forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Мар 19, 2024 2:43 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 421 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Въпросираме
Бий чорбата по главата 36%  36%  [ 128 ]
бий 20%  20%  [ 72 ]
бий 23%  23%  [ 84 ]
бий 21%  21%  [ 75 ]
Общо гласове : 359
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Фев 10, 2016 12:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48680
Местоположение: ШОПландия
Баси, всичко ми е каша от тоя период. :ohmygod2

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Фев 10, 2016 3:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6404
Местоположение: София
maxsupport написа:
Преди мача с Динамо бяхме взели един Вава от Беласица, влезе през второто полувреме и направи един не лош пробив с финтове и т.н....това му беше при нас :bigok


Ако не се лъжа, на същия този Марсело Вава, даже му отмениха гол, в Украйна. В последствие Чиликов изпусна дузпа, а след мача каза: ''жалко, че изпуснаXME дузпа..'' :loser2

Велики спомени. :bigok

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 14, 2016 10:55 am 
Offline

Регистриран на: Вто Май 16, 2006 7:34 pm
Мнения: 2570
Не съм сигурен кои беше или с Велбъжд 6-1 бихме или финала за Купата с прасетата на Овче Купел (3-1)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 14, 2016 10:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 31, 2016 12:27 am
Мнения: 6113
Местоположение: Оркистан
Левски - Черно Море 4:0 през септември 2007г.
Иначе първият мач, който си спомням от ТВ-то е Левски-Шалке 1:3. Помня, че когато Боримиров вкара целия апартамент изригна, ама след това.... никакъв спомен нямам. :lol:

_________________
Мило Борисов, краен собственик на генералния спонсор на ПФК Левски - благодарим Ви.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 13, 2016 8:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 20, 2011 6:13 pm
Мнения: 1512
Днес беше първото ми дерби. Честит юбилей :losers :bii_chorbata :bii_chorbata :fuck6crb
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 05, 2018 7:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2008 8:59 pm
Мнения: 524
Не съм напълно сигурен, но май първия ми беше последния мач от сезон 1999/2000, когато празнувахме титлата. Помня, че играхме срещу някакви селяни и бях в препълнения сектор Г, щото В беше затворен заради сцена за концерт. Помня, че Милена пя тогава онази песен ("Ха-ха" май се казва) от която тръгна рефрена "България е нашата родина..."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 05, 2018 7:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5336
Местоположение: София
С Пирин.
Иначе Ха-Ха е от 93-та година,така се казва и албума.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 05, 2018 7:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15483
Местоположение: Sofia
И на мен с Пирин, макар баща ми да казва, че ме е водил на дерби, докато съм бил на 3, ама нямам спомени.
С пирин бях на 8-9 сигурно, в А сектор, горе под козирката :bigok

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 05, 2018 8:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 20, 2015 10:55 pm
Мнения: 1658
Домакинството с Жилина :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 05, 2018 8:27 pm 
26 септември 1998 година, Добруджа-Левски 0:1, Кайзера в 75-та минута на лявата врата ако се гледа от сектор В на "Дружба", където бях. Препълнен стадион, може би около 18 000-20 000 и съвсем малко наши, може би 200-300 човека в клетката. Спомням си едно голямо британско знаме.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 05, 2018 8:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 01, 2017 9:23 pm
Мнения: 7529
След проверка на датите:

02/04/1995 стадион Васил Левски:
Левски - кочина 3:0
(Умрелите тъкмо бяха научили топ приома във фенщината - изнасяха се в 70-тата минута! Ама нормално....предния мач 7:1 отнесоха! :D ).

20/10/2000 стадион Георги Аспарухов:
Левски - Локо София 1:0 с гол на Жоро Марков, лека му пръст!

Трябва да отбележа, че и на двата мача бях заведен по моя молба от баща ми, лека му пръст и на него, който не бе фен на Левски. Нещо повече, на теория твърдеше, че е чорбар, но бе повече за да дразни мен и да се шегува - не гледаше футбол особено, а цял живот беше в структурите на пилоти, военни и накрая мвр. Та сравнително нормално според режима от предходните години си викаше за “армейците”....


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 05, 2018 8:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6097
20.05.1988
Ботев Вр - Левски 1-2

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 05, 2018 8:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 29, 2012 10:36 am
Мнения: 2452
Моят първи мач до колкото помня беше дерби с покойните - 2005. Държа да отбележа факта, че през годините така се е случвало, че никога не съм бил на вечно дерби, което да не сме губили. :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 05, 2018 8:53 pm 
Цитат:
26 септември 1998 година, Добруджа-Левски 0:1, Кайзера в 75-та минута на лявата врата ако се гледа от сектор В на "Дружба", където бях. Препълнен стадион, може би около 18 000-20 000 и съвсем малко наши, може би 200-300 човека в клетката. Спомням си едно голямо британско знаме.


Само себе си не бях цитирал, дейба. :bigok

Сега като се замисля, това точно са ми първите съзнателни моменти с гледане/подкрепяне на Левски, а и футбола изобщо. :roll: Първият е финала за купата май месец, 5:0, който вървеше по телевизията докато си играехме с едно комшийско дете у тях и си спомням как головете падаха един след друг и ни привличаше вниманието върху екрана кадрите на агитката, бомби, коментаторите и т.н. На 8 години съм бил. После Световното първенство във Франция, много ясно си спомням мача ни с Парагвай, другите интересно, че не си спомням моменти, и оттам братче... 20 години вече. 9-10 годишно лапе се занимавам с албуми със стикери на Панини, къде що издания книжни за световното, вестници и списания за Левски, 7 дни спорт, ММ, откъдето се режеха картинки и се лепяха по класьори. Попиваше се всичко, което излезеше отнякъде, в какъвто и да е вид, под каквато и да е форма. Сега ми е интересно 9-годишните деца има ли как да се запалят по подобен начин, сега всичко е налично с един клик на смартфона. Тогава още си беше романтизъм, да намериш вестник, стикер, да си запазиш някакво списание от РЕП-а, да се абонираш с каталожен номер за "Onze Mundial" с убийствените плакати и да трепериш от вълнение когато пощальонът ти го достави веднъж в месеца. Учиш отборите от фишчетата на Тотот 2, чакаш неделята за мач от италианското, някой мач от ШЛ и задължително събота и неделя до радиото за 5-6 часов Гонг маратон от стадионите из "А" група. :smt007


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 05, 2018 9:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
СЕКТОР Б 1914 написа:
Домакинството с Жилина :bigok


Корав дебют си направил, дейба. :bigok

Иначе по темата - 28.05.2007, Левски - Литекс 6:2 :smt007 :smt007

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 05, 2018 11:20 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9404
Най-първия ми мач в живота беше 2-рото полувреме на мач от "Б" група между Марек и Спартак Варна на митичния Бончук през 1998-ма. От тогава заобичах футбола вовеки. :bigok

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 06, 2018 12:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 31, 2016 12:27 am
Мнения: 6113
Местоположение: Оркистан
Аз доскоро мислих, че е Левски - Черно Море (4:0) на 22 септември 2007, от който имам много ясни спомени, но се оказа, че дядо ми ме е завел още през 2005, на "Герена"... било е срещу отбор със зелени екипи, най-вероятно Нефтохимик или Берое. :bigok Нямам никви спомени обаче. :lsfc1

_________________
Мило Борисов, краен собственик на генералния спонсор на ПФК Левски - благодарим Ви.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 06, 2018 12:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 04, 2011 2:36 pm
Мнения: 681
Левски - Литекс 2:0, 27.09.08. Сектор А хуулз, :bigok с едно момче от Ботевград от моя курс бях. После и мача с червените боклуци на 01.11.08 1:1, и гола на Гонзо във вратата на оня кривоглед вратар. :losers

Иначе по ТВ съм гледал великия син отбор откакто ходех прав по масата, не че ми се е запечатало много.Първите ми спомени са от мачове по Канал 1, голове на Кривия , Гонзо, имаше и тогава някакви странни типове като Вава, Екундайо Джейоба и други някакви анонимни мангали, както и източноевропейската връзка в лицето на Пажин, Зимунич, Симонович, Константин Головской и др. Помня как с брат ми гледахме онова унижение на покойната чорба, когато се скъсаха да изпускат, Иванков го раздаваше минимум като Оливер Кан, и накрая оня пич Мендоса, метър и педесе тип, вкара с глава на прасетата. :smt005 :bii_chorbata

В ЕКТ бяха коравите мачове с Галатасарай, Щурм Грац, Брьондби, Динамо Киев, Славия Прага, Ливърпул,оттам нататък синята приказка, приключила с тъпотиите на Батков и оня капут с чехлите за незнамсиколкостотин евро, последната титла с Кокала, и после е ясно. Само Левски ! :levski :lsfc4

_________________
Верен на отбора си докрай, аз не ще го предада, за нищо на света!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 06, 2018 7:39 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44013
Местоположение: София
Като чета такива неща се чувствам дърт дайба.
А доскоро се имах за млад, щото не съм гледал Гибона :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 06, 2018 8:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 25, 2010 10:58 am
Мнения: 1147
1986 или там накъде имаше летен турнир на Герена и играхме с Лутън. Ламята беше при нас и биеше уникални фалове

_________________
Въх, мър майко.............................


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 06, 2018 9:42 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44013
Местоположение: София
Ето такива мнения повече да има, че да не се чувствам дърт :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 06, 2018 9:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5336
Местоположение: София
Ми ние сме си дърти.
Изненадан съм,че не си гледал Гибона.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 06, 2018 9:57 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44013
Местоположение: София
82 съм. Баща ми не гледа футбол. Първите мачове които помня да съм гледал са Евро 92. Дядо ми ме беше научил да викам Само Левски и какво да отговарям като ме питат в трамвая още преди това, но нямах идея какво е това и защо го правя. После ясно световното 94 и първият ми съзнателен мач гледан по ТВ 7:1. Обаче по това време се бях запалил по баскетбол и зяпах повече НБА от футбол до към 96. Та първия мач на стадиона се отложи чак до 4:1 с Литекс на Герена и пръснатата тиква на Кур Савов. Та за това не помня Гибона


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 06, 2018 6:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6404
Местоположение: София
Мале, аз мислех, че съм от юношките тука с моя Левски - Хайдук 3:0, а тука Жилинс 2008/2009...

:bigok

Сигрно има форонци дето не са виждали Левски Шампион на живо. :loser2

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 06, 2018 9:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 27, 2012 10:02 pm
Мнения: 1818
Местоположение: РАЗСАДНИКА БЕЙБИ
Живеехме в Павлово и някъде 2005/6 Славия-Левски, много се изкефих на знамената и агитката и след няколко години си станаха нещата :))

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2018 1:10 am 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 5:02 pm
Мнения: 4465
Първия ми мач е едно дерби някъде втората половина на 80-те (бяхме Витоша), но нямам никаква представа кое точно и как е завършило. Единствено помня, че ме заведе ме чичо ми, който изобщо не е запален по футбола, но понеже аз бях много запален явно е решил че трябва да ме заведе. Тук отварям една скоба, аз съм от Левски заради баща ми, който беше болен левскар и навремето е ходел на всички мачове (интересен факт: нашите са се женили на 17.11.1968 г., като сватбата не е попречила на баща ми да гледа мача, само дето е изпуснал началото, хванал е точно когато Сашо Костов вкарва за 2:1. След това цял живот се гордееше, че на халката му пише датата на 7:2, даже е искал златаря да му напише и 7:2 или Само Левски, ама оня отказал :lol: ). Само че Гунди му беше толкова голям идол, че след смъртта му спира да ходи и оттогава не беше стъпвал на стадиона, въпреки че не пропускаше мач по телевизията. Та поради това не ме е водил той, а се е наложило чичо ми да го направи.

Първият ми съзнателен мач, на който отидох с един приятел, беше Левски-Берое 5:2 на Васил Левски, в първия кръг на сезон 94/95, оттогава и тръгнах редовно по мачове, което продължава и до днес. Не беше лош момент да започна да ходя, защото във въпросния сезон бях на 7:1 в дербито, 8:0 с Локо Сф, 6:1 с Ботев и т.н. :levski

На Герена за пръв път бях, ако си спомням правилно, на един мач за Купата на Лигата срещу Ботев Нови Пазар, пак през 1994 г.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2018 2:22 pm 
:levski


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2018 2:55 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Апр 23, 2014 10:32 am
Мнения: 207
С Враца на Герена. 6:0 ги бихме ако не се лъжа. Бях малък, ако правилно помня валеше някъв дъжд и бях най горе под козирката и нищо не виждах на терена :) На път към Герена в рейса ни хванаха едни големи и ми взеха двата лева за билет. Баба ми живееше в Хаджи Димитър и минах да и се оплача и да искам нови два лева, после май и билет не ми трябваше. Втория ми мач паднахме от свинете с 5:0. След този мач години по - късно присъствах на всички унижения които им причинихме. По това време от квартала тръгвахме по 50 човека минимум за големите мачове. Добри времена бяха:)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2018 4:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 06, 2013 3:49 pm
Мнения: 848
Местоположение: София
pepito написа:
1986 или там накъде имаше летен турнир на Герена и играхме с Лутън. Ламята беше при нас и биеше уникални фалове

Сладки спомени и за мен :loser2 Гиби, Наско, Боби, Ники, Георги Йорданов-Ламята ми бяха любимци от шампионския отбор на Левски от 1988 г.

_________________
ТОВА ОТДАВНА НЕ Е САМО ФУТБОЛ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2018 9:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 21, 2012 9:24 pm
Мнения: 4087
Oachkatzlschwoaf написа:
...20 години вече. 9-10 годишно лапе се занимавам с албуми със стикери на Панини, къде що издания книжни за световното...


Ще има ли форумно 'менкане'? :bigok :bigok

Баща ми ми е казвал, че първият ми мач е 98 или 99 година срещу Пернишките на Герена, бием с 2-0 мисля. Завел ме е в сектора, аз съм бил още в количка. На полувремето обаче е завалял някакъв дъжд и ушев му е помогнал с количката да отидем в А под козирката. :strkstrk

Иначе, първият ми спомен от мач е от домакинството на Беверен. :loser2 :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 421 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com