forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 4:05 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 11 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Ное 05, 2008 7:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
Това което помня е че беше доста дребен на ръст и голям техничар..помня на един мач с прасетата ,мисля че ги обърнахме от 0:2 до познатия 3:2 как през второто полувреме взе топката от центъра навърза свинете и им вкара гол

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Ное 05, 2008 8:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
аз имам някакви смътни спомени , но тоя не играеше ли в Берое?

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Ное 05, 2008 8:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 21, 2007 4:35 pm
Мнения: 839
Даже в националния отбор беше... Иначе при нас има само един сезон май.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Ное 06, 2008 1:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Беше голмайстор на бИроЙ.....после го взехме в ЛЕВСКИ.........тъкмо полека се запалвах по футбола и ЛЕВСКИ преди точно ДВАДЕСЕТ години :8)

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Ное 06, 2008 11:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Васил Драголов дойде в Левски от Берое веднага след като бяхме станали шампиони през 1988 година.Дойде като "готова" така да се каже звезда от Берое и игра един сезон доколкото си спомням.Хвана много лош,да не кажа най-лошият период за Левски продължил чак до шампионската титла от 1993 година.В отбора тогава се налагаха млади юноши на Левски като добре познатите Ви Росен Крумов,Георги Донков,Велко Йотов,Георги Славчев,Илия Груев,Динко Господинов,а играеха на доиживяване и някои от старите-Кокала,Ники Илиев,Ламята,моя "любимец" Стоил Георгиев,Йордан Мурлев и т.н.Та периода в който дойде Драголов вече сме писали беше трагичен и с всяка следваща година ставаше по-лошо-88-89-2-ро място,89-90-4-то място,90-91-6-то място,91-92-вече второ и следващата шампиони.Васил Драголов обаче игра само сезон 88-89 година,има 29 мача/най-много/ и 18 гола/пак най-много/,след това изчезна някъде.Беше нисичък русоляв-кестеняв с дълга коса,оприличавам го най-близо по вид до Сашо Магарето,беше бързо и резултатно дясно крило.Не знам защо така бързо изчезна,но явно е имало причини,продадоха ли го незнам.Така или иначе дойде с големи очаквания,направи един добър сезон,но в слаб отбор и момент,явно такъв му е бил късметът.В последствие нашумя по медиите за някаква митническа криминална афера,много преди Георги Иванов-Геша,заедно със съотборника си в Берое ,вратаря Стойчо Драгов и после нищо не съм чувал.Това знам аз и така съм го запомнил-добър футболист на терена,а извън него пълна мъгла.Мача за който по горе пишете-2 на 0 ,3 на 2 не е с негово участие,в този момент такива неща не можеха да станат-по-рано-да,по късно -също,но не и в този период-89-91 година.Мача завърши 2 на 2,поведохме с негови 1 или 2 гола първото,на почивката зверска буря и вятър и след почивката ни изравниха.Бил съм на мача,даже с гаджето ми тогава,сега жена.Като почна бурята я свалих долу -7 вход/мачовете естествено се играеха на Васил Левски/ където почват стълбите,а аз тичах от нея до горе да гледам и обратно,а тя се чудеше как може да седя на тоя дъжд и буря заради некъв мач но...сега 20 години по-късно вече не пита.Та това е общо взето.Само Левски.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Ное 06, 2008 3:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 21, 2007 4:35 pm
Мнения: 839
GENE-66 написа:
Васил Драголов обаче игра само сезон 88-89 година,има 29 мача/най-много/ и 18 гола/пак най-много/,след това изчезна някъде.

После игра по Гърция(Лариса, ако не се лъжа) и Португалия...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Ное 06, 2008 5:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Аз го помня само с хубаво. Бърз нападател, рядко пропускаше. В онзи мач, дето Gene - 66 така хубаво е описал попиля прехвалената звездна кочина. Обаче изкара един сезон при нас и отиде в "Лариса" - Гърция. Оттам го изгубих. Чак напоследък се чу, че го арестували за някаква цигарена контрабанда или нещо подобно.
Извън терена идея си нямам що за човек е бил. По онова време играчите бяха футболисти, а не псевдосветски личности (както е сега). И требваше да си много прочут из баровете и кръчмите (като Кокала, Пацо Николов, Гибона и пр.) или да си хванеш фимнастичка (като Наско), та да минаваш за звезда и извън терена. А сега всеки дришльо с маркови дрешки и 10 мача в 'А" група е герой на поне три издания - на коя цицеста манекенка взел телефона и в кое култово заведенеи празнувал.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Ное 06, 2008 7:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
да да прав си за мача със свинете че завърши 2:2 ...помня че беше резултатен и помня Драголов,бил съм на 8 години

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 07, 2008 8:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
В този мач,още почнал-незапочнал и Драголов им вкара два гола.Няма да забравя вратарчето им илия вълов как гледаше след головете.Тогава "великият" откривател на таланти и треньор душков пенев,обра каймака на футбола ни.Взе най-доброто,което можеше да се вземе-туньо,Гетов,бакалов,вълов и още седем човека.За разлика от тях ние взехме само Васил Драголов и Йордан Мурлев,който беше изгонен имено от свинете!И въпреки това в дербито не им се дадохме!Да не се забравя и спирането на тока по време на мача,който предизвика бурни спорове!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 08, 2008 1:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Цитат:
Да не се забравя и спирането на тока по време на мача,който предизвика бурни спорове!

Гил Галад, ако греша ме поправи, обаче чорбите изравниха именно след спирането на тока. Демек, това ги спаси. А и помня едни упорити слухове, че не е било случайно, а именно за да се даде височайши шанс на любимците на Политбюро да излязат от онзи шок и ужас, дето нашите им бяха устроили!

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 08, 2008 11:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
По принцип е възможно да има намеса на "партийна,или друга нечестива ръка",обаче бурята беше много силна,не толкова като дъжд,колкото като вятър,което е по-вероятната причина за гасненето на тока.Иначе чорбата второто нападаше към "Г" сектор,тоест по посока на вятъра и общо взето според мен това помогна и предопредели изравняването.Тока не си спомням точно кога изгасна/дали в началото на второто или в края на почивката,така или иначе не съм му отдал някакво значение/,но бурята започна през почивката и продължи и второто поне до изравняването.Абе изобщо нищо ново под слънцето за тия "щастливи овчарчета",аз от както гледам футбол по късметлийски отбор не съм виждал по свето и у назе,ебаси. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 11 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com