forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 4:37 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 77 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Окт 05, 2008 10:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2710
Не е свързана с играчи на Левски, но все пак ...

Преди 5-6 може и повече години спираме с бащата на Макдоналдс, а там спрял и рейса на ЦС*ка, щеха да играят с Ботев май.Та води ме татко при Мето Деянов и той ме пита от кой отбор съм.Аз си казвам ЛЕВСКИ, той ме погледна и вика, "ми то всички са от Левски, брао малък" и след малко посочи Бербатов и вика "Виждаш ли го оня", а той се свил и пие кола на друга маса.Отговорих да и Мето ми вика, "Е тоя е чорбар иди го псувай" :smt003

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 05, 2008 10:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
Руски паметник, два дни след 0:3 от Вердер... Зима, отивам на жижа, аз съм със синя зебра и какво да видят очите ми - срещу мен върви... Трики Михайлов :shock: Почвам трескаво да премислям кво да правя - да го псувам ли, да го бия ли, да си трая и да гледам лошо... Е, избрах последното, оня пендел само ме гледаше насран тип "я по-бързо да отмина" :smt003
Веднъж се прибирам през Плиска и гледам компания от десетина чернилки, явно от футболистчетата, т.к. в тоя район живеят много, и не знам и аз как, в тъмното, различих Ричард и му викам "Еее, Ричи, само Левски!", той се захили и отговори "Оле!" :)
По едно време Гонзо живееше в квартала ми, брат ми го беше видял да се разхожда, разпитал къде живее и отишъл до тях с плакат за автограф :lol:
Иначе Здравко Лазаров по едно време живееше на долния етаж :smt003
Кривия доста време живееше в квартала и редовно го виждах сутрин да си разхожда добермана - сигурно е имало некви реплики, отдавна беше вече и не помня много...
Асен Николов също временно беше в квартала и имаше навика да се разхожда с анцунг на Левски мангала му с мангал. Прасетата-скинари в квартала доста му се радваха...
Иначе май ден по-рано, ако не и в деня на реванша с Тампере, ако не се лъжа, мернах Топчо да шофира с цигара в ръка покрай Славейков... Той беше контузен, така или иначе :roll: ...
А като бях 4-5 годишно хлапе видях с нашите Наско Сираков из центъра, а аз естествено се притесних от ситуацията и нашите ми взеха автограф от него върху един комикс с Мики Маус :smt003
Тва са май по-интересните...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 05, 2008 11:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Жоро Славчев,който сега е кмет на Пасарел,е приятел на майка от доста време.Та той живееше точно в блока до Трупър и редовно като много малък му ходих на гости и ми даваше играчки от шоколадови яйца,тъй като си събирах. Като премина при чорбата,не му говорих 1 месец и като го видех го ритах по кокалчетата. А после нали игра и в Швейцария и ми пращаше картички негови.
Общо взето повечето играчи са били на квартири в нашия квартал,щото е близко до Герена,а и отборът имаше некви апартаменти. Та редовно се движиха из квартала Захари Сираков,Асен Николов,мисля че и Мартин Станков съм го виждал
От по-новото време редовно Гонзо го виждах в Музея,та съм си просил автографи,които за жалост не мога да ги намеря :| :(
Емо Ангелов случайно го бях видях в Макдоналдса на Алабин точно преди мача с Киево там и го питам дали ще ги бием,а той ми каза 2:0
И разбира се кулминацията е свързана с малката Перука. Няколко дена след мача с Вердер го засичам в Мол София,естествено търча до него уж за автограф,догоних пред колата,но за жалост успях само да му кажа "Защо предаде Левски",обаче оня се качи в колата си и отпраши.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 05, 2008 1:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
навремето един приятел живееше в Хаджи Димитър , всяко лято му ходех на госи и там редовно рацъквхме мачлета със Здравков , тъкмо тогава го бяха взели в първия ни отбор.....
веднъж с Гибона играхме бинго половин ден на една маса заедно...имаше едно бинго в НДК по-рано....
с Наско Сираков и Иван Вуцов съм си говорил много пъти в Търговище....Сираков идваше на лов и винаги отсядаше в едно и също заведение и хотел.....а Вуцов старши въртеше някакви далавери тука май.....

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 05, 2008 2:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
:smt005 Засичал съм Ричард в автобус 280 :smt005 :smt005

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 05, 2008 3:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
antonatan написа:
:smt005 Засичал съм Ричард в автобус 280 :smt005 :smt005

нека позная, към 23:30 в посока ст. град?


Последна промяна knave на Нед Окт 05, 2008 5:07 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 05, 2008 5:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 21, 2007 4:35 pm
Мнения: 839
Преди няколко години Мъри(тогава капитан на отбора) ми подари едно списание на Левски с негов автограф... :8)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 05, 2008 9:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 8:19 pm
Мнения: 81
Местоположение: Син Юг
Случайно преди няколко години бях на почивка в Боровец и попаднах в един и същ хотел с отбора,като те бяха на лагер там и в кафето засякох Гонзо и Чиликов и им взех по един автограф :smt007 :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 05, 2008 9:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 15, 2006 6:01 pm
Мнения: 4629
Местоположение: Герена
Кривия живееше в Младост доста отдавна, та съм го поздравявал но толкова. Иванков го познавах покрай един мой чичо, та веднъж му бях на гости, живееше в една кооперация на 2 мин. от Герена.

_________________
Левски беше силен,
когато бе цивилен,
върнете старият любим отбор!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 05, 2008 11:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 3:21 pm
Мнения: 1940
аз Мъри го видях два дни след като го уволниха - шах и мат, 9 сутринта в центъра на София виждам Мъри Стоилов, спрях го и за 10 сек. му наговрих ебати неадкватните работи :oops: и му пожелах успех.
чакаме citizen kane, black jack и екипажа на хондата да разкажат за своите срещи с футболистите :smt005

_________________
passion before fashion
Erdinch Chobanov написа:
Da eba az negovata maika na Mitrev ,eitaka pravish Rossi ta dane gledam mach .sled kato vidq Mitrev na vratata ,pu maikamu da eba i umreloto kuche nekadurno


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 05, 2008 11:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 06, 2008 4:03 pm
Мнения: 2910
Местоположение: Valhalla
За мен по скоро футболистите трябва да се хвалят, че са срещнали някой от нас :)
Аз имам висше образование и съм изчел над 3000 книги през живота си, защо някой си ритнитопковец да е повече от мен :wink:

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 06, 2008 7:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:17 am
Мнения: 2810
Местоположение: ИЛИНДЕН, СОФИЯ
Дори и да срещна футболист, никога няма да го заговоря... Необяснимо ми е, просто няма какво да им кажа, аз им го казвам на стадиона достатъчно пъти... А и няма кой знае какво съществено да кажа :roll:

_________________
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 07, 2008 7:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Иванков беше на откриването на фен-клуба в гр. Копривщица и си взех автограф и здрависах дядо Боре след последния мач срещу Спартак Вн през оградата...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 08, 2008 10:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
Мене па веднъж Рабех ме наплю. Резисторо може да потврди!

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 08, 2008 10:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Неска си увеличих активността относно тая тема. И един цитат от неска:
Аз: Номер 10 кой е? (като за първи мач на дубъла само него не знаех)
Боримиров: Чакъров.
В.Грънчаров: По краката ще го познаеш.

:lol: :mrgreen:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 08, 2008 11:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Няма ли някоя девойка да пише в тая тема

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 08, 2008 11:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 25, 2007 12:47 am
Мнения: 224
Местоположение: Сектор Б
за кво вие девойките да пишеме :)

_________________
Имам родина, имам народ, имам и вяра, имам живот, имам надежда, имам съдба, имам кyража за тая борба! ЛЕВСКИ София докато УМРА!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 09, 2008 12:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Dju4ka написа:
за кво вие девойките да пишеме :)
За да бягат повечето форумци след разказа до банята и да лягат :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 09, 2008 12:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 25, 2007 12:47 am
Мнения: 224
Местоположение: Сектор Б
хахах да пишат кифлите :) аз кат видя футболист го подминавам :)

_________________
Имам родина, имам народ, имам и вяра, имам живот, имам надежда, имам съдба, имам кyража за тая борба! ЛЕВСКИ София докато УМРА!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 09, 2008 1:32 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Аз два-три пъти съм засичала и Топчо и Гошо Петков и все ми иде да им стисна ръцете и да ги поздравя без много-много да ги занимавам, ама обикновено ме хваща срам :oops:

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 09, 2008 3:29 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Авг 06, 2006 12:40 pm
Мнения: 126
Местоположение: София
Гошо го гледам доста често си пие кафето в едно известно мутренско заведение срещу работата. Ама па кви путаци има там , разбирам го :D

_________________
Хиляди млади хора скандираха: "Апостоле, пак ги бихме!" и се покланяха доземи пред паметника.
17.11.1968


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 13, 2008 11:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Ireland написа:
За мен по скоро футболистите трябва да се хвалят, че са срещнали някой от нас :)
Аз имам висше образование и съм изчел над 3000 книги през живота си, защо някой си ритнитопковец да е повече от мен :wink:


И ти се изхвърляш като чикия на мокър пясък както го правеше и даскала ми по литературна теория с неговите прочетени "вагон книги"... :smt006 Нищо против знанията и ученето, ама какво общо има с футбола... :roll:

За интересни истории не се сещам...ааа, сега си спомих как с Гаджев сме коментирали Клайв Мендонка и колко голем голмайстор беше на Championship Manager-а :mrgreen: Тия дни ще ходя към старата махала да се примоля на баща му за негова фланелка :smt006

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 13, 2008 11:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 15, 2006 3:52 pm
Мнения: 1315
Местоположение: Западна Велика България
Trent написа:
Ireland написа:
За мен по скоро футболистите трябва да се хвалят, че са срещнали някой от нас :)
Аз имам висше образование и съм изчел над 3000 книги през живота си, защо някой си ритнитопковец да е повече от мен :wink:


И ти се изхвърляш като чикия на мокър пясък както го правеше и даскала ми по литературна теория с неговите прочетени "вагон книги"... :smt006 Нищо против знанията и ученето, ама какво общо има с футбола... :roll:

За интересни истории не се сещам...ааа, сега си спомих как с Гаджев сме коментирали Клайв Мендонка и колко голем голмайстор беше на Championship Manager-а :mrgreen: Тия дни ще ходя към старата махала да се примоля на баща му за негова фланелка :smt006


Не знам, ама ако видя ХичУ и съм пил ще го нашамаря 100% :boisw


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 16, 2008 6:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13385
Преди малко видях Наско Сираков по кварталната уличка да се изнизва с Мерджана :smt005

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 16, 2008 6:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2710
Един съфорумец е комшия на Баждека, ама се прави на разсеян и още не е навестил родата му :smt003

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Окт 17, 2008 8:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
О, преди време ходих на Герена да гледам една тренировка и си взех подпис от Хичо, питах го може ли фланелка при което той ми отговори :
- Ама ти сериозно ли искаш ?
- Естествено!!
- Ела утре по това време и ще ти дам.

Отивам на другия ден седя на оградата пред входа, минава Хичо, поздрави ме и отиде до кафето с Борко Стойчев. След малко дойде и вика :
" Спокойно пич не съм забравил за фланелката "
Влезе в съблекалните, след 10тина минути дойде и извади изпод анцуга една фланелка и ми я даде доста тайно :lol: И аз понеже по това време супер много му се кефех на финтчетата и ми стана любимец бях на седмото небе :8)

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Окт 17, 2008 9:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 20, 2007 5:14 pm
Мнения: 341
Местоположение: България
Сега се сетих че и аз съм искала фланелки на футболисти......Значи с една френдка сме на тренка на Левски...Преди тренировката се снимахме с Дарко и Хичо.След като свърши решихме да им поискаме фланелките.Мойта френдка е фенка на Тасевски обаче я беше срам да си поиска фланелката(то май беше горнище с дълъг ръкав)...Дарко беше пред нас,аз почнах да викам:
-Даркооо,Даркоо,чакай!
Дарко:Нали се снимахме,кво искаш?
Аз:Ми,може ли да ми дадеш горнището си.
Той-Никъв шанс,никъв шанс

:lol: :lol: :lol:

След тва пробвахме с Хичо.Той каза че ще ми даде горнището си но след последният мач от полусезона,но нали играхме със Слабия и мача беше на затворени врати,та така и не си го взех :roll:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Окт 17, 2008 9:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
Ха и аз един път като бях на тренировка на Левски имаше две момичета, които сума време чакаха Дарко и накрая се снимаха с него :lol:

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Окт 17, 2008 9:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 10, 2006 10:18 pm
Мнения: 781
Местоположение: София
Как ли пък няма да искам потното горнище на БезДарко... абе вие малолетните кифли к'во ли не праите, за да съблечете някой мъж :smt003

_________________
Само Левски!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Окт 24, 2008 2:29 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Окт 17, 2008 4:39 pm
Мнения: 1121
дудучето има лични преживявания с ибришима гей

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 77 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com