forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 9:22 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Яну 16, 2006 3:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Относно името на планината веднага се сещам за един мач през 1988г
финала за купата където паднахме от свинете с 1:4 (естественно резултата беше 2:1 до 87-мата минута), но имаше поне 50 000 зрители
на стадиона в съотношение 3към1
и стадиона ревеше "ЛЕВСКИ, ЛЕВСКИ" а коментатора Николай Колев - МИЧМАНА (Бог да го прости) се объркваше няколко пъти с
"и сега публиката на ЛЕВСКИ мощно подкрепя отбора си.....аааааа пардон уважаеми зрители, публиката на Вит....." :lol: :lol: :lol:

Цитат:
Majdak
Ултра Левски - откъде ги вадиш тези картинки бе човек!!? Ебаси, пак ще си сменям уолпейпъра

абе събирам от години всичко за ЛЕВСКИ появило се в мрежата
имаше едни страхотни архиви на КАЛОЯН МИЛКОВ и DANYPOW
оттам са повечето стари работи :)

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Яну 16, 2006 4:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:55 pm
Мнения: 179
Местоположение: Обреченият град
Верно е, верно е - надписът Л-С беше много популярен... Все пак квадратната емблемка бе минала отдавна в забвение, а дечурлигата, които драскаха по стените, това Л-С си знаеха. Аз в духа на шегата казвам, че това Л-С може да мине и за Левски София :lol:
В провинцията специално Л-С беше много разпространено, даже малките чорбарчета го копираха - смееееееееех :lol: - и пишеха Ц-С
Сигурно сте го виждали и вие тоя виц Ц-С, или централен спортен.

Тука някой беше разказвал, май Флейм, но не съм сигурен, как като бил малък идват при него по-големи чорбари, които искали да малтретират левскарчета, и питат: "Абе ти от в...ша ли си?", нашият човек си е от Левски, та съвестта му е чиста, когато отговаря: "Неее, нищо подобно!" :lol: :lol: :lol:

Сега обаче придатъкът го няма и не разбирам от какъв зор не си върнем квадратчето. Аз лично съм за "модернизираното" квадратче - с надпис 1914. Това не ми се вижда проблем, защото с годините емблемата се е променяла - ченгелчето на стилизираното Л става по-късо, появява се надпис Ф Д, заменен после от Ф К, надписът София по-късно идва и така.
Аз знам, че на левскарите горе-долу на моята възраст нищо ново не казвам :!: Мисълта ми беше малките, които са запалени, да се опитат да разберат за какви времена говорим, когато ние се запалихме по Левски. :idea:
Гонзо наистина наказваше чорбата под път и над път, Иванков е момче от нашата си школа, лошо за тех нема да кажа, но малките си знаят само Гонзо, та Гонзо, да се върне Гонзо, щото Гонзо си е Гонзо, понеже кървавия гол на Гонзо.
Е, хубаво, ама Левски не е само Гонзо...

_________________
Стояха зверчета
Около плета,
В тях стреляха
И те умираха.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 19, 2006 10:48 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 11:52 pm
Мнения: 32
аз затова се ядосвам, когато някой 16 годишен "ултрас" напише
"сиракофф", "посеркофф" и т.н.
те не знаят какво беше Наско за нас през всичките тия години..

_________________
rage against the machine.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Фев 02, 2006 5:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Сираков сам си го направи това!Тук въобще не става въпрос за свалените му гащи и т.н.Става дума за нещо много сериозно,а имено-ако той беше останал тогава в отбора,БЪЛГАРСКИЯТ футбол щеше да поеме по съвсем друг път!Нямаше да навлезят мутрите още поне два-три сезона,а дотогава всички щяха да са наясно,че с подмолни действия голям отбор не се прави!Вместо това Наско избра другият път и...се превърна в един от гробокопачите на футбола ни!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 03, 2006 11:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Да бе ти сериозно ли си мислиш че скандала на Лафчис със Сираков
е вкарал мутрите във футбола ни?
:lol:
Ако ще не Наско, а Пеле да беше дошъл в ЛЕВСКИ, мутрите пак щяха
да си поемат Славия, Велбъдж, цС*ка.........просто такова беше
времето.......първоначалната борба за власт беше преминала и
трябваше да се умножават капитали в едно беззаконие!

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 03, 2006 12:13 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Дек 09, 2005 6:08 pm
Мнения: 16
Местоположение: Монтана
Аз съм от младите фенове на Левски, отбора избрах точно по предсказания хората път: "Името Левски е най- привлекателно за малките, необременени от чужди мнения". Та пита ме моят съученик, с който седяхме на един чин във втори клас от кой отбор съм - Левски или лит(*кс-етрополе, като по този начин улесни моя избор, ограничавайки го до два отбора, за което много му благодаря, защото иначе ме очакваше конфузната ситуация на човек, който изобщо не се интересува от футбол. Та казах аз "Левски", защото ми звучеше познат и забележете "Гордо" още когато не знаех нищо за футбола. Годинте минаваха, аз си бях зубърче и се числях от Левскарите само на думи. Дойде един ден когато отново се заговори за вечното дерби и аз вече отбирайки малко повече се навъртах около феновете, за да не изоставам. В деня на мача си бях заръчал да изоставя другите работи и най- сетне да видя за какво се вдига толкова шум. Първото полувреме ташак- грозна игра(така ми изгледаше тогава), много тъчове и никакви голове. През второто полувреме лит(*кс-етрополе повежда, което за един млад фен беше абсолютно достатъчно да те откаже. Та гледам си аз мача и някак си, дори без да се формулира като мисъл, просто като топло чувство ми витае в главата желанието за победа на сините. И тогава като по поръчка дойде един невероятен обрат в края с головете на Чиликов и Темиле. Това веднага се нареди сред най- топлите моменти в живота ми...
Без никакво съмнение и до ден днешен тълкувам този обрат, като знак от Бога за вярно избрания фенски път!! :D

_________________
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 25 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com