за първия мач на любимият клуб на милиони, който посещавам благодарение на баща ми.
П.С От този мач има една снимка преди мача и до ден днешен се мъча да я намеря, но не знаем с баща ми кой е бил фотографа, а наскоро разбрах, че ИМА вероятност да е публикувана в някой от спортните вестници по онова време. Ще съм благодарен, ако някой даде съвет как бих успял да я открия. :)
Благодаря за вниманието и Само Левски! :levski
Преди 7 дни спорт и Меридиан мач имаха онлайн архив, но са тотално умрели. Виж в народната библиотека, май имаха и онлайн каталог.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Фев 05, 2019 7:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 10, 2018 4:59 pm
Мнения: 49
Marty Party 1914 написа:
Добър ден и Само Левски! :levski И аз се присъединявам към новите колеги във форума, НО няма да обяснявам от колко време чета и следя нещата тук, както другите го правят, защото е безмислено, а и почти сигурно и евентуално и мен може да ме набедят за припок/чорбар/журналист... От много време се каня да напиша нещичко, но реших първото нещо е да споделя и за моя първи мач на любимият син отбор, но тази тема не беше активна доста време. Е, днес видях, че е писано и реших хем да споделя първия мач в живота ми, а и това да е първият ми коментар по някоя от темите във форума. :)
Та, да си дойдем на думата. Датата е 29 май 1999 година /тогава съм 6 годишен/ (признавам си, проверих го, а и дори, когато Димитър Иванков стана треньор на вратарите се сетих за този двубой) - баща ми ме заведе за пръв път на Герена. Тогава наш съперник беше Нефтохимик. Помня, че когато стигнахме стадиона с баща ми, той ме уреди да изляза на терена, хванат за ръка с Иванков, който при излизането от тунела ме потупа по главата (това тупане до ден днешен го помня). Честно казано резултата не го помня тогава, освен, ако наистина не го проверя по архивите, но има нещо друго. След мача, когато с баща ми се прибрахме от стадиона създадохме традиция да гледаме винаги обзорните предавания за БГ футбола. Е, тогава беше модерно предаването на Сашо Диков по Канал 3 и, след като започнахме да гледаме предаването с баща ми се видяхме и дори на телевизора, когато бяхме на трибуните.
Та, това е моята кратка история за първия мач на любимият клуб на милиони, който посещавам благодарение на баща ми.
П.С От този мач има една снимка преди мача и до ден днешен се мъча да я намеря, но не знаем с баща ми кой е бил фотографа, а наскоро разбрах, че ИМА вероятност да е публикувана в някой от спортните вестници по онова време. Ще съм благодарен, ако някой даде съвет как бих успял да я открия. :)
Благодаря за вниманието и Само Левски! :levski


И аз ти препоръчвам Народната библиотека. Когато ходех да си пиша дипломната работа там, за кеф си разцъквах спортни вестници от време оно :D Признавам, че я писах мноооого отдавна и тогава нямаше онлайн-архив. Сега може и да има. Но шом знаеш датата на мача, лесно ще го откриеш броя, който ти трябва.

_________________
Дърпутка, умри в лайната си!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Фев 05, 2019 10:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 03, 2019 1:20 pm
Мнения: 7626
Местоположение: София
1. За съжаление не съм Мартин Райнов (приключих с футболната си кариера в 6 клас...) :smt005
2. В Кипър все още не знам кога ще ходя, но пак ми се ходи. Благодаря :roll: :strkstrk
3. Мартин Райнов е роден 1992-а година, а аз 1993-а :smt005
4. Първият ми пост не исках да е в Некултурната, поради факта, че се извратих предвид последните постове там от последните дни на явно нов колега като мен във форума :lol:
5. Благодаря на 1.9.1.4. и nazional за съдействието
6. А по темата за първият мач, бих продължил и да добавя, че ако не се лъжа моя "Европоход" започва също с мача срещу Ливърпул на Националния стадион и за него имам история, но някой друг път бих я споделил :smt001
7 е добро число :8)

_________________
Пише се ЛЕВСКИ, чете се ЛЮБОВ :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Фев 05, 2019 10:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2016 11:45 pm
Мнения: 6758
Аз все още не мога да разбера, какво толкова лошо имаше в некултурната последните дни..


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2019 12:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Marty Party 1914 написа:
Добър ден и Само Левски! :levski И аз се присъединявам към новите колеги във форума, НО няма да обяснявам от колко време чета и следя нещата тук, както другите го правят, защото е безмислено, а и почти сигурно и евентуално и мен може да ме набедят за припок/чорбар/журналист... От много време се каня да напиша нещичко, но реших първото нещо е да споделя и за моя първи мач на любимият син отбор, но тази тема не беше активна доста време. Е, днес видях, че е писано и реших хем да споделя първия мач в живота ми, а и това да е първият ми коментар по някоя от темите във форума. :)
Та, да си дойдем на думата. Датата е 29 май 1999 година /тогава съм 6 годишен/ (признавам си, проверих го, а и дори, когато Димитър Иванков стана треньор на вратарите се сетих за този двубой) - баща ми ме заведе за пръв път на Герена. Тогава наш съперник беше Нефтохимик. Помня, че когато стигнахме стадиона с баща ми, той ме уреди да изляза на терена, хванат за ръка с Иванков, който при излизането от тунела ме потупа по главата (това тупане до ден днешен го помня). Честно казано резултата не го помня тогава, освен, ако наистина не го проверя по архивите, но има нещо друго. След мача, когато с баща ми се прибрахме от стадиона създадохме традиция да гледаме винаги обзорните предавания за БГ футбола. Е, тогава беше модерно предаването на Сашо Диков по Канал 3 и, след като започнахме да гледаме предаването с баща ми се видяхме и дори на телевизора, когато бяхме на трибуните.
Та, това е моята кратка история за първия мач на любимият клуб на милиони, който посещавам благодарение на баща ми.
П.С От този мач има една снимка преди мача и до ден днешен се мъча да я намеря, но не знаем с баща ми кой е бил фотографа, а наскоро разбрах, че ИМА вероятност да е публикувана в някой от спортните вестници по онова време. Ще съм благодарен, ако някой даде съвет как бих успял да я открия. :)
Благодаря за вниманието и Само Левски! :levski


Много ми хареса момента с Иванков :)
Иначе, приятелче от тогава няма много снимки в електронен вид, отиди в библиотеката и потърси вестниците около този мач.
Ще ти дадат да си сканираш, мисля няма проблем за това.

Иначе има 3 снимки на феновете от конкретния мач, не е кой знае кво ама да са ти за спомен :)
Прикачени файлове:
9899_LEVSKI-Neftohimik_3-0_29.May1999_01.jpg
9899_LEVSKI-Neftohimik_3-0_29.May1999_01.jpg [ 96.62 KiB | Прегледано 24253 пъти ]

Прикачени файлове:
9899_LEVSKI-Neftohimik_3-0_29.May1999_02.jpg
9899_LEVSKI-Neftohimik_3-0_29.May1999_02.jpg [ 116.86 KiB | Прегледано 24253 пъти ]

Прикачени файлове:
9899_LEVSKI-Neftohimik_3-0_29.May1999_04.jpg
9899_LEVSKI-Neftohimik_3-0_29.May1999_04.jpg [ 68.39 KiB | Прегледано 24253 пъти ]

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2019 12:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Е тогава са излизали деца с футболистите ли :smt017

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2019 12:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 29, 2018 1:39 pm
Мнения: 584
Левски - Апоел Рамат Ган, 15 октомври 2003.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 421 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com