forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Мар 19, 2024 11:59 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 421 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Следваща

Въпросираме
Бий чорбата по главата 36%  36%  [ 128 ]
бий 20%  20%  [ 72 ]
бий 23%  23%  [ 84 ]
бий 21%  21%  [ 75 ]
Общо гласове : 359
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Фев 05, 2009 1:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48679
Местоположение: ШОПландия
Той е като първия секс и всяко първо нещо - незабравим. Не намерих подобна тема за това. Интересно е всеки да си сподели сефтето

Моята история е за завиждане.

Тогава бях на 8-9 години и много исках да отида на някой мач на Левски. Беше есенно време. Нашите, като хора с ниска култура на ходене по мачове, закъсняха с цял час (не помня по каква причина), но успяха да ме заведат за началото на второто. Понеже идвахме откъм Орлов мост народната милиция не ни позовли да минем откъм "Б" сектор, но нашите не искаха да ме разочароват и трявбаше да видя първия си мач. За това се наложи да влезнем откъм един сектор входът на който гледа към езерото Ариана. Качихме се по стълбите и срещу нас трибуните бяха пълни и сини. Интересното е че във сектора, в който влязохме нямаше почти никой. Попитах какъв е резултата и ми казаха 5:1. "А къде са чорбарите" - попитах аз. Нямало ги било. :smt005 Мачът завърши с още два гола за нашите, а по целия стадион горяха факли от вестници. :smt007 Датата беше 23.09.

Има ли начин човек да не стане фен на Левски завинаги след като първия му мач е бил точно този? :smt007

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Последна промяна Goviado на Съб Апр 07, 2018 4:47 pm, променена общо 3 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Фев 05, 2009 2:16 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 16, 2008 3:21 pm
Мнения: 1201
Е аз нямах същия късмет...даже напротив:
Първия ми мач беше горе долу на тази възраст 8-9 години..Мача беше Левски - лит(*кс-етрополе на Герена...пътуването до София беше незабравимо..по магистралата коли с шалчета летат и тук таме някой червен..Преди мача баща ми купи на мен и на брат ми по един шал и една шапка от един доста любезен чичко над средна възраст..На шапката пишеше Герена Бойс :smt003 Тогава си спомням,че отнякъде идваше червената агитка и имаше много полицай с тях,което ме очуди,но тогава не знаех какво става..почна жестоко псуване,придружено с няколко бутилки,но както и да е..както си бяхме екипирани влизаме към Сектор А и какво да вида-пълен А,Б и В сектор Г имаше много малко хора..Мача започна и тогава запечатах най-хубавия си спомен-фланелката с номер 9 на Гунди,която се разпъна някъде между А и Б..
После ние поведохме и аз се качих на седалките,че да виждам и мятах там един шал :smt006 ..но после стана 1:1 и мача завърши и така лит(*кс-етрополе стана шампион на Герена..после след мача Стйчо Младенов имаше премеждия пред сектора,заради неблагоразумието му и на неговите играчи да го подхвърлят точно пред нас..Тогава полетяха много шишета и какви ли не предмети....
Та това беше първия ми мач-равен и лит(*кс-етрополе шампион,но въпреки това Левскар завинаги :smt007 :smt006

_________________
Makedonija написа:
СМЪРТ ЗА ВСЕКИ ЕДИН, КОЙТО СЕ ОПИТВА ДА ПОСТАВЯ СЕБЕ СИ НАД ЛЕВСКИ.КОЙТО СЕ ПРАВИ НА ЛИДЕР, НА ШЕФ, НА РАЗПОРЕДНИК, НА ПОСЛАНИК, НА ИМПЕРАТОР, НА ДИРЕКТОР, НА ДИКТАТОР...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Фев 05, 2009 2:19 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:19 pm
Мнения: 3273
Местоположение: Парк-Хотел Берлин
Аз последния не помня, камо ли пък първия :smt005

_________________
The words of the prophets are written on the subway walls and tenement halls


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Фев 05, 2009 2:48 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 11:24 pm
Мнения: 20343
Местоположение: Работа, честност и горд Левски
Първият мач по ТВ-то беше :Левски-цска 5:0 1998 год.,като бях на 7 години.
Първият мач наживо-Черно Море-Левски 1:2,за годината не съм сигурен

_________________
www.portretite.info
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Фев 05, 2009 3:34 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 6:06 pm
Мнения: 373
Местоположение: ДРУЖБА Е СИНЯ!
Първия ми мач беше като бях на 5 години срещу Черно Море.. Не си спомням резултат.
А,иначе първия ми мач в "Б" сектор беше преди 2 години срещу Ботев 6:1...

_________________
Нека се бият момчетата,важното е че не пушат цигари!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Фев 05, 2009 3:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44008
Местоположение: София
Лафчис като извади отбора срещу евреите :smt006 Смисъл тоя е първия дето го помня добре и на който съм ходил с приятели,тия преди т'ва дето баща ми ме е водил като лапе не ги помня и не ги броя.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Фев 05, 2009 3:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 15, 2006 6:01 pm
Мнения: 4629
Местоположение: Герена
Първия ми сезон, когато започнах да ходя с приятели в сектор Б бе 1999/2000,по-сериозно започнах да ходя по мачове към 2001, но не си спомням конкретно на кои мачове съм бил тогава

_________________
Левски беше силен,
когато бе цивилен,
върнете старият любим отбор!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Фев 05, 2009 4:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
евреинО написа:
<трогателна история>
но после реши че е по-готино да се пее само за победа :mrgreen:

Иначе на мен първия на Левски беше срещу Литекс за купата през 1997 4:1. Бях си взел учебника по Биология и добре направих щото беше ебахти студа, а седалките бяха ледени

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Фев 05, 2009 4:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13383
На Левски - когато играхме срещу Артмедия тук
Иначе преди това когато национала игра с Малта

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Фев 05, 2009 4:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 7:31 pm
Мнения: 4547
Първият ми мач беше Левски-Ботев 1:0 на Герена, някъде през 80-те. Или пък беше срещу етър... помна ли вече (емотикон с дядо)

_________________
много неща стават невъзможни едва когато се опиташ да ги направиш


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Фев 05, 2009 6:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
thebluegod написа:
Първият мач по ТВ-то беше :Левски-цска 5:0 1998 год.,като бях на 7 години.
Първият мач наживо-Черно Море-Левски 1:2,за годината не съм сигурен

По ТВ-то и мене ми беше точно тоя, явно голяма аудитория е събрало БНТ-то тогава :D Макар че имам и ясни спомени от България - Германия от 94-ата и по-скоро от това как баща ми даде да седя буден след 12 и да стрелям с пистолета с капси през прозореца :D . тогава дори в крарталното магазинче в Младост раздаваха бирата безплатно...
Иначе първия ми мач на стадиона беше България-Алжир 2:1... трябва да е било 97-а...
А първия мач на Герена, срещу некви май Железничар Сараево.... 4:0 :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Фев 05, 2009 6:36 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 25, 2006 3:54 am
Мнения: 804
Първия ми мач в който гледах Левски на живо беше за купата срещу Етър във Търново, 2003 или 2004. Няма да забравя каква мощна бомба гръмна на пистата до клетката, целия стадион изкънтя :smt026

_________________
Sir_J wrote:
Искам тая година да се паднат за купата тирето и числото и да гледаме джихад на сунити срещу шиити.
06.07.2017


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Фев 05, 2009 6:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39025
Местоположение: Фаноса ти
Навремето мача с цица беше последния, 30-ти кръг, и тогава се "решаваше" титлата, уж че има интрига. Първия ми мач е бил в корема на майка ми на накакъв мач на Герена, с Гунди, разбира се.
Един от първите ми мачове май беше със Славия, пускаха ме само до Васил Левски, на Герена стъпих за сефте в 9-ти клас (понеже учих от 9-ти до 11-ти в 95-та :smt003 ), през първото попаднало ми голямо междучасие, в което имаше мач, а и още нямаше ламби на стадиото, и се играеха мачовете некъде 2-3 следобед мисля. Гибона още риташе при юношите, помня Стайков на вратата, Тишанеца, Пламен Николов, Ники Илиев, Пальо, Емо Спасов, Петър Петров мустака, Руси Гочев - голем отбор! Сега се сещам, че първия ми мач изцяло и официален беше май 79-та, когато Локото станаха шампиони на кочината, като ние им пуснахме да ни бият, за да преебеме прасетата, които беха май в Зарата гости, не помня, но след тоя мач излезна и скандирането: Левски-Локо се едно - на чорбата у газо!
На следващата година срещу цеца, 80-та май беше, 30-ти кръг - кой бие, става шампион, мача 1:1, и дузпа за нас имаше от към "Б" сектор, Руси Гочев тогава се засили да я бие, и показа със среден пръст на вратарчето къде ще я бие, и я мушна май в другия ъгъл, ебаси, вече не помна, но бихме 2:1 и станахме шампиони. А на един мач със Славие дойдоха некви с листовки и набираха статисти за некъв филм, и те така след месец попаднах в кадрите на филма "Лавина" как излизаме от стадиона и зяеме "СИНЯТА ЛАВИНАААААААААААААА, ОЛЕ!!!"....

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Фев 05, 2009 7:05 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 27, 2008 9:43 pm
Мнения: 823
Левски-Сарагоса март 1987 година


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Фев 05, 2009 9:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Въпреки че съм потомствен тъмносин ЛЕВСКАР, никой не ме е водил умишленно на стадиона, докато бях малък......откъм 1988 вече следях така с интерес футбола и в частност любимия отбор, но бях прекалено малък за да ходя сам на мачове....после 90-91 година бяха трудни години, кризи, тъмно, студено та мачовете минаха на по-заден план и все нещо се отлагаше ходенето та реално един слънчев ден пролетта на 1992 година имахме мач за първенствто с Локо Пловдив...отидохме с брат ми....мача беше без значение щото изоставахме в първенството няколко кръга преди края и свинете бяха шампиони с Вальо Михов президент....та мача без значение.....само около 6000-7000 души на Васил ЛЕВСКИ (доста слаба посещаемост за тогава) мача завърши 2:2 и нещо се чуха скандирания "горчиво" :smt003 демек сме дали точка на Локото нещо ама не си спомням за кво им е трябвала :)...........та това беше началото.......после пак какво ли не се случи докато не дойде септември 1993...........29.09.1993.......ЛЕВСКИ-РЕЙНДЖЪРС.........втори мач........55 000 на националния....всички знаете за мача........след това преживяване вече знаех и разбрах какво е те завладее синята магия...какво е да си част от най-великата публика и какво е да си ЛЕВСКАР!

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Фев 05, 2009 9:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48679
Местоположение: ШОПландия
UL написа:
..само около 6000-7000 души на Васил ЛЕВСКИ (доста слаба посещаемост за тогава) мача завърши 2:2 и нещо се чуха скандирания "горчиво" демек сме дали точка на Локото нещо ама не си спомням за кво им е трябвала .........

После, ако си спомняш, добре им го дадохме :smt003 :bukake

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Фев 05, 2009 9:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 29, 2005 6:40 pm
Мнения: 726
Местоположение: GTA
Имам смътни спомени, че бащата ме води 89-та или 90-та на Герена за първи път, играехме с Етър май и мачът свърши 0-0 май.... При всички случаи не вкарахме гол. Ама съм бил много малък и нямам много впечатления оттогава.

Иначе и аз като УЛ стъпих за пръв път на националния за реванша с Рейнджърс; за този мач много е писано и говорено, няма нужда да се повтарям сега, но който не е бил там просто не може да му се преразкаже. Усещането беше уникално - тогава за пръв път видях как запалиха вестниците след гола на Кайзера. Та в общи линии това ми беше първият мач на стадиона, който си спомням много добре.

След това последваха доста мачове с баща ми на стадиона. Един от първите на които ходих вече сам беше зимата на 96-та, играем с чорбарите на Герена за купата на професионалната лига.... 45 000 левскари и победа с 2-0, голове на Ил.Симеонов и на Йовов май.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Фев 05, 2009 10:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2710
Първия мач ми е 99-а края една контрола в един дъжд м/у Хебър и Левски (по-точно резервите).Хебър биха 1:0, а Шейтанов си изкара ебати кафевия червен картон.Взех си автограф от Шпайдел и Любко, който сигурно едно 10 минути на полувремето ми плямпа глупости :smt005 Накрая гоних и некви негри за автографи :smt003 .
Първия официален мач ми беше Левски - Бешикташ.Нямам думи да опиша как се почусвах като за първи път видях сините седалки и зеления терен.Баща ми нарочно нем и даваше да гледам докато се изкачвахме нагоре :smt003 Скъсал съм се да викам, макар и във В, макар и да знаех 3 песни и да се водя само по мое си темпо :smt005 Помня от мача с Галатасарай как редих некъв 30 годишен къде ми каза "Няма ли да млъкнеш бе детенце".Полседва мощно "Аз съм на Левски, бе, ходи на театър, там се мълчи" и яко плюнки по гърбО :smt005
Първият мач във "Б" беше с Модрича 2004-а май :smt007

едит: Първите мачове по тв-то който помня - 5:0 над свинете и 2:0 над Нафтата - финали за купата :twisted:

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Фев 06, 2009 1:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
UL написа:
мача завърши 2:2 и нещо се чуха скандирания "горчиво" демек сме дали точка на Локото нещо ама не си спомням за кво им е трябвала ...........

За да преебат жАлтите за място в турнира за УЕФА , ама накрая и двата отбора преебаха моите градски и така :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Фев 06, 2009 1:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 3:21 pm
Мнения: 1940
въобще не помня кой ми беше първия мач 96-97 си спомням че имах програмки от мачовете, учебници подвързани със стари календари на отбора, автографи от футболисти, синьо-бяла зебра от най-първите :smt003 едно малко знаме с емблемата, което един пиян на гъз приятел на баща ми съсипа без да иска и т.н., 98 за първи път бях на всички домакински мачове от сезона (имах си "дневник" в който си лепях изрезки от вестници и пишех кой играч как са го псували, дали е валяло и т.н. :lol: ) , до към 2001-02 си ходих редовно, после поспрях (в смисъл бях "турист", дето идваше на стадиона само на "големите" мачове :oops: ") и така до дербито през 2005, когато се превърнах в освидетелстван и документиран лумпен :smt005

_________________
passion before fashion
Erdinch Chobanov написа:
Da eba az negovata maika na Mitrev ,eitaka pravish Rossi ta dane gledam mach .sled kato vidq Mitrev na vratata ,pu maikamu da eba i umreloto kuche nekadurno


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Фев 06, 2009 1:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
sct02 написа:
въобще не помня кой ми беше първия мач 96-97 си спомням че имах програмки от мачовете, учебници подвързани със стари календари на отбора, автографи от футболисти, синьо-бяла зебра от най-първите едно малко знаме с емблемата, което един пиян на гъз приятел на баща ми съсипа без да иска и т.н., 98 за първи път бях на всички домакински мачове от сезона (имах си "дневник" в който си лепях изрезки от вестници и пишех кой играч как са го псували, дали е валяло и т.н. ) , до към 2001-02 си ходих редовно, после поспрях (в смисъл бях "турист", дето идваше на стадиона само на "големите" мачове ") и така до дербито през 2005, когато се превърнах в освидетелстван и документиран лумпен

хахахахаха... мойте и да са са така, а станах 2-ри курс да го еба :smt006

едит: абе тъпите емоушънки не стига че са грозно, а и след цитат или едит просто не излизат.. :?


Последна промяна knave на Пет Фев 06, 2009 1:38 am, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Фев 06, 2009 2:03 am 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 25, 2006 3:54 am
Мнения: 804
Football Fan написа:
Нямам думи да опиша как се почусвах като за първи път видях сините седалки и зеления терен


Мисля че знам как си се чуствал точно като мене,когато за сефте отидох на Герена и на входа нямах търпение да вляза по-бързо. Като чувах тъпана, песните и гледах към прожекторите които вече свтеха.И с големи грачки се качвах по стълбите към сектора и ми се откри терена,таблото,трибуните,играчите които загряваха :smt007

Между другото една от малкото теми в които не се пишат глупости и чета всеки пост :smt001

_________________
Sir_J wrote:
Искам тая година да се паднат за купата тирето и числото и да гледаме джихад на сунити срещу шиити.
06.07.2017


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Фев 06, 2009 2:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19468
С чорбата 97-ма или 98-ма, когато ни изравниха от дузпа в края за 3:3 :boisw

Иначе първия ми евромач е срещу Бешикташак в София. 1:1 направихне тогава, а Гошо Марков ги наказа :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Фев 06, 2009 2:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
Selqnina s koleloto написа:
С чорбата 97-ма или 98-ма, когато ни изравниха от дузпа в края за 3:3

Иначе първия ми евромач е срещу Бешикташак в София. 1:1 направихне тогава, а Гошо Марков ги наказа

е то беше едно накзание :smt003 нема да забраа тогаа пажо като се изсели почти от центъра... и оцели и вратата :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Фев 06, 2009 2:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19468
knave написа:
Selqnina s koleloto написа:
С чорбата 97-ма или 98-ма, когато ни изравниха от дузпа в края за 3:3

Иначе първия ми евромач е срещу Бешикташак в София. 1:1 направихне тогава, а Гошо Марков ги наказа

е то беше едно накзание нема да забраа тогаа пажо като се изсели почти от центъра... и оцели и вратата


Пажин вкара един гол на Апоел в УЕФА и оттогава какво го нарочиха все той да изпълнява преките свободни удари.
Мисля, че срещу Апоел бе първия му и последен гол от такава ситуация :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Фев 06, 2009 4:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 9:09 pm
Мнения: 1071
Местоположение: Хасково
Марково - Левски (за купата) преди около може би 8-9 години. Аз и баща ми взехме че останахме в сектора (повече като поляна :D ) за домакини вместо да отидем в сектора с агитката. От горе на това, по едно време дойдоха някви папагали и почнаха да си пеят някви техни си простотии със задължителното кзл...
90-та минута, 0-0 и сите селяни щастливи когато от корнер Кривия вдигна на Гонзо (може и друг да е бил) и резултата стана 0-1. Папагалите се измъкват на бързо а 10 човека скачаме и се радваме за голямо учудване на другите селяни. :smt006

_________________
Любенов написа:
Да е жив и здрав Боян, че да не ми се налага да пазя


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Фев 06, 2009 1:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Аз имам други виждания за този мач. :shock: Марково водеха 1-0 и ние в последните 2-3 минути им вкарахме 2 гола ( или единия в продължение ), треньор май беше Гочето.

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Фев 06, 2009 2:04 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 23, 2007 6:43 pm
Мнения: 714
Selqnina s koleloto написа:

Пажин вкара един гол на Апоел в УЕФА и оттогава какво го нарочиха все той да изпълнява преките свободни удари.
Мисля, че срещу Апоел бе първия му и последен гол от такава ситуация

Спомням си един такъв пряксвободен срещу Нафтата дето като оцели един от стената и после трябваше да го изнасят на носилка и така и не влезе обратно в игра :smt005 :smt006
Иначе първите ми спомени около Левски са мачовете с Копехаген, на които баща ми не искаше да ме вземе и един мач с чорбата 97-а или 98-а 3:3 дето съдията ги спаси с дузпа накрая от пълен обрат.
Първия ми мач на живо на Левски е "гостуване" на Слабия и съм бил 1-2 клас, което е нормално щото стадиона им беше на 5 минути пеша от даскалото ми :smt003

_________________
Азов - сила, Путіну - могила!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Фев 06, 2009 2:10 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 9:07 pm
Мнения: 2653
Левски-Септември, 1999 година, бихме ги 2-0 на националния стадион :)

_________________
САААМО СИНИТЕ ШАЛЯЛЯЛЯ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Фев 06, 2009 3:54 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 4:10 pm
Мнения: 449
05.04.2000г.Тази дата ще си я спомням цял живот.Беше един 1/4 финал за купата на България с прасетата.Решанш на Герена.Първия мач ги бяхме били с 1:0 на кочината..Реванша на Герена на 05.04.Голяма тръпка беше.Бях с брат ми и баща ми във В сектор.Бихме ги 3:1,този мач спокойно можеха си тръгнат с петица свинете.Даже накрая Иванков изтърва дузпа в 90та минута. Първият мач в Б,беше няколко месеца по-късно.Срещу мангалатасарай.


Последна промяна The Eraser на Нед Яну 19, 2014 7:10 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 421 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com