forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:47 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 28 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: No comment!
МнениеПубликувано на: Нед Май 01, 2005 9:47 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 6:47 pm
Мнения: 1117
Четете внимателно, дано никога не се връщат тези времена!

Цитат:

За тези от сините фенове, които са по-млади и са имали щастието да не помнят онези години:

Цитат:
в.Сега - 28.04.2002

Тодор Живков: 150 000 души на погребението на Гунди и Котков! Толкова не е имало на Георги Димитров

Комисията по досиетата издаде книжка, в която публикува документи с гриф "Строго секретно"

ЕМИЛ РАЙКОВ

44 документи с гриф "Строго секретно", "Лично! Строго секретно. Подлежи на връщане" и "Секретно от особена важност" от периода 1949-1989 г. бяха фактически разсекретени от комисията по досиетата, ръководена от Методи Андреев. Те са публикувани в Информационен бюлетин, брой 1, който носи заглавието "Да се запази за вечни времена". Като съставител е посочен един от членовете на комисията - Веселин Ангелов. .......

Особен интерес представлява разсекретеният Протокол номер 140 от съвместно заседание на Политбюро на ЦК на БКП с колегиума на МВР от 13 юли 1971 г., на което се обсъждат "някои отрицателни постъпки" на министъра на вътрешните работи Ангел Солаков. Присъстват Тодор Живков, Борис Велчев, Боян Българанов, Живко Живков, Пенчо Кубадински, Станко Тодоров, Цола Драгойчева, Пеко Таков, Иван Пръмов, Ангел Цанев, Венелин Коцев, Григор Шопов, Мирчо Спасов и др.

Из стенограмата

ТОДОР ЖИВКОВ: Другари, колкото и да звучи парадоксално, др. Солаков се смята за най-добрия познавач на футбола, въобще на спорта в България. Той се пристрастил до такава степен, че вече неговият авторитет е подронен сериозно в МВР, и в някои кръгове на нашата общественост. Той се занимава с подреждане на спортисти, с купуване на спортисти. Създал е огромен щат (трябва да се види откъде взема пари да го издържа) с високи длъжности и звания. Известно е, че на няколко стадиона в нашата страна е освиркван. Това, което ни разтревожи, е погребението на двамата спортисти (Гунди и Котков, б.р.). Ние ценим тези спортисти, те са талантливи, но това, което др. Солаков извърши, не зная дали в някоя друга социалистическа страна биха си позволили да извършат, без да се разтревожи партийното и държавно ръководство.

Участват в погребението над 150 000 души!

Някои другари твърдят, че такова погребение в България не е имало. 150 000 души не са участвали в шествието при погребението на Георги Димитров.
Др. Солаков, не си ли зададе въпроса, че всички тези хора работят някъде, че те трябваше да напуснат своите научни институти, учреждения, фабрики за това погребение? Не ти ли е известно на тебе, че такива спортисти като Аспарухов и Котков са достатъчно известни и не е нужно да се лепят афиши и да се призовават гражданите да участват в погребението, че не е необходимо да се провежда тази хитрост, че на стадиона ще се проведе голямо поклонение? Такова поклонение не е имало. Оттам се е разгърнала манифестацията. Наредил си административно целият ръководещ състав на министерството да участва. Защо извърши погребението в часа, когато погребваха съветските космонавти? Защо трябваше да огорчат съветските хора, на какво основание? Ние уважаваме всички талантливи хора в нашата страна, в това число и футболистите, но не можем да търпим и няма да търпим да се издигат други кумири за нашата младеж и за народа освен тези, които партията издига.
------
До края на изложението си Живков продължава в същия стил, като накрая обвинява Солаков в болезнено честолюбие и замайване от властта. Следват изказвания на Мирчо Спасов и Григор Шопов. Солаков се опитва да се защити, казва, че няма никакви резерви към ЦК, Живков и Политбюро, че е с "чисто и свято" отношение към КГБ. После се извинява за историята в Съветския съюз. Солаков споменава, че знае как Мирчо Спасов е предал на Живков някакви сведения, според които той бил английски агент и че е предал на английското разузнаване няколко милиона лева в Близкия изток и ги отрича. Извинява се за погребението на Аспарухов и Котков като обяснява, че ако поклонението е станало в центъра на София, е "можело да стане нещо неприятно" и затова е направено на стадиона. По едно време Живков вмята, че му се струва, че Солаков е подслушвал "ако не всички, поне някои от нас". Накрая Живков призовава да се извади Солаков от ЦК, но да се направи разяснителна работа, за да не излезе, че Солаков се снема, "защото е организирал голямо погребение, че е антисъветски елемент и т.н".
"За мен това е един маниак, който си е въобразил, че е голям човек, че може да чертае политиката на партията. А може и антисъветски елемент да е. Такива факти нямаме досега. Затова трябва разумно да отидем на разясняване. Хората ще разберат за какво става дума. Не трябва да изпадаме в крайности, защото винаги за даден другар при някаква постъпка може да се създаде такава ситуация, че да се чудим какво да правим", казва в заключение Живков.


Моят личен коментар към всичко това е кратък - червени боклуци !



Запазил съм го преди 3 години отнякъде, но не съм написал кой го е пуснал. За това го давам в двоен цитат...

Аз няма да коментирам, само да кажа, за който не знае, че комунисти не мога да понасям!!! :evil:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Май 01, 2005 9:54 pm 
Сега ще дойдат "червените ни приятелки" да ни кажат че всъщност не са били 150хиляди души,а 15 000.И половината са били прасета,даже и гуруто на червения форум Мастъра дето бил слагал цветя на Гунди,и той е бил. :shock:

По темата:
Никога вече комунизъм,
ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Май 02, 2005 12:00 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Ей, това социализма в България е бил страшно нещо... Дано НИКОГА не се връща и последователите му (включително и онзи смешен отбор) дазатъват все повече докато най-накрая изчезнат!

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Май 02, 2005 11:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:25 am
Мнения: 6444
Местоположение: Х Х Х
Комунисти тъпи.Ама вижте колко много хората обичат Гунди и Котков (150 000 - малиииии!)!
Дано тва комунизма да не се връща в България че мамата си ебало...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Май 02, 2005 4:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:55 pm
Мнения: 179
Местоположение: Обреченият град
Да не ми се обясняват разни чорбета, които не са носили червена връзка и калпаче...и които не са рапортували по военному пред даскалите...не са ходили на отрядни съвети...не са им гледали ноктите на влизане в училище...не са правили "утринна ведрина", по-право физзарядка, както в казармата...не са чули как много чорбари наричаха отбора си цфка, докато "в...ша" и за малките Левскари си беше Левски...
Да им плюя на държавните титли, Само Левски!

_________________
Стояха зверчета
Около плета,
В тях стреляха
И те умираха.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Май 02, 2005 5:14 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
GerenaMan написа:
Комунисти тъпи.Ама вижте колко много хората обичат Гунди и Котков (150 000 - малиииии!)!

Това е една много малка част от всички, които са ги обичали...

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 04, 2005 11:58 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 11:25 pm
Мнения: 20
Местоположение: Somewhere far beyond...
Majdak написа:
Да не ми се обясняват разни чорбета, които не са носили червена връзка и калпаче...и които не са рапортували по военному пред даскалите...не са ходили на отрядни съвети...не са им гледали ноктите на влизане в училище...не са правили "утринна ведрина", по-право физзарядка, както в казармата...не са чули как много чорбари наричаха отбора си цфка, докато "в...ша" и за малките Левскари си беше Левски...
Да им плюя на държавните титли, Само Левски!

Кога съм викал цФка бе? Никога....
И аз съм правил всички гореописани неща...и пак съм си викал лит(*кс-етрополе...даже на Витоша съм викал Левски....

_________________
...identificate...
...who the fuck are you...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 04, 2005 6:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:55 pm
Мнения: 179
Местоположение: Обреченият град
Е, аз не говоря за теб конкретно...
Чувал съм ваши обаче да използват това име по онова време, може би защото е близко по звучене до цесека. :wink:

_________________
Стояха зверчета
Около плета,
В тях стреляха
И те умираха.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Май 16, 2005 2:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Majdak написа:
Е, аз не говоря за теб конкретно...
Чувал съм ваши обаче да използват това име по онова време, може би защото е близко по звучене до цесека. :wink:

викаха си цФ***ка чорбарите не го слушай прасето......викаха си
це-фе-каЛ и тва е......каквото им нареди партията-майка тва се вика

НИЕ НИКОГА НЕ СМЕ ВИКАЛИ "ВИТОША"........когато на дербито '88
камерата се раздруса от "ЛЕВСКИ, ЛЕВСКИ" Мичмана (бог да го прости)
също се обърка и каза че публиката на ЛЕВСКИ скандира :)
а после се поправи заради другарите партийци начело на ТВ ;)

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 20, 2005 12:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:55 pm
Мнения: 179
Местоположение: Обреченият град
Хе-хех, уникална памет! :)
Този мач го гледах като детенце по телевизията, но напълно бях забравил този случай... Сега обаче си спомням, спомням си добре, защото се изкефих... И казах на баща ми локомотивец, който беше в кухнята, че Мичмана е казал Левски, вместо "в...ша", а баща ми вика: "Ами, чуло ти се е!"
Спомням си, че и по култовото навремето предаване "Спорт и музика" по радио "Хоризонт" също няколко пъти "бъркаха" името ни с Левски...след което следваха извинения към драгите слушатели.
В този период истински запалените коментатори много, ама много често казваха "сините", "синият отбор", "играчите със сини фланелки", само и само по-рядко да споменават планината до София.
Не че не я споменаваха, де! :evil:

И още един факт, дами и господа, заглеждали ли сте се в старите "графити", изписвани не със спрей, а по добрия стар начин с кутия блажна боя и четка? :)
Защото аз обръщам внимание на такива неща...
Можете да видите стари надписи ЦФКА, но никъде няма да видите да пише "в...ша" :!: Да, вярно, на много места пише Л-С, но както се пошегувах веднъж, това може да се приема и като Левски София :D

_________________
Стояха зверчета
Около плета,
В тях стреляха
И те умираха.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 20, 2005 3:13 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 4:38 pm
Мнения: 1
Местоположение: In the middle of nowere
Съжалявам, че пиша в тема, която няма нищо общо с клубната ми принадрежност, но всъщност вие наясно ли сте кой е Ангел Солаков... :evil: :evil: :evil: . Може и да не ми отговаряте, въпросът е риторичен!!!

_________________
Изображение

Обичам родината, мразя държавата!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 24, 2005 2:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Нещо повече!Много добре помня как понякога викаха абревиатурата по съветския начин-вместо цесека,викаха цееска!Така,че всякакви коментари са излишни!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 24, 2005 3:03 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44112
Местоположение: София
BULLET написа:
А онзи ден на 23 като бях в София и пътувам с брат ми в трмвая за кръстниците ми в Подуяне... незнам точно кой квартал... и гледам на един блок пише с големи букви " Аз неискам комунизъм" нещо такова беше, много се изкефихххх :lol:

Знам го блока бе :!: :!: :!: Точно оттам минавам всеки път като ходя на мач :lol: Точно покрай тоя надпис :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 24, 2005 5:59 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Окт 14, 2005 10:48 am
Мнения: 107
Местоположение: София
Комунисти мрете, света освободете!
Само ЛЕВСКИ оле, нищо общо с бкп!

_________________
Изображение
Само ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 24, 2005 9:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 14, 2005 3:56 pm
Мнения: 7132
Местоположение: Лондон
На мен във входа ми - и специално пред нас има много издълбани в стената надписи - за Левски , Гунди и други футболисти - от баща ми като е бил млад.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 12, 2006 12:22 am 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 10, 2006 11:50 am
Мнения: 1
Местоположение: sofiq
БулетО написа:
поздрав за всички! Кирил Маричков - Аз не съм комунист!!!
Аз не съм комунист и никога няма да бъда!


малко офф топик ( сори ) - ако някой има тази песен моля ви пишете ЛС.


тази песен я искам и аз :D


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 12, 2006 12:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Имам я на CD, но в изпълнение на Дичо, ако все още ви интересува мога да я рипна и да я кача някъде.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 12, 2006 10:28 am 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 3:40 pm
Мнения: 363
Цитат:
но всъщност вие наясно ли сте кой е Ангел Солаков...


Я ни разясни бе компетенция,я низнаю :roll: Нека не се задълбочаваме в още доооста интересни протоколи от заседанията на Политбюро на ЦК на БКП,където основна тема е любимия ни отбор.Да се чудиш,толкоз голям трън ли им е бил в очите :roll: :oops:

АХ,КОЛКО ЖАЛКО Е ДА СИ ЧОРБАР!

_________________
НИЕ НИКОГА НЯМА ДА ЗАБРАВИМ...НИЕ НИКОГА НЯМА ДА ПРОСТИМ...СМЪРТ ЗА ТУРЦИЯ !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 14, 2006 4:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
DANTE написа:
Majdak написа:
Да не ми се обясняват разни чорбета, които не са носили червена връзка и калпаче...и които не са рапортували по военному пред даскалите...не са ходили на отрядни съвети...не са им гледали ноктите на влизане в училище...не са правили "утринна ведрина", по-право физзарядка, както в казармата...не са чули как много чорбари наричаха отбора си цфка, докато "в...ша" и за малките Левскари си беше Левски...
Да им плюя на държавните титли, Само Левски!

Кога съм викал цФка бе? Никога....
И аз съм правил всички гореописани неща...и пак съм си викал лит(*кс-етрополе...даже на Витоша съм викал Левски....
Кой си ти,бе?Писна ми от лъжите ви,бе?За разлика от хлапетата,аз много добре знам как стояха нещата на вашия стадион и въобще във вашия отбор!За вас името не беше нищо!Много от по-старите ви си казваха,а и още казват,че са цесекисти,а не цесекари!Започнахте веднага да си му викате средец!Много ви моля-не пишете в нашия форум,защото е хем грехота,хем гнусотия!Много ми се иска да се направи един официален диспут между ЛЕВСКАРИТЕ и мразещите ЛЕВСКИ,за да ви затворим вонящите устенца,но щом посмяхте да изкарвате глупости от рода,че ние сме били комунистически отбор и отбор на всички власти,какво да кажа?!?И има ли смисъл да се приказва с елементи,които спокойно си казват на бялото черно!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 15, 2006 10:39 am 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 11:13 am
Мнения: 4
Местоположение: София
Създадени през 1948 с указ на ЦК на БКП-факт,както и да го гледаш си е факт.Много им се иска на някои хора да не е така,много им се иска да са наследници на АС-23,но не са и не само,че не са а тяхните създатели(БКП или още СеСеСеРе)избиха царските офицери!!!Ето това се вика наглост и неуважение да избиеш хора с най висш идеал България и след това да твърдиш,че си тяхен наследник наследник?!?!?!?!?Но все пак те са клонинги на лит(*кс-етрополе Москва,по целият соц.лагер са се появили клонингите,Ц(*КА не е отбор на българската армия защото българската армия беше обезглавена 1944,Ц(*КА е отбор на НАРОДНАТА армия,или по-точно на БЕЗродната армия,на БКП-както знаеме комунистите са интернационалисти а това е обратното на националисти.Нека си траят и да не псуват НАГЛО Левски,защото има за какво да си мълчат.

_________________
JEDEM DAS SEINE
------A.C.A.B------


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 15, 2006 3:41 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 8:48 pm
Мнения: 934
...


Последна промяна Steve Forte Rio на Пет Окт 17, 2008 11:54 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 20, 2006 8:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 29, 2005 6:40 pm
Мнения: 726
Местоположение: GTA
Творенето на история е стар комунистически патент, възприет и използван разбира се и от рожбите на тази система - чорбарите. Те след като се изкараха най-популярния клуб в България, след като тръбят, че са наследници на офицерски отбор и след като имаха наглостта да изкарат ЛЕВСКИ отбор на властта вече не мога да си представя къде по-далеч ще стигнат. Лошото е, че поколенията се менят, а свинското творене на история неминуемо ще почне да ражда плодове. Някои хора така и не разбраха, че история не се твори; тя се уповава на факти. Обаче фалшификацията някои я нямат за нищо. Мен това ме тревожи, защото всички знаем за разрушителната сила на комунягите (били те български или чужди); все пак те са тези, които успяха да създадат "македонска" нация и "македонски" език.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 20, 2006 10:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 4:14 pm
Мнения: 34
TNT написа:
Съжалявам, че пиша в тема, която няма нищо общо с клубната ми принадрежност, но всъщност вие наясно ли сте кой е Ангел Солаков... :evil: :evil: :evil: . Може и да не ми отговаряте, въпросът е риторичен!!!

Я разясни, че ми е интересно мнението на един истински анархист!

_________________
LET'S KICK RACISM OUT OF FOOTBALL!Ганя ВЪН ОТ ЛЕВСКИ !!!
http://www.kickitout.org/


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 22, 2006 10:05 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 11:13 am
Мнения: 4
Местоположение: София
vaskoblue-LET'S KICK RACISM OUT OF FOOTBALL!
http://www.kickitout.org/

Ти явно си от "истинските" фенове?!?!?!?!?Ела да ме изриташ извън футбола.

_________________
JEDEM DAS SEINE
------A.C.A.B------


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 22, 2006 10:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Landser написа:
vaskoblue-LET'S KICK RACISM OUT OF FOOTBALL!
http://www.kickitout.org/

Ти явно си от "истинските" фенове?!?!?!?!?Ела да ме изриташ извън футбола.


явно не познаваш Бай Васко
недеи така


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 23, 2006 5:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Landser написа:
Създадени през 1948 с указ на ЦК на БКП-факт,както и да го гледаш си е факт.Много им се иска на някои хора да не е така,много им се иска да са наследници на АС-23,но не са и не само,че не са а тяхните създатели(БКП или още СеСеСеРе)избиха царските офицери!!!Ето това се вика наглост и неуважение да избиеш хора с най висш идеал България и след това да твърдиш,че си тяхен наследник наследник?!?!?!?!?Но все пак те са клонинги на лит(*кс-етрополе Москва,по целият соц.лагер са се появили клонингите,Ц(*КА не е отбор на българската армия защото българската армия беше обезглавена 1944,Ц(*КА е отбор на НАРОДНАТА армия,или по-точно на БЕЗродната армия,на БКП-както знаеме комунистите са интернационалисти а това е обратното на националисти.Нека си траят и да не псуват НАГЛО Левски,защото има за какво да си мълчат.

Това нещо заслужава цяла тема, която вероятно трябва да се пусне със заглавие "Защо сме врагове с тях". И да я чете всеки, който влезе във форума.
Интересното е следното. Всички сме слушали по един повод, че АС-23 има победа над Левски с 11-0 (на 0 или на 1, нали). То това си е факт - били са ни.
Заради тоя факт се извършва едно от НАЙ-ГОЛЕМИТЕ КОЩУНСТВА В НОВАТА БЪЛГАРСКАТА ИСТОРИЯ. Нашите "приятели" в червено започнаха кампания по присвояването на историята на този клуб АС-23. Заради точно тая победа. Смешно, но най-вече тъжно е как правят това. Измислиха, че понеже лит(*кс-етрополе са военен отбор, те били "ПРЯК НАСЛЕДНИК НА АС-23"?!?!?!?!?!
АС-23 е отбора на офицерите от Българската армия преди 1944г. Както всички се сещате, говорим за време когато да си царски офицер" е била най-голяма ЧЕСТ И ДЪЛГ, те са били едни от най-образованите българи, а на знамената и на сабите им е пишело "с нам и Бог". Същите тези хора, които са направили този отбор са си оставяли костите по светата земя на Драгоман, Сливница, Дойран, Тутракан, Чаталджа, Одрин и ... нема да продължавам нататък, щото ми избиват сълзи. Горди мъже, които са дали кръвта си за националното обединение. Патоса е излишен, но ги споменавам тези факти за някои, които може да не знаят.
Когато идват на власт "нашите приятели" с указ на Георги Димитров (същият тоя национален предател, който признава "македонската нация", понеже му заповядват от Москва) се забраняват всички казионни дружества. В това число влизат и АС-23. От "старите" отбори има репресирани (вкл. играчи на Левски), гонени, но на нито един от тях не се случва това, което застига футболистите-офицери на АС-23. ПОЧТИ ЦЕЛИЯ ОТБОР НА АС-23 Е ОБЕСЕН НА СОБСТВЕНОТО ИМ ИГРИЩЕ, НА СОБСТВЕНИЯ ИМ СТАДИОН... ОТ НАРОДНАТА ВЛАСТ.
Няколко години по-късно същата "НАРОДНА ВЛАСТ" създаде един отбор, с име взето от руското си подобие, с указ преписан от едно комюнике дошло от Москва... пак след "учтива" заповед към Националния предател ГД (тва е единствения човек на чийто гроб бих пикал... на неговия и на крал Милан... и на Тито... и на всеки Караджорджевич). СЕГА ОТРОЧЕТАТА НА ТЕЗИ ХОРА ИСКАТ ДА КАЖАТ, ЧЕ СА "БЛАГОРОДНИТЕ НАСЛЕДНИЦИ НА ЦАРСКИТЕ ОФИЦЕРИ" ??????!!!!!!! С най-добри чувства, но КАК ДА НЕ МРАЗИШ лит(*кс-етрополе???

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Окт 10, 2006 7:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:55 pm
Мнения: 179
Местоположение: Обреченият град
Вчера се напих с един цекист и пак се скарахме. Те, видиш ли, били наследници на АС-23... ТЕ НЕ ЗНАЯТ СОБСТВЕНАТА СИ ИСТОРИЯ!

_________________
Стояха зверчета
Около плета,
В тях стреляха
И те умираха.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Дек 21, 2006 6:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 12, 2006 4:42 am
Мнения: 86
Местоположение: gerena.hood
Четох им форума оня ден спецялно да вида за вапроса около АЦ-23. С погднуса естествено но исках да вида сус собствените си очи закво става вапрос от тяхната гледна точка. Опитват се да се самоубеййдават че са им наследници зашото както каза колегата по-отгоре били офицерски отбор и стадиона им бил на мястото на кочината. Естествено нищо не се споменава за убитите офицери и т.н. голема заблуда и мизеря.

После ми стана смешно като четох некои от отговорите на една друга тема поствана от един наш. Моййе би на некои от вас ше ви е интерсно сущо да видите и да се посмеете на глупсотите им от рода на "това не моййе да вярно" до "какво го интерсува младя фен на (*ска исторята ни" и кви ли не още идиотщини.

ето я:
http://forum.cska.bg/viewtopic.php?t=593


А по темата - на погребението е било неква лудница и баща ми ми е разпрявял тои е бил дете тогава как по едно време ми вика Не ми ступваха краката по земята толко хора имало един до друг че тои се озовал в един момент вув вуздуха притиснат от тела. Доста се говореше по темата и вув "Балада за Гунди"

----------
Едит: В бъдеще използвай кирилизатора

_________________
gerena.hood


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 28 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 39 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com